Thuis pagina Verder

 

 

De uitslagen van de MARESIA Fun Triathlon staan op www.uitslagen.nl en hieronder:

  
              MARESIA FUN TRIATHLON       ZONDAG 5 JUNI 2016
                              UITSLAGENLIJST

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      H08, 1/32 TRIATHLON                                    
    1 Huib Stoop             07 Waalwijk                30:40
    2 Stijn vd Vleuten       07 Rijen                   34:58
                                                             
      D12, 1/16 TRIATHLON                                    
    1 Soo Yin Noorloos       03 Wijk en Aalburg         40:11
    2 Lotte Pijnenburg       04 Tilburg               1:04:37
                                                             
      MIX, 1/16 TRIATHLON                                    
    1 DUO Jochem en Femke       Waalwijk                53:44
    2 DUO Sven en Thijn         Waalwijk                53:46
                                                             
      D14, 1/8 TRIATHLON                                     
    1 Merel van Gastel       02 Kaatsheuvel           1:29:02
                                                             
      H14, 1/8 TRIATHLON                                     
    1 Marc de Buck           02 Sprang-Capelle        1:17:51
    2 Tobias Martinot        02 Ette Leur             1:18:03
                                                             
      H16, 1/8 TRIATHLON                                     
    1 Bram Treffers          99 Waspik                1:16:16
                                                             
      D18, 1/8 TRIATHLON                                     
    1 July Smits             98 Gemonde                      
                                                             
      D20, 1/8 TRIATHLON                                     
    1 Roos Schoonderbeek     88 Waalwijk              1:14:39
    2 Carina van der Kolk    80 SPRANG-CAPELLE        1:16:39
    3 Inge Verhoeven         86 Waalwijk              1:19:19
    4 Hester van Liempt      86 Dongen                1:19:34
    5 Claudia Smits          77 Wijk en Aalburg       1:23:04
    6 Catharina Peekstok     89 Drunen                1:24:41
    7 Anne Oerlemans         93 Berkel-Enschot        1:31:58
    8 Patricia Schellekens   78 Waspik                1:33:30
    9 Merel Rijnen           79 Dongen                1:34:43
   10 Kim vd Meijs           87 Tilburg               1:35:10
   11 Jose Boeije            85 Tilburg               1:40:09
   12 Ina van Boven-de Heus  79 Sleeuwijk             1:42:58
                                                             
      H20, 1/8 TRIATHLON                                     
    1 Joep Staps             90 Tilburg                 57:58
    2 Erik vd Heijden        91 Breda                 1:01:08
    3 Thomas van der Kolk    80 SPRANG-CAPELLE        1:01:36
    4 Reinier Vos            91 Andel                 1:05:30
    5 Jeroen Leemans         92 Waspik                1:07:13
    6 Tom van den Berg       86 Raamsdonksveer        1:10:34
    7 Jeroen van den Nieuwel 83 Breda                 1:10:40
    8 Willem Jan van Klinken 79 Woudrichem            1:10:54
    9 Mark Kok               87 Amsterdam             1:11:51
   10 Ward van Rijsbergen    88 Amsterdam             1:13:05
   11 Koen Bakker            86 Tilburg               1:13:17
   12 Rens Smit              94 Sprang Capelle        1:14:18
   13 Rob Kokshoorn          86                       1:17:46
   14 Harry Biemans          77 Raamsdonk             1:17:48
   15 Jimmy Wesel            81                       1:18:23
   16 Tim van Rooij          94 Wageningen            1:18:27
   17 Gino Adriaansen        89 Amsterdam             1:19:25
   18 Jelle Schunselaar      87 Tilburg               1:20:02
   19 Jordy vd Pas           77 Kaatsheuvel           1:20:49
   20 Nico De Cloe           81 Waspik                1:22:41
   21 Pieter Elshout         87 Waalwijk              1:27:46
   22 Thijs Smit             90 Waalwijk              1:30:07
   23 Angelo Kerst           95 Sprang Capelle        1:32:06
   24 Bengt Sweep            90 Geertruidenberg              
                                                             
      D40, 1/8 TRIATHLON                                     
    1 Maike van der Schuit   76 Waalwijk              1:15:26
    2 Wendy Kroesen          73 Tilburg               1:19:53
    3 Marie Louise Noorloos  72 Wijk en Aalburg       1:20:50
    4 Jolanda Pijnenburg     74 Waspik                1:25:09
    5 Rinette Kamp           74 Sprang-Capelle        1:25:15
    6 Petra van Gorcum       70 Sprang-Capelle        1:27:19
    7 Miranda Treffers       73 Waspik                1:27:29
                                                             
      H40, 1/8 TRIATHLON                                     
    1 Mark Kleinloog         69 Waspik                1:09:52
    2 Robert IJzermans       73 Vlijmen               1:11:17
    3 Jeroen Verstegen       71 Prinsenbeek           1:19:41
    4 Wichard Noorloos       73 Wijk en Aalburg       1:20:40
    5 Jan vd Vleuten         68 Rijen                 1:24:52
    6 Maikel Kokx            75 Goirle                1:27:33
    7 Jan Nieuwkoop          69 Waspik                1:28:15
    8 Richard vd Lee         72 Drunen                1:37:40
                                                             
      D50, 1/8 TRIATHLON                                     
    1 Monique Haans          64 Tilburg               1:18:31
    2 Marielle Sprangers     62 Kaatsheuvel           1:19:06
    3 Inge Schuimer          65 Waspik                1:22:44
    4 Jacqueline Stouten     63 Dongen                1:29:18
    5 Carien van Zon         55 Dongen                1:33:51
    6 Trix Hoppenbrouwers    62                       1:34:45
    7 Hennie Suanet          59 Dongen                1:41:51
                                                             
      H50, 1/8 TRIATHLON                                     
    1 Cees Frikkee           66 Drunen                1:07:28
    2 Ad Schoonderbeek       53 Waalwijk              1:09:58
    3 Frank van Laere        58 Tilburg               1:11:52
    4 Gerard Timmermans      64 Waalwijk              1:14:35
    5 Emiel Dingemans        63 Kaatsheuvel           1:16:14
    6 Ruud Klever            66 Waspik                1:18:30
    7 Erik van de Wiel       63 Tilburg               1:19:07
    8 Rini Gootjes           49 Udenhout              1:21:41
    9 Erik van Dijck         64 Waalwijk              1:22:15
   10 Gerrit van Heerikhuize 64 Nederhemert           1:22:52
   11 Kees van den Berg      54 Raamsdonksveer        1:32:41
                                                             
      TRIO, 1/8 TRIATHLON                                    
    1 TRIO Rudy Marco Paul   66 Kaatsheuvel           1:02:53
    2 TRIO Henry & Timoo     66 Waalwijk              1:08:27
    3 TRIO De Talentjes uit     Limburg               1:13:23
    4 TRIO Heokko            63 Waspik                1:16:02
    5 TRIO Basani            72 Tilburg               1:26:59

                         http://www.tvwaalwijk.nl

Nieuws items
  • Zomer trainings lokaties per 4 juli. Zie "Trainingen"

  • Triathlonweek van 3 t/m 7 juli. Heb je je nog niet aangemeld? Doe dat dan nog even. Natuurlijk kan dat ook nog op de dag zelf (zwemmen 3 juli, fietsen 5 juli en lopen 7 juli)

  • NTB Licenties 2018 voor leden zijn  te downloaden van NTBinschrijven.nl/Mijn NTB/...(zie instructie bij pagina Algemene Info !!!!)
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  • Foto's Maresia evenementen 2014/2015/2016/2017/2018
  •  https://picasaweb.google.com/117401374483378513862  en www.flickr.com/tlvdelangstraat 
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  Trainings items

  •  Fietsen:
  • Donderdag 5 juli  Triathlonweek Tijdrit in polder.(15 of 30 km)
  •  Zondagochtend start bij Clubhuis om 9:00 uur.
  • Donderdagavond fietstraining vakantie periode 19:00 uur, cCubhuis Waalwijk.
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Lopen: 
  • Zaterdag 7 juli Triathlonweek Lopen bij Clubhuis (5 of 10 km.)
  • Vakantie periode alle training vanaf Clubhuis (ook woensdag avond
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Zwemmen:
  •  Dinsdag 3 juli Start triathlon week: Zwemmen 1km of 2 km in Lido op uitgezet  parcours.
  • Laatste zwemtraining binnen dinsdag 26 juni en zaterdag 27 juni.
  • Gedurende vakantie periode:
  •  Dinsdag avond in Lido 19:30 uur Vrtrek vanaf Clubhuis.
  •  Zaterdag morgen in Lido 11:30 Vertrek vanaf Clubhuis.
  •  Vrijdagavond 19:00 uur zidewinde.
  • Verdere  bijzonderheden, zie trainingen.

Sponsoren

MARESIA                 Parts

MARESIA Autorecycling