Thuis pagina Verder

 

 
29E MARESIA CROSS DUATHLON  ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
                              UITSLAGENLIJST

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      D00, RBR D/H00 D/H08                                   
    1 Lova la Grand          13 CDTG                    22:13
                                                             
      H08, RBR D/H00 D/H08                                   
    1 Sep van Rooij          11 Arendonk (BEL)          19:35
    2 Mark Brok              11 TLV De Langstraat       20:04
    3 Milan Smelt            11 CDTG                    20:21
    4 Tijn van der Krabben   11 TLV De Langstraat       20:57
    5 Jop Spijkers           12 Road Runners            21:06
    6 Brent Carlier          12 CDTG                    21:55
    7 Bruce Rombouts         11 TLV De Langstraat       24:06
                                                             
      D10, RBR D/H10 D/H12                                   
    1 Tess Aerts             10 CDTG                    39:18
                                                             
      H10, RBR D/H10 D/H12                                   
    1 Xander Lemmens         10 CDTG                    29:58
    2 Cas van Rooij          10 Arendonk (BEL)          30:58
    3 Jayson Pot             09 TLV De Langstraat       33:54
    4 Mick van Tetering      09 TLV De Langstraat       35:52
    5 Tiego Woering          10 TLV De Langstraat       48:23
    6 Siem van de Westelaken 10 TLV De Langstraat       48:23
                                                             
      D12, RBR D/H10 D/H12                                   
    1 Lotte Aerts            07 CDTG                    28:34
    2 Lynn Kleijn            08 CDTG                    29:06
                                                             
      H12, RBR D/H10 D/H12                                   
    1 Mees Alting            08 Oisterwijk              28:15
    2 Lars Beijk             08 CDTG                    28:29
    3 Duro Schrijver         07 Gorinchem               29:38
    4 Jelle Dekkers          07 Waalwijk                30:44
    5 Ruben van Geenen       07 TLV De Langstraat       31:14
    6 Maurits Berckmans      08 Odijk                   33:12
    7 Willem Noort           08 Kerkwijk                36:12
    8 Stijn van de Vleuten   07 TLV De Langstraat       38:08
                                                             
      D14, RBR D/H14                                         
    1 Evi Freij              06 TVS '90                 45:05
                                                             
      H14, RBR D/H14                                         
    1 Pieter Noort           05 Kerkwijk                35:05
    2 Wout Mertens           05 Turnhout (BEL)          37:46
                                                             
      D16, RBR D/H16 D/H18                                   
    1 Maud Oudeman           03 TriCan                  59:45
    2 Soo Yin van Noorloos   03 TLV De Langstraat     1:04:27
                                                             
      H16, RBR D/H16 D/H18                                   
    1 Kai van Den Brink      03 TriCan                  52:22
    2 Jelle De Rouck         04 Steenokkerzeel (BEL)  1:05:11
    3 Levi Schrijver         04 Gorinchem             1:12:14
                                                             
      D18, RBR D/H16 D/H18                                   
    1 Kim van 't Verlaat     01 TVS '90                 55:59
    2 Willemijn Fuite        02 TLV De Langstraat       58:06
                                                             
      H18, RBR D/H16 D/H18                                   
    1 Timo Feenstra          02 TriCan                  51:24
    2 Martijn Smits          01 TLV De Langstraat       52:50
    3 Jeroen van der Zee     02 TVS '90                 55:34
    4 Tim Manders            02 TLV De Langstraat       57:14
    5 Koen van Maaren        02 Doorn                 1:08:43
                                                             
      RECR, RBR KORT REC.                                    
    1 Vincent Beijk          74 Utrechtse H Triatlon    51:02
    2 Dennis van Aspert      82 Drunen                  57:32
    3 Pierre Sijmens         67 Bosschenhoofd           59:32
    4 Maikel Rombouts        83 TLV De Langstraat     1:01:22
    5 Jeroen de Graaf        78 's-Hertogenbosch      1:02:50
    6 Marcel Muskens         83 TLV De Langstraat     1:03:07
    7 Dennis Stekelenburg    78 Vught                 1:04:12
    8 Hester Lingsma         82 CDTG                  1:06:34
    9 Paulina Twornicki      91 Wateringen            1:07:08
   10 Koen Berendsen         84 Nuland                1:07:53
   11 Lindsey van Uden       74 Ironmanagers Nederla  1:08:11
   12 Lonneke Hooymans       78 Vinkel                1:09:15
   13 Eske Lombarts          87 TLV De Langstraat     1:10:04
   14 Linda Beijk            78 Utrechtse H Triatlon  1:11:46
   15 Kees Akershoek         69 NTB                   1:14:31
   16 Laura van der Waal     67 Dordrecht             1:27:40
                                                             
      DUO R, RBR K REC. DUO                                  
    1 DUO Wouter & Maike     04 KNWU                  1:05:51
                                                             
      D20, RBR WEDSTRIJD                                     
    1 Diede DIederiks        91 EDO Sport             1:51:57
    2 Sophie van der Most    95 MSTV Ferro Mosea      1:56:54
    3 Claudia Striekwold     87 Fusion Team           2:04:15
    4 Hanneke van Breugel    81 Siosport              2:08:21
    5 Lizet Wolters          83 av Clytoneus          2:19:21
    6 Loes Janssen           90 Reusel                2:29:55
    7 Paulien Verhoef        84 Renkum                2:33:38
                                                             
      H20, RBR WEDSTRIJD                                     
    1 Marco Akershoek        93 Fusion Team           1:37:10
    2 Lander Sels            92 BEL                   1:38:24
    3 Joep Staps             90 TZC / Vahalis         1:38:52
    4 Rody Kroon             97 Unltd                 1:39:56
    5 Pol Nabben             83 NTB                   1:40:41
    6 Arvid van Wesenbeeck   83 Kalmthout (BEL)       1:41:09
    7 Christiaan Solleveld   84 Unltd                 1:41:31
    8 Patrick Dekkers        86 Fusion Team           1:41:42
    9 Joeri Deleebeeck       90 Tremelo (BEL)         1:42:27
   10 Cis Bens               98 BEL                   1:42:39
   11 Chris Steenbakker      98 Tri Team Kijani       1:46:10
   12 Stef Anthonissen       91 CDTG                  1:46:43
   13 Olivier Symoens        94 Zele (BEL)            1:47:13
   14 Paul Wolters           82 Berkel-Enschot        1:51:28
   15 Eli Smeyers            85 Geel (BEL)            1:51:40
   16 Stijn van Opstal       88 Oud Turnhout (BEL)    1:53:32
   17 Stein Schoonvliet      01 Oud Turnhout (BEL)    1:55:07
   18 Rob Maas               92 CDTG                  1:55:21
   19 Leenart van Eck        90 Zuilichem             1:56:11
   20 Martijn van Gemerden   86 Rijnmond              1:57:57
   21 Jos Meijer             84 Utrecht               1:58:25
   22 Willem Adriaans        87 Triotters             2:00:56
   23 Philip van Zanten      86 TZC / Vahalis         2:01:09
   24 Dick van Delft         83 TLV De Langstraat     2:01:28
   25 Willem Versteden       81 Eindhoven             2:02:45
   26 Wouter de Wit          90 's-Hertogenbosch      2:04:38
   27 Yvo Bijzen             90 Vlijmen               2:05:40
   28 Bastin van Alten       82 De Punderman          2:06:42
   29 Jan Peeters            83 Lille (BEL)           2:15:53
   30 Ruud Van den Borne     84 CDTG                  2:22:22
                                                             
      D40, RBR WEDSTRIJD                                     
    1 Eefje Ottevanger       79 CDTG                  2:00:13
    2 Annelies van der Zwart 76 Animo Sportpsycholog  2:02:02
    3 Leonie Rijk            72 Unltd                 2:10:47
    4 Meriam Janssen         74 Dongen                2:34:48
                                                             
      H40, RBR WEDSTRIJD                                     
    1 Arie de Jong           72 NTB                   1:42:51
    2 Davy Paeshuyse         77 Arendonk (BEL)        1:46:30
    3 Bart Meeuwssen         78 Retie (BEL)           1:47:21
    4 Wim Van Looveren       73 CDTG                  1:49:54
    5 Marco Jansen           72 Trioss                1:50:22
    6 Pascal Valentijn       76 Ter Aar               1:50:38
    7 Sebastiaan Holleman    80 Fusion Team           1:53:23
    8 Jeroen Wolters         80 Nijmegen              1:54:30
    9 Kenneth Alting         76 Taxandria Atletiek    1:54:49
   10 Tom Bijns              76 Geel (BEL)            1:54:50
   11 John van Heeswijk      73 Drunen                1:56:56
   12 Richard de Laat        76 CDTG                  1:57:28
   13 François Nooten        73 CDTG                  2:01:57
   14 Kim Pinxteren          76 Baarle Hertog (BEL)   2:02:48
   15 Eelco Noort            72 NTB                   2:05:24
   16 Berend-Jan Bel         74 CDTG                  2:05:26
   17 Ruben van Duren        75 TVH                   2:07:23
   18 Dave De Rouck          77 Steenokkerzeel (BEL)  2:07:33
   19 Peter van Rijn         72 Gilze                 2:08:30
   20 Bas van der Hijden     73 Triotters             2:09:51
   21 Ronny Stabel           71 BEL                   2:10:00
   22 Joost Heijn            79 Utrechtse H Triatlon  2:10:24
   23 Stefan Smelt           80 Drunen                2:10:56
   24 Geoffrey van der Maat  78 NTB                   2:12:18
   25 Ronny Tuinstra         77 Berendrecht (BEL)     2:17:07
   26 Ferry Weijters         79 CDTG                  2:18:13
   27 Gerard Weterman        76 Huis ter Heide Ut     2:18:43
   28 Ronnie Verboven        80 Berkel-Enschot        2:23:42
   29 Gijs Cuppen            75 Triotters             2:24:17
   30 Henri Klijn            71 Drunen                2:26:30
                                                             
      D50+, RBR WEDSTRIJD                                    
    1 Gerda Kloet-Huybers    65 Trip                  2:32:07
                                                             
      H50, RBR WEDSTRIJD                                     
    1 Luc Van Herck          67 Retie (BEL)           1:47:44
    2 Armand vd Smissen      68 TLV De Langstraat     1:48:12
    3 Hans van Delft         65 NTB                   1:53:24
    4 Mark Kleinloog         69 TLV De Langstraat     1:56:15
    5 Leon Aleman            70 NTB                   1:56:48
    6 Rob Brekelmans         69 NTB                   1:57:07
    7 Arthur Turk            67 CDTG                  2:01:21
    8 Frank Harperink        67 Triotters             2:01:38
    9 Dirk Baert             69 Wingene (BEL)         2:04:10
   10 Pieter Moelker         65 Kloetinge             2:06:29
   11 Marcel Makaloey        68 Unltd                 2:09:40
   12 Marcel Traas           66 TLV De Langstraat     2:09:46
   13 Ton van Empel          68 De Punderman          2:13:03
   14 Joep van Gorp          70 Taxandria Atletiek    2:16:17
   15 Ronald van Steeg       66 Rijnmond              2:17:15
   16 Rob van der Helm       65 Esch                  2:17:36
   17 Jan van Soest          61 Trip                  2:18:32
   18 Irvin van der Waal     65 Dordrecht             2:18:35
   19 Vincent van den Elsen  69 Taxandria Atletiek    2:19:54
   20 Jakobus Meulenberg     69 CDTG                  2:35:21
   21 Tjerk Copier           70 NTB                   2:38:32
                                                             
      H60+, RBR WEDSTRIJD                                    
    1 Frank Hengeveld        60 Trip                  2:13:45
    2 Hens Koreman           56 Dongen                2:18:16
    3 Gerard van Wissen      49 TVHW                  2:21:43
                                                             
      DUO W, RBR WEDST. DUO                                  
    1 DUO Frank + Hans van d 65 Wuustwezel (BEL)      1:45:05
    2 DUO Cas en Wessel      99 Weert                 1:47:06
    3 DUO Pieter Cappon      93 TVB                   1:48:43
    4 DUO Max van Helmond    00 TLV De Langstraat     1:48:56
    5 DUO Dennis van den Bos 83 Vught                 1:52:08
    6 DUO Martijn Spijkers & 79 Tilburg               1:54:10
    7 DUO Gert Beyers        74 Kapellen (BEL)        1:54:53
    8 DUO Nina Muskens & Ger 84 AU                    2:01:00
    9 DUO Jette Swinkels     90 's-Gravenhage         2:02:50
   10 DUO Erik van der Lee   74 Drunen                2:05:13
   11 DUO Dorien Kramer & To 76 Dongen                2:13:55
   12 DUO Bert Lemmens       57 TLV De Langstraat     2:17:14
   13 DUO Marielle en Joost  62 TLV De Langstraat     2:18:34

 
Verenigingnieuws

!! Coronanieuws !!  Beste leden,

Zoals jullie begrijpen volgt TLV de Langstraat de maatregelen die de overheid en het RIVM voorschrijft. Ná de persconferentie van vandaag zijn we dat als sportclub ook verplicht. Dit betekent dat we alle activiteiten stopzetten tot in ieder geval 1 juni. Ook de Algemene Ledenvergadering zal worden verplaatst. Nadere mededelingen volgen nog. De nieuwe datum is gesteld nog niet. We zullen jullie informeren zodra meer bekent is.

Met sportieve groet Huberto van der Schuit, namens het bestuur.

Alle accomodaties zoals zwembad, atletiekbaan zijn ook gesloten in Waalwijk tot 1 juni.

Uiteraard staat het een ieder vrij, individueel om buiten zelf te lopen, fietsen of te zwemmen (nog wel koud)

TEAM competitie nieuws http://www.teamdelangstraat.nl

 

Afbeeldingsresultaat voor rogelli