Thuis pagina Verder

 

 
De uitslagen te vinden op www.uitslagen.nl met tussentijden on-line en op pdf beschikbaar.
On-line Uitslag
Uitslag 2,5 km 2019
Uitslag 5 km 2019
Uitslag 10 km 2019
Uitslag categorieen 10 km 2019
GO scholierenloop            
Jongens 1250 m              
Start.nr. Naam Familie loper M/V Plaats Geb.Jaar School Pl.Cat. Afstand
G11 Jim Akkerman M Waspik 2013 BS De Veste 1e 1250 meter
G103 Loek van Loon M Waspik 2012 BS De Veste 2e 1250 meter
G8 Luuk Prins M Waspik 2013 BS De Veste 3e 1250 meter
G12 Fedde Braaksma M Waspik 2013 BS De Veste 4e 1250 meter
G9 Ties Prins M Waspik 2015 BS De Veste 5e 1250 meter
G14 Mitch van Seeter  M Waspik 2015 BS De Veste 6e 1250 meter
G5 Milo Hartemink M Waspik 2013 BS De Veste 7e 1250 meter
G100 Robbe Leijtens M Waalwijk 2010 BS Besoyen DNF 1250 meter
G6 Tristhan Maartens M Waspik 2009 BS De Veste DNF 1250 meter
G15 Jack van de Veeway M Sprang-Capelle 2014 BS Besoyen DNF 1250 meter
G17 Ivo Lammers M Waalwijk 2015 BS Besoyen DNF 1250 meter
GO Scholierenloop              
Meisjes 1250 m              
Start.nr. Naam Familie loper M/V Plaats Geb.Jaar School Pl.Cat. Afstand
G2 Jacky Vink V Waspik 2010 BS De Veste 1e 1250 meter
G3 Floor Boons V Waspik 2011 BS De Veste 2e 1250 meter
G13 Anne Donks V Waspik 2010 BS De Veste 3e 1250 meter
G7 Lana Tuhumury V Waalwijk 1982 BS De Veste 4e 1250 meter
G16 Jacinta Aalsma V Waalwijk 1987 BS De Veste 5e 1250 meter
G10 Norah Melsen V Waspik 2015 BS De Veste 6e 1250 meter
G102 Suus van Loon V Waspik 2009 BS De Veste 7e 1250 meter
GO Scholierenloop              
Jongen 2500 m              
Start.nr. Naam Familie loper M/V Plaats Geb.Jaar School Pl.Cat. Afstand
G56 Pelle Verschure M Kaatsheuvel 2007   1e 2500 meter
G54 Lars van den Bleek M Waspik 2007 BS De Veste 2e 2500 meter
G53 Floris van den Bleek M Waspik 2010 BS De Veste 3e 2500 meter
G52 Daan van den Bleek M Waspik 2008 BS De Veste 4e 2500 meter
G55 Arthur Vandersickel M Waalwijk 1979   5e 2500 meter
G50 Tiebe Boons M Waspik 2010 BS De Veste DNF 2500 meter
GO Familieloop              
Start.nr. Naam Familie loper M/V Plaats Geb.Jaar School Pl.Cat. Afstand
G101 Judith Leijtens V Waalwijk 1973 BS Besoyen NVT 1250 meter
G4 Simone Langermans V Waspik 1983 BS De Veste NVT 1250 meter
Verenigingnieuws

Let op !! Op donderdag 19 maart is onze Algemen Leden Vergadering (ALV) in ons clubhuis.

TEAM competitie nieuws http://www.teamdelangstraat.nl

 

Afbeeldingsresultaat voor rogelli