Thuis pagina Verder

 


         27E MARESIA CROSS - KAATSHEUVEL - ZONDAG 8 NOVEMBER 2015
                              UITSLAGENLIJST
09-11-2015 21:29                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      MPUPC, M/JPUPC/B 1,2KM                                 
    1 Noor Faas              08 Sprint                   6:04
    2 Faylinn Jansen         08 Scorpio                  6:22
    3 Amy de Hesselle        08 DJA                      7:10
    4 Steffie Lemmens        08 Rijen                    8:01
    5 Madelief Suijkerbuijk  09 Tilburg                  8:14
                                                             
      JPUPC, M/JPUPC/B 1,2KM                                 
    1 Loek Graafmans         08 Spiridon                 5:45
    2 Stefan van Tilburg     08 Gloria                   6:09
    3 Julian Peter           08 Biest-Houtakker          6:13
    4 Jelle Kreeft           08 Spiridon                 6:26
    5 Mylo Brethouwer        09 Scorpio                  6:28
    6 Shane van IJzerdoorn   08 Tilburg                  7:23
                                                             
      MPUPB, M/JPUPC/B 1,2KM                                 
    1 Elien Smits            07 DAK                      5:07
    2 Mirthe van Zon         07 DAK                      5:17
    3 Fenna Winkel           07 Sprint                   5:30
    4 Imke Geenen            07 Gloria                   5:51
    5 Merel van Hooijdonk    07 Spiridon                 6:03
    6 Mirre Wijnen           07 Tilburg                  6:15
    7 Nina Lemmens           07 Rijen                    7:36
                                                             
      JPUPB, M/JPUPC/B 1,2KM                                 
    1 Ruben van Geenen       07 ACW '66                  5:04
    2 Troj van Dongen        07 Spiridon                 5:12
    3 Aiden Dictus           07 DJA                      5:23
    4 Jim Putter             07 DJA                      5:25
    5 Thijmen Kegler         07 Sprint                   5:43
    6 Pelle Verschure        07 ACW '66                  5:46
    7 Niels Kardinaal        07 DJA                      5:48
    8 Ruben van der Schuit   07 De Langstraat            5:53
    9 Bas Guikink            07 Sprint                   5:54
   10 Stan van Gestel        07 DAK                      5:56
   11 Michiel Fuite          07 Tilburg Road Runners     6:07
   12 Julian Hoondert        07 Taxandria Atletiek       6:19
   13 Omar Kardali           07 Tilburg Road Runners     6:25
   14 TJ van der Noll        07 Heerjansdam              7:15
   15 Stijn van der Vleuten  07 De Langstraat            7:29
                                                             
      MPUPA, M/J PUPA 1,2 KM                                 
    1 Anouk Verdaasdonk      05 Spado                    4:43
    2 Hebe Chadwick          05 AV '40                   4:50
    3 Silkie Graafmans       05 Spiridon                 4:57
    4 Milou Kluyt            05 Goirle                   5:03
    5 Roos de Jong           05 Atledo                   5:05
    6 Anouk Boomaerts        05 DJA                      5:10
    7 Luna Faas              05 Sprint                   5:13
    8 Loïs Drent             05 Sprint                   5:19
    9 Anouk Andeweg          05 Spiridon                 5:23
   10 Nienke Blom            05 Sprint                   5:28
   11 Noëlle Schalk          06 Spiridon                 5:29
   12 Joss Ruedisueli        05 Sprint                   5:35
   13 Milena Weber           05 Attila                   5:42
   14 Danica Willemen        05 Atledo                   5:47
   15 Lieve Peter            06 Tilburg Road Runners     5:50
   16 Ifelunwa Igwala        06 Attila                   5:55
   17 Femke Gijzen           05 Sprint                   5:57
   18 Anouk van Jeveren      05 Scorpio                  5:59
   19 Cyri Brethouwer        06 Scorpio                  6:08
   20 Valerie Bruurmijn      06 Gloria                   6:11
   21 Juul de Reijdt         06 Sprint                   6:13
   22 Lotte van Ham          05 Sprint                   6:19
   23 Madelief Ruijters      06 Attila                   6:34
   24 Iris van Geenen        05 ACW '66                  6:45
   25 Arwen Ambachtsheer     06 Spiridon                 6:50
   26 Emma Hens              06 Kaatsheuvel              8:01
                                                             
      JPUPA, M/J PUPA 1,2 KM                                 
    1 Niels Laros            05 Scorpio                  4:20
    2 Luuk Pelkmans          06 Sprint                   4:39
    3 Jelle van Geel         05 Hoeven                   4:41
    4 Bart Mol               05 DJA                      4:45
    5 Daan van Dessel        06 DJA                      4:48
    6 Ryan Heeren            06 Spiridon                 4:52
    7 Mète van der Schoot    06 Tilburg Road Runners     4:55
    8 Kamiel Watzeels        05 Attila                   4:56
    9 Daan Verschoor         05 Taxandria Atletiek       4:59
   10 Kwinten Rotte          05 Sprint                   5:01
   11 Tim Meuwissen          05 Tilburg Road Runners     5:07
   12 Ivan den Oudsten       05 Spiridon                 5:09
   13 Vigo Maljaars          06 Scorpio                  5:16
   14 Milan Rosenbrand       05 Atledo                   5:18
   15 Pepijn Wijnen          05 Atledo                   5:21
   16 Mark van de Ven        06 ACW '66                  5:25
   17 Jens van Slooten       06 Tilburg Road Runners     5:32
   18 Imeno Weber            06 Attila                   5:34
   19 Joey de Hesselle       05 DJA                      5:37
   20 Reinier van der Linden 06 Atledo                   5:39
   21 Kaien Frodyma          06 Waalwijk                 5:46
   22 Sep de Graaff          05 ACW '66                  5:53
   23 Reinier de Rooij       05 ACW '66                  6:00
   24 Michiel Gulickx        06 Gloria                   6:02
   25 Rav Riemslag           06 Atledo                   6:04
   26 Jesse Boomaars         06 Sprint                   6:06
   27 Mathe van Noorloos     06 De Langstraat            6:09
   28 Stijn Groeneveld       06 Scorpio                  6:15
   29 Jip Suijkerbuijk       05 Tilburg Road Runners     6:17
   30 Stijn Maarschalk       06 Scorpio                  6:21
   31 Max Lankhaar           06 Sprint                   6:23
   32 Jimmy Marcera          05 Sprint                   6:25
   33 Giel Huijsmans         06 Sprint                   6:30
   34 Scott van IJzerdoorn   05 Atledo                   6:32
   35 Tom Burghouts          06 ACW '66                  6:36
   36 Sietse 't Hooft        05 Sprint                   6:38
   37 Martijn Schulte        06 Scorpio                  6:41
   38 Tom van Es             06 Sprint                   6:43
   39 Mirre Stabel           06 Gloria                   6:47
                                                             
      MJUND, M/J JUND 2,3 KM                                 
    1 Anne de Jong           04 Atledo                   9:12
    2 Safira den Oudsten     03 Spiridon                 9:21
    3 Linsy Heestermans      03 Sprint                   9:34
    4 Elke Wijkmans          03 Astylos                  9:46
    5 Mikki Lips             04 Sprint                   9:53
    6 Daan de Reijdt         03 Sprint                  10:01
    7 Naomi Verhoeven        03 Attila                  10:06
    8 Bieke Schipperen       04 Scorpio                 10:08
    9 Tessa Schets           04 AV '56                  10:09
   10 Noortje de Graauw      03 Attila                  10:11
   11 Bijou Leto             04 Sprint                  10:18
   12 Lotte van Lieshout     03 Energie                 10:20
   13 Soo Yin van Noorloos   03 De Langstraat           10:33
   14 Inge van den Hout      04 Gloria                  10:48
   15 Marit Buijsse          03 Sprint                  10:50
   16 Róbin Burm             03 Sprint                  11:05
   17 Guinevere Voogd        03 ACW '66                 11:08
   18 Danique Schalk         04 Spiridon                11:22
   19 Barbara Karremans      04 Attila                  11:30
   20 Pip Huijsmans          04 Sprint                  12:13
   21 Floor van der Lee      03 Drunen                  12:44
   22 Janne van Holland      04 Attila                  12:58
   23 Amélie Peter           04 Tilburg Road Runners    13:21
   24 Amy de Jong            04 Gloria                  13:24
   25 Lotte Hermans          04 Gloria                  13:48
   26 Susan Lodewijks        03 Atledo                  13:52
   27 Zoe van Breda          04 Sprint                  14:26
   28 Dana de Bruin          04 Sprint                  14:26
                                                             
      JJUND, M/J JUND 2,3 KM                                 
    1 Muhameed Huseen        03 Werkendam                7:53
    2 Milan Watzeels         04 Attila                   8:42
    3 Chuck Pols             03 Scorpio                  8:45
    4 Jaap Rodermond         03 Sprint                   8:56
    5 Tibbe Teunissen        04 Sprint                   9:09
    6 Gijs Fuite             04 Taxandria Atletiek       9:15
    7 Marc van Burgel        03 Atverni                  9:39
    8 Gianni Brunken         03 Sprint                   9:40
    9 Casper Suijkerbuijk    03 Tilburg Road Runners     9:45
   10 Joost Winkel           04 Sprint                   9:49
   11 Tijn van Aalst         03 Attila                   9:51
   12 Micha Kooistra         04 Tilburg Road Runners     9:55
   13 Jip van den Elsen      03 Taxandria Atletiek       9:58
   14 Christian Maas         03 Taxandria Atletiek      10:03
   15 Niels van Slooten      04 Tilburg Road Runners    10:05
   16 Huub Groen             03 Est                     10:13
   17 Jaïr Lubbers           03 Attila                  10:14
   18 Daan van de Werken     03 De Langstraat           10:16
   19 Finn Lodders           04 Atledo                  10:21
   20 Alexander van der Woud 04 Sprint                  10:24
   21 Marijn Hoondert        04 Taxandria Atletiek      10:25
   22 Cas van Gorp           04 Taxandria Atletiek      10:26
   23 Martijn Gulickx        04 Gloria                  10:29
   24 Luuk Strooper          04 Tilburg Road Runners    10:31
   25 Pepijn Roels           04 Sprint                  10:35
   26 Raoul van Heel         03 Taxandria Atletiek      10:37
   27 Jarne Swaans           04 Tilburg Road Runners    10:39
   28 Lucas Geerts           04 Taxandria Atletiek      10:41
   29 Timo Swaans            04 Tilburg Road Runners    10:44
   30 Jules Karremans        04 Attila                  10:54
   31 Guus Guikink           04 Sprint                  10:56
   32 Boudewijn van der Lind 04 Atledo                  11:02
   33 Lars Karremans         04 DAK                     11:03
   34 Timo Timmermans        04 Gloria                  11:28
   35 Tim Pelkmans           04 Sprint                  12:05
   36 Tim Nijssen            04 ACW '66                 12:21
   37 Thijn van der Schuit   03 De Langstraat           12:31
   38 Sven van Gool          04 Waalwijk                12:39
   39 Jochem van der Schuit  03 De Langstraat           12:42
   40 Tim Brok               03 DAK                     12:54
                                                             
      MJUNC, M/J JUNC 2,3 KM                                 
    1 Annabelle Emmen        01 Rijen                    8:50
    2 Jetske Mooldijk        02 PAC                      8:56
    3 Willemijn Fuite        02 Taxandria Atletiek       9:00
    4 Anouk Verheyen         02 Gloria                   9:46
    5 Fenna Verweij          02 DAK                      9:49
    6 Emma Voets             02 Attila                   9:58
    7 Luka van Gennip        01 Taxandria Atletiek      10:12
    8 Gitte Wilmsen          02 Gloria                  10:31
    9 Sofie Blankers         02 Scorpio                 10:54
   10 Itske Verboven         02 Gloria                  11:07
   11 Tessa Groen            02 Astylos                 11:20
   12 Charlotte Huth         02 OSS-VOLO                11:23
   13 Senna den Oudsten      01 Spiridon                11:26
   14 Leentje Wijkmans       01 Astylos                 11:32
   15 Jeske van de Laar      02 Attila                  12:11
   16 Anne Lodewijks         01 Atledo                  13:08
   17 Merel van Gastel       02 Kaatsheuvel             13:33
                                                             
      JJUNC, M/J JUNC 2,3 KM                                 
    1 Norbert Weijenberg     01 Spado                    7:26
    2 Tibo Visser            01 Parthenon                7:30
    3 Stan Schipperen        01 Scorpio                  7:39
    4 Rick van Riel          02 Attila                   7:42
    5 Jesse Hendriks         01 THOR                     7:45
    6 Lars Laros             02 Scorpio                  7:47
    7 Friso Lyppens          02 Haag Atletiek            7:49
    8 Zep Couwenberg         01 Attila                   7:52
    9 Wouter Schets          02 AV '56                   7:57
   10 Gijs Brands            02 Attila                   7:59
   11 Brik van Dusseldorp    02 Typhoon                  8:07
   12 Peer Voesenek          01 Loopvereniging TOF       8:30
   13 Niels Bosma            02 Taxandria Atletiek       8:39
   14 Twan Verkamman         01 OSS-VOLO                 8:43
   15 Jorrit Ivens           01 ACW '66                  9:08
   16 Jason Smits            01 ACW '66                  9:10
   17 Tom van Loon           02 ACW '66                  9:13
   18 Ian de Juncker         01 Attila                   9:26
   19 Julian van Jeveren     01 Scorpio                  9:33
   20 Jasper van Laarhoven   02 ACW '66                  9:37
   21 Guus de Jong           02 Atledo                   9:43
   22 Nick Rodermond         02 Sprint                   9:53
   23 Julian Buckmann        01 ACW '66                  9:56
   24 Daan Steenbergen       02 Tilburg Road Runners    10:03
   25 Tijn Blom              02 Sprint                  10:07
   26 Daan Verhoeven         02 Attila                  10:21
   27 Ivy Diks               02 Attila                  10:40
   28 Marc de Buck           02 De Langstraat           11:03
                                                             
      MJUNB, M/J JUN B 3,3KM                                 
    1 Diane van Es           99 PAC                     12:29
    2 Lois Stokkers          99 Energie                 12:47
    3 Ynte Biemans           00 Atverni                 12:54
    4 Shurianty Mathilda     00 Energie                 13:37
    5 Silke Brakkee          00 PAC                     13:48
    6 Lisa an Boekel         00 Taxandria Atletiek      14:53
    7 Lotte de Graauw        00 Attila                  15:51
    8 Fleur van Werken       00 De Langstraat           16:50
                                                             
      JJUNB, M/J JUN B 3,3KM                                 
    1 Arne van der Linde     01 Energie                 10:56
    2 Bezuayehu Petersen     01 AV '56                  11:09
    3 Sam Kraaijeveld        99 Passaat                 11:09
    4 Stan Jansen            99 Rotterdam Atletiek      11:13
    5 Bereket Petersen       01 AV '56                  11:17
    6 Dirk Roovers           99 Attila                  11:20
    7 Troy de Juncker        99 Attila                  11:23
    8 Jaïr van Winkel        00 Atledo                  11:32
    9 Victor van der Wel     99 AV '40                  12:27
   10 Loek Gijzen            00 Sprint                  12:29
   11 Jens van Geel          00 THOR                    12:33
   12 Jesse Buckmann         99 ACW '66                 12:44
   13 Sander Verweij         00 Taxandria Atletiek      13:16
   14 Thomas Kooistra        00 Tilburg Road Runners    13:28
                                                             
      MJUNA, M/J JUNA 3,3KM                                  
    1 Corinde van Es         97 PAC                     12:57
    2 Sanne van Gils         98 Spado                   13:21
    3 Sanne Mooldijk         98 PAC                     13:24
    4 Tessa Nieuwenhuizen    98 Rotterdam Atletiek      14:07
    5 Daphne van Zandvoort   97 DAK                     14:16
    6 Sanne Louer            97 Attila                  15:16
    7 Kim van Loon           98 ACW '66                 16:37
    8 Esmay van de Laar      97 Attila                  17:34
                                                             
      JJUNA, M/J JUNA 3,3KM                                  
    1 Robin van Riel         00 Attila                  10:30
    2 Thaem Mous             97 PAC                     10:36
    3 Ahmed Abubakar         97 Heusden gem Heusden     11:19
    4 Rick Lambregts         97 Achilles                11:26
    5 Tijke Wentink          97 Attila                  11:41
    6 Dani van de Sanden     98 Tilburg Road Runners    11:44
    7 Alexander Brons        98 PAC                     11:46
    8 Harry van Ham          98 DAK                     12:02
    9 Ward Broeders          97 Spiridon                12:18
   10 Daan van Loon          00 ACW '66                 12:50
   11 Antoine van der Sanden 98 DAK                     13:41
   12 Mark van der Schoot    98 Attila                  15:37
   13 Bram Löwenstein        98 Drunen                  16:30
                                                             
      J-VB, M/J VB 1,2 KM                                    
    1 Kevin Kennis           91 Borgerhout (BEL)         4:27
    2 Dennis Slaats          95 ACW '66                  5:30
    3 Lars van Ravenstein    94 ACW '66                  6:00
                                                             
      VSEN, D AU 6,8 KM                                      
    1 Anouk Claessens        85 Leiden Atletiek         29:15
    2 Nisrine Masrhalmi      96 Energie                 29:48
    3 Kristel van den Berg   98 Energie                 30:06
    4 Karlijn van Es         95 PAC                     31:28
    5 Lotte Veldhoen         96 Energie                 32:26
    6 Dyanne Verpaalen       85 Spiridon                32:44
    7 Hester Lingsma         82 Taxandria Atletiek      33:06
    8 Lotte van den Boom     87 Sprint                  34:23
    9 Lonneke Elzerman       81 De Langstraat           35:37
   10 Rowan van Dongen       95 Scorpio                 35:54
   11 Nikki Bagchus          87 DAK                     37:14
   12 Sophie de Graaf        98 Energie                 37:28
   13 Hester van Liempt      86 Atledo                  37:32
   14 Aline Roks             86 Scorpio                 37:56
   15 Lizanne Pijnenburg     87 Atledo                  40:21
                                                             
      V35, D AU 6,8 KM                                       
    1 Marjon de Kok          74 Prins Hendrik           31:04
    2 Jessica Joosten        77 ACW '66                 32:47
    3 Loes Verstappen        71 Tilburg Road Runners    34:08
    4 Nicole Couwenberg      71 Tilburg Road Runners    35:02
    5 Inge Schipperen-Verhag 73 Scorpio                 36:01
    6 Marieke Slootjes-van W 78 Oosterhout Nb           36:47
    7 Lianne Ivens           73 ACW '66                 36:54
    8 Karin van Ham          78 Atledo                  38:56
    9 Yvette van Dulmen      74 Atledo                  39:39
   10 Marloes de Jong        78 Dongen                  40:44
   11 Floortje Remmers       79 Gloria                  43:32
   12 Neeltje Olieslagers    75 Gloria                  43:35
   13 Natasja van Ooijen     72 Heerjansdam             45:29
   14 Petra de Jong          75 Gloria                  47:15
                                                             
      V45, D AU 6,8 KM                                       
    1 Hilde de Boer          70 Attila                  31:45
    2 Marie-Louise Smagge    67 Attila                  34:36
    3 Loes Vingerhoets       65 Achil '87               34:54
    4 Peggy van Lee          66 Tilburg Road Runners    36:18
    5 Marianne Mettler       70 Tilburg Road Runners    37:49
    6 Saskia Goole           70 AV '56                  38:23
    7 Anja Jongmans          58 De Langstraat           43:02
    8 Marjolein Rombouts     68 Tilburg Road Runners    45:42
    9 Marianne van der Velde 57 Atledo                  45:52
   10 Lidy Swolfs-de Jong    64 Gloria                  46:57
                                                             
      M55, H55/65 AU 6,8KM                                   
    1 Arie van Houwelingen   60 Eindhoven Atletiek      29:12
    2 Wout Graafmans         58 Spiridon                30:15
    3 Bert van Exsel         54 Sprint                  30:31
    4 Hans van Wegen         54 Spiridon                30:39
    5 Gerard Wouters         51 Spiridon                31:01
    6 Tsvika Zigelboim       60 ACW '66                 31:42
    7 Herman van Haaren      55 Achil '87               32:02
    8 Hens Koreman           56 Atledo                  32:40
    9 Marcel Cools           57 Sprint                  32:49
   10 Ad Kieboom             54 Scorpio                 32:51
   11 Bas van den Bosch      57 Lage Zwaluwe            32:53
   12 Kees Vermijs           53 Atledo                  33:23
   13 Henk Beijens           54 Tilburg Road Runners    33:41
   14 Fred van Tilborg       60 DAK                     35:21
   15 Bert Lemmens           57 De Langstraat           36:09
   16 Jan van Liempt         53 Atledo                  36:43
   17 Diederik Brouwers      58 Tilburg Road Runners    36:51
   18 Gerrit Heij            54 Attila                  37:24
   19 Theo Walbeek           58 Loopgroep Goirle        37:43
   20 Frits van der Velden   57 Atledo                  38:28
   21 Kees Pijnenburg        59 Atledo                  38:43
   22 J C Veltman            59 Tilburg                 41:54
                                                             
      M65, H55/65 AU 6,8KM                                   
    1 Kees Verhoeven         50 Tilburg Road Runners    32:57
    2 Ad de Jong             48 Atledo                  34:00
    3 Andre Aarts            46 Scorpio                 36:36
    4 Theo van Baardwijk     47 DAK                     38:06
                                                             
      MTRM6, TRIMMERS 6,8 KM                                 
    1 Dirk Evers             93 Rijen                   28:35
    2 Sven Volkers           76 Tilburg                 28:43
    3 Corné Peters           64 Raamsdonksveer          29:56
    4 Teun van Woerkom       95 Utrecht                 30:41
    5 Bart van der Heijden   78 Vught                   30:48
    6 Stefano Provenzano     88 Tilburg                 33:19
    7 Berry Blankers         67 Geertruidenberg         33:50
    8 Corné Fijneman         68 Tilburg                 34:14
    9 Martijn Lamers         77 Goirle                  34:38
   10 Jeroen Leemans         92 Waspik                  34:42
   11 Corné de Roij          68 Tilburg                 38:38
   12 Ralph Löwenstein       63 Drunen                  39:25
   13 Ingmar Bisschop        70 Tilburg                 39:27
   14 Roland van Oosterwijk  71 Rijen                   39:32
   15 Bjorn Fijneman         97 Tilburg                 39:35
   16 Remco Koedam           61 Nuenen                  39:42
   17 Renzo Diks             71 Tilburg                 40:07
   18 Ludy van Hilst         63 Kaatsheuvel             40:30
   19 Kees van Dongen        50 Waspik                  41:29
   20 Bias van Noorloos      75 Wijk en Aalburg         41:47
   21 Wichard van Noorloos   73 Wijk en Aalburg         44:05
                                                             
      VTRM6, TRIMMERS 6,8 KM                                 
    1 Ria Aarts              69 Dongen                  35:47
    2 Karolien Megens        72 Tilburg                 39:19
    3 Lieke Wolters          91 's-Hertogenbosch        40:24
    4 Brenda Yap             75 Breda                   41:27
    5 Angela van der Schuit  78 De Langstraat           42:35
    6 Neeltje vd Sman        79 Sprint                  43:41
    7 Tamara Wouters         75 Dongen                  43:54
    8 Judith van de Langenbe 76 Vught                   45:35
    9 Inèz Mimpen            59 Drunen                  47:09
                                                             
      MTRM4, TRIMMERS 4,5 KM                                 
    1 Puk Gool               95 Tilburg                 19:17
    2 Rene van de Werken     71 Waspik                  28:48
                                                             
      VTRM4, TRIMMERS 4,5 KM                                 
    1 Indy Nebbeling         95 Rijen                   28:09
    2 Maike van der Schuit   76 Waalwijk                29:23
    3 Micheline de Bruijn    67 Oosterhout Nb           30:11
    4 Marie louise van Noorl 73 Wijk en Aalburg         30:22
    5 Randy van der Velden   84 Waspik                  31:25
    6 Git Breddels           74 Wijk en Aalburg         32:08
    7 Chantal Bömer          70 Klein Zundert           32:22
    8 Ilse Haest             78 Dongen                  32:30
    9 Linie Hijstek          62 Berkel enschot          32:46
   10 Marianne Eestermans    80 Dongen                  32:59
   11 Miranda Rovers         87 Waspik                  43:59
                                                             
      MSEN, H AU 9,1 KM                                      
    1 Wesley van der Gouw    85 Prins Hendrik           32:03
    2 Lauran Beijens         92 Tilburg Road Runners    33:56
    3 Dennis de Freytas      90 Tilburg Road Runners    34:20
    4 Jesse van de Ven       93 Parcival                34:44
    5 Mark Buiks             85 Sprint                  34:56
    6 Marco Keijsers         85 Scorpio                 35:01
    7 Niels de Jong          88 Sprint                  35:23
    8 Ron Szigetti           87 Attila                  35:35
    9 Mark Naaijer           99 Energie                 36:28
   10 Robbert van de Wouw    87 Parcival                36:42
   11 Martijn Flipsen        96 Atledo                  36:47
   12 Sander Demmers         88 ACW '66                 36:49
   13 Rob Wouters            84 Tilburg Road Runners    36:55
   14 Pieter Cappon          93 Loopvereniging TOF      37:24
   15 Nick Jansen            95 Sprint                  37:41
   16 Teun van Gorp          81 Tilburg Road Runners    37:43
   17 Martijn Tissink        85 Attila                  37:59
   18 Koen Voermans          87 Scorpio                 38:22
   19 Teun Broeders          95 Spiridon                38:28
   20 Wouter Stokkermans     96 Atledo                  38:49
   21 Mike Rasenberg         88 Attila                  39:00
   22 Erik van der Heijden   91 De Langstraat           39:35
   23 Steven van Bunningen   81 Sprint                  40:26
   24 Ralph Jacobs           84 Atledo                  41:13
   25 Pim Kocx               96 Tilburg Road Runners    41:18
   26 Martijn Nooren         84 DJA                     41:27
   27 Marc van Vliet         84 Tilburg Road Runners    42:35
   28 Christian le Sage      84 Atledo                  48:11
   29 Joris Sauvé            90 Tilburg Road Runners    49:10
   30 Dirk van Korven        81 Achil '87               50:05
                                                             
      M35, H AU 9,1 KM                                       
    1 Jean Pierre Hoeboer    72 Sprint                  34:34
    2 Joël Geurts            75 Sprint                  37:50
    3 Hans van Loon          80 Prins Hendrik           38:10
    4 Sammy Peter            73 Tilburg Road Runners    38:17
    5 Patrick Cromsigt       75 Marvel                  38:32
    6 Björn Becx             79 Tilburg Road Runners    38:36
    7 Joery Kouwenberg       75 Tilburg Road Runners    39:12
    8 Caspar Houben          71 Scorpio                 41:45
    9 Erwin Brosens          76 Sprint                  42:03
   10 Thijs van Houten       77 DAK                     42:14
   11 Dick Bink              73 Spiridon                42:32
   12 Carlo Wouters          71 Tilburg Road Runners    42:40
   13 Rikkert van Assouw     74 KAV Holland             42:54
   14 Jurgen Lootens         76 DAK                     43:10
   15 Marcel Scherrenburg    77 Attila                  43:15
   16 Patrick van Gurp       73 DAK                     44:23
   17 Anton Bogers           72 Atledo                  44:36
   18 Koen van Nieuwburg     71 DAK                     45:00
   19 Iwan Oprins            73 Spiridon                45:09
   20 Erwin Gulickx          73 Gloria                  47:36
   21 John Hermans           71 Gloria                  52:44
                                                             
      M45, H AU 9,1 KM                                       
    1 Armand van der Smissen 68 Tilburg Road Runners    36:10
    2 Eduard Linnenbank      67 Attila                  36:45
    3 Peter Mijsberg         65 Eindhoven Atletiek      36:57
    4 Stefan van Marrewijk   69 Scorpio                 36:58
    5 Marco van Dongen       69 Sprint                  38:04
    6 Hans Liebregts         70 Tilburg Road Runners    39:55
    7 Mar-Hein van de Wiel   69 DAK                     40:07
    8 Bart van Loon          67 Attila                  40:28
    9 Erik van der Helm      70 Rotterdam Atletiek      40:44
   10 Crist Hendriks         67 Tilburg Road Runners    40:58
   11 Ron de Veer            61 Tilburg Road Runners    41:23
   12 Ruud Louer             66 Tilburg Road Runners    41:31
   13 David Bömer            70 DJA                     41:33
   14 Johan de Jong          63 Tilburg Road Runners    41:50
   15 Louis van den Dungen   65 Spiridon                42:19
   16 Mark Chadwick          70 De Koplopers            42:30
   17 Johan Verweij          70 Achil '87               42:47
   18 Albert de Rooij        70 Atledo                  42:49
   19 Mark van de Ven        63 Attila                  42:57
   20 Johan Flipsen          61 Atledo                  43:03
   21 Henk vd Giessen        68 OSS-VOLO                43:06
   22 Ed van der Jagt        65 Scorpio                 43:18
   23 Harry Beekmans         70 DAK                     43:20
   24 Peter Honcoop          62 Spiridon                43:48
   25 Michel Verhoeven       70 Sprint                  45:04
   26 René de Rooij          68 Attila                  45:06
   27 Hans van Alphen        63 Scorpio                 45:12
   28 Marcel van Geenen      66 ACW '66                 45:40
   29 Toine van Gils         66 Atledo                  45:49
   30 Marcel Beentjes        63 Hollandia               46:06
   31 Hans Lodewijks         67 Atledo                  49:07
   32 Leon Jansen            65 Rotterdam Atletiek      50:41
   33 Frans van Gestel       62 Gloria                  52:13
   34 Mark Buijze            65 Attila                  52:21
   35 Martie Reuvers         69 Atledo                  58:31
                                                             
      MTRM9, TRIMMERS 9,1 KM                                 
    1 Sjors Visser           98 Energie                 39:50
    2 Patrick van de Rijdt   71 Loon op Zand            40:19
    3 Robert van Boxtel      67 's-Hertogenbosch        40:40
    4 Jos Pols               87 Waalwijk                40:55
    5 Jimmy Martes           79 Eindhoven               41:42
    6 Bas van Gestel         78 Attila                  42:37
    7 Gerard Timmermans      64 De Langstraat           43:31
    8 Peter Bruins           70 Klaaswaal               45:51
    9 Ronny Stabel           71 Weelde (B)              45:59
   10 Paul Kuijpers          76 Loon op Zand            46:23
   11 Erik Engel             70 Tilburg Road Runners    46:27
   12 Wim Uytdewilliger      84 Breda                   46:33
   13 Walter van Gurp        51 Drunen                  46:58
   14 Vincent van den Elsen  69 Taxandria Atletiek      47:08
   15 Pieter Jansen          81 Breda                   47:18
   16 Coen Adams             75 ACW '66                 47:21
   17 Martin Heijblom           De Langstraat           47:25
   18 Henk Karremans         04 Vlijmen                 47:34
   19 Frank van Zijl         63 Tilburg                 47:55
   20 Emiel Dingemans        63 Waspik                  48:01
   21 Jan de Groot           64 Waalwijk                48:08
   22 Heinz Zanders          65 Moergestel              48:14
   23 Hans vd Bersselaar     65 Oisterwijk              48:17
   24 Han Dekker             67 Breda                   48:38
   25 Olaf Torenvliet        72 Klaaswaal               48:44
   26 Pie Bauer              68 Made                    48:55
   27 Eric Jongmans          54 Drunen                  49:27
   28 Bas van Gils           78 Oosterhout Nb           49:29
   29 Hans van de Wege       66 Attila                  49:35
   30 Jan Nieuwkoop          69 Waspik                  49:57
   31 Marcel van Bavel       70 Tilburg Road Runners    50:18
   32 Kees van den Brand     49 ACW '66                 51:31
   33 Jan van Kuijk          52 Kaatsheuvel             52:05
   34 Uberto Smits           72 Geertruidenberg         52:10
   35 Jan van der Laak       62 Attila                  52:29
   36 Frank van Laere        58 Tilburg Road Runners    52:34
   37 Ad van de Wiel         58 Oisterwijk              55:32
   38 Frank Niessen          57 Scorpio                 55:42
   39 Marc Aarts             76 Achil '87               55:52
   40 Joop de Rooij          60 Drunen                  56:44
                                                             
      VTRM9, TRIMMERS 9,1 KM                                 
    1 Berdine van Dal        87 Utrecht                 43:12
    2 Monique Haans          64 Berkel-Enschot          54:03
    3 Patricia Spaaij        81 Diessen               1:05:33
    4 Gonnie Roumen          63 's-Graveland          1:05:57


Nieuws items
  • De nieuwe Triade staat weer online !!!!!

  •  Vanaf heden kunt u voorinschrijven 29e MARESIA Cross. (Vrijwilligers voor een taak zijn uiteraard ook weer welkom ff aangeven bij tlvdelangstraat@home.nl)

  • NTB Licenties 2017 voor leden zijn  te downloaden van NTBinschrijven.nl/Mijn NTB/...(zie instructie bij pagina Algemene Info !!!!)
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  • Foto's Maresia evenementen 2014/2015/2016/2017
  •  https://picasaweb.google.com/117401374483378513862  en www.flickr.com/tlvdelangstraat 
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  Trainings items

  •  Fietsen:
  • Wegfietsen zondagochtend start bij clubhuis weer om 9:00 uur.
  • Donderdagavond zaal training start medio december.
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Lopen: 
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Zwemmen:
  • Dinsdagavond in Olympiabad. september 20:30 en per oktober starten we weer om 21:30.
  • Zaterdag om 11:30 uur buiten in Lido. Om 12:30 weer in binnen in Olympiabad.
  • Zondag in Olympiabad vanaf 19/11 om 7:45 uur in Olympiabad
  • Verdere  bijzonderheden, zie trainingen.

Sponsoren

MARESIA                 Parts

MARESIA Autorecycling