Thuis pagina Verder

 

 
                    MARESIA FUN TRIATHLON  5 JUNI 2017
                              UITSLAGENLIJST

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      D08, TRI JEUGD                                         
    1 Britt Schellekens      08                         31:43
                                                             
      D10, TRI JEUGD                                         
    1 Karlijn Veldhuizen     07                         52:40
                                                             
      H10, TRI JEUGD                                         
    1 Huib Stoop             07 Waalwijk                44:41
    2 Stijn van de Vleuten   07                         57:17
                                                             
      D12, TRI JEUGD                                         
    1 Lotte Pijnenburg       04 Tilburg                 47:58
                                                             
      H12, TRI JEUGD                                         
    1 Sebastiaan Martinot    04                         38:38
                                                             
      D14, TRI 1/8                                           
    1 Merel van Gastel       02 Kaatsheuvel           1:22:58
                                                             
      H14, TRI 1/8                                           
    1 Tobias Martinot        02                       1:04:56
    2 Marc de Buck           02 Sprang-Capelle        1:15:25
                                                             
      H16, TRI 1/8                                           
    1 Martijn Smit           01                       1:17:06
    2 Lars Kok               00                       1:25:14
                                                             
      H18, TRI 1/8                                           
    1 Roy Dekkers            98                       1:16:09
                                                             
      D20, TRI 1/8                                           
    1 Crystal Gijsberts      87                       1:11:32
    2 Roos Schoonderbeek     88 Waalwijk              1:13:33
    3 Joyce Molewijk         82                       1:15:22
    4 Inge Verhoeven         86 Waalwijk              1:16:54
    5 Carina van der Kolk    80                       1:17:02
    6 Agnes van Suijlekom    96                       1:18:46
    7 Kim van der Meijs      87 Tilburg               1:19:25
    8 Emily Brekelmans       93                       1:21:18
    9 Chantal Timmermans     89 Wijk en Aalburg       1:22:46
   10 Catharina Peekstok     89                       1:25:38
   11 Nienke Hoogkamp        90                       1:28:35
   12 Patricia Schellekens   78                       1:31:33
   13 Xandra Tiemens         88 Oudheusden            1:38:20
   14 Jose Boeije            85 Tilburg               1:41:31
   15 Yvonne Kerkhof         78                       1:41:34
                                                             
      H20, TRI 1/8                                           
    1 Reinier Vos            91                         59:52
    2 Thomas van der Kolk    80                       1:01:55
    3 Yuri Ran               85                       1:08:10
    4 Dirk van Delft         83                       1:08:33
    5 Jan-Willem Klinken     79                       1:09:11
    6 Geert van 't Hullenaar 83 Den Bosch             1:11:30
    7 Sem Halters            97                       1:13:17
    8 Rens Smit              94                       1:15:08
    9 Jimmy Wesel            81                       1:16:10
   10 Dick Hoeks             85                       1:16:31
   11 John Verdonschot       91                       1:17:18
   12 Karel Brouwers         78                       1:17:33
   13 Laurens van der Heijde 94 Tilburg               1:17:40
   14 Wessel Vos             92                       1:20:41
   15 Tim van Suijlekom      94 Dongen                1:21:21
   16 Herman Fasse           79                       1:24:36
   17 Karol Szaruga          82 Waalwijk              1:26:50
   18 Jeroen Borgharts       88                       1:31:57
                                                             
      D40, TRI 1/8                                           
    1 Maike van der Schuit   76                       1:11:54
    2 Suzanne Kok            72                       1:18:26
    3 Marie-Louise van Noorl 73                       1:18:31
    4 Miranda Treffers       73 Waspik                1:24:20
    5 Marjolein Rombouts     68                       1:25:02
    6 Evelien Westra         76                       1:28:29
    7 Esther de Kok          75                       1:44:59
                                                             
      H40, TRI 1/8                                           
    1 Mark Kleinloog         69                       1:02:50
    2 Cees van Dunnen        68                       1:03:26
    3 Huberto van der Schuit 71 Waalwijk              1:03:51
    4 Elmar van Deijck       70                       1:05:18
    5 Robert IJzermans       73                       1:09:42
    6 Arno Riethof           75                       1:09:54
    7 Jeroen Verstegen       71                       1:14:43
    8 Arno Winkelmolen       71                       1:14:58
    9 Harry Biemans          77 Raamsdonk             1:16:02
   10 Jan Nieuwkoop          69                       1:16:43
   11 Lorenzo Guiljam        74                       1:17:31
   12 Joris Pijnenburg       74 Tilburg               1:22:15
   13 Sjon Oremans           73                       1:22:57
   14 Bas Kemp               69                       1:46:49
                                                             
      D50, TRI 1/8                                           
    1 Monique Haans          64 Berkel-Enschot        1:12:36
    2 Marielle Sprangers     62 Kaatsheuvel           1:20:13
    3 Jacqueline Stouten     63                       1:20:38
    4 Trix Hoppenbrouwer     62                       1:27:45
    5 Inge Schuimer          65                       1:45:06
                                                             
      H50, TRI 1/8                                           
    1 Cees Frikkee           66                       1:04:02
    2 Emiel Dingemans        63                       1:10:31
    3 Frank van Laere        58 Berkel-Enschot        1:10:32
    4 Ton Sweep              59                       1:14:30
    5 Ruud Klever            66                       1:15:07
    6 Frank Logger           55                       1:17:00
    7 John Peters            67                       1:17:01
    8 Eric van de Starre     58                       1:17:22
    9 Rene van Vugt          64                       1:18:24
   10 Rini Gootjes           49                       1:21:15
   11 Jan van Liempt         53 Dongen                1:21:25
                                                             
      DUO, TRI 1/8                                           
    1 Milo Janssen & Patrick                            59:33
    2 Thijs Smit en Rob Goud                          1:09:58
    3 Henry & Floris Bink       Waalwijk              1:15:39
    4 Kim & Leo & Diederik                            1:17:26
    5 Johan Zijderlaan & Chr                          1:19:32
    6 Jan Kuijsters / Dré Ka 47 Raamsdonk/Waspik      1:22:16
    7 Jenny Verheijen & Clai                          1:26:41

                         
Nieuws items
  •  Vanaf heden kunt u voorinschrijven 27e MARESIA Cross Duathlon en ATB evenement 0p 25 februari 2018

  • (Vrijwilligers voor een taak zijn uiteraard ook weer welkom ff aangeven bij tlvdelangstraat@home.nl)

  • NTB Licenties 2017 voor leden zijn  te downloaden van NTBinschrijven.nl/Mijn NTB/...(zie instructie bij pagina Algemene Info !!!!)
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  • Foto's Maresia evenementen 2014/2015/2016/2017
  •  https://picasaweb.google.com/117401374483378513862  en www.flickr.com/tlvdelangstraat 
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  Trainings items

  •  Fietsen:
  • Wegfietsen zondagochtend start bij clubhuis weer om 9:00 uur.
  • Donderdagavond zaal training start medio december.
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Lopen: 
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Zwemmen:
  • Dinsdagavond in Olympiabad. september 20:30 en per oktober starten we weer om 21:30.
  • Zaterdag om 11:30 uur buiten in Lido. Om 12:30 weer in binnen in Olympiabad.
  • Zondag in Olympiabad vanaf 19/11 om 7:45 uur in Olympiabad
  • Verdere  bijzonderheden, zie trainingen.

Sponsoren

MARESIA                 Parts

MARESIA Autorecycling