Thuis pagina Verder

 

 
De foto's 2016 druk op button Foto's Waspik 2016
De uitslagenlijst van 2016 (opmerkingen graag naar tlvdelangstraat@home.nl) 

                              UITSLAGENLIJST
06-12-2016 19:34                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      JG1-4, SCHOLIERENLOOP                                  
    1 Sep de Veer            09 Tilburg                  1:50
    2 Kel van Irsel          09 Waspik                   1:54
    3 Juul van Iersel        09 Waspik                   1:56
    4 Jelle Timmermans       11 Kaatsheuvel              2:03
    5 Floris Keijzers        10 Son en Breugel           2:25
    6 Loek Nieuwkoop         10 Waspik                   2:28
    7 Loek van Loon          12 Waspik                   2:55
    8 Stef Timmermans        13 Kaatsheuvel              3:14
                                                             
      MG1-4, SCHOLIERENLOOP                                  
    1 Suzan Pijnenburg       08 Waspik                   1:53
    2 Suus van Loon          09 Waspik                   2:06
    3 Juul Ouwerkerk         11 Oirschot                 3:17
                                                             
      JG5-8, SCHOLIERENLOOP                                  
    1 Cas van Gorp           04 Udenhout                 5:01
    2 Tim Meuwissen          05 Goirle                   5:04
    3 Maxwell Bayer          03 Huizen                   5:18
    4 Luuk Strooper          04 Goirle                   5:20
    5 Mels de Veer           07 Tilburg                  5:44
    6 Thymen van Zon         04 Drunen                   5:46
    7 Mik Strooper           07 Goirle                   5:48
    8 Joep Strooper          06 Goirle                   5:49
    9 Brend Prijt            06 Waspik                   6:11
                                                             
      MG5-8, SCHOLIERENLOOP                                  
    1 Eva Kok                05 Helmond                  5:07
    2 Mirthe van Zon         07 Drunen                   5:37
    3 Anne Smits             06 Drunen                   6:14
    4 Nynke Lankhaar         07 Genderen                 7:43
    5 Ellen Smits            08 Drunen                   8:40
    6 Bente van Loon         08 Eindhoven                8:49
                                                             
      START, START RUNNING L                                 
    1 Joey van Stigt         00 Giessen                  9:48
    2 Rick Smits             05 Drunen                  11:05
    3 Thijs Gurp             05 Hank                    11:18
    4 Indy Nebbeling         95 Rijen                   11:27
    5 Liza Jonkergouw        98 Molenschot              11:29
    6 Twan Benschop          04 Groot-Ammers            11:41
    7 Ine Smits              04 Drunen                  12:52
    8 Willian Smits          74 Drunen                  12:54
    9 Anne Chabot            01 's Gravenmoer           13:28
   10 Tiemen Reinsma         07 Breda                   13:50
   11 Ivo in 't Groen        04 Waspik                  13:59
   12 Tim in 't Groen        02 Waspik                  14:00
   13 Leonie Kamp            74 Waspik                  14:04
   14 Natasja Snoeren        90 Geertruidenberg         14:05
   15 Ibrahim Negro          94 Oosterhout Nb           14:07
   16 Christan Peters        89 Kaatsheuvel             14:39
   17 Sonja van Vliet        69 Bavel                   15:28
   18 Saar van Vliet         06 Bavel                   15:29
   19 Kees Zijlmans          94 Waspik                  15:31
   20 Melle Reinsma          10 Breda                   15:45
   21 FabiŽnne Balk          04 Dongen                  15:47
   22 Job Schalken           16 SPRANG-CAPELLE          16:03
   23 Walter Sprangers       60 Kaatsheuvel             16:05
   24 Corne Smits            70 Waspik                  16:10
   25 Lisette van Vugt       62 Sprang-Capelle          17:26
   26 Lindsay Schalken       87 Drunen                  17:44
   27 Hanneke Zandwijk       83 Waalwijk                17:50
   28 Steffie van Eulem      92 Waspik                  18:08
   29 Eline Kuijten          87 Waspik                  18:13
   30 Sjoerd Baarda          54 Loon op Zand            18:15
   31 Selena van Oosterhout  01 Oosterhout Nb           18:16
   32 Laura van Boxel        91 Waalwijk                18:18
   33 Regine van Boxel       66 Dongen                  25:01
   34 Meike Smulders         83 Raamsdonksveer          28:25
   35 Randy van der Velden   84 Waspik                  32:46
   36 Nicole Verkerke        78 Waspik                  32:48
                                                             
      H 5KM, STRATENLOOP 5.0                                 
    1 BjŲrn Koreman          91 Geertruidenberg         15:50
    2 Patrick de Vos         96 Kattendijke             16:07
    3 Dirk Evers             93 Rijen                   17:09
    4 Bram Maas              01 Tilburg                 17:13
    5 Erik van der Heijden   91 Breda                   17:46
    6 Tobias Martinot        02 Etten-Leur              18:25
    7 Thomas Crul            98 Breda                   18:30
    8 Mark Jurgens           88 Eindhoven               18:32
    9 Sebastiaan Martinot    04 Etten-Leur              18:40
   10 Cees den Boer          70 Raamsdonksveer          18:49
   11 Christ Chabot          67 's Gravenmoer           19:11
   12 Bas van den Bosch      57 Lage Zwaluwe            19:30
   13 Johan van Herpen       71 Well Gld                19:32
   14 RLA Timmers            46 Made                    19:34
   15 Jacco Schipperen       67 Dussen                  19:51
   16 Sem Bogers             00 Raamsdonk               19:53
   17 Henk van den Heuvel    62 Nieuwendijk Nb          19:57
   18 Martin Delleman        68 Werkendam               19:59
   19 Corne Luijkx           66 Etten-Leur              20:02
   20 Benny Hoezen           73 Waspik                  20:13
   21 Dirk van den Muijsenbe 84 Zevenbergen             20:23
   22 Jason Smits            01 Waalwijk                20:25
   23 Arian van Loon         77 Waspik                  20:36
   24 Dennis van Oosterhout  89 Zevenbergen             21:14
   25 Ton Crul               62 Breda                   21:32
   26 Remco Bonten           90 Tilburg                 21:41
   27 Dick Dijkshoorn        67 Sprang-Capelle          22:12
   28 Stephan Weinschewk     70 Tilburg                 22:24
   29 Justin Francois        76 Zevenbergen             22:33
   30 Ben Barendse           66 Dongen                  22:37
   31 Hans van Dongen        72 Rijen                   23:02
   32 Raymond Kemmeren       68 Waspik                  23:19
   33 Thom Koreman           63 Raamsdonksveer          23:24
   34 Ad Kimenai             56 Dongen                  23:33
   35 Piet Okkers            62 Waspik                  23:36
   36 Timoo Lemmens          95 Herten                  23:58
   37 Stephan van Ginneken   69 Etten-Leur              24:28
   38 Hans Kuijsters         62 Waspik                  24:36
   39 Leo van der Pol        57 Loon op Zand            24:39
   40 Frank van den Akker    59 Dongen                  24:47
   41 Joeri van de Gender    79 Herentals               25:16
   42 Ruud Klever            65 Waspik                  25:31
   43 Jan Sestig             60 Dongen                  25:36
   44 Joost van den Broek    71 Waspik                  25:38
   45 Lauran de Bever        65 Kaatsheuvel             25:40
   46 Michel van de Wiel     84 Waalwijk                25:51
   47 Arno Gabriels          69 Oosterhout Nb           25:54
   48 Cees Huijben           61 Oosterhout Nb           26:11
   49 Willie Peters          62 Kaatsheuvel             26:13
   50 Charles van Vliet      69 Bavel                   26:45
   51 Marco Klerx            71 Dongen                  26:53
   52 Richard de Jong        67 Warnsveld               27:01
   53 Fons van Duynhoven     73 Oosterhout Nb           27:06
   54 Glenn Vos              03 Waspik                  27:09
   55 Alwin Vos              71 Waspik                  27:14
   56 Robin Snaphaan         83 Raamsdonksveer          27:22
   57 Jan Scherpenzeel       67 Nieuwpoort              27:27
   58 Mitchell Dank          94 Sprang-Capelle          27:53
   59 Michel van der Sanden  51 Made                    28:17
   60 Pierre Gommers         63 Waspik                  28:20
   61 Julian Balk            07 Dongen                  28:31
   62 Henk Balk              71 Dongen                  28:32
   63 Henri Langens          66 Oss                     29:01
   64 Glenn Wesseling        95 Waspik                  29:06
   65 William Simons         56 Breda                   29:35
   66 Joop de Bont           60 Raamsdonk               30:01
   67 Koen van Assche        81 Dongen                  31:00
   68 Theo Kuijsters         61 Waspik                  31:03
   69 Colinda van Leeuwen    68 Waspik                  31:28
   70 Ramon van Bavel        84 Waalwijk                31:32
   71 Hugo Bakker            53 Raamsdonksveer          31:45
   72 Etienne Toepoel        73 Tilburg                 32:06
   73 Henny Reinieren        43 Rijen                   33:02
   74 Johan Matthee          54 Zevenbergen             34:41
   75 Toon Kimenai           40 Waspik                  35:50
   76 Freek Matthee          94 Zevenbergen             37:37
                                                             
      V 5KM, STRATENLOOP 5.0                                 
    1 Corinde van Es         97 Rotterdam               18:38
    2 Bieke Schipperen       04 Dussen                  19:44
    3 Laura Kok              00 Helmond                 20:18
    4 Lonneke Elzerman       81 Prinsenbeek             21:04
    5 Inge Schipperen        73 Dussen                  22:14
    6 Anke te Boekhorst      91 Tilburg                 22:39
    7 Deborah Koreman        88 Geertruidenberg         23:38
    8 Esm‚ Guigui            91 Goes                    23:42
    9 Liesbeth van Weert     69 Sprang-Capelle          24:10
   10 Gerdi Hooijmaijers     78 Raamsdonk               24:17
   11 Ina van Otzel          68 Roosendaal              24:43
   12 Mirjam Martinot        65 Etten-Leur              24:52
   13 Saskia GrŲninger       72 Oosteind                25:13
   14 Rosalie Severijns      95 Geertruidenberg         25:22
   15 Sterre Simons          95 Breda                   25:25
   16 Ingrid van Ginneken    69 Etten-Leur              25:33
   17 Efi Vromans            91 Dongen                  25:43
   18 Ilona Zijlmans         86 's Gravenmoer           25:47
   19 Eugenie Schets         74 Made                    25:48
   20 Agnes Kuijsters        63 Waspik                  25:53
   21 Isa Griffioen          03 Nijmegen                25:55
   22 Inge Giesbergen        64 Teteringen              25:59
   23 Noortje Matthee        88 Utrecht                 26:27
   24 Catharina Peekstok     89 Drunen                  26:30
   25 Anja van Loon          81 Waspik                  27:04
   26 Margret Wagenmakers    80 Waspik                  27:12
   27 Nathalie Verboom       76 Waspik                  27:13
   28 Carola van Gijzel      78 Waspik                  27:21
   29 Laureen de Bever       94 Kaatsheuvel             27:23
   30 Jori Cales             82 Drunen                  27:24
   31 Elvira van Stigt       71 Giessen                 27:30
   32 Merel van Gastel       02 Kaatsheuvel             27:33
   33 Marij Sweep            63 Geertruidenberg         27:36
   34 Karin Pijnenburg       75 Waspik                  27:48
   35 Lizet Kusters          95 Drunen                  27:51
   36 Danielle Boons         92 Raamsdonk               28:01
   37 Rachelle Elshout       91 Raamsdonk               28:04
   38 Erica Westerhoven      71 Dongen                  28:06
   39 Karin Kuijsters        96 Waspik                  28:10
   40 Corrie van Amelsvoort  58 Teteringen              28:11
   41 Naomi Visser           87 Zevenbergen             28:13
   42 Ineke Peters           81 Waspik                  28:15
   43 Arien Netten           52 Dongen                  28:19
   44 Lian van Vorstenbosch  68 Dongen                  28:22
   45 Nellie Oomens          52 Dongen                  28:23
   46 Simone Langermans      83 Waspik                  28:27
   47 Lotte Beaart           00 Waspik                  28:58
   48 Meggie van den Broek   95 Waspik                  29:04
   49 DaniŽlle de Jong       89 Waspik                  29:16
   50 Anita Timmermans       88 Waspik                  29:17
   51 Angela Prijt           71 Waspik                  29:21
   52 Elly van Helmond       56 Prinsenbeek             29:41
   53 Patty Vertogen         86 Tilburg                 29:45
   54 Gonny van Ierssel      67 Waspik                  29:46
   55 Patty Sebregts         86 Tilburg                 29:48
   56 Els Crul               63 Breda                   29:51
   57 Loes Meijs             88 Waspik                  29:52
   58 Eveline Smeur          89 Loon op Zand            29:59
   59 Franka de Haas         65 Oosterhout Nb           30:13
   60 Miranda Treffers       73 Waspik                  30:17
   61 Marieke Timmermans     83 Raamsdonksveer          30:19
   62 Lisa van Koot          88 Tilburg                 30:21
   63 Ilse van Kaam          99 Made                    30:23
   64 Corry Verschure        59 Waspik                  30:24
   65 Ella Akkermans         54 Waspik                  31:11
   66 Monique van de Wiel    91 Waalwijk                31:24
   67 Ingrid van Meurs       72 Den Dungen              31:26
   68 Claudia van de Werken  73 Waspik                  31:30
   69 Nathalie van Pas       97 Waspik                  31:35
   70 Helene van Groesen     69 Made                    31:49
   71 Miranda de Ronde       74 Oosterhout Nb           32:05
   72 Pleunie Treffers       75 Sprang-Capelle          32:30
   73 Carina van der Kolk    80 Sprang-Capelle          32:32
   74 Martine Lardenoij      80 Raamsdonksveer          32:42
   75 Marjoleine Veldhuisen  59 Waspik                  33:08
   76 Nathalie Pagie         74 Bavel                   33:10
   77 Femke de Rapper        96 Hooge Zwaluwe           33:16
   78 Monique Bosmans        69 Tilburg                 33:20
   79 Monique Peijen Leijten 70 Tilburg                 33:31
   80 Mique van Gorp         75 Kaatsheuvel             34:51
   81 Ingrid van Hooft       73 Waalwijk                34:54
   82 Debbie van Eeuwijk     78 Waspik                  34:55
   83 Debbie de Cloe         86 Waspik                  34:58
   84 Yvonne Brabander       68 Teteringen              35:03
   85 Miranda Scherpenzeel   70 Nieuwpoort              36:59
   86 Karin Zijderlaan       70 Waspik                  37:01
   87 Monique Nieuwkoop      72 Waspik                  37:03
   88 Nicolette van den Broe 71 Waspik                  37:06
                                                             
      HSEN, STRATENLOOP 10.                                  
    1 Wesley van der Gouw    85 Waalwijk                31:34
    2 Dennis de Freytas      90 Tilburg                 32:58
    3 Marco Keijsers         85 Oosterhout Nb           33:07
    4 Paul Visser            83 Tilburg                 34:08
    5 Stefan de Laat         83 Diessen                 35:12
    6 Koen Voermans          87 Rijen                   36:09
    7 Vincent Sweep          82 Waalwijk                36:39
    8 Jonathan Zuiderwijk    90 Gorinchem               38:31
    9 Dennis Timmermans      84 's Gravenmoer           38:58
   10 Dennis van Aspert      82 Drunen                  39:06
   11 Tom Van den Berg       86 Geertruidenberg         39:59
   12 Cris Timmermans        82 Kaatsheuvel             40:53
   13 Tim van Pelt           91 Waspik                  41:18
   14 Marel Brands           91 Berghem                 41:28
   15 Jan Vink               85 Almkerk                 41:48
   16 Maurits de Beer        83 Tilburg                 41:50
   17 John van Mersbergen    86 Eethen                  42:27
   18 Nicky van Osch         90 Kaatsheuvel             42:43
   19 Rens Smit              94 Sprang-Capelle          44:49
   20 Dirk Schoenmakers      84 Raamsdonksveer          44:56
   21 Robin Wouters          90 Dongen                  45:59
   22 Michiel de Been        94 Raamsdonk               47:04
   23 Martijn Smits          01 Waspik                  47:38
   24 Maarten de Cloe        91 Tilburg                 48:26
   25 Thijs van Dongen       83 Waspik                  48:58
   26 Rene de Vries          91 Breda                   49:15
   27 Stijn Creemers         83 Eindhoven               49:26
   28 Jeroen Leemans         92 Waspik                  49:42
   29 Mart Meijs             87 's Gravenmoer           51:13
   30 Pim van den Hoven      86 Oosterhout Nb           51:15
   31 Ruben Souwen           93 Esbeek                  51:18
   32 Roy Schippers          82 Waspik                  51:25
   33 Niels Hartman          85 Amersfoort              51:47
   34 Alexander Picard       88 Chaam                   52:35
   35 Mitchell van Strien    91 Raamsdonk               54:01
   36 Mike van Nieuwenhoven  93 Dongen                  56:36
                                                             
      H35, STRATENLOOP 10.                                   
    1 Jeroen van Damme       72 Roosendaal              33:00
    2 Bart Balemans          79 Raamsdonksveer          37:21
    3 Billy de Bruijn        77 Dongen                  38:32
    4 Ewout van der Laan     78 Eindhoven               38:52
    5 Edwin Kok              72 Helmond                 38:53
    6 Patrick van Gurp       73 Drunen                  38:55
    7 Harley van Kuijk       78 Kaatsheuvel             39:00
    8 Bart van Loon          76 Eindhoven               40:31
    9 Martijn de Keck        78 Breda                   41:52
   10 Wouter in 't Groen     79 Waspik                  42:14
   11 Thomas van der Kolk    80 Sprang-Capelle          42:18
   12 Willem Sikkers         77 Sprang-Capelle          42:51
   13 Ted Benschop           73 Groot-Ammers            43:05
   14 Berry Bouwens          75 Raamsdonk               44:32
   15 Ewout Rijkers          80 Waalwijk                45:07
   16 Martijn van Lunteren   74 Bavel                   45:08
   17 Evert van Asselt       75 's-Hertogenbosch        46:04
   18 Thijs Badmer           78 Breda                   46:49
   19 Jan van Stigt          72 Giessen                 47:37
   20 Nico de Cloe           81 Waspik                  48:27
   21 Henk van Oosterhout    73 Oosterhout Nb           48:31
   22 Marcel Donks           73 Waspik                  49:21
   23 Mark Akkermans         80 Waspik                  51:53
   24 Peter van Helvoirt     72 Drunen                  52:58
   25 Jelger Ansems          77 Dongen                  53:09
   26 Mark Westerlaken       72 Almkerk                 53:20
   27 Mark Boonman           79 Raamsdonksveer          53:30
   28 Peter Blomsteel        81 Made                    53:55
   29 Bas de Graauw          80 Eindhoven               55:57
   30 Terence de Ronde       75 Oosterhout Nb           57:43
   31 Ton Verblackt          81 Tilburg                 58:55
   32 Michiel van Assche     79 Dongen                1:04:52
                                                             
      H45, STRATENLOOP 10.                                   
    1 Richard van Zantvliet  70 Roosendaal              36:11
    2 Ron de Vaan            68 Drunen                  37:07
    3 Caspar Houben          71 Terheijden              38:45
    4 Koen van Nieuwburg     71 Drunen                  39:26
    5 Mar-Hein van de Wiel   69 Nieuwkuijk              39:30
    6 Maarten Bikker         70 Drunen                  39:34
    7 William Lambregts      68 Etten-Leur              39:36
    8 Gerard van Eijnatten   62 Oosterhout Nb           39:56
    9 John Marijnissen       64 Breda                   40:26
   10 Carlo Wouters          71 Tilburg                 40:30
   11 Friedy de Jong         62 Dongen                  40:37
   12 Mark Kleinloog         69 Waspik                  41:14
   13 Mark Zoon              67 Waspik                  41:20
   14 Leon Aleman            70 Drimmelen               41:55
   15 Sjef Kuppens           71 Oosterhout Nb           41:59
   16 Arnoud de Graaf        63 Sterksel                42:04
   17 Bert van Dal           65 Haarsteeg               42:36
   18 Cornť Fijneman         66 Oosterhout Nb           43:58
   19 Huberto van der Schuit 71 Waalwijk                43:59
   20 Cor van Bommel         64 Brakel                  44:01
   21 Johan Verlouw          69 Raamsdonk               44:16
   22 Jack Curvers           62 Geertruidenberg         44:20
   23 Robert Luttikholt      68 Oosterhout Nb           44:23
   24 Francois van Zon       71 Drunen                  44:43
   25 David Griffioen        71 Nijmegen                45:18
   26 Hans Lodewijks         67 Dongen                  46:13
   27 Roland van Oosterwijk  71 Rijen                   46:23
   28 Harold den Boer        70 Dongen                  46:32
   29 Frank Peek             69 Oosterhout Nb           46:40
   30 Norbert van de Sanden  66 Kaatsheuvel             47:23
   31 Mark Lankhaar          70 Genderen                47:40
   32 Martie Reuvers         69 Kaatsheuvel             47:41
   33 Jan Haverhals          63 Drunen                  47:44
   34 Werner Giesbergen      65 Teteringen              47:49
   35 Peter de Been          67 Raamsdonk               47:58
   36 Jan Nieuwkoop          69 Waspik                  48:14
   37 Pascal Ringens         68 Dongen                  48:16
   38 John de Bont           64 Raamsdonksveer          48:43
   39 Rob Kleijberg          63 Oosterhout Nb           48:44
   40 Ton van Vetten         64 Waalwijk                49:10
   41 Peter de Haas          62 Oosterhout Nb           49:45
   42 Pascal Ringens         68 Dongen                  50:39
   43 Ad van de Meulen       68 Waalwijk                50:51
   44 Henry Bink             66 Waalwijk                51:08
   45 Paul KŁsters           64 Drunen                  51:57
   46 Chris Beaart           68 Waspik                  51:59
   47 Paul van de Reijt      69 Klundert                52:20
   48 Kees van den Berk      64 Roosendaal              52:48
   49 Frank van Ginneken     65 Oosteind                53:11
   50 Christiaan Prijt       70 Waspik                  54:07
   51 Rene Storm             64 Breda                   57:44
   52 Hans van Bragt         70 Tilburg                 57:55
   53 Hans Vermeulen         64 Waalwijk                59:09
                                                             
      H55, STRATENLOOP 10.                                   
    1 Jos Broekhuis          59 Hilversum               37:40
    2 Jaap Stijlaart         57 Woudenberg              37:59
    3 Ron de Veer            61 Tilburg                 38:48
    4 Marc Siebers           61 Breda                   39:23
    5 Gerjan Diepstraten     58 Dongen                  39:47
    6 Sjaak Hofmans          54 Dussen                  40:16
    7 Ad Kieboom             54 Raamsdonksveer          43:08
    8 Arie Verhoeven         59 Goirle                  43:38
    9 Fred van Tilborg       60 Drunen                  44:04
   10 Arno den Ridder        60 Oosterhout Nb           45:56
   11 Jan de Beer            59 Dongen                  46:48
   12 Jan van Liempt         53 Dongen                  47:46
   13 Frank van Laere        58 Berkel-Enschot          47:50
   14 Ton Sweep              59 Geertruidenberg         48:01
   15 Jan van Kuijk          52 Kaatsheuvel             48:03
   16 Peter Timmermans       60 Sprang-Capelle          48:04
   17 Bert Lemmens           57 Herten                  48:13
   18 Lex Raaijmaakers       55 Oosteind                48:53
   19 Rob van Es             61 Waalwijk                49:12
   20 Kees Pijnenburg        59 Dongen                  49:36
   21 Jan van Amelsvoort     52 Teteringen              50:07
   22 Wim van den Oord       59 Sprang-Capelle          50:32
   23 Frank Niessen          57 Oosterhout Nb           50:41
   24 Joop Smout             54 Oosterhout Nb           51:35
   25 Peter Akkermans        53 Waspik                  51:55
   26 Wim van Haperen        55 Etten-Leur              52:09
   27 John Kremers           56 Zevenbergen             52:52
   28 Rini Op 't Hoog        55 Oisterwijk              53:06
   29 Peter van Oosterhout   53 Made                    53:39
   30 Ton Kemmeren           57 Dongen                  55:06
   31 Henk Overeijnder       56 's Gravenmoer           55:14
   32 Cees Sins              58 Oosterhout Nb           56:21
   33 MJH van Nieuwenhoven   57 Dongen                  56:34
   34 Frank de Glas          52 De Bilt                 58:23
   35 Bert Lommers           54 Sprang-Capelle        1:02:14
   36 Kees van den Berg      54 Made                  1:05:44
                                                             
      H65+, STRATENLOOP 10.                                  
    1 Ad de Jong             48 Dongen                  43:25
    2 Walter van Gurp        51 Drunen                  44:08
    3 Tonnie Bouman          51 Wijk en Aalburg         46:39
    4 Jan Andries            50 Dongen                  47:26
    5 Bert Jansen            51 Made                    47:51
    6 Kees van den Brand     49 Oss                     48:55
    7 Andre Aarts            46 Raamsdonksveer          49:16
    8 Noud van Dongen        51 Oosterhout Nb           49:23
    9 Kees van Dongen        50 Waspik                  50:43
   10 Rinus Luijkx           46 Sprang-Capelle          51:28
   11 Harry Boezer           51 Waalwijk                52:26
   12 Cor Schoenmakers       51 Waspik                  55:24
   13 Cor Mertens            44 Oosterhout Nb           59:23
                                                             
      VSEN, STRATENLOOP 10.                                  
    1 Diane van Es           99 Rotterdam               36:43
    2 Sanne van Helmond      89 Prinsenbeek             41:23
    3 Valerie de Roover      89 Strijbeek               42:20
    4 Anne van Loon          91 Oss                     42:28
    5 Geke Romijn            85 Raamsdonksveer          44:30
    6 Rosanne van Kerkhoven  88 Tilburg                 46:21
    7 Kady Moerenhout        88 Dongen                  47:42
    8 Yvette Schalken        88 Sprang-Capelle          48:06
    9 Tanja Donkers          86 Oosterhout Nb           48:17
   10 Margriet de Bont       87 's-Hertogenbosch        48:24
   11 Pascalle Post          86 's-Hertogenbosch        48:46
   12 Cindy van Mersbergen   93 Raamsdonk               49:28
   13 Alja Poklar            92 Slovenie                49:31
   14 Anne Oerlemans         93 Berkel-Enschot          49:39
   15 Marissa Meijer         89 Rotterdam               52:38
   16 Joy Blom               92 Raamsdonk               54:17
   17 Kim Verschuren         94 Raamsdonk               54:18
   18 Martine Noordermeer    87 Hilvarenbeek            54:38
   19 Inge Verhoeven         86 Waalwijk                55:20
   20 Patricia van den Heijk 85 Dongen                  56:40
   21 Sanne Meijs            89 Assendelft              57:39
   22 Inge de Groot          94 Waspik                  58:46
   23 Amke Kuijsters         94 Waspik                  58:48
   24 Madeleine Verblackt    82 Tilburg                 59:02
   25 M-J Embregts           99 Dongen                  59:16
   26 Pleun Halters          98 Waspik                1:01:22
                                                             
      V35, STRATENLOOP 10.                                   
    1 Chantel de Lange       80 Tilburg                 40:29
    2 Jacqueline Nieuwenhuiz 77 Sprang-Capelle          45:02
    3 Marloes de Jong        78 Dongen                  46:52
    4 Anouk Bakker           77 Tilburg                 47:15
    5 Rinette Kamp           74 Sprang-Capelle          50:37
    6 Carolien de Bont       80 Geertruidenberg         52:12
    7 Mnique Smits           72 Waspik                  52:31
    8 Maike van der Schuit   76 Waalwijk                53:04
    9 Ingrid Vermeulen       78 Dongen                  53:59
   10 Dorien Kramer          76 Dongen                  54:30
   11 Yolanda van Geloof     72 Made                    54:35
   12 Janneke Kemmeren-de Gr 79 Waspik                  54:41
   13 Sandy van den Berg     76 Oosterhout Nb           54:55
   14 Angelique Geerts       72 Den Dungen              55:33
   15 Claudia Kuijsters      72 Waspik                  55:34
   16 Saskia de Graauw       80 Eindhoven               55:51
   17 Jolanda Pijnenburg     74 Waspik                  56:12
   18 Jeske Kusters          79 Oosterhout Nb           58:14
   19 Mirelle van den Bergh  76 Terneuzen             1:03:59
                                                             
      V45, STRATENLOOP 10.                                   
    1 Ciska Hensen           71 Kaatsheuvel             39:29
    2 ViviŽn Pusic           70 Dordrecht               42:45
    3 Peggy van Lee          66 Tilburg                 43:37
    4 Petra Rutters          63 Raamsdonk               46:29
    5 Monique Haans          64 Berkel-Enschot          47:48
    6 Jacqueline Stouten     63 Dongen                  47:48
    7 Trix Hoppenbrouwer     62 Rijen                   47:56
    8 Marjo Leijten          63 's Gravenmoer           48:00
    9 Marielle Sprangers     62 Kaatsheuvel             48:07
   10 Petra van Gorcum       70 Sprang-Capelle          48:08
   11 Maria Bloemsaat        55 Oosterhout Nb           49:18
   12 Jolanda in 't Groen    69 Waspik                  50:45
   13 Hanny Roksnoer         61 Waspik                  50:48
   14 Joke van Gils          59 Dongen                  51:43
   15 Caroline Claerbout     67 Oosterhout Nb           53:36
   16 Lenie Oosterhout       60 Made                    54:03
   17 Erica Wagenvoort       70 Oosterhout Nb           54:13
   18 Margareth Huisman      68 Made                    55:26
   19 Liesbeth Vink          57 Waspik                  55:36
   20 Mieke Leenaarts        62 Waalwijk                55:48
   21 Nelleke Oort           65 Raamsdonksveer          56:38
   22 Liesbeth in't Groen    53 Dongen                  57:15
   23 Doret Klerx Stokwielde 59 Waalwijk                58:40
   24 Dimph van Turnhout     58 Made                    59:30
   25 Monique Kortekaas      67 St. Willebrord          59:36
   26 Lian Roelen            62 Waspik                1:00:29
   27 Jeannet Soeters        69 Waalwijk              1:03:07

Nieuws items
  •  Vanaf heden kunt u voorinschrijven 27e MARESIA Cross Duathlon en ATB evenement 0p 25 februari 2018

  • (Vrijwilligers voor een taak zijn uiteraard ook weer welkom ff aangeven bij tlvdelangstraat@home.nl)

  • NTB Licenties 2017 voor leden zijn  te downloaden van NTBinschrijven.nl/Mijn NTB/...(zie instructie bij pagina Algemene Info !!!!)
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  • Foto's Maresia evenementen 2014/2015/2016/2017
  •  https://picasaweb.google.com/117401374483378513862  en www.flickr.com/tlvdelangstraat 
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  Trainings items

  •  Fietsen:
  • Wegfietsen zondagochtend start bij clubhuis weer om 9:00 uur.
  • Donderdagavond zaal training start medio december.
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Lopen: 
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Zwemmen:
  • Dinsdagavond in Olympiabad. september 20:30 en per oktober starten we weer om 21:30.
  • Zaterdag om 11:30 uur buiten in Lido. Om 12:30 weer in binnen in Olympiabad.
  • Zondag in Olympiabad vanaf 19/11 om 7:45 uur in Olympiabad
  • Verdere  bijzonderheden, zie trainingen.

Sponsoren

MARESIA                 Parts

MARESIA Autorecycling