Thuis pagina Verder

 

 
28E MARESIA CROSS - KAATSHEUVEL - ZONDAG 13 NOVEMBER 2016
                     UITSLAGEN
Met overall winnaars bij de dames Tirza van der Wolf en bij de heren Colin Bekers.   


         28E MARESIA CROSS - KAATSHEUVEL - ZONDAG 13 NOVEMBER 2016
                              UITSLAGENLIJST


Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      MPUPC, M/JPUPC/B 1,2KM                                 
    1 Nova van der Schoot    09 Tilburg Road Runners     5:45
    2 Maud van Rijsewijk     09 Prins Hendrik            6:00
    3 Anouk Rutjes           09 Atledo                   6:36
    4 Amber Jansens          09 Gloria                   6:47
    5 Sanne Koolen           09 Prins Hendrik            6:53
    6 Lieke Spek             10 DJA                      7:03
    7 Zarah Versluis         10 Taxandria Atletiek       7:13
    8 Floor van Dongen       09 DJA                      7:23
    9 Madelief Suijkerbuijk  09 Tilburg                  7:35
   10 Jip de Wijs            09 Sprint                   7:38
   11 Britt de Jong          10 Gloria                   8:00
   12 Fay Leemans            10 Gloria                   8:08
   13 Janna Kappen           09 Sprint                   8:44
                                                             
      JPUPC, M/JPUPC/B 1,2KM                                 
    1 Scott Romijn           09 Prins Hendrik            5:17
    2 Bram van Wagtendonk    09 Sprint                   5:19
    3 Valencio Horvers       09 Tilburg Road Runners     5:20
    4 Guus Beumer            09 Prins Hendrik            5:23
    5 Mylo Brethouwer        09 Scorpio                  5:35
    6 Thom Pelkmans          10 Bavel                    6:32
    7 Jurre Herijgers        10 DJA                      6:40
    8 Rens Gulickx           10 Gloria                   6:42
    9 Noah van Rooij         10 Taxandria Atletiek       6:46
   10 Koen van Gestel        09 DAK                      6:48
   11 Fenn Oerlemans         09 Atledo                   7:43
                                                             
      MPUPB, M/JPUPC/B 1,2KM                                 
    1 Noor Faas              08 Sprint                   5:21
    2 Mirte Stumphius        08 Prins Hendrik            5:24
    3 Elske van der Ven      08 Tilburg                  5:25
    4 Welmoed van Schaik     08 Prins Hendrik            5:25
    5 Eva den Boer           08 Atledo                   5:29
    6 Iselle Versluis        08 Taxandria Atletiek       5:48
    7 Puck van Gils          08 Sprint                   5:54
    8 Quinty Minkels         08 Atledo                   5:57
    9 Faylinn Jansen         08 Scorpio                  6:05
   10 Florien Pinxteren      08 Gloria                   6:14
   11 Ellen Smits            08 Drunen                   6:23
   12 Merel van Geloof       08 Prins Hendrik            6:27
   13 Demi de Vaan           08 Taxandria Atletiek       6:43
   14 Benthe Leermakers      08 Taxandria Atletiek       7:18
   15 Emma van Kan           08 Sprint                   7:32
                                                             
      JPUPB, M/JPUPC/B 1,2KM                                 
    1 Lucas Rutjes           08 Atledo                   5:15
    2 Loek Graafmans         08 Spiridon                 5:16
    3 Ot Jansen              08 Sprint                   5:18
    4 Karsten Herijgers      08 DJA                      5:22
    5 Melle van der Zanden   08 Prins Hendrik            5:25
    6 Tijn Janssens          08 Sprint                   5:32
    7 Jur van der Heijden    08 Sprint                   5:38
    8 Bjorn Andeweg          08 Sprint                   5:41
    9 Jelle Kreeft           08 Spiridon                 5:51
   10 Mika van Rooij         08 Taxandria Atletiek       6:09
   11 Renee Schutte          08 Prins Hendrik            6:18
   12 Stefan van Tilburg     08 Gloria                   6:44
   13 Mats Schreuders        08 Prins Hendrik            6:49
   14 Thomas Klunder         08 Sprint                   6:58
   15 Tijmen Rotte           08 Sprint                   7:08
   16 Shane van IJzendoorn   08 Atledo                   7:52
                                                             
      MPUPA, M/J PUPA 1,2 KM                                 
    1 Roza Willemen          07 Sprint                   5:06
    2 Elien Smits            07 DAK                      5:14
    3 Pippa Chadwick         07 AV '40                   5:20
    4 Nina Groffen           06 Sprint                   5:21
    5 Jil Paulus             07 Atledo                   5:40
    6 Meike van Ravenstein   06 ACW '66                  5:42
    7 Fenna Winkel           07 Sprint                   5:44
    8 Lotte Withaar          06 Spiridon                 5:49
    9 Cyri Brethouwer        06 Scorpio                  6:01
   10 Ylva den Heijer        06 Sprint                   6:05
   11 Mirthe van Zon         07 DAK                      6:07
   12 Yara van der Heijden   06 Sprint                   6:16
   13 Juul de Reijdt         06 Sprint                   6:31
   14 Eden Brouwers          06 Prins Hendrik            6:35
   15 Mirre Stabel           06 Weelde (BEL)             6:38
   16 Anne Smits             06 DAK                      6:56
   17 Imke Geenen            07 Gloria                   6:59
   18 Juul Lammers           06 Sprint                   7:01
   19 Mirre Wijnen           07 Tilburg                  7:04
   20 Ziva Devue             07 Gloria                   7:06
   21 Valerie Bruurmijn      06 Gloria                   7:07
   22 Bram Klijn             07 De Langstraat            7:11
   23 Anna Timmers           07 Spiridon                 7:16
   24 Lotte van Dessel       07 DJA                      7:25
   25 Jasmijn van Geloof     06 Prins Hendrik            7:35
   26 Isis van de Water      07 DAK                      7:37
   27 Jet Kamphuis           06 Wijk en Aalburg          7:38
   28 Isabelle vd Pol        07 Well                     7:39
                                                             
      JPUPA, M/J PUPA 1,2 KM                                 
    1 Daan van Dessel        06 DJA                      4:35
    2 Luuk Pelkmans          06 Sprint                   4:42
    3 MŤte van der Schoot    06 Tilburg Road Runners     4:49
    4 Ruben van Geenen       07 Prins Hendrik            4:56
    5 Jim Putter             07 DJA                      5:01
    6 Jelle Verschoor        07 Oisterwijk               5:04
    7 Jibbe Leenders         06 Prins Hendrik            5:08
    8 Sjoerd Bastiaans       07 Sprint                   5:10
    9 Julius Nolet           07 Prins Hendrik            5:11
   10 Robbie Smulders        06 Prins Hendrik            5:12
   11 Reyno Minkels          06 Atledo                   5:19
   12 Gijs Schoenmakers      06 Taxandria Atletiek       5:23
   13 Mark van de Ven        06 ACW '66                  5:25
   14 Wouter Fallaux         06 Energie                  5:26
   15 Ryan Heeren            06 Spiridon                 5:27
   16 Jens van Slooten       06 Tilburg Road Runners     5:31
   17 Kilan Goddijn          07 Sprint                   5:33
   18 Vigo Maljaars          06 Scorpio                  5:35
   19 Dirk Lorkeers          07 Sprint                   5:45
   20 Pelle Verschure        07 ACW '66                  5:47
   21 Huub Kuyvenhoven       07 Sprint                   5:53
   22 Thijmen Kegler         07 Sprint                   5:55
   23 Julian de PrieŽlle     07 Sprint                   5:59
   24 Bram van Dongen        07 DJA                      6:04
   25 Marco van Gelder       07 Prins Hendrik            6:09
   26 Jules van Kan          06 Sprint                   6:11
   27 Tom van Es             06 Sprint                   6:15
   28 Mathe van Noorloos     06 Wijk en Aalburg          6:17
   29 Huib Stoop             07 De Langstraat            6:21
   30 Michiel Gulickx        06 Gloria                   6:23
   31 Bas Guikink            07 Sprint                   6:24
   32 Daan van der Made      06 Scorpio                  6:27
   33 Mik Strooper           07 Tilburg Road Runners     6:29
   34 Mats Alferink          07 Atledo                   6:30
   35 Tom Burghouts          06 ACW '66                  6:31
   36 Ties Mutsaers          07 Atledo                   6:33
   37 Joris Baalmans         06 Atledo                   6:40
   38 David van Laerhoven    06 Taxandria Atletiek       6:42
   39 Lars Bloemers          07 Sprint                   6:44
   40 Giel Huijsmans         06 Sprint                   6:46
   41 Ted Houtepen           07 Sprint                   6:48
   42 Stijn Groeneveld       06 Scorpio                  6:49
   43 Stan van Gestel        07 DAK                      6:51
   44 Lukas Kok              07 Sprint                   6:53
   45 Julian Balk            07 Atledo                   6:54
   46 Jesse Boomaars         06 Sprint                   7:02
   47 Matthijs Koek          06 ACW '66                  7:14
   48 Merlijn Pellis         07 Sprint                   7:17
   49 Jelle van Laarhoven    07 ACW '66                  7:21
   50 Merijn van der Veek    07 ACW '66                  7:23
   51 Daan Spek              07 DJA                      7:24
   52 Michiel Fuite          07 Tilburg Road Runners     7:28
   53 Guy vd Steen           07 Waalwijk                 7:30
   54 Jules van der Stap     06 Sprint                   7:32
   55 Lukas van den Heijkant 07 Taxandria Atletiek       7:34
   56 Thijs Nuijten          07 ACW '66                  7:41
   57 Stijn van der Vleuten  07 Dongen                   7:50
                                                             
      MJUND, M/J JUND 2,3 KM                                 
    1 Anne de Jong           04 Atledo                   8:54
    2 Bieke Schipperen       04 Scorpio                  9:14
    3 Hebe Chadwick          05 AV '40                   9:28
    4 Anouk Boomaerts        05 DJA                      9:34
    5 Roos de Jong           05 Atledo                   9:46
    6 Anouk Verdaasdonk      05 Spado                    9:55
    7 Silkie Graafmans       05 Spiridon                10:00
    8 Lois Drent             05 Sprint                  10:02
    9 Gonda Boer             05 Energie                 10:05
   10 Nine Fransen           04 Sprint                  10:07
   11 Mikki Lips             04 Sprint                  10:13
   12 Inge van den Hout      04 Gloria                  10:20
   13 Luna Faas              05 Sprint                  10:31
   14 Nienke Blom            05 Sprint                  10:35
   15 Danica Willemen        05 Atledo                  10:45
   16 Sofie Klein            05 DJA                     11:00
   17 Femke Gijzen           05 Sprint                  11:17
   18 Ine Smits              04 DAK                     11:29
   19 Anouk Andeweg          05 Spiridon                11:45
   20 Pip Huijsmans          04 Sprint                  11:47
   21 Tess van Ostaijen      04 DJA                     11:49
   22 Indy Vermeiren         04 DJA                     12:40
   23 Amy de Jong            04 Gloria                  13:09
   24 Lotte Spek             05 DJA                     16:15
   25 Yara van Cromvoirt     06 Amsterdam               17:25
                                                             
      JJUND, M/J JUND 2,3 KM                                 
    1 Pieter Fallaux         04 Energie                  8:34
    2 Niels Laros            05 Scorpio                  8:35
    3 Milan Watzeels         04 Attila                   8:37
    4 Steyn Potuit           04 Energie                  8:47
    5 Jonas Gommers          04 DJA                      8:50
    6 Daan Verschoor         05 Taxandria Atletiek       8:52
    7 Jelle van Geel         05 THOR                     9:02
    8 Cas van Gorp           04 Taxandria Atletiek       9:07
    9 Tygo Naafs             04 Spiridon                 9:10
   10 Quinn Hulshof          05 Prins Hendrik            9:19
   11 Joost Winkel           04 Sprint                   9:22
   12 Gijs Fuite             04 Taxandria Atletiek       9:40
   13 Kamiel Watzeels        05 Attila                   9:41
   14 Bart Mol               05 DJA                      9:44
   15 Remko van den Hout     04 Attila                   9:48
   16 Roemer Struik          05 DAK                      9:51
   17 Pepijn Wijnen          05 Atledo                  10:04
   18 Kwinten Rotte          05 Sprint                  10:09
   19 Timo Timmermans        04 Gloria                  10:11
   20 Guus Guikink           04 Sprint                  10:16
   21 Luuk Strooper          04 Tilburg Road Runners    10:21
   22 Ivan den Oudsten       05 Spiridon                10:24
   23 Ries van Dusseldorp    05 Gorichem                10:28
   24 Niels van Slooten      04 Tilburg Road Runners    10:30
   25 Jules Karremans        04 Attila                  10:33
   26 Sep de Graaff          05 ACW '66                 10:37
   27 Sam Janssens           05 Sprint                  10:38
   28 Tobias de PrieŽlle     05 Sprint                  10:41
   29 Pepijn Roels           04 Sprint                  10:42
   30 Tim Nijssen            04 ACW '66                 10:49
   31 Sverre Handor          05 Sprint                  10:52
   32 Micha Kooistra         04 Tilburg Road Runners    10:55
   33 Joey de Hesselle       05 DJA                     10:57
   34 Jimmy Marcera          05 Sprint                  11:03
   35 Sven van Gool          04 De Langstraat           11:06
   36 Michon Goddijn         04 Sprint                  11:08
   37 Jip Suijkerbuijk       05 Tilburg Road Runners    11:10
   38 Kasper Baalmans        05 's Gravenmoer           11:23
   39 Tim Kuijpers           05 Atledo                  12:51
                                                             
      MJUNC, M/J JUNC 2,3 KM                                 
    1 Safira den Oudsten     03 Spiridon                 9:01
    2 Jetske Mooldijk        02 PAC                      9:05
    3 Willemijn Fuite        02 Taxandria Atletiek       9:07
    4 Tessa Mertens          03 DJA                      9:24
    5 Meike Verdaasdonk      02 Spado                    9:37
    6 Lotte van Lieshout     03 Energie                  9:41
    7 Anouk Verheyen         02 Gloria                  10:02
    8 Noortje de Graauw      03 Attila                  10:15
    9 Gitte Wilmsen          02 Gloria                  10:20
   10 Soo Yin van Noorloos   03 Wijk en Aalburg         10:25
   11 Sofie Blankers         02 Scorpio                 10:29
   12 Wisterlamde Kouters    03 DJA                     10:55
   13 Jeske van de Laar      02 Attila                  12:13
   14 Merel van Gastel       02 De Langstraat           12:15
   15 Tessa Groen            02 Astylos                 12:37
   16 Aniek van Opstal       03 DJA                     12:41
   17 Susan Lodewijks        03 Atledo                  13:41
                                                             
      JJUNC, M/J JUNC 2,3 KM                                 
    1 Muhameed Huseen        03 Atledo                   7:37
    2 Lars Laros             02 Scorpio                  7:40
    3 Brik van Dusseldorp    02 Atledo                   7:44
    4 Gijs Brands            02 Attila                   7:48
    5 Niels Bosma            02 Taxandria Atletiek       8:10
    6 Matthijs Verbeek       02 Spado                    8:16
    7 Syb de Jong            02 Teteringen               8:22
    8 Jasper van Laarhoven   02 ACW '66                  8:53
    9 Sjoerd Gijzen          02 Sprint                   8:57
   10 Ewoud Boer             03 Energie                  8:59
   11 Fabio Dudink           03 Spado                    9:03
   12 Daan Steenbergen       02 Tilburg Road Runners     9:10
   13 Guus de Jong           02 Atledo                   9:14
   14 Tijn Blom              02 Sprint                   9:17
   15 Max Suijkerbuijk       02 Tilburg Road Runners     9:20
   16 Ditchano Suijkerbuijk  03 THOR                     9:29
   17 Jaap Rodermond         03 Sprint                   9:33
   18 Milan van Alphen       03 ACW '66                  9:57
   19 Sem van Campen         03 Sprint                   9:59
   20 Casper Suijkerbuijk    03 Tilburg Road Runners    10:13
   21 Christian Maas         03 Taxandria Atletiek      10:21
   22 Chiel Hulshof          03 Prins Hendrik           10:33
   23 Martijn Smitmans       02 Attila                  10:39
                                                             
      MJUNB, M/J JUN B 3,3KM                                 
    1 Roos Hop               00 THOR                    12:48
    2 Evi van Bladel         00 ACW '66                 14:17
    3 Lotte de Graauw        00 Attila                  14:47
    4 Lisa van Boekel        00 Taxandria Atletiek      14:55
    5 Amber Noordermeer      00 Energie                 15:49
    6 Selena van Oosterhout  01 Scorpio                 19:04
                                                             
      JJUNB, M/J JUN B 3,3KM                                 
    1 Najib Hassan           01 PAC                     10:34
    2 Norbert Weijenberg     01 Spado                   10:46
    3 Bezuayehu Petersen     01 AV '56                  10:55
    4 Rick van Riel          01 Attila                  11:04
    5 Max Polak              00 PAC                     11:08
    6 Stan Schipperen        01 Scorpio                 11:10
    7 JaÔr van Winkel        00 Atledo                  11:12
    8 Aimane Benchellal      00 Ilion                   11:14
    9 Bereket Petersen       01 AV '56                  11:19
   10 Jarreau Suijkerbuijk   01 THOR                    11:21
   11 Jaimy Voogt            00 Energie                 11:29
   12 Jort Benz              01 Spirit Oud Beijerlan    11:31
   13 Haico Boer             01 Energie                 11:55
   14 Jens van Geel          00 THOR                    12:27
   15 Stan de Deugd          01 Spado                   12:33
   16 Marlon van Zijl        01 Energie                 12:35
   17 Jorrit Ivens           01 ACW '66                 12:41
   18 Tom Fobbe              01 PAC                     12:45
   19 Sander Verweij         00 Taxandria Atletiek      12:56
   20 Loek Gijzen            00 Sprint                  13:04
   21 Jason Smits            01 ACW '66                 13:15
   22 Thomas Kooistra        00 Tilburg Road Runners    13:35
   23 Lars Schellekens       01 Attila                  13:42
   24 Ian de Juncker         01 Attila                  13:58
   25 Robbert Hijman         00 Attila                  14:26
                                                             
      MJUNA, M/J JUNA 3,3KM                                  
    1 Anouk Prop             99 Spado                   13:02
    2 Lois Stokkers          99 Energie                 13:07
    3 Bente Smagge           99 Attila                  16:34
                                                             
      JJUNA, M/J JUNA 3,3KM                                  
    1 Victor van der Wel     99 PAC                     11:25
    2 Troy de Juncker        99 Attila                  11:37
    3 Jorg Schellekens       99 Attila                  11:58
    4 Sjors Visser           98 Energie                 12:16
    5 Sven van der Pas       99 Scorpio                 12:22
    6 Antoine van der Sanden 98 DAK                     13:00
                                                             
      M-VB, M/J VB 1,2 KM                                    
    1 Lieke Sweep            95 Sprint                   9:21
    2 Femke Bongers          97 Sprint                   9:26
    3 Minke Geraerts         79 Sprint                  10:27
    4 Sira Lambregts         90 Sprint                  10:53
                                                             
      J-VB, M/J VB 1,2 KM                                    
    1 Jasper Mol             02 Sprint                   6:40
    2 Tobias de Jager        89 ACW '66                  6:50
    3 Colin Bressers         03 Atledo                   7:09
    4 Lars van Ravenstein    94 ACW '66                  7:57
    5 Jordan Beute           03 Sprint                   8:19
    6 Timo Helmhout          02 Sprint                   9:16
    7 Lucas Voerman          00 Sprint                  10:48
                                                             
      VSEN, D AU 6,8 KM                                      
    1 Tirza van der Wolf     94 SC Reeuwijk             28:03
    2 Diane van Es           97 PAC                     29:15
    3 Karlijn van Es         95 PAC                     30:36
    4 Iris van Dalen         98 Tilburg Road Runners    31:21
    5 Corinde van Es         97 PAC                     31:34
    6 Hester Lingsma         82 Taxandria Atletiek      31:42
    7 Dyanne Verpaalen       85 Spiridon                31:45
    8 Jeanet van Loon        86 U-Track                 34:06
    9 Sanne Louer            97 Attila                  35:23
   10 Judi Becx              94 Attila                  36:18
   11 Nikki Bagchus          87 DAK                     36:59
   12 Roos Staps             94 Tilburg                 37:23
   13 Esma Guigui            91 AV '56                  39:54
   14 Esmay van de Laar      97 Attila                  40:24
   15 Catharina Peekstok     89 Drunen                  44:06
   16 Inge Bronsvoort        84 Ulvenhout               49:25
                                                             
      V35, D AU 6,8 KM                                       
    1 Paddy Herijgers        76 DJA                     30:14
    2 Ingrid Versteegh       78 Sprint                  30:25
    3 Chantal van Oudheusden 75 Sprint                  33:34
    4 Paola van Gilst        73 AV '56                  34:18
    5 Jacqueline Nieuwenhuiz 77 DAK                     35:14
    6 Lianne Ivens           73 ACW '66                 36:02
    7 Marloes de Jong        78 Atledo                  37:51
    8 Rinette Kamp           74 Sprang-Capelle          40:51
    9 Inge Goijaarts         79 Breda                   42:18
   10 Floortje Remmers       79 Gloria                  42:22
   11 Neeltje Olieslagers    75 Gloria                  42:23
   12 Ineke Peters           81 De Langstraat           44:15
   13 Marleen van Dooren     74 Attila                  45:09
   14 Petra de Jong          75 Gloria                  46:10
                                                             
      V45, D AU 6,8 KM                                       
    1 Ciska Hensen           71 DAK                     31:38
    2 Marionne Kat           68 Spiridon                33:23
    3 Judith van Winkel      69 Atledo                  34:25
    4 Loes Vingerhoets       65 Achil '87               36:25
    5 Machteld Verdaasdonk   69 Spado                   37:18
    6 Petra Rutters          63 Raamsdonk               38:43
    7 MariŽlle Sprangers     62 De Langstraat           38:54
    8 Jacqueline Stouten     63 Atledo                  40:04
    9 Hanny Roksnoer         61 ACW '66                 41:55
   10 Lion Smitsmans         66 Attila                  46:40
   11 Marianne van der Velde 57 Atledo                  47:35
                                                             
      M55, H55/65 AU 6,8KM                                   
    1 Jan van Loenhout       61 Scorpio                 30:21
    2 Tini de Laat           54 DAK                     30:45
    3 Bert van Exsel         54 Sprint                  31:00
    4 Ron de Veer            61 Tilburg Road Runners    31:10
    5 Johan Flipsen          61 Atledo                  32:23
    6 Jan van Gent           58 Spirit Oud Beijerlan    32:29
    7 Marcel Cools           57 Sprint                  32:32
    8 Hens Koreman           56 Atledo                  32:42
    9 Ad Kieboom             54 Scorpio                 33:10
   10 Frits van den Brand    61 avVN                    33:17
   11 Johan Jacobs           61 Atledo                  33:20
   12 Peter Goedhart         57 Drunen                  34:20
   13 Kees Vermijs           53 Atledo                  35:09
   14 Fred van Tilborg       60 DAK                     35:13
   15 Kees Pijnenburg        59 Atledo                  37:31
   16 Wim van den Oord       59 ACW '66                 39:17
   17 Gerrit Heij            54 Attila                  39:46
   18 Frits van der Velden   57 Atledo                  40:01
                                                             
      M65, H55/65 AU 6,8KM                                   
    1 Ad van Rooij           50 De Langstraat           32:37
    2 Kees Verhoeven         50 Tilburg Road Runners    33:30
    3 Ad de Jong             48 Atledo                  34:12
    4 Theo van Baardwijk     47 DAK                     37:12
    5 Kees van den Brand     49 ACW '66                 38:26
    6 Andrť Aarts            46 Scorpio                 38:48
    7 Jan Maaskant           49 Gloria                  43:09
                                                             
      MTRM6, TRIMMERS 6,8 KM                                 
    1 Berry Blankers         67 Geertruidenberg         31:53
    2 Robin Verhoeven        96 Hilvarenbeek            32:54
    3 Arno Winkelmolen       71 Waalwijk                33:54
    4 Dave Wijdemans         72 Tilburg                 36:32
    5 Gerrit Verhoeven       55 Meerseldreef            36:41
    6 Ronald Sperber         67 Waalwijk                37:27
    7 Gijs de Kort           87 Breda                   38:13
    8 Paul de Ruijg          70 Breda                   38:45
    9 Patrick Schuerman      57 Tilbrug                 39:05
   10 Henry Bink             66 Waalwijk                39:36
   11 Bengt Sweep            90 Geertruidenberg         39:51
   12 Jan Nieuwkoop          69 Waspik                  40:08
   13 Kees van Dongen        50 Waspik                  40:10
   14 Jelger Ansems          77 Dongen                  41:12
   15 Andy Hoskam            90 Ammerzoden              41:24
   16 Roel Bakker            59 Moergestel              41:30
   17 Christiaan Prijt       70 Waspik                  42:58
   18 Tonny Baalmans         68 's Gravenmoer           43:02
   19 Emanuel van der Ven    71 Tilburg                 43:49
   20 Michiel van Assche     79 Dongen                  48:30
                                                             
      VTRM6, TRIMMERS 6,8 KM                                 
    1 Karolien Megens        72 Tilburg                 25:58
    2 Sabine van den Berg    83 Den Bosch               26:09
    3 Anne Oerlemans         53 Berkel-Enschot          38:39
    4 Lieke Wolters          91 's-Hertogenbosch        38:50
    5 Petra van Gorcum       70 De Langstraat           38:56
    6 Angela Papadogamvraki  96 Tilburg                 41:23
    7 Nienke Kemper          73 Attila                  41:32
    8 Maike van der Schuit   76 De Langstraat           41:42
    9 Inge Verhoeven         86 De Langstraat           44:18
                                                             
      MTRM4, TRIMMERS 4,5 KM                                 
    1 Gijs Pijnenburg        99 Tilburg                 22:22
    2 Raf Bisschop           04 Tilburg                 28:09
    3 Joris Marinussen       89 Den Bosch               28:57
    4 Peter Geelen           71 Breda                   30:19
    5 Henri Langens          66 Oss                     32:20
                                                             
      VTRM4, TRIMMERS 4,5 KM                                 
    1 Rowan van Dongen       95 Drimmelen               23:25
    2 Indy Nebbeling         95 Rijen                   26:35
    3 Robine Marcelissen     97 Oisterwijk              26:47
    4 Ingmar Bisschop        70 Tilburg                 28:07
    5 Marjolein Rombouts     68 Tilburg                 31:28
    6 Bianca Smulders        72 Tilburg                 31:57
    7 Joanne de Fijter-van U 73 Wijk van Aalburg        32:19
    8 Monique Buster         76 Breda                   32:50
    9 Angela de Geus         71 Waspik                  33:14
   10 Monica van der Lans    73 Breda                   35:54
   11 Tessa Trommelen        93 Dongen                  36:14
   12 Jose Boeije            85 Rijen                   40:18
                                                             
      MSEN, H AU 9,1 KM                                      
    1 Lauran Beijens         92 Tilburg Road Runners    32:46
    2 Wesley van der Gouw    85 Prins Hendrik           32:57
    3 Luuk Maas              99 Tilburg Road Runners    33:25
    4 Yoram Polak            96 PAC                     34:00
    5 Mark Buiks             85 Sprint                  34:21
    6 Timo de Geus           90 Spirit Oud Beijerlan    34:30
    7 Jesse van de Ven       93 Spado                   35:07
    8 Martijn Flipsen        96 Atledo                  35:24
    9 Mark Naaijer           99 Energie                 35:51
   10 Carliho Suijkerbuijk   95 THOR                    36:47
   11 Koen Voermans          87 Scorpio                 36:53
   12 Mees van de Pas        97 THOR                    36:55
   13 Tom Michielsen         87 Gloria                  36:57
   14 Dirk Evers             93 Spiridon                37:11
   15 Patrick de Vos         96 AV '56                  37:12
   16 Pieter Cappon          93 Parcival                37:44
   17 Tijke Wentink          97 Attila                  38:05
   18 Roel Spierings         85 DAK                     38:52
   19 Vincent Bloem          94 Pallas '93              39:11
   20 Sander Demmers         88 ACW '66                 39:33
   21 Michel Broeders        83 Spiridon                41:33
   22 Ward Broeders          97 Spiridon                42:08
   23 Benno Snepvangers      96 Atledo                  42:40
   24 Niels Buijs            84 Parcival                42:42
   25 Nico Colstee           91 Waalwijk                43:22
   26 Christian le Sage      84 Atledo                  46:02
                                                             
      M35, H AU 9,1 KM                                       
    1 Colin Bekers           79 Tilburg Road Runners    32:07
    2 Jean-Pierre Hoeboer    72 Sprint                  35:11
    3 Eltjo van Mechelen     77 THOR                    35:38
    4 Martijn Vos            80 Tilburg Road Runners    36:33
    5 JoŽl Geurts            75 Sprint                  37:00
    6 Patrick Cromsigt       75 Marvel                  37:47
    7 Joery Kouwenberg       75 Tilburg Road Runners    40:02
    8 Anton Bogers           72 Atledo                  40:10
    9 Robert-Jan Gras        76 Spiridon                40:16
   10 Bram van Hoek          75 Spiridon                40:19
   11 Steven van Bunningen   81 Sprint                  40:58
   12 Thijs van Houten       77 DAK                     41:38
   13 Dick Bink              73 Spiridon                41:58
   14 Iwan Oprins            73 Spiridon                43:39
   15 Patrick van Gurp       73 DAK                     43:52
   16 Arno Dingemans         76 Tilburg Road Runners    44:19
   17 Matthieu Verlinde      76 Atledo                  44:36
   18 Dennis Riebeek         77 OSS-VOLO                45:40
   19 Patriek Bruurs         81 Spiridon                45:55
   20 Erwin Gulickx          73 Gloria                  46:10
   21 Ewout Rijkers          80 Waalwijk                47:03
   22 Gerwin Witlox          73 ACW '66                 48:02
   23 Dolf Willemen          76 Spiridon                48:33
   24 Dirk van Korven        81 Achil '87               51:14
                                                             
      M45, H AU 9,1 KM                                       
    1 Koos Verweij           71 DAK                     34:04
    2 Marcel Laros           71 Scorpio                 34:26
    3 Stefan van Marrewijk   69 Scorpio                 36:09
    4 Eduard Linnenbank      67 Attila                  38:12
    5 Ad van Beek            64 Road Runners Etten-L    38:21
    6 Gerard Lensvelt        67 Spiridon                38:37
    7 Toine van Beckhoven    70 Attila                  38:42
    8 Crist Hendriks         67 Tilburg Road Runners    40:22
    9 Bart van Loon          67 Attila                  40:51
   10 Mar-Hein van de Wiel   69 DAK                     41:30
   11 Dimitri Kardamanidis   67 Attila                  41:43
   12 Johan de Jong          63 Tilburg Road Runners    41:49
   13 Henk vd Giessen        68 Tuil                    42:18
   14 Harry Beekmans         70 DAK                     42:28
   15 Johan Verweij          70 Achil '87               43:10
   16 Albert de Rooij        70 Atledo                  43:28
   17 Jacques de Groot       62 Spado                   43:46
   18 Edwin Hofma            71 OSS-VOLO                44:05
   19 Huub Hieltjes          65 Sprint                  45:02
   20 Friedy de Jong         62 Atledo                  45:20
   21 Marcel van Geenen      66 ACW '66                 45:49
   22 Cees de Geus           62 Spirit Oud Beijerlan    45:50
   23 Ronny Stabel           71 Gloria                  46:07
   24 Ron Breij              64 Achil '87               46:45
   25 Tonnie Scheutjens      66 Tilburg Road Runners    46:49
   26 Hans Leijten           67 Achil '87               46:53
   27 Toine van Gils         66 Atledo                  47:22
   28 Ad Broeders            63 Spiridon                47:24
   29 Erik van Roovert       69 Attila                  47:28
   30 Johan van Wanrooij     63 Dongen                  48:19
   31 Hans Lodewijks         67 Atledo                  48:53
   32 Thomas Bernard         66 Atledo                  50:00
   33 Ramon Zanoni           70 Gloria                  50:29
   34 Henk Balk              71 Atledo                  51:23
   35 Jan de Jong            63 Taxandria Atletiek      51:41
   36 Martie Reuvers         69 Atledo                  52:20
                                                             
      MTRM9, TRIMMERS 9,1 KM                                 
    1 Teun van Woerkom       95 Tilburg                 39:05
    2 Niels van der Wal      89 Veghel                  39:14
    3 Roy Jolie              90 Tilburg                 39:48
    4 Dennis van Noije       83 Atledo                  39:51
    5 Frank de Groot         83 Breda                   39:56
    6 Jos Pols               87 Waalwijk                40:30
    7 Harley van Kuijk       78 Kaatsheuvel             41:41
    8 Dennis van Aspert      82 Drunen                  41:46
    9 Remko Martens          98 Made                    42:31
   10 Bart van Loon          76 Eindhoven               43:32
   11 Mark Kleinloog         69 Waspik                  43:57
   12 Huberto van der Schuit 71 De Langstraat           44:09
   13 Gerard Timmermans      64 Waalwijk                44:14
   14 Nicky van Osch         90 Kaatsheuvel             44:38
   15 Tim van Pelt           91 Waspik                  44:43
   16 Pie Bauer              68 Made                    45:44
   17 Wouter in't Groen      79 De Langstraat           45:46
   18 Kees de Kort           62 ACW '66                 46:00
   19 Frank van Zijl         63 Tilburg                 46:20
   20 Marcel van Andel       73 Berkel-Enschot          46:24
   21 Willem Sikkers         77 Sprang-Capelle          46:31
   22 Arno Riethof           75 Haarsteeg               46:57
   23 Warren Donnely         92 Oosterhout              47:12
   24 Erik van der Lee       74 Drunen                  47:30
   25 Joost Pijnappel        59 Oisterwijk              47:32
   26 Jeroen Leemans         92 Waspik                  48:07
   27 Coen Adams             75 Drunen                  48:29
   28 Jorrit Tuerlings       70 Tilburg                 48:39
   29 Franklin van Tuyl      77 Waalwijk                48:42
   30 Jan de Groot           64 Waalwijk                49:17
   31 Jan van Kuijk          52 Kaatsheuvel             49:30
   32 Hans Oomen             73 Attila                  50:03
   33 Frank van Laere        58 Tilburg Road Runners    50:36
   34 Barry Gommers          73 DJA                     50:38
   35 Lex Raaijmaakers       55 Oosteind                50:58
   36 Jip de Groot           96 Waalwijk                51:09
   37 Patrick Damen          68 Dussen                  51:37
   38 Ton Sweep              59 Geertruidenberg         52:33
   39 Jan-Bert Jonker           Enschede                53:17
   40 Frank Niessen          57 Scorpio                 53:56
   41 Remco van Hoof         73 Drunen                  55:40
   42 Karel de Hooge         86 Dordrecht               58:25
   43 Rene Martens           69 Made                  1:08:30
   44 Rinus Filius           57 Wernhout              1:18:00
                                                             
      VTRM9, TRIMMERS 9,1 KM                                 
    1 Carien Tebben          78 Amsterdam               49:47
    2 Jane Filius            88 Breda                   54:53
    3 Rafaela Colina         68 Amsterdam               59:31
Nieuws items
  •  Vanaf heden kunt u voorinschrijven 27e MARESIA Cross Duathlon en ATB evenement 0p 25 februari 2018

  • (Vrijwilligers voor een taak zijn uiteraard ook weer welkom ff aangeven bij tlvdelangstraat@home.nl)

  • NTB Licenties 2017 voor leden zijn  te downloaden van NTBinschrijven.nl/Mijn NTB/...(zie instructie bij pagina Algemene Info !!!!)
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  • Foto's Maresia evenementen 2014/2015/2016/2017
  •  https://picasaweb.google.com/117401374483378513862  en www.flickr.com/tlvdelangstraat 
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  Trainings items

  •  Fietsen:
  • Wegfietsen zondagochtend start bij clubhuis weer om 9:00 uur.
  • Donderdagavond zaal training start medio december.
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Lopen: 
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Zwemmen:
  • Dinsdagavond in Olympiabad. september 20:30 en per oktober starten we weer om 21:30.
  • Zaterdag om 11:30 uur buiten in Lido. Om 12:30 weer in binnen in Olympiabad.
  • Zondag in Olympiabad vanaf 19/11 om 7:45 uur in Olympiabad
  • Verdere  bijzonderheden, zie trainingen.

Sponsoren

MARESIA                 Parts

MARESIA Autorecycling