Thuis pagina Verder

 

 

  26E MARESIA CROSS DUATHLON & ATB-EVENEMENT        ZONDAG 12 MAART 2017
                              UITSLAGENLIJST


Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      ATB25, ATB 25 KM HEREN                                 
    1 Christiaan de Graaff   82 Rijswijk Nb             57:49
    2 Niels Boon             79 Maastricht              58:31
    3 Lennert van Houwelinge 86 Hardinxveld-Giessend    58:58
    4 Remco Smits            94                         59:01
    5 Sjoerd Meijdam         87                         59:03
    6 Rick Harenberg         73 Berlicum Nb           1:00:10
    7 Stan van den Hanenberg 00 Berlicum Nb           1:00:33
    8 Guus Smits             85 Heesch                1:00:36
    9 Wanner Maris           83                       1:00:55
   10 Marcel Ruyten          77 Tegelen               1:01:38
   11 Stef van Heesbeen      93 Vlijmen               1:01:40
   12 Jesse Beurskens        77 Goirle                1:01:42
   13 Ben Damen              89 Drunen                1:02:56
   14 Jeroen Straver         87 Andel                 1:02:59
   15 Guido van Tuyl         94 Nieuwaal              1:03:50
   16 Patrick Vissers        68                       1:04:20
   17 Tommy Damen            87 Breda                 1:04:23
   18 Stephan Damen          66 Sint-Michielsgestel   1:04:28
   19 Rick van Gaalen        82                       1:05:35
   20 Paul Wegspriet         95 Maasbracht            1:05:37
   21 Joost van Gorp         77 Berlicum Nb           1:05:56
   22 Liwals Doornbos        88                       1:06:33
   23 Michel van Hemmen      77 Sint-Michielsgestel   1:06:50
   24 Peter Dericks          72 Haren Nb              1:07:38
   25 Jaap denissen          82 Oisterwijk            1:07:39
   26 Bas van delft          85 Drunen                1:07:40
   27 Rolf van Maanen        77 Oisterwijk            1:07:41
   28 Niels Reichardt        95 Bruchem               1:08:08
   29 Stef Brands            95 Oss                   1:10:13
   30 Fausto van Tuyl        98 Nieuwaal              1:10:15
   31 Cor van Tuyl           63 Nieuwaal              1:10:41
   32 Sjaak Pullens          66 Drunen                1:14:16
   33 Ferry Hamers           77 Waalwijk              1:14:38
   34 Marinus Dijkman        61 Lopik                 1:15:35
   35 Henny Knippels         52 Drunen                1:16:18
   36 Daan Langver           77 Tegelen               1:16:46
   37 Adrie den Tek             Grefrath (GER)        1:17:23
   38 Ricardo Paloschi       73 Nieuwaal              1:19:54
   39 Henk MIchielsen        47 Breda                 1:23:20
   40 Ton van Oers           57 Breda                 1:23:23
   41 Marco Smit             68 Drunen                1:23:26
   42 Marcel HUlsenboom      76 Waalwijk              1:29:10
                                                             
      ATB20, ATB 20 KM DAMES                                 
    1 Kim Bodemann           98                         59:05
    2 Mirte KLerx            02 Helmond               1:05:09
    3 Lise Visser            94 Drunen                1:08:13
    4 Anne-Wil Geurtse       87 Waalwijk              1:16:58
                                                             
      ATB4J, ATB JEUGD                                       
    1 Bart van Bijnen        09 Haarsteeg               16:14
    2 Lennard Ariens         07 Grefrath (GER)          19:08
                                                             
      ATB6J, ATB JEUGD                                       
    1 Benjamin den Beejer    06 Leerdam                 21:34
    2 Huib Stoop             07 Waalwijk                21:38
    3 Jordi van Noort        06 Drunen                  21:57
    4 Floris Hamers          06 Waalwijk                23:01
    5 Bram Klijn             07 Waalwijk                23:35
    6 Mike van Baardwijk     06                         24:41
    7 Kaya Berber            06 Waalwijk                31:54
                                                             
      ATB6M, ATB JEUGD                                       
    1 Zoé den Tek            08 Grefrath (GER)          19:04
    2 Kaylie van Gaalen      06                         24:47
                                                             
      ATB8J, ATB JEUGD                                       
    1 Danio Prijs            03 Heusden gem Heusden     22:00
    2 Marc de Buck           02 Sprang-Capelle          22:30
    3 Johan Marijnissen      03 Kaatsheuvel             27:22
                                                             
      D08, RBR D/H00 D/H08                                   
    1 Sterre van den Aarssen 08 Nijmegen                24:32
                                                             
      H08, RBR D/H00 D/H08                                   
    1 Simon vermeer          09 Tilburg                 22:03
    2 Willem Noort           08 Kerkwijk                22:36
                                                             
      H10, RBR D/H10 D/H12                                   
    1 Ruben van der Schuit   07 Waalwijk                32:24
    2 Mathé Noorloos         06 Wijk en Aalburg         34:44
    3 Jip van den Aarssen    05 Nijmegen                36:50
    4 Stijn van der Vleuten  07 MARESIA Triathlontea    43:17
                                                             
      H12, RBR D/H10 D/H12                                   
    1 Rick Smits             05 Drunen                  30:06
    2 Pieter Noort           05 Kerkwijk                37:16
                                                             
      D14, RBR D/H14                                         
    1 Soo Yin van Noorloos   03 MARESIA Triathlontea    41:39
    2 Fem van Empel          02 Sint-Michielsgestel     41:53
    3 Willemijn Fuite        02 Berkel-Enschot          42:07
    4 Merel van Gastel       02 MARESIA Triathlontea    52:42
                                                             
      H14, RBR D/H14                                         
    1 Syb de Jong            02 TVB                     35:36
    2 Kai van den Brink      03 TVA                     36:14
    3 Mika Sardina           02 CDTG                    36:22
    4 Tobias Martinot        02 MARESIA Triathlontea    37:26
    5 Rowan de Greef         02 Regio Venray            40:24
                                                             
      D16, RBR D/H16 D/H18                                   
    1 Linette Linders        01 NTB                   1:11:56
                                                             
      H16, RBR D/H16 D/H18                                   
    1 Ruben Slot             00 Triade                  56:16
                                                             
      H18, RBR D/H16 D/H18                                   
    1 Joey van 't Verlaat    99 TVS '90                 52:25
    2 Chris Steenbakker      98 MARESIA Triathlontea    54:56
                                                             
      REC, RBR KORT REC.                                     
    1 Patrick Dekkers        86 Nuland                  51:47
    2 Joep Staps             90 Tilburg                 52:22
    3 Rob Meeuwessen         89 Goirle                  56:40
    4 Francois Nooten        73 Oosterhout Nb           58:06
    5 Eelco Noort            72 NTB                     59:21
    6 Wouter in 't Groen     79 MARESIA Triathlontea    59:28
    7 Fred van Zanten        75 Eerbeek                 59:40
    8 Dennis Stekelenburg    78 Vught                   59:58
    9 Aad Geluk              66 Rijnmond              1:02:11
   10 Bart Bertrand          71 Vught                 1:02:25
   11 Egbert Stellinga       69 CDTG                  1:03:00
   12 Sander Rullens         88 Oosterhout Nb         1:03:19
   13 Arian van Loon         77 Waspik                1:05:15
   14 Peter Geelen           71 Breda                 1:05:31
   15 Frank Hengeveld        60 Trip                  1:06:40
   16 Roos Staps             94 MARESIA Triathlontea  1:07:00
   17 Gerard Timmermans      64 MARESIA Triathlontea  1:07:13
   18 Hans Schey                Vlijmen               1:07:53
   19 Jan Nieuwkoop          69                       1:08:02
   20 Jose Sardina           70 Helmond               1:08:12
   21 Dave Wijdemans         72 Tilburg               1:09:07
   22 Mandy Beumer           76                       1:09:57
   23 Max de Ruijter         92 's-Hertogenbosch      1:10:45
   24 Wietske Bogaerts       82 Horssen               1:10:56
   25 Gerrit-Jan Schrijver   71 Gorinchem             1:11:01
   26 Mark van Tilborg       68 Wijk en Aalburg       1:12:26
   27 Marloes Menting        88 Eersel                1:14:46
   28 Bengt Sweep            90 Geertruidenberg       1:15:00
   29 Eric Wandel            61 TVB                   1:17:10
   30 Thijs van Lokven       86 Rosmalen              1:17:54
   31 Roos Schoonderbeek     88 MARESIA Triathlontea  1:18:17
   32 Corien Veron           67 CDTG                  1:18:31
   33 Catharina Peekstok     89 MARESIA Triathlontea  1:18:47
   34 Marlise Sturzenegger   64 MARESIA Triathlontea  1:21:33
                                                             
      REC.D, RBR KORT RECDUO                                 
    1 DUO Timoo Lemmens      57 MARESIA Triathlontea  1:01:53
    2 DUO Astrid de Baat     72 Siosport              1:08:47
    3 DUO Christiaan Prijt   70 Waspik                1:15:08
                                                             
      D20, RBR WEDSTRIJD                                     
    1 Laura Gorter           86 Utrecht               1:59:12
    2 Dieuwertje Poort       91 NSTV Trion            2:02:40
    3 Marloes Koedam         86 VZC                   2:04:01
    4 Claudia Striekwold     87 Eindhoven             2:06:38
    5 Ankie Romme            79 RDG                   2:22:56
                                                             
      H20, RBR WEDSTRIJD                                     
    1 Christiaan Solleveld   84 Unltd                 1:42:55
    2 Joost Christiaans      80 RZC                   1:45:00
    3 Glenn Wesseling        95 TriMates              1:48:18
    4 Paul Schermers         82 TTB                   1:48:38
    5 Martin Pakvis          83 Maasdijk              1:48:52
    6 Izar van Gool          78 TVB                   1:51:14
    7 Yuri Ran               85 CDTG                  1:51:21
    8 Erik Kramer            94 NTB                   1:54:34
    9 Jos Pols               87 Waalwijk              1:56:00
   10 Eric van den Bogaard   80 Waalwijk              1:57:19
   11 Yuri Ran               85 CDTG                  2:01:51
   12 Edwin Clerkx           78 Eindhoven             2:04:55
   13 Ruud Meeren            83 MARESIA Triathlontea  2:07:36
   14 Kai Coenen             87 Simmerath (GER)       2:12:21
   15 Ronald Vermeer         82 Renkum                2:36:58
                                                             
      D40, RBR WEDSTRIJD                                     
    1 Petra Sloots           71 NTB                   2:03:39
    2 Annelies van der Zwart 76 NTB                   2:08:16
    3 Leonie Rijk            72 Unltd                 2:22:01
                                                             
      H40, RBR WEDSTRIJD                                     
    1 Michael Krijnen        70 DTC                   1:45:52
    2 Rens Sterk             70 DTC                   1:52:55
    3 Ruben Mijnsbergen      77 Rotterdam             1:55:42
    4 Mark Kleinloog         69 MARESIA Triathlontea  1:57:39
    5 Huberto van der Schuit 71 MARESIA Triathlontea  1:59:30
    6 Michael Schellekens    69 Schijndel             2:00:45
    7 Dennis Rijnbeek        72 TriMates              2:01:00
    8 Elmar van Deijck       70 MARESIA Triathlontea  2:01:50
    9 Leon Aleman            70 Drimmelen             2:02:44
   10 Ambro van Straten      75 DTC                   2:05:40
   11 André Stappers         72 Dordrecht             2:06:00
   12 Vincent Telgen         72 Road Runners          2:07:50
   13 Bart Verdeijen         70 Breda                 2:09:47
   14 Jan Peter Stam         69 NTB                   2:10:43
   15 Ronny Kemmeren         74 Kaatsheuvel           2:15:48
   16 Marcel Makaloey        68 Unltd                 2:17:00
   17 Marno Vermeer          74 Tilburg               2:22:26
   18 Lorenzo Guiljam        74 MARESIA Triathlontea  2:32:22
                                                             
      H50, RBR WEDSTRIJD                                     
    1 Ron Band               64 Hellas                1:51:29
    2 Hans van Delft         65 NTB                   1:55:29
    3 Mark Rietveld          67 RZC                   1:56:25
    4 Rob Velden             65 Vught                 1:58:34
    5 Gerard Odijk           65 Hellas                2:00:35
    6 Fred Box               65 Triotters             2:04:29
    7 Peter van den Bent     63 Rijnmond              2:04:43
    8 Emiel Dingemans        63 MARESIA Triathlontea  2:09:50
    9 Frank Harperink        67 Triotters             2:10:29
   10 Tom Berkouwer          53 Rijnmond              2:14:14
   11 Paul Slot              66 Triade                2:14:56
   12 Erwin den Hoed         63 RZC                   2:16:09
   13 Jan van Soest          61 Trip                  2:17:21
   14 Arjan Sennef           67 Vlijmen               2:18:43
   15 Martin van Gemert      48                       2:23:59
   16 Sjaak Kruiswijk        65 Wageningen            2:24:20
   17 Ton Sweep              59 MARESIA Triathlontea  2:28:49
   18 Asse Bruinenberg       63 Geffen                2:33:00
                                                             
      DUO, RBR WEDSTR. DUO                                   
    1 DUO Willem Sikkers     77 Sprang-Capelle        1:53:12
    2 DUO Frank Reede        75 Kerkdriel             1:56:46
    3 DUP Ilona Rullens & In 90 Rotterdam             2:10:03
    4 DUO Hans en Marielle   60 MARESIA Triathlontea  2:10:40
    5 DUO Ruud Selbach       63 Breda                 2:19:38

Nieuws items
  •  Vanaf heden kunt u voorinschrijven 27e MARESIA Cross Duathlon en ATB evenement 0p 25 februari 2018

  • (Vrijwilligers voor een taak zijn uiteraard ook weer welkom ff aangeven bij tlvdelangstraat@home.nl)

  • NTB Licenties 2017 voor leden zijn  te downloaden van NTBinschrijven.nl/Mijn NTB/...(zie instructie bij pagina Algemene Info !!!!)
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  • Foto's Maresia evenementen 2014/2015/2016/2017
  •  https://picasaweb.google.com/117401374483378513862  en www.flickr.com/tlvdelangstraat 
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  Trainings items

  •  Fietsen:
  • Wegfietsen zondagochtend start bij clubhuis weer om 9:00 uur.
  • Donderdagavond zaal training start medio december.
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Lopen: 
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Zwemmen:
  • Dinsdagavond in Olympiabad. september 20:30 en per oktober starten we weer om 21:30.
  • Zaterdag om 11:30 uur buiten in Lido. Om 12:30 weer in binnen in Olympiabad.
  • Zondag in Olympiabad vanaf 19/11 om 7:45 uur in Olympiabad
  • Verdere  bijzonderheden, zie trainingen.

Sponsoren

MARESIA                 Parts

MARESIA Autorecycling