Thuis pagina Verder

 

 

De uitslag is te vinden op www.uitslagen.nl en hieronder. Een uitgebreidere met tussentijden zal later op deze site komen te staan.

 25E MARESIA CROSS DUATHLON & ATB-EVENEMENT        ZONDAG 21 FEBRUARI 2016
                              UITSLAGENLIJST


Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      ATB25, ATB 25 KM HEREN                                 
    1 Bart Jacobs            87 Tilburg               1:05:50
    2 Max Hoorne             98 Noordeloos            1:07:04
    3 SJoerd Meijdam         87 Tilburg               1:08:35
    4 Geert van Kuijk        89 Loon op Zand          1:10:58
    5 Maris Wannes           83 Best                  1:11:21
    6 Patrick Vissers        68 Veghel                1:11:36
    7 Rick Hanenberg         73 Berlicum Nb           1:12:47
    8 Stan van den Hanenburg 00 Berlicum Nb           1:12:54
    9 Ruben van der Stelt    00 Nieuwendijk Nb        1:14:01
   10 Jesse Beurskens        77 Goirle                1:14:18
   11 Luc Koning             65 Vught                 1:14:34
   12 Ben Damen              89 Drunen                1:14:47
   13 Guido van Tuyl         94 Nieuwaal              1:15:45
   14 Philco Doornbusch      73 Loon op Zand          1:17:15
   15 Jan Heesters           83 Elst Gld              1:17:27
   16 Ronald Kolkmans        85 Zaltbommel            1:18:24
   17 Stef van Heesbeen      93 Vlijmen               1:18:26
   18 Arjen Govers           79 Kaatsheuvel           1:19:24
   19 Bas den Breejen        71 Leerdam               1:19:52
   20 Rik Heesters           88 Raamsdonksveer        1:20:01
   21 Sam Stolk              00 Nieuwendijk Nb        1:20:25
   22 Mark Klerkx            71 Helmond               1:20:39
   23 Rob van Eijck          82 Raamsdonksveer        1:23:04
   24 Rob van Herwijnen      81 Woudrichem            1:23:32
   25 Marinus Dijkman        61 Lopik                 1:24:36
   26 Harrie van den Burgt   65 Oss                   1:25:02
   27 Joop Wesenbeek         61 's-Hertogenbosch      1:25:12
   28 Carlos Lima            76 Weert                 1:27:51
   29 Remco van der Meys     84 Tilburg               1:29:44
   30 Niels Reichardt        95 Bruchem               1:30:23
   31 Michiel Dirven         89 Waalwijk              1:39:35
                                                             
      ATB20, ATB 20 KM DAMES                                 
    1 Marlo Koevoet          96 Wijchen               1:00:16
    2 Aniek Muskens          99 Heusden gem Heusden   1:17:31
    3 Melanie Viveen         00 Woudrichem            1:24:46
                                                             
      ATB4J, ATB JEUGD                                       
    1 Lars van Wezel         08 Drunen                  21:47
    2 Huub Sloop             07 Waalwijk                21:55
                                                             
      ATB6J, ATB JEUGD                                       
    1 Mika Bouman            03 Rijswijk Nb             18:55
    2 Benjamin den Breejen   06 Leerdam                 28:28
    3 Jordi van Noort        06 Drunen                  29:32
                                                             
      ATB6M, ATB JEUGD                                       
    1 Anne Verhappen         03 Gemert                  27:40
                                                             
      ATB8J, ATB JEUGD                                       
    1 Stein Schoonvliet      01 Oud-Turnhout (BEL)      25:32
    2 Daan Verhappen         01 Gemert                  28:11
                                                             
      ATB8M, ATB JEUGD                                       
    1 Mirte Klerkx           02 Helmond                 26:32
    2 Jacobien               02 Woudrichem              27:00
                                                             
      D08, RBR D/H00 D/H08                                   
    1 Elien Smits            07 NTB                     21:07
    2 Sterre van den Aarssen 08 Nijmegen                29:14
                                                             
      H08, RBR D/H00 D/H08                                   
    1 Stijn van der Vleuten  07 MARESIA Triathlontea    27:51
                                                             
      H10, RBR D/H10 D/H12                                   
    1 Rick Smits             05 NTB                     35:21
    2 Jip van den Aarssen    05 Nijmegen                38:10
    3 Mathe van Noorloos     06 MARESIA Triathlontea    39:09
                                                             
      H12, RBR D/H10 D/H12                                   
    1 Kai van den Brink      03 NTB                     29:34
    2 Sebastiaan Martinot    04 Etten-Leur              30:44
    3 Niels van Lanen        03 NTB                     31:32
                                                             
      D14, RBR D/H14                                         
    1 Merel van Gastel       02 MARESIA Triathlontea    59:30
                                                             
      H14, RBR D/H14                                         
    1 Jelle van Lanen        01 NTB                     37:22
    2 Stein Schoonvliet      01 Oud-Turnhout (BEL)      38:48
    3 Thom Schijnen          02 Berg en Terblijt        40:13
    4 Tobias Martinot        02 Etten-Leur              43:03
    5 Rowan de Greef         02 Regio Venray            47:43
                                                             
      H16, RBR D/H16 D/H18                                   
    1 Ruben Slot             00 Triade                1:03:29
    2 Marco Chambon          00 Kaatsheuvel           1:21:53
                                                             
      D18, RBR D/H16 D/H18                                   
    1 Iris Alting            97 Lexmond               1:42:32
                                                             
      H18, RBR D/H16 D/H18                                   
    1 Sietse de Jong         97 TVB                     56:45
    2 Chris Steenbakker      98 MARESIA Triathlontea    59:45
    3 Luc van Ginneken       98 Terneuzen             1:09:24
                                                             
      REC, RBR KORT REC.                                     
    1 Huberto van der Schuit 71 MARESIA Triathlontea  1:02:01
    2 Marcel Traas           66 MARESIA Triathlontea  1:03:47
    3 Wouter in t' Groen     79 MARESIA Triathlontea  1:03:50
    4 Leon Aleman            70 Drimmelen             1:06:38
    5 Jeroen de Graaf        78 Rosmalen              1:08:19
    6 Aad Geluk              66 Rijnmond              1:08:23
    7 Oscar Koopmans         70 DTC                   1:09:46
    8 Gerard van Wissen      49 TVHW                  1:10:05
    9 Falco Wijnhoven        78 Weert                 1:11:01
   10 Roos Staps             94 MARESIA Triathlontea  1:11:39
   11 Frank Hengeveld        60 Trip                  1:12:09
   12 Dennis Stekelenburg    78 Vught                 1:12:31
   13 Gerard Timmermans      64 MARESIA Triathlontea  1:13:32
   14 Alex Cools             76 Prinsenbeek           1:13:53
   15 Jolanda van der Velden 84 Breda                 1:14:10
   16 Wouter van der Waal    81 NTB                   1:14:12
   17 Dave Wijdemans         72 Tilburg               1:14:54
   18 Ingrid van den Wijngaa 90 CDTG                  1:15:53
   19 Bernadet van Os        86 NTB                   1:16:22
   20 Kees Vermijs           53 Dongen                1:17:26
   21 Annette Allaart        87 NTB                   1:19:35
   22 Roy Slangen            74 Ede Gld               1:20:34
   23 Laura Seinstra         73 Gameren               1:21:34
   24 Wichard van Noorloos   73 MARESIA Triathlontea  1:23:12
   25 Roos Schoonderbeek     88 MARESIA Triathlontea  1:23:15
   26 Eric Wandel            61 TVB                   1:26:36
   27 Maartje van Gestel     93 CDTG                  1:26:57
   28 Danny de Zeeuw         86 Weert                 1:27:03
   29 Gerrit Rouwenharst     74 Ede Gld               1:27:57
   30 JJA van den Bos -Pelkm 83 Siosport              1:28:45
   31 Milly Romney           66 Vlaardingen           1:28:46
   32 Ralph Alting           64 Lexmond               1:29:52
                                                             
      REC.D, RBR KORT RECDUO                                 
    1 DUO l'equipe C         80 KNWU                  1:04:48
    2 Floris en henry Bink   98 Waalwijk              1:05:06
                                                             
      D20, RBR WEDSTRIJD                                     
    1 Inge Heus              81 Tri Team Kijani       2:15:13
    2 Claudia Striekwold     87 Triotters             2:35:28
    3 Ilona Rullens          90 NTB                   2:42:09
                                                             
      H20, RBR WEDSTRIJD                                     
    1 Erik - Jan Spijkerman  83 DTC                   1:47:27
    2 Mark Hamersma          93 TTW                   1:48:53
    3 Christiaan Solleveld   84 NTB                   1:49:26
    4 Joost Christiaans      80 NTB                   1:50:29
    5 Izar van Gool          78 TVB                   1:52:18
    6 Pol Nabben             83 Dordrecht             1:53:02
    7 Colin Bekers           79 Teteringen            1:55:44
    8 Ferdinand Oldeman      82 Hellas                1:56:11
    9 Roel Verhoeven         92 Vinkel                1:56:40
   10 Adrian Siemons         86 TVB                   2:03:01
   11 Martijn van Laak       78 RDG                   2:04:11
   12 Bas Coppens            86 Eindhoven             2:05:21
   13 Youri Lentjes          83 NTB                   2:09:13
   14 Richard Radloff        79 NTB                   2:09:53
   15 John Rombouts          77 NTB                   2:14:22
   16 Koen Dillen            83 Nieuwkerken-waas (BE  2:17:33
   17 Olmo de Fouw           93 NTB                   2:17:58
   18 Aart jan Post          78 Giessenburg           2:21:50
   19 Roel Janssens          85 Hellas                2:23:28
   20 Mark van Boekel        87 NTB                   2:29:53
   21 Kai Coenen             87 Simmerath (GER)       2:30:04
   22 Gerben Hulsegge        86 Hellas                2:31:36
   23 Thomas Maas            89 Utrecht               2:39:01
   24 Lars Bos               89 Utrecht               2:58:25
                                                             
      D40, RBR WEDSTRIJD                                     
    1 Natascha van der Vis   70 Tri Team Kijani       2:20:58
    2 Annelies van der Zwart 76 NTB                   2:30:01
    3 Thea Segeren           70 TVB                   2:38:08
    4 Tamara Kruijsheer      74 DTC                   2:46:28
                                                             
      H40, RBR WEDSTRIJD                                     
    1 Richard Louman         75 CDTG                  1:52:01
    2 Michael Krijnen        70 DTC                   1:56:24
    3 Rens Sterk             70 DTC                   1:59:01
    4 Richard Schouten       69 CDTG                  2:02:46
    5 Ton van Tunen          75 Ironmanagers Nederla  2:03:37
    6 Hans vd Westelaken     68 Sint-Michielsgestel   2:08:25
    7 Rolf de Jong           70 CDTG                  2:11:53
    8 Arjan de Rijk          68 Cerberus              2:14:38
    9 Christian Venmans      75 RDG                   2:15:01
   10 John van Berne         71 RDG                   2:15:16
   11 Elmar van Deijck       70 Loon op Zand          2:17:36
   12 William de Jong        75 Baarle-Nassau         2:18:11
   13 André Stappers         72 Dordrecht             2:18:40
   14 Eddy Aerts             69 Retie (BEL)           2:18:53
   15 Johan Korten           67 Weert                 2:26:55
   16 Marc van Harten        76 Giessenburg           2:27:35
   17 Richard Gillebaard     74 DTC                   2:29:56
   18 Jan Hubers             70 NTB                   2:34:47
   19 Edwin van de Pol       73 Nijkerk Gld           2:47:03
                                                             
      D50, RBR WEDSTRIJD                                     
    1 Nicole Loeve           64 NTB                   2:33:28
    2 Cora Mulder            59 VZC                   2:44:30
                                                             
      H50, RBR WEDSTRIJD                                     
    1 Rob Barel              57 VZC                   1:54:16
    2 Ron Aardenburg         64 NTB                   2:02:56
    3 Jos Broeren            64 RDG                   2:03:21
    4 Hans van Delft         65 NTB                   2:09:22
    5 Willem Derks           59 Dordrecht             2:10:23
    6 Ron Goos               64 CDTG                  2:16:35
    7 Epko Oosterheerd       60 Breukelen eo          2:22:21
    8 Tom Berkouwer          53 Rijnmond              2:26:53
    9 Paul Slot              66 Triade                2:29:08
   10 Jeroen Smits           66 wv Texel              2:31:35
   11 Leo Meewisse           46 NTB                   2:34:12
   12 Wietse Ritskes         53 NTB                   2:52:51
   13 Harald ten Katen       49 RTC                   3:10:24
   14 Alan Stewart           64 Amersfoort            3:20:54
   15 Jan Stoop              42 RTC                   3:37:05
                                                             
      DUO, RBR WEDSTR. DUO                                   
    1 DUO Martijn Broekman   74 Utrecht               1:59:51
    2 DUO Romme - Spijkers   77 Terheijden            2:00:11
    3 DUO Michael Gommeren   91 TVB                   2:00:27
    4 DUO Hans Janssen       60 MARESIA Triathlontea  2:24:41

                         http://www.tvwaalwijk.nl

Nieuws items
  •  Vanaf heden kunt u voorinschrijven 29e MARESIA Cross. (Vrijwilligers voor een taak zijn uiteraard ook weer welkom ff aangeven bij tlvdelangstraat@home.nl)

  • NTB Licenties 2017 voor leden zijn  te downloaden van NTBinschrijven.nl/Mijn NTB/...(zie instructie bij pagina Algemene Info !!!!)
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  • Foto's Maresia evenementen 2014/2015/2016/2017
  •  https://picasaweb.google.com/117401374483378513862  en www.flickr.com/tlvdelangstraat 
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  Trainings items

  •  Fietsen:
  • Wegfietsen zondagochtend start bij clubhuis weer om 9:00 uur.
  • Donderdagavond zaal training start medio december.
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Lopen: 
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Zwemmen:
  • Dinsdagavond in Olympiabad. september 20:30 en per oktober starten we weer om 21:30.
  • Zaterdag om 11:30 uur buiten in Lido. Om 12:30 weer in binnen in Olympiabad.
  • Zondag in Olympiabad vanaf 19/11 om 7:45 uur in Olympiabad
  • Verdere  bijzonderheden, zie trainingen.

Sponsoren

MARESIA                 Parts

MARESIA Autorecycling