Thuis pagina Verder

 

         29E MARESIA CROSS - KAATSHEUVEL - ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
                              DEELNEMERSLIJST
14-11-2017 20:21                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------
      MPUPC, M/JPUPC/B 1,2KM                             
  300 Eva Lisa Groeneveld       2010 Terheijden          
  303 Jasmijn van den Oetelaar  2011 Taxandria Atletiek  
  306 Sara Beumer               2010 Prins Hendrik       
  307 Maud Boinck               2010 Prins Hendrik       
  311 Zarah Versluis            2010 Taxandria Atletiek  
  312 Tula Hermus               2010 Fortius             
  316 Femke de Weerdt           2010 Sprint              
  318 Evy Vos                   2010 Tilburg Road Runners
  319 Lenthe Lieveld            2011 Taxandria Atletiek  
  323 Zoë Otten                 2010 Atledo              
  527 Floor Eelkema             2010 Scorpio             
                                                         
      JPUPC, M/JPUPC/B 1,2KM                             
  301 Giel vd Mosselaar         2011 Atledo              
  302 Teun Schoenmakers         2011 Taxandria Atletiek  
  304 David Kok                 2010 Sprint              
  305 Stijn Verhoeven           2010 Sprint              
  308 Timo Visser               2010 Prins Hendrik       
  309 Duuk Schapendonk          2010 Prins Hendrik       
  310 Tijn Lips                 2011 Prins Hendrik       
  313 Sam Stroucken             2010 Taxandria Atletiek  
  314 Ramon Derks               2010 Atledo              
  315 Jasper Broeders           2010 Atledo              
  317 Goof Schoormans           2010 Atledo              
  320 Thom Pelkmans             2010 Sprint              
  321 Milan Bavius              2010 Dongen              
  322 Gijs Versteden            2010 Attila              
  324 Noah van Rooij            2010 Taxandria Atletiek  
  489 Stan Struyfs              2010 Gloria              
  491 Rens Gulickx              2010 Gloria              
  494 Landers Jansen            2011 Gloria              
  520 Siebe van der Lee         2010 Atledo              
  526 Ferre Florijn             2010 Scorpio             
  531 Beau Janssens             2010 Atledo              
  551 Jonas den Heijer          2010 Sprint              
  702 Max Crutzen               2010 Sprint              
  703 Willem de Jong            2011 Dongen              
  704 Jurre Herijgers           2010 Rijsbergen          
  712 Mick Soijer               2010 Attila              
  722 Thijs Vos                 2013 Tilburg             
  727 Mathieu Paijmans          2011 Oisterwijk          
  731 Sam van Falier            2012 Haarsteeg           
  735 Daimy van Beek            2010 Vlaardingen         
  741 Micah van Beek            2010 Achilles            
  747 Patryk Baizkowski         2011 Zevenbergen         
                                                         
      MPUPB, M/JPUPC/B 1,2KM                             
  326 Madelief Suijkerbuijk     2009 Tilburg Road Runners
  327 Janna Kappen              2009 Sprint              
  329 Loïs Martens              2009 Sprint              
  332 Jip de Wijs               2009 Sprint              
  333 Sil van Opstal            2009 Sprint              
  339 Maud van Rijsewijk        2009 Prins Hendrik       
  341 Sanne Koolen              2009 Prins Hendrik       
  346 Anouk Rutjes              2009 Atledo              
  348 Floor van Dongen          2009 DJA                 
  484 Jitte Stabel              2009 Gloria              
  485 Lore Proost               2009 Gloria              
  495 Amber Jansens             2009 Gloria              
  511 Babette Dumoulin          2009 Waalwijk            
  522 Katja Houtepen            2009 Sprint              
  728 Charlotte Paijmans        2009 Oisterwijk          
                                                         
      JPUPB, M/JPUPC/B 1,2KM                             
  325 Valencio Horvers          2009 Tilburg Road Runners
  328 Fynn Bermingham           2009 Sprint              
  330 Ramon Vaandrager          2009 Energie             
  331 Lukas Kegler              2009 Sprint              
  334 Tom Verhoeven             2009 Sprint              
  335 Yannick Frumau            2009 Sprint              
  336 Nils Buring               2009 Sprint              
  337 Jesper Pellis             2009 Tilburg             
  338 Scott Romijn              2009 Prins Hendrik       
  340 Guus Beumer               2009 Prins Hendrik       
  343 Jens van den Aker         2009 Taxandria Atletiek  
  344 Bob ten Wolde             2009 Sprint              
  345 Bram van Wagtendonk       2009 Sprint              
  347 Tijl Schreuders           2009 Prins Hendrik       
  349 Lucas van den Oetelaar    2009 Oisterwijk          
  502 Florian van Wijchen       2009 GAC Hilversum       
  503 Thijmen van Wijchen       2009 GAC Hilversum       
  533 Finn Hoek                 2009 Scorpio             
  537 Siem Bertens              2009 Tilburg Road Runners
  548 Teun Jansen               2009 Sprint              
  715 Eef Wijkmans              2009 Astylos             
  717 Tijn Loderus              2009 Sprint              
  723 Jiri van Bokhoven         2009 Haarsteeg           
                                                         
      MPUPA, M/J PUPA 1,2 KM                             
  342 Myrthe Willems            2008 Prins Hendrik       
  350 Eva den Boer              2008 Atledo              
  356 Marlieke van Elderen      2008 Taxandria Atletiek  
  358 Djayla Hoek               2007 Sprint              
  360 Robin lynn Modderman      2007 Sprint              
  361 Elien Smits               2007 DAK                 
  362 Nieke Westerveen          2008 Atledo              
  363 Roza Willemen             2007 Sprint              
  367 Emma van Kan              2008 Sprint              
  368 Juul Hoekstra             2008 Sprint              
  370 Heleen de Bie             2007 Atledo              
  376 Ellen Smits               2008 Drunen              
  378 Zoe van Gils              2008 Energie             
  380 Renee Schutte             2008 Prins Hendrik       
  383 Mirte Stumphius           2008 Prins Hendrik       
  387 Renée Kramer              2007 Atledo              
  390 Nienke Mol                2008 Sprint              
  391 Welmoed van Schaik        2008 Prins Hendrik       
  393 Iselle Versluis           2008 Taxandria Atletiek  
  394 Novi Hermus               2007 Fortius             
  395 Mirthe van Zon            2007 DAK                 
  396 Elske van der Ven         2008 De Langstraat       
  435 Noor van Hal              2008 Waalwijk            
  470 Elise Schoenmakers        2008 Haaren              
  474 Jill Paulus               2007 Atledo              
  480 Imke Geenen               2007 Gloria              
  481 Florien van Pinxteren     2008 Gloria              
  490 Ziva Devue                2007 Gloria              
  516 Sophy Naafs               2007 Spiridon            
  525 Noor Faas                 2008 Sprint              
  549 Lotte van Dessel          2007 DJA                 
  550 Lotte Jansen              2007 Breda               
  560 Noor Blokhuis             2008 Hoornaar            
  563 Noora Hartendorp          2008 Prins Hendrik       
  701 Puck van Gils             2008 Bavel               
  705 Ghislaine Schalk          2007 Spiridon            
  719 Demi de Vaan              2008 Taxandria Atletiek  
  743 Nina Joosten              2007 Swift               
  744 Steffie Joosten           2008 Herten              
                                                         
      JPUPA, M/J PUPA 1,2 KM                             
  351 Kilan Goddijn             2007 Sprint              
  352 Ruben van Geenen          2007 Prins Hendrik       
  353 Julian Peter              2008 Tilburg Road Runners
  354 Dirk Lorkeers             2007 Sprint              
  355 Jelle van Laarhoven       2007 ACW '66             
  357 Merlijn Pellis            2007 Sprint              
  359 Joep Warnaar              2008 Sprint              
  364 Bjorn Andeweg             2008 Sprint              
  365 Tijmen Rotte              2008 Sprint              
  366 Merijn van der Veek       2007 ACW '66             
  369 Thijmen Kegler            2007 Sprint              
  371 Lukas Kok                 2007 Sprint              
  372 Lars Bloemers             2007 Sprint              
  373 Bas Guikink               2007 Sprint              
  374 Luuk Verbeek              2008 Sprint              
  375 Ryan Vos                  2007 Tilburg Road Runners
  377 Daan van Gils             2007 Puttershoek         
  379 Marco van Gelder          2007 Prins Hendrik       
  381 Mats Schreuders           2008 Prins Hendrik       
  382 Pelle Boinck              2008 Prins Hendrik       
  384 Juriaan Visser            2007 Prins Hendrik       
  385 Maartje Grotenhuis        2007 Prins Hendrik       
  386 Melle van der Zanden      2008 Prins Hendrik       
  388 Sjoerd Bastiaans          2007 Sprint              
  389 Boris Bastiaans           2008 Sprint              
  392 Maarten van Schaik        2008 Prins Hendrik       
  397 Jur van der Heijden       2008 Sprint              
  398 Tim van de Vinne          2007 ACW '66             
  399 Lucas Rutjes              2008 Atledo              
  465 Dario Ehrismann           2007 Spiridon            
  467 Pelle Verschure           2007 ACW '66             
  472 Bram van Dongen           2007 DJA                 
  492 Stefan van Tilborg        2008 Gloria              
  496 Barney van den Broek      2008 Gloria              
  497 Stanley van den Broek     2008 Gloria              
  498 Thijs Nuijten             2007 ACW '66             
  507 Hidde Struik              2008 DAK                 
  509 Mika van Rooij            2008 Taxandria Atletiek  
  518 Huub Kuyvenhoven          2007 Sprint              
  528 Jordy van Gils            2007 Puttershoek         
  541 Jim Putter                2007 DJA                 
  547 Julian Hoondert           2007 Taxandria Atletiek  
  553 Ties Mutsaers             2007 Atledo              
  556 Julian Balk               2007 Atledo              
  558 Jelle Kreeft              2008 Spiridon            
  709 Karsten Herijgers         2008 DJA                 
  713 Yerne Biesterveld         2008 Fortius             
  718 Jesper Hurkmans           2007 Fortius             
  720 Luuk Bosveld              2008 Dordrecht           
  734 Joep van Falier           2007 Berlicum Nb         
  745 Ruben vd Schuit           2007 Waalwijk            
                                                         
      MJUND, M/J JUND 2,3 KM                             
  402 Meike van Ravenstein      2006 ACW '66             
  410 Gwen van Hest             2006 Tilburg Road Runners
  412 Anouk Andeweg             2005 Spiridon            
  413 Femke Gijzen              2005 Sprint              
  420 Lieve Peter               2006 Tilburg Road Runners
  433 Nienke Blom               2005 Sprint              
  439 Tinke Grotenhuis          2005 Prins Hendrik       
  449 Ylva den Heijer           2006 Sprint              
  457 Yara van der Heijden      2006 Sprint              
  459 Lila van Nieuwkoop        2006 Energie             
  461 Anne Smit                 2006 DAK                 
  476 Roos de Jong              2005 Atledo              
  482 Valerie Bruurmijn         2006 Gloria              
  488 Mirre Stabel              2006 Gloria              
  510 Jade Pullens              2006 ACW '66             
  512 Danica Willemen           2005 Atledo              
  524 Luna Faas                 2005 Sprint              
  529 Ancia van den Bos         2005 THOR                
  542 Anouk Boomaerts           2005 DJA                 
  564 Eefke Leeuwis             2005 Spado               
  707 Noëlle Schalk             2006 Spiridon            
  716 AAfke Wijkans             2006 Wamel               
  725 Milena Weber              2005 Attila              
                                                         
      JJUND, M/J JUND 2,3 KM                             
  404 Lans Timmermans           2005 Prins Hendrik       
  406 Jake Romijn               2005 Prins Hendrik       
  408 Jip Suijkerbuijk          2005 Tilburg Road Runners
  411 Sander ten Have           2006 Tilburg Road Runners
  415 Jens van Slooten          2006 Tilburg Road Runners
  417 Jimmy Marcera             2005 Sprint              
  422 Gijs Schoenmakers         2006 Taxandria Atletiek  
  426 Sven van den Meerendonk   2005 Prins Hendrik       
  429 Kwinten Rotte             2005 Sprint              
  430 Jules van Kan             2006 Sprint              
  436 Jesse Boomaars            2006 Sprint              
  437 Kasper Baalmans           2005 Atledo              
  438 Joris Baalmans            2006 Atledo              
  440 Ryan Heeren               2006 Spiridon            
  452 Tim Meuwissen             2005 Tilburg Road Runners
  456 Quinten Bressers          2006 Atledo              
  462 Samuel Dobbelstein        2006 Prins Hendrik       
  464 Luuk Pelkmans             2006 Sprint              
  468 Joran Kant                2006 Scorpio             
  473 Dyamo Hoek                2005 Sprint              
  478 Sep de Graaff             2005 Waalwijk            
  483 Michiel Gulickx           2006 Gloria              
  493 Vic Struyfs               2005 Gloria              
  504 Pepijn Wijnen             2005 Atledo              
  505 Nuno van Berkom           2005 Scorpio             
  506 Lennart de Vries          2006 Scorpio             
  508 Roemer Struik             2005 DAK                 
  519 Mees Schneider            2005 Fortius             
  532 Niels Laros               2005 Scorpio             
  534 Stijn Groeneveld          2006 Scorpio             
  535 Vigo Maljaars             2006 Scorpio             
  536 Stijn Maarschalk          2006 Scorpio             
  539 Thomas van Orsouw         2005 Oss '78             
  543 Daan van Dessel           2006 DJA                 
  544 Bart Mol                  2005 DJA                 
  721 Freek Bosveld             2005 Fortius             
  724 Jelle van Geel            2005 THOR                
  726 Imeno Weber               2006 Attila              
  729 David van Laerhoven       2006 Taxandria Atletiek  
  730 Mark van de Ven           2006 ACW '66             
  733 Simon van Falier          2006 Haarsteeg           
                                                         
      MJUNC, M/J JUNC 2,3 KM                             
  251 Iris Verheij              2004 Prins Hendrik       
  419 Amélie Peter              2004 Tilburg Road Runners
  425 Amber Bosman              2004 Energie             
  441 Daan de Reijdt            2003 Sprint              
  444 Linsy Heestermans         2003 Sprint              
  448 Ine Smits                 2004 DAK                 
  450 Lotte van Lieshout        2003 Energie             
  460 Parel van Nieuwkoop       2003 Energie             
  466 Soo Yin van Noorloos      2003 De Langstraat       
  475 Anne de Jong              2004 Atledo              
  513 Marit Buijsse             2003 Sprint              
  514 Gigi Wijdeven             2003 Sprint              
  545 Tessa Mertens             2003 DJA                 
  546 Evi Noorland              2003 DJA                 
  561 Elsje Blokhuis            2003 Passaat             
  706 Danique Schalk            2004 Spiridon            
  714 Elke Wijkmans             2003 Astylos             
  732 Bieke Schipperen          2004 Scorpio             
  736 Marit Griep               2004 Scorpio             
  742 Dana van de Lee           2004 Oisterwijk          
                                                         
      JJUNC, M/J JUNC 2,3 KM                             
  403 Steyn Potuit              2004 Energie             
  407 Casper Suijkerbuijk       2003 Tilburg Road Runners
  416 Niels van Slooten         2004 Tilburg Road Runners
  418 Michon Goddijn            2004 Sprint              
  423 Pepijn Roels              2004 Sprint              
  443 Guus Guikink              2004 Sprint              
  447 Luuk Strooper             2004 Tilburg Road Runners
  451 Bengt Kramer              2004 Atledo              
  469 Joost Winkel              2004 Sprint              
  479 Julius Geleijns           2004 Scorpio             
  486 Timo Timmermans           2004 Gloria              
  487 Arne Dierckx              2004 Gloria              
  515 Tygo Naafs                2004 Spiridon            
  530 Ernson van den Bos        2003 THOR                
  540 Cas van Gorp              2004 Taxandria Atletiek  
  552 Maurits Kuipers           2004 Sprint              
  557 Remko van den Hout        2004 Attila              
  562 Gijs Houtman              2003 Prins Hendrik       
  737 Danick Imholz             2003 Energie             
                                                         
      MJUNB, M/J JUN B 3,3KM                             
  424 Kim van 't Verlaat        2001 Triathlon           
  442 Willemijn Fuite           2002 Attila              
  453 Merel van Gastel          2002 De Langstraat       
  455 Jeske van de Laar         2002 Attila              
  477 Frouke Benz               2001 Energie             
  559 Roos Blokhuis             2001 Passaat             
  568 Laura Hanning             2001 Spiridon            
  748 Jitske Weersma            2001 Spijkenisse         
                                                         
      JJUNB, M/J JUN B 3,3KM                             
  400 Stan de Deugd             2001 Spado               
  409 Max Suijkerbuijk          2002 Tilburg Road Runners
  414 Gijs Brands               2002 Attila              
  421 Marc de Buck              2002 De Langstraat       
  427 Niels Bosma               2002 Taxandria Atletiek  
  428 Jasper van Laarhoven      2002 Atledo              
  432 Lars Schellekens          2001 Attila              
  434 Tijn Blom                 2002 Sprint              
  446 Jason Smits               2001 ACW '66             
  454 Jorrit Ivens              2001 ACW '66             
  458 Laurens te Booij          2001 Prins Hendrik       
  463 Raphaël Dobbelstein       2001 Prins Hendrik       
  471 Ian de Juncker            2001 Attila              
  499 Peer Voesenek             2001 Running Breda       
  501 Jeroen van der Zee        2002 NTB Triathlon       
  517 Marlon van Zijl           2001 Energie             
  523 Jesse Fokkenrood          2002 Atverni             
  538 Tobias Martinot           2002 Etten-Leur          
  555 Syb de Jong               2002 NTB Triathlon       
  567 Brik van Dusseldorp       2002 Atledo              
  756 Daan van der Eerden       2001 Spiridon            
  786 Daan Steenbergen          2002 Tilburg             
                                                         
      MJUNA, M/J JUNA 3,3KM                              
  401 Ynte Biemans              2000 Atverni             
  554 Lisa van Boekel           2000 Taxandria Atletiek  
  746 Evi van Bladel            2000 ACW '66             
  750 Bente Smagge              1999 Attila              
                                                         
      JJUNA, M/J JUNA 3,3KM                              
  405 Stijn van Nierop          1999 DAK                 
  431 Jorg Schellekens          1999 Attila              
  445 Sander Verweij            2000 Taxandria Atletiek  
  521 Max Van Helmond           2000 De Langstraat       
  565 Joey van 't Verlaat       1999 Triathlon           
  566 Raymond Brugmans          2000 Energie             
  711 Jaimy Voogt               2000 Energie             
  740 Rick van Riel             2002 Attila              
                                                         
      M-VB, M/J VB 1,2 KM                                
  902 Lieke Sweep               1995 Sprint              
  903 Minke Geraerts            1979 Sprint              
  904 Femke Bongers             1997 Sprint              
                                                         
      J-VB, M/J VB 1,2 KM                                
  900 Lars van Ravenstein       1994 ACW '66             
  901 Rick Standaert            1997 ACW '66             
  905 Colin Bressers            2003 Atledo              
  906 Tjalle Vink               2003 ACW '66             
                                                         
      VSEN, D AU 6,8 KM                                  
  201 Laura van der Heijden     1995 Drunen              
  202 Emy Theunissen            1991 Tilburg Road Runners
  203 Dyanne Verpaalen          1985 Spiridon            
  204 Elke Wouters              1990 Sprint              
  208 Eva Kipping               1998 Rijen               
  212 Esmay van de Laar         1997 Attila              
  214 Lindsey Faken             1992 Energie             
  215 Judi Becx                 1994 Attila              
  216 Nikki Bagchus             1987 DAK                 
  223 Fleur Kuijten             1986 Attila              
  227 Sanne Louer               1997 Attila              
  700 Catharina Peekstok        1989 Waalwijk            
  754 Eva Cornelisse            1997 Rhoon               
  758 Marjon van Oudenaarden    1991 De Langstraat       
  763 Sara van Grunsven         1997 Tilburg Road Runners
  785 Indy Nebbeling            1994 Spiridon            
  788 Marijke Dijkstra          1995 Spiridon            
  789 Shinouk Wientjens         1993 Spiridon            
  804 Linda van Rijn            1989 Gloria              
  805 Marieke Couwenberg        1986 Gloria              
                                                         
      V35, D AU 6,8 KM                                   
  205 Hester Lingsma            1982 Taxandria Atletiek  
  206 Chantal van Oudheusden    1975 Sprint              
  207 Jacqueline Nieuwenhuizen  1977 DAK                 
  210 Lianne Ivens              1973 ACW '66             
  217 Rinette Kamp              1974 Sprang-Capelle      
  221 Nienke Kemper             1973 Attila              
  229 Petra de Jong             1975 Gloria              
  710 Paddy Herijgers           1976 DJA                 
  752 Femke van Hest            1976 Rosmalen            
  770 Chantel de Lange          1980 Tilburg Road Runners
  784 Karin van Ham             1978 Atledo              
                                                         
      V45, D AU 6,8 KM                                   
  209 Hanny Roksnoer            1961 ACW '66             
  211 Petra Rutters             1963 ACW '66             
  213 Ciska Hensen              1971 DAK                 
  220 Marianne van der Velden   1957 Atledo              
  224 Marionne Kat              1968 Spiridon            
  225 Hanneke Bakkum            1963 Sprint              
  228 Lidy Swolfs-de Jong       1964 Gloria              
  749 Marie-Louise Smagge       1967 Tilburg             
  774 Lizanne IJpelaar          1959 Kaatsheuvel         
  808 Ingrid Spapens            1970 Achil '87           
                                                         
      M55, H55/65 AU 6,8KM                               
  255 Frans van Gestel          1962 Gloria              
  256 Hens Koreman              1956 Atledo              
  257 Ad Schoonderbeek          1953 De Langstraat       
  258 Kees Pijnenburg           1959 Atledo              
  259 Jan van Liempt            1953 Atledo              
  260 Ad Kieboom                1954 Scorpio             
  261 Frits Van der Velden      1957 Atledo              
  262 Bert Lemmens              1957 De Langstraat       
  263 Johan Jacobs              1961 Atledo              
  264 Cees de Geus              1962 Spirit Oud Beijerlan
  268 Cees van Gageldonk        1957 Spiridon            
  757 Bert van Exsel            1954 Sprint              
  766 Jan Menssen               1962 Spiridon            
  768 Wout Graafmans            1958 Spiridon            
  776 Jan van Loenhout          1961 Scorpio             
  780 Frank van den Akker       1959 Atledo              
  781 Marcel Cools              1957 Sprint              
  782 Rens Bodewes              1953 Fortius             
  798 Johan Flipsen             1961 Atledo              
  802 Kees Vermijs              1953 Atledo              
                                                         
      M65, H55/65 AU 6,8KM                               
  265 Fokke Ypma                1952 Sprint              
  266 Marlie Snijders           1952 DAK                 
  267 Walter van Gurp           1951 DAK                 
  777 Jan van Kuijk             1952 Kaatsheuvel         
                                                         
      MTRM6, TRIMMERS 6,8 KM                             
   33 Wouter in 't Groen        1979 Eindhoven           
  601 Robert van Orsouw         1969 Schaijk             
  603 Dennis Groeneveld         1968 Terheijden          
  605 Tonny Baalmans            1968 's Gravenmoer       
  606 Gerry Van Helmond         1970 Rijen               
  607 Christophe Veuskens       1974 Amsterdam           
  612 Ruud van den Brink        1955 Nieuwkuijk          
  755 Dennis Riebeek            1977 Zaltbommel          
  765 Kees van Dongen           1950 Waspik              
  790 PIet Steenbergen          1975 Waalwijk            
  794 Ron van der Vlerk         1967 Rijen               
  795 Arian van Loon            1977 Waspik              
  797 Twan Vissers              1996 Tilburg             
  800 Ramon de Haas             1964 Rosmalen            
  809 Robin Mohunzoz            1969 Etten-Leur          
  815 Ronald Sperber            1967 Waalwijk            
                                                         
      VTRM6, TRIMMERS 6,8 KM                             
  200 Petra van Gorcum          1970 De Langstraat       
  218 Carla Kloeze              1988 Taxandria Atletiek  
  219 Carina van der Kolk       1980 Sprang-Capelle      
  226 Anja van den Brink        1961 Nieuwkuijk          
  753 Samantha Voogt            1988 Tilburg Road Runners
  761 Angelique Ligtvoet        1966 Moergestel          
  787 Bianca Smulders           1972 Tilburg             
  793 Ria Aarts                 1969 Dongen              
  796 Sabine de Meester         1961 Tilburg             
  801 Viloet Visser             1979 Rosmalen            
  806 Rendy van de Velden       1984 Waspik              
  818 Marielle Spangers         1962 Kaatsheuvel         
                                                         
      MTRM4, TRIMMERS 4,5 KM                             
  600 Slawomir Kowalczyk        1982 Rijen               
  604 Rick Smits                2005 Drunen              
  610 Rini Op 't Hoog           1955 Oisterwijk          
  708 Benno Snepvangers         1996 Breda               
  764 Puk van Gool              1995 Tilburg             
  767 Antoine van der Sanden    1998 Drunen              
  771 Ton Crul                  1962 Breda               
  999 Frans Matens                                       
                                                         
      VTRM4, TRIMMERS 4,5 KM                             
  222 Wendy Castelein           1974 Tilburg             
  608 Mirjam van der Wielen     1969 Schaijk             
  609 Larissa Op 't Hoog        1995 Oisterwijk          
  611 Jose Boeije               1985 Rijen               
  772 Robine Marcelissen        1997 Oisterwijk          
  792 Marjolein Rombouts        1968 Tilburg             
  807 Miranda Wagemakers        1987 Waspik              
                                                         
      MSEN, H AU 9,1 KM                                  
    1 Karel de Hooge            1986 Dordrecht           
    6 Ralph Jacobs              1984 Atledo              
    7 Juul van de Kruijs        1992 Parcival            
    8 Pieter Cappon             1993 Parcival            
   10 Robbert van de Wouw       1987 Parcival            
   11 Lauran Beijens            1992 Tilburg Road Runners
   22 Jules Heesbeen            1983 Waalwijk            
   25 Dirk Evers                1993 Spiridon            
   35 Jeffrey Hazendonk         1995 DAK                 
   36 Thomas Crul               1998 Running Breda       
   39 Timo de Geus              1990 Spirit Oud Beijerlan
   41 Sjoerd Diepstraten        1998 Spiridon            
   49 Niels Buijs               1984 Parcival            
  739 Robin van Riel            2000 Attila              
  759 Mitchell van Oudenaarden  1988 De Langstraat       
  775 Mike Rasenberg            1988 Attila              
  799 Erik van der Heijden      1991 Parcival            
  803 Martijn Smits             2001 Waspik              
  813 Martijn Nooren            1984 DJA                 
  814 Mitchell Franken          1995 Spado               
  816 Rick Lambregts            1997 Achilles            
  826 Alwin Groen               1989 Sprint              
  828 Niels de Jong             1988 Sprint              
  830 Marc van Vliet            1984 Tilburg Road Runners
  836 Christian le Sage         1984 Atledo              
  845 Nick Jansen               1995 Sprint              
  846 Tim van Rooij             1994 Tartlétos           
  855 Ahmed Abubakar            1997 DAK                 
                                                         
      M35, H AU 9,1 KM                                   
    5 Sammy Peter               1973 Tilburg Road Runners
   17 Henk van der Stelt        1977 Scorpio             
   19 Arno Riethof              1975 De Langstraat       
   20 Bas van Gestel            1978 Attila              
   24 Erwin Gulickx             1973 Gloria              
   45 Tijn Veen                 1979 Breda               
   46 Bart van Loon             1976 Eindhoven           
  751 Greg van Hest             1973 Tilburg Road Runners
  817 Dennis van den Bemt       1978 Road Runners Etten-L
  819 Bjorn Becx                1979 Tilburg             
  822 John van Heeswijk         1973 DAK                 
  829 Thijs van Houten          1977 DAK                 
  839 Michiel van Nispen        1982 Sprint              
  840 Evert van Nigtevecht      1981 Sprint              
  844 Patrick Cromsigt          1975 Marvel              
  847 Ruerd Nauta               1978 Sprint              
                                                         
      M45, H AU 9,1 KM                                   
    3 Maarten Bikker            1970 De Langstraat       
    9 Eduard Linnenbank         1967 Attila              
   12 Johan Verweij             1970 Achil '87           
   13 Gerard Lensvelt           1967 Spiridon            
   14 Vincent van den Elsen     1969 Taxandria Atletiek  
   15 Alex van Krevelen         1968 Atledo              
   16 Peter Kramer              1964 Atledo              
   18 Aart de With              1963 Spiridon            
   26 Erik van Roovert          1969 Attila              
   42 Arno Winkelmolen          1971 De Langstraat       
   48 Bart van Loon             1967 Attila              
  769 Carlo Wouters             1971 Tilburg Road Runners
  778 Albert de Rooij           1970 Atledo              
  779 Hans Lodewijks            1967 Atledo              
  783 Toine van Gils            1966 Atledo              
  791 Marcel Laros              1971 Scorpio             
  810 Kees van Meer             1968 Gloria              
  811 Stefan van Marrewijk      1969 Scorpio             
  812 Claude Akkerman           1966 Energie             
  823 Jacques Hamleers          1963 Spiridon            
  831 Leo van Gent              1963 Running Breda       
  832 Kees van Dongen           1963 Sprint              
  835 Edwin Kemmeren            1971 Spiridon            
  837 Harry Beekmans            1970 DAK                 
  848 Mark Prins                1970 Fortius             
  851 Toine van Beckhoven       1970 Attila              
                                                         
      MTRM9, TRIMMERS 9,1 KM                             
    2 Corné van Beek            1975 Achilles            
    4 Reinier Vos               1991 De Langstraat       
   21 Willem Sikkers            1977 DAK                 
   23 Bas van de Ven            1983 Vught               
   27 Roel Bakker               1959 Taxandria Atletiek  
   28 Léon Mahieu               1959 Sprint              
   29 Frans van Rooij           1956 DAK                 
   30 Gerben Burgmans           1975 Kaatsheuvel         
   31 Jan van de Pas            1948 Taxandria Atletiek  
   32 Remco van der Lee         1981 De Langstraat       
   34 Rob Noordanus             1973 Atledo              
   37 Chris Sprengers           1956 Kaatsheuvel         
   38 Luc van Ginneken          1998 Nijmegen            
   40 Eswin van Hal             1977 Waalwijk            
   43 Joep van Gorp             1970 Taxandria Atletiek  
   44 Jan de Jong               1963 Taxandria Atletiek  
   47 Simon Koolwijk            1985 Tilburg             
  738 Patrick van Falier        1973 Haarsteeg           
  762 Jan de Groot              1964 Waalwijk            
  773 Huberto van der Schuit    1971 Waalwijk            
  820 Joost Pijnappel           1959 Oisterwijk          
  821 Menno de Jong             1975 Moergestel          
  824 Teun van Woerkom          1995 Tilburg             
  825 Conor Garvey              1980 Dongen              
  827 Gert-Jan Westerhout       1980 Tilburg             
  833 Jan van der Laak          1962 Goirle              
  834 Joop Mathon               1962 Scorpio             
  838 Paul Theeuwes             1974 Spiridon            
  841 Pie Bauer                 1968 Made                
  842 Marcel Scherenburg        1977 Tilburg             
  843 Lorenzo Guiljam           1974 Goirle              
  849 Adrew Schijvebs           1971 Kaatsheuvel         
  850 Erik Engel                1970 Tilburg             
  852 Jos Pols                  1987 Sprang-Capelle      
  853 Jan Haverhals             1963 Drunen              
  854 Kees de Kort              1962 Loon op Zand        
  856 Bas Pijnappel             1990 Tilburg             
  857 Martin van de Brink       1973 Hilvarenbeek        
  858 Bram van Rijswijk         1981 Loon op Zand        
  859 Frank van Zijl            1963 Tilburg             
                                                         
      VTRM9, TRIMMERS 9,1 KM                             
  699 Yvette van den Bogert     1978 Tilburg             
  760 Marleen van Berk          1965 Etten-Leur          





Nieuws items
  •  Vanaf heden kunt u voorinschrijven 27e MARESIA Cross Duathlon en ATB evenement 0p 25 februari 2018

  • (Vrijwilligers voor een taak zijn uiteraard ook weer welkom ff aangeven bij tlvdelangstraat@home.nl)

  • NTB Licenties 2017 voor leden zijn  te downloaden van NTBinschrijven.nl/Mijn NTB/...(zie instructie bij pagina Algemene Info !!!!)
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  • Foto's Maresia evenementen 2014/2015/2016/2017
  •  https://picasaweb.google.com/117401374483378513862  en www.flickr.com/tlvdelangstraat 
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  Trainings items

  •  Fietsen:
  • Wegfietsen zondagochtend start bij clubhuis weer om 9:00 uur.
  • Donderdagavond zaal training start medio december.
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Lopen: 
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Zwemmen:
  • Dinsdagavond in Olympiabad. september 20:30 en per oktober starten we weer om 21:30.
  • Zaterdag om 11:30 uur buiten in Lido. Om 12:30 weer in binnen in Olympiabad.
  • Zondag in Olympiabad vanaf 19/11 om 7:45 uur in Olympiabad
  • Verdere  bijzonderheden, zie trainingen.

Sponsoren

MARESIA                 Parts

MARESIA Autorecycling