Thuis pagina Verder

 

 
Hieronder de uitslag van de Stratenloop Waspik
 
Totaal lijst Finish en Ronde tijden                    
Plaats Stnr. Naam G/J Woonplaats M/F Ron1 Ron2 Ron3 Ron4 Netto Finish Km/uur
Scholierenloop (Gr. 1 t/m 4)500 meter                    
1 464 Jacky van 2010 Waspik f 2:06       2:06 2:06 14,30
2 465 Daan 2011 Oosterhout m 2:15       2:15 2:15 13,40
3 455 Jim Akkerman 2013 Waspik f 2:19       2:19 2:19 12,90
4 456 Victor Kerkhof 2011 Broek in Waterland m 2:21       2:21 2:21 12,80
5 461 Yensey Akkermans 2011 Waspik f 2:21       2:21 2:21 12,70
6 459 Niek vd Bosch 2013 Geertruidenberg m 2:25       2:25 2:25 12,50
7 460 Kenna Akkermans 2011 Waspik f 2:25       2:25 2:25 12,40
8 466 Loek van 2012 Waspik m 2:26       2:26 2:26 12,40
9 453 Bruce Rombouts 2011 Waalwijk m 2:34       2:34 2:34 11,70
10 452 Sanne Reuvers 2014 Kaatsheuvel f 2:41       2:40 2:41 11,20
11 462 Naomi 2011 Waspik f 2:57       2:57 2:57 10,20
12 463 Milo 2013 Waspik m 2:58       2:58 2:58 10,20
13 458 Luuk Prins 2013 Raamsdonksveer m 3:06       3:04 3:06 9,70
14 454 Fien Verschuren 2013 Raamsdonk f 3:06       3:06 3:06 9,70
15 467 Toby 2015 Waspik m 3:45       3:41 3:45 8,00
Scholierenloop (Gr; 5 t/m 8)1300 meter                    
1 470 Mirthe van Zon 2007 Drunen f 1:37 3:30     5:08 5:08 15,20
2 473 Pelle Verschure 2007 Kaatsheuvel m 1:44 3:40     5:25 5:25 14,40
3 491 Micah van 2010 Etten-Leur f 1:46 3:45     5:31 5:31 14,20
4 475 Harm Verschuren 2008 Raamsdonk m 1:47 4:01     5:46 5:48 13,50
5 472 Thijmen van Drunen 2007 Bilthoven m 1:49 4:03     5:53 5:53 13,30
6 474 Yara Prinsen 2008 Etten-Leur f 1:50 4:03     5:53 5:53 13,30
7 479 Ad Fijneman 2008 Waspik m 2:02 5:11     7:13 7:13 10,80
8 477 Liz Akkerman 2010 Waspik f 2:08 5:10     7:18 7:18 10,70
9 488 Alysia 2008 Waspik f 2:10 5:32     7:42 7:42 10,20
10 490 Bente van 2008 Eindhoven f 2:03 5:41     7:42 7:44 10,10
11 489 Milan 2008 Waspik m 3:10 4:37     7:48 7:48 10,00
2,5 km                         
1 400 Thymen van Zon 2004 Drunen m 10:34       10:24 10:34 14,20
2 402 Dario Ehrismann 2007 Oosterhout Nb m 11:51       11:40 11:51 12,70
3 408 Tim in't Groen 2002 Waspik m 12:13       11:52 12:13 12,30
4 404 Ine Smits 2004 Drunen f 12:14       12:05 12:14 12,30
5 407 Ivo in't Groen 2004 Waspik m 12:23       12:01 12:23 12,20
6 148 Rob Voorn 1965 Etten-Leur m 13:38       13:33 13:38 11,10
7 20 Corné Fijneman 1966 Oosterhout Nb m 14:23       13:59 14:23 10,50
8 409 Pim Broos 1969 Made f 15:18       14:51 15:18 9,80
9 72 Joop Smout 1954 Oosterhout Nb m 15:40       15:31 15:40 9,60
10 406 Jesse Klever 2005 Waspik m 16:12       15:59 16:12 9,30
5,0 km                        
1 310 Tony de Groot 1973 Boxtel m 8:21 8:41     17:00 17:03 17,60
2 384 Erik Heijden 1991 Tilburg m 8:40 8:34     17:12 17:15 17,40
3 360 Tobias Martinot 2002 Etten-Leur m 8:35 9:00     17:35 17:35 17,10
4 357 Sebastiaan Martinot 2004 Etten-Leur m 9:01 9:15     18:14 18:17 16,50
5 373 Esther Pullens-Albers 1982 Berghem f 9:24 9:30     18:52 18:55 15,90
6 503 Francois Nooten 1973 Oosterhout m 9:26 9:33     18:57 19:00 15,80
7 337 Jaap van Etten 1979 Eindhoven m 10:11 9:53     19:41 20:05 15,00
8 380 Bas Bosch 1957 Lage Zwaluwe m 9:54 10:18     20:07 20:12 14,90
9 341 Birgit Voorn 1966 Etten-Leur f 10:16 10:20     20:32 20:36 14,60
10 305 Anouk Bakker 1977 Tilburg f 10:31 10:50     21:13 21:21 14,10
11 397 Brian Vlist 1990 Dongen m 11:01 10:30     21:10 21:31 14,00
12 358 Dave Wijdemans 1972 Tilburg m 10:37 11:08     21:38 21:46 13,80
13 350 Veronique van der Hijden 1987 Baarle-Nassau f 11:01 10:54     21:49 21:55 13,70
14 327 Jaimy van Groesen 1992 Made m 11:23 10:35     21:31 21:59 13,70
15 374 Martien van Kaam 1965 Made m 12:02 10:16     22:03 22:19 13,50
16 285 Stephan Weinschenk 1970 Tilburg m 11:39 10:49     22:03 22:28 13,40
17 311 Dick Dijkshoorn 1967 Sprang-Capelle m 11:34 10:55     22:05 22:30 13,40
18 382 Ron Veen 1966 Etten-Leur m 11:40 11:19     22:37 22:59 13,10
19 323 Jeroen Graafmans 1992 Oosterhout Nb m 11:45 11:48     23:00 23:33 12,80
20 319 Jasmijn van Drunen 2004 Bilthoven f 11:15 12:19     23:22 23:34 12,80
21 386 Jack Vissers 1962 Prinsenbeek m 11:47 11:48     23:26 23:36 12,80
22 151 Andres van den Broek 1976 Hank m 11:35 12:07     23:21 23:43 12,70
23 506 Bram Sperber 2002 Waalwijk m 12:15 11:40     23:39 23:56 12,60
24 394 Thijs van Gorp 2005 Hank m 12:07 12:09     23:54 24:16 12,40
25 314 Ellen Verdaasdonk 1988 Breda f 11:54 12:33     24:16 24:28 12,30
26 340 Regine van Boxel 1966 Dongen f 12:09 12:33     24:39 24:42 12,20
27 336 Sjoerd Broeders 1987 's Gravenmoer m 12:31 12:17     24:26 24:48 12,10
28 332 Marbella Van der Gaag 1974 Raamsdonk f 12:08 12:57     24:59 25:05 12,00
29 302 Edwin Hendrickx 1972 Breda m 12:31 12:34     24:46 25:05 12,00
30 396 Erik Wijlen 1967 Genderen m 12:46 12:26     24:54 25:12 11,90
31 308 Jord Driessen 1991 Utrecht m 12:57 12:23     24:58 25:21 11,90
32 385 Corrie Amelsvoort 1958 Teteringen f 12:49 12:55     25:24 25:45 11,70
33 501 Arian in't Groen 1964 Waspik m 13:59 11:46     25:24 25:46 11,70
34 505 Jan Sestig 1960 Dongen m 13:09 12:41     25:18 25:50 11,70
35 345 Rini Mol 1957 Etten-Leur m 12:58 12:52     25:41 25:50 11,70
36 316 Dennis Ardonne 1973 Tilburg m 12:47 13:07     25:43 25:54 11,60
37 33 Timoo Lemmens 1995 Herten m 13:18 12:43     25:45 26:02 11,60
38 342 Virgenie vd Bank 1966 Raamsdonksveer f 12:31 13:31     25:54 26:02 11,60
39 383 Trix Hoppenbrouwer 1962 Rijen f 13:21 12:46     25:44 26:07 11,50
40 352 Stephan van Ginneken 1968 Etten-Leur m 13:01 13:08     25:48 26:10 11,50
41 338 Erik van der Weerden 1967 Goirle m 13:47 12:49     26:12 26:37 11,30
42 370 Matthijs Bouman 2005 Zaltbommel m 14:12 12:25     26:19 26:38 11,30
43 363 Pieter Noort 2005 Kerkwijk m 14:12 12:26     26:19 26:39 11,30
44 318 Corine van Drunen 1971 Bilthoven f 13:40 13:18     26:46 26:58 11,20
45 502 Frits Velden 1957 Dongen m 13:56 13:25     27:02 27:21 11,00
46 334 Dorine de Hond 1965 Waspik f 13:42 13:42     27:05 27:25 11,00
47 395 Nick Langkruis 2004 Waspik m 14:21 13:05     26:55 27:26 11,00
48 391 Gerco Schep 2005 Waspik m 14:21 13:05     26:55 27:26 11,00
49 390 Collin Langermans 2000 Waspik m 14:20 13:15     27:05 27:35 10,90
50 387 Jan Couwenberg 1951 Kaatsheuvel m 14:00 13:41     27:19 27:41 10,90
51 312 Hugo den Haan 2005 Waspik m 14:21 13:20     27:11 27:41 10,90
52 309 Pim van den Hoven 1986 Oosterhout Nb m 14:22 13:20     27:11 27:42 10,90
53 393 Rob van Gorp 1970 Hank m 13:47 14:07     27:32 27:55 10,80
54 331 Margareth Huisman 1968 Made f 14:13 13:59     27:57 28:12 10,70
55 322 Jurgen de Vetten 1993 Waalwijk m 14:20 14:06     28:03 28:27 10,60
56 351 Ingrid van Ginneken 1969 Etten-Leur f 14:16 14:12     28:00 28:28 10,60
57 303 Nicole Bergmans 1969 Waspik f 14:20 14:09     28:12 28:29 10,60
58 301 Meike de Hond 1983 Waspik f 13:47 14:46     28:25 28:33 10,60
59 90 Ton de Vetten 1964 Waalwijk m 14:20 14:30     28:27 28:51 10,40
60 335 Ilona Zijlmans 1986 's Gravenmoer f 14:15 14:49     28:54 29:04 10,40
61 367 Meike Prins 1983 Raamsdonksveer f 14:15 14:49     28:55 29:04 10,40
62 389 Stefan Baars 1966 Dongen m 14:14 15:02     28:53 29:16 10,30
63 361 Floortje van Amelsvoort 1993 Raamsdonk f 15:11 14:07     28:47 29:18 10,30
64 362 Marit Kamp 1994 Raamsdonk f 15:10 14:08     28:48 29:19 10,30
65 317 Karin Pijnenburg 1975 Waspik f 14:38 14:40     29:10 29:19 10,30
66 399 Jolanda Groen 1969 Waspik f 15:17 14:05     29:00 29:22 10,30
67 324 Terry van Driel 1976 Tilburg f 15:05 14:17     29:04 29:23 10,30
68 369 Meggie van den Broek 1995 Waspik f 14:30 14:58     29:15 29:28 10,20
69 368 Ellie van den Broek 1959 Waspik f 14:30 14:58     29:16 29:29 10,20
70 346 Rini Op 't Hoog 1955 Oisterwijk m 15:05 14:25     29:11 29:31 10,20
71 313 Ilse van Kaam 1999 Made f 14:32 15:03     29:20 29:35 10,20
72 304 Joyce Luijbregts 1987 Dongen f 14:19 15:23     29:37 29:43 10,10
73 329 Renée de Munck 2004 Raamsdonk f 15:00 14:59     29:53 29:59 10,10
74 330 Noa Anemaat 2005 Oosterhout Nb f 15:00 15:00     29:53 30:00 10,00
75 398 Marianne Velden 1957 Dongen f 15:30 14:53     30:00 30:23 9,90
76 388 Jeannette Dirven 1961 Dongen f 15:36 15:01     30:14 30:37 9,80
77 381 Ria Verdaasdonk 1952 Dongen f 15:57 14:44     30:10 30:41 9,80
78 372 Liesbeth Schellekens 1969 Waspik f 15:29 15:15     30:38 30:45 9,80
79 507 Cor Schoenmakers 1951 Waspik m 16:02 15:01     30:40 31:03 9,70
80 182 Peter Akkermans 1953 Waspik m 15:32 15:41     31:00 31:14 9,70
81 377 Larissa Op 't Hoog 1995 Oisterwijk f 16:05 15:47     31:32 31:52 9,50
82 325 Inge Vermeer 1975 Goirle f 16:24 16:08     32:06 32:32 9,30
83 375 Anita Klijs 1974 Oosterhout Nb f 16:52 16:40     33:20 33:32 9,00
84 355 Karin den Hollander 1962 Waspik f 16:30 17:11     33:30 33:42 9,00
85 366 Juul Nijenhuis 2004 Breda f 17:19 17:04     34:00 34:23 8,80
86 356 Monique Spuesens 1965 Etten-Leur f 17:20 17:11     34:07 34:31 8,70
87 344 Sjoerd Karper 2001 Oosterhout Nb m 17:29 17:30     34:51 35:00 8,60
88 343 Angelique Karper 1969 Oosterhout Nb f 17:30 17:30     34:48 35:00 8,60
89 320 Angelique van de Reijt 1969 Klundert f 16:30 18:34     35:00 35:05 8,60
90 504 Louis Koning 1948 Rijsbergen m 17:21 18:10     35:21 35:31 8,50
91 392 Alfred Daanen 1970 Rijen m 18:32 19:38     37:37 38:10 7,90
92 378 Bas Kemp 1969 Drunen m 21:37 23:27     44:31 45:05 6,70
10,0 km                        
1 233 Jeroen Damme 1972 Roosendaal m 8:12 8:17 8:20 8:21 33:11 33:11 18,10
2 164 Dennis de Freytas 1990 Tilburg m 8:21 8:33 8:33 8:22 33:49 33:51 17,80
3 117 Alexander Picard 1988 Chaam m 8:34 8:51 8:46 8:38 34:51 34:51 17,30
4 246 Corne Oirschot 1970 Oisterwijk m 8:46 8:53 8:56 8:50 35:24 35:26 17,00
5 248 Roel Spierings 1985 Den Bosch m 9:10 9:11 9:08 8:53 36:21 36:24 16,50
6 104 Koen Voermans 1987 Rijen m 9:02 9:06 9:14 9:04 36:23 36:27 16,50
7 4 Gerard Lensvelt 1967 Dussen m 9:10 9:12 9:19 9:22 37:04 37:04 16,20
8 280 Patrick Verbunt 1976 Tilburg m 8:56 9:18 9:32 9:24 37:08 37:12 16,20
9 165 Dennis van den Bemt 1978 Etten-Leur m 9:18 9:27 9:31 9:10 37:23 37:27 16,10
10 8 Jaap Stijlaart 1957 Woudenberg m 9:20 9:25 9:32 9:25 37:40 37:43 16,00
11 73 Jeffrey Hazendonk 1995 Nieuwkuijk m 9:19 9:25 9:32 9:35 37:52 37:52 15,90
12 114 Eva Cornelisse 1997 Rhoon f 9:20 9:25 9:32 9:37 37:52 37:55 15,90
13 241 Cees Boer 1970 Raamsdonksveer m 9:19 9:25 9:33 9:42 37:58 38:02 15,80
14 81 Hans Kruis 1963 IJsselstein Ut m 9:19 9:26 9:33 9:54 38:10 38:13 15,70
15 215 Pieter van der Ark 1985 Rotterdam m 9:32 9:38 9:50 9:31 38:16 38:31 15,60
16 2 Vincent Sweep 1982 Waalwijk m 9:19 9:35 10:04 10:02 38:55 39:01 15,40
17 154 Marjon de Kok 1974 Goirle f 9:45 9:52 9:50 9:38 39:03 39:06 15,40
18 94 Kees van Helmond 1966 Made m 9:26 9:56 10:06 9:37 39:07 39:07 15,40
19 95 Martijn Smits 2001 Waspik m 9:45 9:55 9:48 9:40 39:01 39:10 15,40
20 203 Ingrid van Baal 1987 Roosendaal f 9:45 9:51 9:51 9:43 39:07 39:11 15,40
21 229 Carlo Wouters 1971 Tilburg m 9:45 9:52 9:52 9:46 39:12 39:15 15,30
22 152 Luc Van Laenen 1972 Rijkevorsel m 9:27 9:58 10:04 9:53 39:19 39:23 15,30
23 64 Antoine van der Sanden 1998 Drunen m 9:45 9:51 9:52 10:00 39:26 39:29 15,20
24 147 Koen van Nieuwburg 1971 Drunen m 9:45 9:55 10:06 9:58 39:42 39:45 15,10
25 135 Stefan Smelt 1980 Drunen m 9:45 9:55 10:07 9:57 39:36 39:46 15,10
26 234 Mar-Hein Wiel 1969 Nieuwkuijk m 9:45 9:55 10:07 10:00 39:45 39:48 15,10
27 134 Jeannette Smelt-Bergmans 1984 Drunen f 9:45 9:55 10:07 10:01 39:46 39:49 15,10
28 31 Thomas van der Kolk 1980 Sprang-Capelle m 9:45 9:55 10:11 10:08 39:52 40:00 15,00
29 37 Ciska Hensen 1971 Kaatsheuvel f 9:46 10:12 10:11 9:55 40:01 40:04 15,00
30 192 Ron de Vaan 1968 Drunen m 9:18 9:43 11:07 9:56 40:05 40:05 15,00
31 140 Robbie op de Weegh 1995 Oosterhout Nb m 10:02 10:05 10:15 9:46 39:59 40:09 15,00
32 216 Edward Peters 1970 Zwijndrecht m 9:59 10:19 10:32 10:05 40:52 40:57 14,70
33 127 Paul Fieten 1973 's-Hertogenbosch m 10:03 10:04 10:29 10:31 41:03 41:08 14,60
34 222 John Marijnissen 1964 Breda m 9:45 10:16 10:36 10:32 41:07 41:10 14,60
35 223 Danny Leenaerts 1969 Oosterhout Nb m 9:59 10:19 10:32 10:21 41:06 41:12 14,60
36 188 Eelco Noort 1972 Kerkwijk m 10:08 10:16 10:27 10:25 41:07 41:16 14,60
37 167 Bas Barten 1965 Rijen m 10:06 10:17 10:26 10:27 41:11 41:18 14,60
38 227 Ad van Meel 1960 Oosterhout Nb m 10:05 10:20 10:35 10:34 41:29 41:36 14,50
39 230 Bart van lOON 1976 Eindhoven m 10:44 10:19 10:20 10:14 41:24 41:39 14,50
40 75 Toine van Gils 1966 Dongen m 10:41 10:20 10:29 10:15 41:33 41:45 14,40
41 186 Frank Damen 1984 Oosterhout Nb m 10:06 10:24 10:43 10:55 41:53 42:09 14,30
42 239 Gerard Eijnatten 1962 Oosterhout m 10:14 10:31 10:46 10:45 42:11 42:17 14,20
43 153 Frans Bekers 1949 Wernhout m 10:11 10:39 10:48 10:43 42:19 42:23 14,20
44 201 Corné Fijneman 1968 Tilburg m 10:42 10:37 10:40 10:26 42:18 42:27 14,20
45 220 Mark Zoon 1967 Waspik m 10:39 10:33 10:44 10:37 42:17 42:34 14,10
46 199 Petra Bruijs 1968 Hoogerheide f 10:26 10:42 10:48 10:43 42:34 42:40 14,10
47 12 Roy Smits 1992 Delft m 10:32 10:38 10:51 10:50 42:46 42:53 14,00
48 179 Ad van Rooij 1950 Waalwijk m 10:31 10:42 10:47 10:57 42:53 42:58 14,00
49 247 Berry Blankers 1967 Geertruidenberg m 10:41 10:33 11:01 10:49 42:52 43:05 14,00
50 202 Robert Luttikholt 1968 Oosterhout Nb m 10:42 10:43 10:54 10:47 43:00 43:07 14,00
51 249 Joop Mathon 1962 Oosterhout m 10:59 10:48 10:55 10:37 43:05 43:22 13,90
52 116 Martijn Lamers 1977 Goirle m 10:56 10:52 10:51 10:42 43:15 43:23 13,90
53 218 Jan van Schendel 1960 Oosterhout Nb m 10:33 10:45 11:02 11:13 43:27 43:33 13,80
54 108 Harry Biemans 1977 Tilburg m 11:29 10:52 10:49 10:27 43:09 43:39 13,80
55 80 Roland Wiertz 1975 Oosterhout Nb m 11:02 10:46 10:56 10:54 43:30 43:39 13,80
56 269 Ralf Zon 1977 Dongen m 10:49 10:59 11:00 10:53 43:34 43:42 13,80
57 166 Cees van Gageldonk 1957 Rijen m 10:57 10:58 11:09 10:42 43:44 43:48 13,70
58 263 Thijs Moller 1978 Oisterwijk m 10:43 10:47 11:21 11:04 43:42 43:56 13,70
59 125 Michael de Wolf 1971 Roosendaal m 10:03 10:55 11:30 11:27 43:54 43:57 13,70
60 242 Berry Bouwens 1975 Raamsdonk m 10:48 11:07 11:09 10:56 43:56 44:00 13,70
61 19 Geke Romijn 1985 Raamsdonksveer f 10:48 11:07 11:09 10:56 43:56 44:01 13,70
62 250 Fred Tilborg 1960 Drunen m 10:50 11:05 11:10 10:55 43:57 44:02 13,70
63 35 Sjaak Hofmans 1954 Dussen m 10:48 11:06 11:09 10:57 43:58 44:02 13,70
64 56 Francois van Zon 1971 Drunen m 11:00 10:54 10:57 11:14 43:51 44:07 13,70
65 150 Jan van Rijckevorsel 1952 Made m 10:47 11:01 11:16 11:10 44:16 44:16 13,60
66 228 Ingrid Spapens 1970 Biest-Houtakker f 10:35 11:32 11:32 10:38 44:15 44:19 13,60
67 256 Joep Gorp 1970 Udenhout m 11:02 11:03 11:10 11:03 44:07 44:19 13,60
68 155 Maarten van den Burg 1977 Waspik m 11:18 11:02 11:11 11:08 44:24 44:40 13,50
69 189 Anja van Zon 1963 Tilburg f 11:16 11:07 11:15 11:03 44:37 44:43 13,50
70 156 Lianne Ivens 1973 Waalwijk f 11:02 11:13 11:22 11:08 44:39 44:46 13,40
71 83 Ronald van Drunen 1971 Bilthoven m 10:44 11:14 11:37 11:21 44:52 44:58 13,40
72 132 Arno Winkelmolen 1971 Waalwijk m 11:12 11:08 11:32 11:13 44:40 45:06 13,40
73 120 Paul de Kort 1957 Alphen Nb m 11:16 11:08 11:20 11:26 45:04 45:11 13,30
74 238 Melanie Scherders 1977 Oosterhout f 11:14 11:17 11:25 11:17 45:03 45:14 13,30
75 67 Maikel Rombouts 1983 Waalwijk m 11:39 11:19 11:15 11:05 44:58 45:19 13,30
76 79 Mark Lankhaar 1970 Genderen m 11:28 11:24 11:29 11:07 45:11 45:29 13,20
77 262 Andree Mensink 1972 Veen m 11:39 11:24 11:19 11:07 45:11 45:29 13,20
78 54 Dirk Schoenmakers 1984 Raamsdonksveer m 11:11 11:12 11:36 11:31 45:25 45:32 13,20
79 261 Hans Wijk 1967 Veen m 11:33 11:16 11:24 11:19 45:15 45:34 13,20
80 232 Thomas Bernard 1966 Dongen m 11:11 11:14 11:37 11:35 45:25 45:39 13,20
81 284 Ronald Sperber 1967 Waalwijk m 11:40 11:15 11:25 11:20 45:23 45:41 13,20
82 200 Susan Meeuwis 1988 Tilburg f 11:21 11:22 11:32 11:29 45:37 45:45 13,20
83 142 Hans van der Meer 1951 Etten-Leur m 11:15 11:22 11:37 11:31 45:41 45:47 13,20
84 278 Christian Sage 1984 Dongen m 12:01 11:33 11:23 10:54 45:36 45:52 13,10
85 260 Harold Boer 1970 Dongen m 11:41 11:25 11:19 11:26 45:36 45:53 13,10
86 3 André Smits 1969 Waspik m 11:33 11:27 11:32 11:25 45:43 45:58 13,10
87 185 Loes Vingerhoets 1965 Hilvarenbeek f 11:36 11:25 11:27 11:30 45:52 45:59 13,10
88 209 Peter van der Ark 1957 Oosterhout Nb m 11:34 11:18 11:30 11:37 45:39 46:00 13,10
89 49 Jacqueline Nieuwenhuizen 1977 Sprang-Capelle f 11:14 11:27 11:39 11:39 45:55 46:01 13,10
90 275 Wim Pulles 1964 Drunen m 12:26 11:24 11:15 10:57 45:26 46:02 13,10
91 84 Marlie Snijders 1952 Haarsteeg m 11:20 11:33 11:37 11:33 45:57 46:03 13,10
92 266 Norbert Gorter 1976 Dongen m 11:42 11:29 11:26 11:27 45:51 46:05 13,10
93 85 Marloes de Jong 1978 Dongen f 11:20 11:36 11:40 11:30 45:58 46:07 13,10
94 92 Kees Verhoeven 1950 Goirle m 11:16 11:37 11:44 11:31 46:05 46:09 13,10
95 279 Sjaak Bus 1955 Raamsdonksveer m 11:00 11:27 11:53 11:48 46:05 46:09 13,00
96 23 Walter van Gurp 1951 Drunen m 11:14 11:26 11:39 11:58 46:14 46:19 13,00
97 61 Mark van de Westelaken 1986 Vlijmen m 11:39 11:29 11:46 11:30 46:03 46:24 13,00
98 236 Frank Bosch 1957 Dongen m 12:01 11:33 11:26 11:29 46:10 46:31 12,90
99 88 Michel Linschoten 1967 Sleeuwijk m 11:50 11:30 11:41 11:30 46:22 46:33 12,90
100 169 Erik van Wanrooij 1970 Dongen m 11:42 11:35 11:44 11:32 46:20 46:34 12,90
101 11 Marcel de Groot 1973 Made m 11:38 11:39 11:44 11:32 46:22 46:34 12,90
102 106 Thijs Thijssen 1983 Oosterhout Nb m 11:30 11:35 11:53 11:48 46:37 46:47 12,90
103 48 Junior van Remortele 1986 Waspik m 11:28 11:33 11:52 11:58 46:42 46:52 12,80
104 26 Dirk-Jan Rombouts 1982 Dongen m 11:21 11:42 12:12 11:43 46:53 46:58 12,80
105 276 Pascal Ringens 1968 Dongen m 11:28 11:27 11:54 12:08 46:49 46:59 12,80
106 264 Hans Lodewijks 1967 Dongen m 11:43 11:38 11:58 11:55 46:59 47:14 12,70
107 149 Eugenie Schets 1974 Made f 11:38 11:39 12:02 11:58 47:07 47:18 12,70
108 136 Jason Smits 2001 Waalwijk m 11:15 11:20 11:45 12:56 47:13 47:18 12,70
109 118 Jack Curvers 1962 Geertruidenberg m 11:58 11:47 11:55 11:48 47:10 47:30 12,70
110 244 Sjef Kuppens 1971 Oosterhout m 11:37 11:46 12:05 12:08 47:25 47:37 12,60
111 42 Margriet de Bont 1987 's-Hertogenbosch f 11:46 11:49 12:03 12:09 47:40 47:48 12,60
112 265 David Eldred 1966 Kaatsheuvel m 12:07 12:03 12:00 11:48 47:41 48:00 12,50
113 123 Harald van Dongen 1973 Oosterhout Nb m 12:15 12:09 12:03 11:36 48:03 48:03 12,50
114 173 André Razenberg 1960 Made m 12:14 12:02 12:03 11:56 47:57 48:17 12,50
115 252 Werner Giesbergen 1965 Teteringen m 12:14 12:01 12:04 11:57 47:57 48:17 12,50
116 282 Sanne Berendse 1986 Waspik f 11:44 12:05 12:22 12:20 48:27 48:32 12,40
117 270 Ron Beijnen 1963 Waalwijk m 12:46 12:06 12:02 11:39 48:10 48:34 12,40
118 207 Kees Tak 1952 Zwijndrecht m 11:35 12:07 12:23 12:31 48:33 48:37 12,40
119 206 Anita Beekers 1964 Teteringen f 12:15 12:01 12:10 12:20 48:31 48:47 12,30
120 171 Anne Oerlemans 1993 Berkel-Enschot f 12:07 12:08 12:14 12:26 48:45 48:56 12,30
121 63 Jan Michielsen 1973 Utrecht m 12:26 12:12 12:30 12:00 48:34 49:09 12,30
122 160 Kees Pijnenburg 1959 Dongen m 11:43 12:14 12:46 12:29 48:58 49:14 12,20
123 259 Arjan Naarijen 1969 Oosterhout m 12:30 12:10 12:29 12:07 48:55 49:17 12,20
124 267 Frank Akker 1959 Dongen m 12:11 12:20 12:33 12:13 49:04 49:18 12,20
125 32 Bert Lemmens 1957 Herten m 12:43 12:13 12:15 12:09 49:04 49:21 12,20
126 16 Monique Haans 1964 Berkel-Enschot f 12:43 12:13 12:15 12:09 49:05 49:22 12,20
127 25 Rinette Kamp 1974 Sprang-Capelle f 12:13 12:19 12:28 12:23 49:15 49:25 12,20
128 221 Marcel Donks 1973 Waspik m 12:46 12:07 12:21 12:10 48:56 49:25 12,20
129 124 Fred Ricken 1973 Oudewater m 12:15 12:11 12:33 12:33 49:26 49:34