Thuis pagina Verder

 

 

Op deze pagina vind u de Uitslagen van de MARESIA Cross 2019. (Opmerkingen/vragen over uitslag tlvdelangstraat@home.nl)

 Buttom voor uitslagen PDF met tussentijden   
         31E MARESIA CROSS - KAATSHEUVEL - ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
                              UITSLAGENLIJST
14-11-2019 13:31                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      MPUPC, M/J PUP C/B 1.2                                 
    1 Eline Pelkmans         12 Sprint                   6:05
    2 Marta Leussink         12 Sprint                   6:14
    3 Isa Stroucken          12 Taxandria Atletiek       6:56
    4 Iris Claessen          13 ACW '66                  7:07
    5 Pepa Hermus            14 Fortius                  7:39
    6 Olivia Van den Berg    12 Sprint                   7:42
    7 Marit Carlier          14 Taxandria Atletiek      12:19
                                                             
      JPUPC, M/J PUP C/B 1.2                                 
    1 Lars Crutzen           12 Prinsenbeek              5:40
    2 Brent Carlier          12 Taxandria Atletiek       5:52
    3 Sam van Falier         12 Haarsteeg                6:03
    4 Bram van Aert          12 Sprint                   6:06
    5 Job Dekkers            12 Sprint                   6:23
    6 Sven Pals              12 Sprint                   6:44
    7 Jim Akkerman           13 Waspik                   6:49
    8 Sascha Kokx            12 Taxandria Atletiek       6:51
    9 Edwin de Rooij         12 Attila                   7:30
   10 Raf Kivits             13 Waalwijk                 7:34
   11 Dion van Beek          12 Fortuna                  7:54
                                                             
      MPUPB, M/J PUP C/B 1.2                                 
    1 Linde van den Bos      11 Tilburg Road Runners     5:52
    2 Tess Rennen            11 Sprint                   5:53
    3 Linde Heeren           11 Sprint                   6:02
    4 Jasmijn van den Oetela 11 Taxandria Atletiek       6:04
    5 Evi Heeren             11 Sprint                   6:21
    6 Fleur Claessen         11 ACW '66                  6:33
    7 Lieze Span             11 DAK                      6:51
    8 Nikki van Nispen       11 Taxandria Atletiek       6:52
    9 Kaat Proost            11 Gloria                   7:22
   10 Isabelle Vrijmoed      11 Scorpio                  7:27
   11 Fleur de Jong          11 Atledo                   7:28
   12 Linne Kivits           11 Waalwijk                 7:34
                                                             
      JPUPB, M/J PUP C/B 1.2                                 
    1 Teun Schoenmakers      11 Taxandria Atletiek       5:22
    2 Ilian Strooper         11 Attila                   5:31
    3 Sjoerd Potuit          11 Energie                  5:35
    4 Willem de Jong         11 Atledo                   5:40
    5 Lander Jansens         11 Gloria                   5:43
    6 Hugo de Jong           11 Attila                   5:49
    7 Siem van Tetering      11 Scorpio                  5:50
    8 Stijn Dielemans        11 Sprint                   5:54
    9 Jelle Jansen           11 Atledo                   5:59
   10 Brim Devue             11 Gloria                   6:07
   11 Jelmer Blonk           11 DAK                      6:08
   12 Raf Jorissen           11 Gloria                   6:10
   13 Bram Groot             11 Tilburg Road Runners     6:12
   14 Pepijn Baars           11 Sprint                   6:13
   15 Jelle Brooijmans       11 DAK                      6:18
   16 Julian Bom             11 Attila                   6:59
   17 Jip van den Aker       11 Taxandria Atletiek       7:49
         MPUPA, M PUP A 1.2 KM                                  
    1 Mila Weerstra          09 Tilburg Road Runners     5:18
    2 Amber Jansens          09 Gloria                   5:22
    3 Elin de Koeijer        10 Attila                   5:25
    4 Jip de Wijs            09 Sprint                   5:37
    5 Ise Becx               10 Tilburg Road Runners     5:38
    6 Katja Houtepen         09 Sprint                   5:41
    7 Anouk Rutjes           09 Atledo                   5:41
    8 Zarah Versluis         10 Taxandria Atletiek       5:47
    9 Tessa van Tilburg      09 Sprint                   5:48
   10 Tessa van Drunen       10 Attila                   5:49
   11 Amy van Gestel         09 Attila                   5:52
   12 Janna Kappen           09 Sprint                   5:53
   13 Jitte Stabel           09 Gloria                   5:58
   14 Sanna Becx             09 Tilburg Road Runners     6:00
   15 DaniŽlle Vrijmoed      10 Scorpio                  6:04
   16 Jill Hess              10 Taxandria Atletiek       6:07
   17 Floor Eelkema          10 Scorpio                  6:10
   18 Stijne van den Berg    10 Rotterdam Atletiek       6:14
   19 Tula Hermus            10 Fortius                  6:18
   20 Sanne Koolen           09 Prins Hendrik            6:20
   21 Saar van Holland       10 Attila                   6:25
   22 Ise Roozen             10 Taxandria Atletiek       6:27
   23 Anne van Berkel        09 Attila                   6:28
   24 Floor van Dongen       09 DJA                      6:31
   25 Roos Marijnissen       09 Sprint                   6:32
   26 Luna Muskens           10 Attila                   6:34
   27 Minke van der Heijden  10 Sprint                   6:34
   28 Myrthe van den Broek   10 Gloria                   6:41
   29 Aaliyah Yap            09 ACW '66                  6:48
   30 Jet Rodenburg          10 Attila                   6:59
   31 Babette Dumoulin       09 ACW '66                  7:00
   32 Keisha Jansen          10 Scorpio                  7:01
   33 Bregje ten Wolde       10 Sprint                   7:05      
                                                   
      JPUPA, J PUP A 1.2 KM                                  
    1 Florian van Wijchen    09 GAC Hilversum            4:34
    2 Thijmen van Wijchen    09 GAC Hilversum            4:34
    3 Len Horvers            09 Tilburg Road Runners     4:37
    4 Scott Romijn           09 Prins Hendrik            4:38
    5 Eef Wijkmans           09 Astylos                  4:47
    6 Rogier Gitz            09 Attila                   4:47
    7 Daimy van Beek         10 Fortuna                  5:01
    8 Bram van Wagtendonk    09 Sprint                   5:01
    9 Iker Kuijs             09 DAK                      5:02
   10 Thom Pelkmans          10 Sprint                   5:07
   11 Max Crutzen            10 Prinsenbeek              5:16
   12 Finn Hoek              09 Scorpio                  5:19
   13 Nick van Daalen        09 ACW '66                  5:20
   14 Tycho Damen            10 Breda                    5:20
   15 Floris Smit            09 Prins Hendrik            5:20
   16 Jasper Heijblom        09 Sprint                   5:24
   17 Stan Struyfs           10 Gloria                   5:26
   18 Thijs van Aert         09 Sprint                   5:28
   19 Jesper Pellis          09 Sprint                   5:33
   20 Mylo Brethouwer        09 Scorpio                  5:35
   21 Jiri van Bokhoven      09 DAK                      5:39
   22 Jens Van Tetering      09 Scorpio                  5:41
   23 Julian Smulders        09 Attila                   5:41
   24 Gijs Winnubst          10 Spiridon                 5:42
   25 Noah Jacobs            09 Scorpio                  5:42
   26 Milan Smelt            10 DAK                      5:44
   27 Gijs Versteden         10 Attila                   5:45
   28 Ramon Derks            10 Atledo                   5:45
   29 Bob ten Wolde          09 Sprint                   5:47
   30 Timme Weterings        10 Attila                   5:48
   31 Gijs Hurk              09 Sprint                   5:52
   32 Rens Gulickx           10 Gloria                   5:54
   33 Siebe van der Lee      10 Atledo                   5:57
   34 Lucas van den Oetelaar 09 Oisterwijk               5:58
   35 Wald Verkroost         09 Sprint                   5:58
   36 Tim van Sas            09 Gloria                   6:00
   37 Mick Soijer            10 Attila                   6:01
   38 Jens Sterke            09 Taxandria Atletiek       6:02
   39 Jort Griep             10 Scorpio                  6:04
   40 Jurre Herijgers        10 DJA                      6:08
   41 Paul van Gorp          09 Attila                   6:11
   42 Ties Versluis          10 Atledo                   6:17
   43 Lukas Kegler           09 Sprint                   6:28
   44 Goof Schoormans        10 Atledo                   6:46
   45 Tristan Maartens       09 ACW '66                  6:52
   46 Pieter Kuijsters       10 Attila                   6:56
   47 Sam Stroucken          10 Taxandria Atletiek       7:08
   48 Fenn Oerlemans         09 Atledo                   7:10
   49 Lukas van der Vleuten  09 Waspik                   7:14
   50 Jens van den Aker      09 Taxandria Atletiek       7:40
   51 Teun Jansen            09 Sprint                   8:00
                                                             
      MJUND, M/J JUN D 2.3 K                                 
    1 Elien Smits            07 DAK                      9:12
    2 Djayla Hoek            07 Sprint                   9:24
    3 Elin van den Berg      07 Rotterdam                9:26
    4 Jill Paulus            07 Scorpio                  9:33
    5 Meike van den Broek    07 Gloria                   9:44
    6 Nieke Westerveen       08 Atledo                   9:48
    7 Freke van Eil          08 Gloria                   9:58
    8 Novi Hermus            07 Fortius                  9:59
    9 Fenna Winkel           07 Sprint                  10:21
   10 Iselle Versluis        08 Taxandria Atletiek      10:34
   11 Noor Faas              08 Sprint                  10:43
   12 Juul Hoekstra          08 Sprint                  10:52
   13 Heleen van Tilburg     07 Sprint                  10:53
   14 Nienke Mol             08 Sprint                  11:01
   15 Josje van Straalen     07 Attila                  11:17
   16 Imke Geenen            07 Gloria                  11:29
   17 Ghislaine Schalk       07 Spiridon                11:34
   18 Inge Winnubst          08 Spiridon                11:35
   19 Ziva Devue             07 Gloria                  11:38
   20 Mila Pullens           08 ACW '66                 11:39
   21 Elin Becx              08 Tilburg Road Runners    11:42
   22 Veerle de Jong         08 Attila                  11:58
   23 Maud van Groeninge     08 Attila                  12:07
   24 Meike Koeman           08 Scorpio                 12:12
   25 Lien de Boer           08 ACW '66                 12:22
   26 Lotte Damen            08 Sprint                  12:39
   27 Emma van Kan           08 Sprint                  13:22
   28 Renťe Kramer           07 Atledo                  13:29
                                                             
      JJUND, M/J JUN D 2.3 K                                 
    1 Stan Winter            08 PAC                      8:23
    2 Lucas Rutjes           08 Atledo                   8:35
    3 Boris Griep            08 Scorpio                  8:45
    4 Dirk Lorkeers          07 Sprint                   8:46
    5 Bram van Dongen        07 DJA                      9:11
    6 Marco van Gelder       07 Prins Hendrik            9:13
    7 Pelle Verschure        07 ACW '66                  9:15
    8 Thijmen Kegler         07 Sprint                   9:22
    9 Loek Graafmans         08 Spiridon                 9:28
   10 Juul van Eil           08 Gloria                   9:34
   11 Niels Hermans          08 Sprint                   9:36
   12 Jesse van Gestel       07 Attila                   9:38
   13 Boris Bastiaans        08 Sprint                   9:44
   14 Kilan Goddijn          07 Sprint                   9:46
   15 Lars Bloemers          07 Sprint                   9:53
   16 Nathan Baars           08 Sprint                   9:54
   17 Jasper van Tilborg     07 Tilburg Road Runners    10:06
   18 Melle van der Zanden   08 Prins Hendrik           10:15
   19 Jur van der Heijden    08 Sprint                  10:29
   20 Niels Kunnen           08 Attila                  10:31
   21 Joop van Falier        07 Haarsteeg               10:42
   22 Jelle Kreeft           08 Spiridon                10:47
   23 Rik Tuijtelaars        07 Gloria                  10:50
   24 Dario Ehrismann        07 Spiridon                10:57
   25 Huub Kuyvenhoven       07 Sprint                  11:09
   26 Wilbert van den Burg   08 Spiridon                11:11
   27 Finn Mertens           07 Scorpio                 11:18
   28 Noah Paunussa          08 Scorpio                 11:28
   29 Merlijn Pellis         07 Sprint                  11:34
   30 Noah Baars             07 Sprint                  11:41
   31 Tim Rombouts           08 Oosterhout Nb           11:52
   32 Tim van Breemen        08 Atledo                  11:52
   33 Karsten Herijgers      08 DJA                     12:24
   34 Mark Franken           08 Sprint                  12:44
   35 Tijmen Rotte           08 Sprint                  12:46
                                                             
      MJUNC, M/J JUN C 2.3 K                                 
    1 Roos de Jong           05 Atledo                   8:28
    2 Gwen van Hest          06 Atledo                   8:30
    3 Tinke Grotenhuis       05 Prins Hendrik            8:35
    4 Lotte Griep            06 Scorpio                  8:50
    5 Eline Smit             06 Prins Hendrik            8:56
    6 Anouk Boomaerts        05 DJA                      9:43
    7 Silkie Graafmans       05 Spiridon                 9:54
    8 Nienke Blom            05 Sprint                  10:01
    9 Anouk Andeweg          05 Spiridon                10:13
   10 Fenna Rutten           06 ACW '66                 10:18
   11 Valerie Bruurmijn      06 Gloria                  10:21
   12 Vera van den Burg      05 Spiridon                10:30
   13 Jade Pullens           06 ACW '66                 10:43
   14 Madelief Ruijters      06 Attila                  10:46
   15 Anne Smits             06 DAK                     10:49
   16 Juul Lammers           06 Sprint                  11:00
   17 Yara van der Heijden   06 Sprint                  11:01
   18 Meike van Ravenstein   06 ACW '66                 11:32
   19 Bente Maartens         05 ACW '66                 11:47
                                                             
      JJUNC, M/J JUN C 2.3 K                                 
    1 Sven van den Meerendon 05 Prins Hendrik            7:56
    2 Jelle van Geel         05 Scorpio                  8:03
    3 Rick Smits             05 DAK                      8:03
    4 Bram Schumacher        05 Energie                  8:06
    5 Lans Timmermans        05 Prins Hendrik            8:19
    6 Lennart de Vries       06 Scorpio                  8:41
    7 Kamiel Watzeels        05 Attila                   8:44
    8 Vigo Maljaars          06 Scorpio                  8:45
    9 Koen Diepen            05 Prins Hendrik            8:47
   10 Vic Struyfs            05 Gloria                   8:48
   11 Samuel Dobbelstein     06 Prins Hendrik            8:49
   12 Mathys Vermeulen       05 Attila                   8:52
   13 Luuk Pelkmans          06 Sprint                   9:11
   14 Gijs Schoenmakers      06 Taxandria Atletiek       9:24
   15 Max De Kruijf          05 Prins Hendrik            9:32
   16 Jules van Kan          06 Sprint                   9:37
   17 Matthijs Koek          06 ACW '66                 10:10
   18 Kwinten Rotte          05 Sprint                  10:46
                                                             
      MJUNB, M/J JUN B 3.3 K                                 
    1 Marit Griep            04 Scorpio                 12:24
    2 Bieke Schipperen       04 Scorpio                 12:53
    3 Anne de Jong           04 Atledo                  13:05
    4 Elke Wijkmans          03 Astylos                 13:52
    5 Soo Yin van Noorloos   03 De Langstraat           15:28
                                                             
      JJUNB, M/J JUN B 3.3 K                                 
    1 Fabio Dudink           03 Spado                   11:43
    2 Milan Watzeels         04 Attila                  11:57
    3 Steyn Potuit           04 Scorpio                 11:58
    4 Joost Winkel           04 Sprint                  12:41
    5 Remko van den Hout     04 Attila                  13:30
    6 Mathijs Goris          04 Gloria                  13:41
    7 Tristan van der Loop   04 ACW '66                 14:37
    8 Colin Bressers         03 Atledo                  14:38
    9 Michon Goddijn         04 Sprint                  15:39
                                                             
      MJUNA, M/J JUN A 3.3KM                                 
    1 Willemijn Fuite        02 Attila                  13:00
    2 Robin van Leijsen      01 Attila                  14:07
    3 Laura Hanning          01 Spiridon                14:18
    4 Neeltje Lodiers        02 THOR                    15:16
    5 Nikki van Gool         02 Gloria                  15:59
    6 Anniek Bloemers        02 Sprint                  17:39
    7 Jeske van de Laar      02 Attila                  18:43
                                                             
      JJUNA, M/J JUN A 3.3KM                                 
    1 Lucas van der Linden   01 Spiridon                11:19
    2 Brik van Dusseldorp    02 Atledo                  11:45
    3 Marlon van Zijl        01 Scorpio                 12:03
    4 Ian de Juncker         01 Attila                  12:41
    5 Tijn Blom              02 Sprint                  12:45
    6 Jason Smits            01 ACW '66                 13:01
    7 Ton van Loon           02 ACW '66                 13:08
                                                             
      M-VB, M/J VB SERIE 1.                                  
    1 Lieke Sweep            95 Sprint                   7:00
    2 Ymke van Helfteren     99 Attila                   8:08
    3 Minke Geraerts         79 Sprint                   8:33
    4 Denise Verheijen       00 Gloria                   8:36
    5 Melissa Verheijen      97 Gloria                  11:39
                                                             
      J-VB, M/J VB SERIE 1.                                  
    1 Lars van Ravenstein    94 ACW '66                  5:05
    2 Rick Standaert         97 ACW '66                  5:09
    3 Jesse Vink             04 ACW '66                  5:19
    4 Jos Rolsma             97 Attila                   6:08
    5 Tom Schoeters          88 Gloria                   7:40
                                                             
      VSEN, DAMES (20/35/45                                  
    1 Maartje Kusters        97 Attila                  28:12
    2 Marije Hijman          00 PAC                     29:46
    3 Sara van Grunsven      97 Attila                  30:11
    4 Lindsey Faken          92 Energie                 31:17
    5 Bente Smagge           99 Attila                  31:39
    6 Dyanne Verpaalen       85 Spiridon                32:23
    7 Nikki Bagchus          87 DAK                     34:12
    8 Fenna van Burg         95 Prins Hendrik           34:27
    9 Stephanie Crooymans    89 Prins Hendrik           34:36
   10 Susan Meeuwis          88 Tilburg Road Runners    35:05
   11 Indy Nebbeling         94 Tilburg Road Runners    35:10
   12 Lucie Van Oers         86 Roosendaal              36:11
   13 Samantha Voogt         88 Tilburg Road Runners    36:35
   14 Jeanet van Loon        86 ACW '66                 36:53
   15 Kim van Loon           98 ACW '66                 37:01
   16 Esmay van de Laar      97 Attila                  38:39
   17 Sanne Louer            97 Attila                  39:38
   18 Marijke Dijkstra       95 Spiridon                40:04
   19 Yvette Schalken        88 De Langstraat           41:08
   20 Larissa op 't Hoog     95 Tilburg Road Runners    54:22
                                                             
      V35, DAMES (20/35/45                                   
    1 Paddy Herijgers        76 DJA                     30:49
    2 Amy van den Broek      82 De Langstraat           31:23
    3 Hester Lingsma         82 Taxandria Atletiek      34:39
    4 Paula Vrijmoed-Jorrits 81 Scorpio                 35:03
    5 Jacqueline Nieuwenhuiz 77 DAK                     37:07
    6 Samantha van Aert      84 Sprint                  38:34
    7 Gillian Becx           78 Tilburg Road Runners    46:50
    8 Terry van Driel        76 Tilburg Road Runners    48:48
                                                             
      V45, DAMES (20/35/45                                   
    1 Ciska Hensen           71 DAK                     31:09
    2 Ingrid Spapens         70 Achil '87               34:30
    3 Ingrid van Asselt      68 Achil '87               34:41
    4 Marionne Kat           68 Spiridon                35:07
    5 Lianne Ivens           73 DAK                     36:02
    6 Marie-Louise Simagge   67 Attila                  37:24
    7 Ria Aarts              69 Dongen                  38:07
    8 Jolanda in 't Groen    69 Waspik                  38:26
    9 Petra van Gorcum       70 De Langstraat           39:14
   10 MariŽlle Sprangers     62 De Langstraat           39:18
   11 Fieke Hoppenbrouwers   57 Tilburg                 39:46
   12 Hellen Denisse         69 Tilburg Road Runners    40:57
   13 Meriam Janssen         74 Atledo                  41:08
   14 Marjolein Rombouts     68 Tilburg Road Runners    45:14
   15 Anja Jongmans          58 De Langstraat           46:24
   16 Marianne van der Velde 57 Atledo                  47:06
   17 Claudia Kuijsters      72 Waspik                  47:14
                                                             
      M55, HEREN (55/65+)                                    
    1 Peter van Zundert      62 Scorpio                 29:23
    2 Johan de Jong          63 Tilburg Road Runners    31:42
    3 John Marijnissen       64 Sprint                  31:53
    4 Johan Flipsen          61 Atledo                  32:48
    5 Henk van den Heuvel    62 Altena Road Runners     33:46
    6 Ron Breij              64 Achil '87               34:22
    7 Jacques de Groot       62 Spado                   34:52
    8 Hens Koreman           56 Atledo                  35:13
    9 Ruud Verstralen        55 Sprint                  35:29
   10 Johan Jacobs           61 Dongen                  35:44
   11 Jan Haverhals          63 DAK                     36:28
   12 Bert Lemmens           57 De Langstraat           39:20
   13 Frank van den Akker    59 Atledo                  39:51
                                                             
      M65, HEREN (55/65+)                                    
    1 Ad van Rooij           50 De Langstraat           34:16
    2 Ad Kieboom             54 Scorpio                 34:50
    3 Henk Beijens           54 Tilburg Road Runners    35:02
    4 Jan Vermeer            54 Spiridon                35:55
    5 Marlie Snijders        52 DAK                     37:10
    6 Rini Gootjes           49 Tilburg Road Runners    39:17
    7 Jan van Kuijk          52 Kaatsheuvel             40:16
    8 Ton van der Borg       49 Tilburg Road Runners    41:53
    9 Fokke Ypma             52 Sprint                  43:58
                                                             
      MTR6, TRIMMERS 6.8 KM                                  
    1 Ralf van Zon           77 Dongen                  31:40
    2 Gilbert Schalk         72 Rijen                   35:04
    3 Maikel Rombouts        83 Waalwijk                35:10
    4 Cornť Fijneman         68 Tilburg                 35:42
    5 Eric Jongmans          54 Drunen                  40:02
    6 Henne Waaijerink       59 Sprang-Capelle          40:38
    7 Roland van Oosterwijk  71 Rijen                   41:02
    8 Aad van der Lans       48 Lisse                   41:22
    9 Dennis Kusters            Rijen                   41:50
   10 Kees van Dongen        50 Waspik                  46:22
   11 Dre Kamp               47 De Langstraat           46:24
   12 Ron van der Vlerk      67 Rijen                   47:09
                                                             
      VTR6, TRIMMERS 6.8 KM                                  
    1 Maaike Hofman          78 Rijen                   37:47
    2 Rinette Kamp           74 Sprang-Capelle          39:16
    3 Lianne Kwantes         62 Tilburg                 41:52
    4 Bianca Smulders        72 Tilburg Road Runners    43:58
    5 Emma Van Beurden       91 Dongen                  45:42
    6 Marlies Van den Broek  94 Dongen                  45:43
    7 Monica van der Lans    73 Breda                   51:45
                                                             
      MVTR4, TRIMMERS 4.5 KM                                 
    1 Benno Snepvangers      96 Atledo                  22:27
    2 Frank van den Burg     70 Dorst                   25:44
    3 Elke Berger            75 Rotterdam               27:54
    4 Suzanne van Zundert    95 's-Hertogenbosch        29:07
    5 Martijn Rijnen         80 Tilburg                 33:03
    6 Rini Op 't Hoog        55 Tilburg Road Runners    33:20
    7 Jolanda Pijnenburg     74 Waspik                  34:04
    8 Annemarie Niesink      72 Tilburg                 34:08
    9 Mohammed el Amrani     88 Roosendaal              40:36
                                                             
      MSEN, HEREN (20/35/45                                  
    1 Luuk Maas              99 Cifla                   31:33
    2 Rick Hartogs           89 DAK                     32:23
    3 Lauran Beijens         92 Attila                  32:50
    4 Ewan Short             90 Cardiff (GBR)           33:01
    5 Timo de Geus           90 Fortius                 33:43
    6 Dirk Evers             93 Spiridon                34:55
    7 Pieter Cappon          93 Nederlandse Triathlo    35:12
    8 Hassan Mahamed         99 Attila                  35:26
    9 Lars Schellekens       01 Attila                  35:32
   10 Ahmed Abubakar         97 DAK                     35:35
   11 Nick Jansen            95 DJA                     36:01
   12 Thijs Staps            97 Road Runners Etten-L    37:04
   13 Sander Demmers         88 ACW '66                 37:15
   14 Tobias van Roon        99 DAK                     37:22
   15 Jelle de Roon          00 Prins Hendrik           37:42
   16 Thomas Crul            98 Road Runners Etten-L    39:38
   17 Sander Verweij         00 Attila                  39:46
   18 Jorg Schellekens       99 Attila                  40:20
   19 Antoine van der Sanden 98 DAK                     41:33
   20 Dennis Naber           93 Sprint                  42:28
                                                             
      M35, HEREN (20/35/45                                   
    1 Michiel van Nispen     82 Sprint                  33:20
    2 Rob Musters            81 Triathlon               36:43
    3 Ruerd Nauta            78 Sprint                  37:25
    4 Marc Janssen           83 Scorpio                 37:45
    5 JoŽl Geurts            75 Sprint                  38:21
    6 Bjorn Becx             79 Tilburg Road Runners    39:47
    7 Stefan Jorissen        77 Road Runners Etten-L    41:13
    8 Marcel Scherenburg     77 Attila                  41:22
    9 Mark van Aert          83 Sprint                  41:46
   10 Stefan Smelt           80 DAK                     42:03
   11 Thijs van Berlo        74 Loopgroep GoRun         42:28
   12 Jurgen Lootens         76 DAK                     42:48
   13 Oskar Baijens          79 Gloria                  45:54
   14 Patriek Bruurs         81 Spiridon                46:00
   15 Christian le Sage      84 Atledo                  46:53
                                                             
      M45, HEREN (20/35/45                                   
    1 Robert Jongh           71 Spiridon                35:32
    2 Greg van Hest          73 Tilburg Road Runners    37:50
    3 Corne van Oirschot     70 Tilburg Road Runners    38:03
    4 John van Heeswijk      73 DAK                     38:17
    5 Erik van den Berg      74 Rotterdam Atletiek      38:30
    6 Armand van der Smissen 68 Attila                  38:52
    7 Jos Botermans          67 Spiridon                39:38
    8 Paul Diepen            69 Prins Hendrik           39:51
    9 Frank van der Made     68 Groene Ster             40:05
   10 Robert Wels            69 Prins Hendrik           40:52
   11 Cock de Brouwer        67 Achil '87               41:05
   12 Jan van Stigt          72 Altena Road Runners     41:51
   13 Johan Verweij          70 Achil '87               42:26
   14 Harry Beekmans         70 DAK                     42:52
   15 Dion Leemans           69 De Langstraat           43:07
   16 Koen van Nieuwburg     71 DAK                     44:17
   17 Gijs Kloek             67 Sprint                  44:50
   18 Ronny Stabol           71 Gloria                  45:10
   19 John Kroeze            65 Tilburg Road Runners    46:10
   20 Erwin Gulickx          73 Gloria                  46:57
   21 Erik van Roovert       69 Attila                  47:03
   22 Toine van Gils         66 Atledo                  47:59
   23 Peter Kramer           64 Atledo                  50:33
   24 Hans Lodewijks         67 Atledo                  51:05
   25 Tonny Baalmans         68 Atledo                  51:27
                                                             
      MTR9, TRIMMERS 9.1 KM                                  
    1 Gijs Pijnenburg        99 Tilburg                 38:09
    2 Dennis van den Bosch   83 Vught                   39:10
    3 Martijn Smits          01 De Langstraat           39:59
    4 Simon Koolwijk         85 Hilvarenbeek            42:35
    5 Patrick van Falier     73 Haarsteeg               43:14
    6 Bas Pijnappel          90 Tilburg                 44:40
    7 Bas van der Schoot     90 Tilburg                 44:58
    8 Niels den Dekker       91 Veen                    45:20
    9 Jorrit Tuerlings       70 Tilburg                 45:22
   10 Diederik Schoolenberg  82 Dordrecht               45:46
   11 Emiel Dingemans        63 De Langstraat           46:29
   12 Marcel van Andel       73 Tilburg                 46:37
   13 Lťon Mahieu            59 Sprint                  47:10
   14 Mark Lankhaar          70 Genderen                47:50
   15 Corne Beekers          60 Loopvereniging TOF      47:57
   16 Ronald Sperber         67 Waalwijk                48:00
   17 Bram Janssens          90 Tilburg                 49:07
   18 Frank Ydema            80 Rotterdam               49:12
   19 Melvin Voets           87 Tilburg                 50:12
   20 Ton Brooijmans         79 Drunen                  50:24
   21 Ad Vervoort            70 Zevenbergen             51:57
   22 Jip de Groot           96 Waalwijk                52:01
   23 Stefan de Gier         96 Vught                   52:20
   24 Jan de Groot           64 Waalwijk                52:26
   25 Eric van de Wiel       63 Tilburg Road Runners    53:32
                                                             
      VTR9, TRIMMERS 9.1 KM                                  
    1 Veronique van der Hijd 87 Spiridon                48:33
    2 Rafaela Colina         68 Amsterdam             1:00:12
                                                             
 
Verenigingnieuws

4 januarie: Nieuwjaarsduik en Nieuwjaarsreceptie.

TEAM competitie nieuws http://www.teamdelangstraat.nl

 

Afbeeldingsresultaat voor rogelli