Thuis pagina Verder

 


Hieronder de uitslagen van de Libertyrun 2019 (ook te vinden op www.uitslagen.nl)

                LIBERTY RUN - WAALWIJK - ZONDAG 5 MEI 2019
                              UITSLAGENLIJST
06-05-2019 22:59                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      J-7, 700M KIDSRUN                                      
    1 Jens Joosten           11 Sprang Capelle           2:38
    2 Vince van Tuijl        12 ACW '66                  3:16
    3 Joris Vos              14 Escharen                 3:28
    4 Bent Verschure         12 Kaatsheuvel              3:50
    5 Jitse den Hartog       14 Waalwijk                 3:53
    6 Denzel Verschure       16 Sprang-Capelle           7:26
                                                             
      M-7, 700M KIDSRUN                                      
    1 Eline Pelkmans         12 Breda                    2:26
    2 Evi Vreugdenhil        11 Zoetermeer               2:45
    3 Carlijn IJpelaar       12 ACW '66                  2:52
    4 Lisa Deij              12 Best                     3:32
    5 Vera Deij              14 Best                     4:09
    6 Feline Muskens         14 Drunen                   4:20
                                                             
      J8-9, 1170 M JEUGDRUN                                  
    1 Iker Kuijs             09 DAK                      4:19
    2 Thom Pelkmans          10 Sprint                   4:41
    3 Rens Gulickx           10 Gloria                   4:43
    4 Luuk van Gestel        10 DAK                      5:03
    5 Tibbe Verschure        09 Kaatsheuvel              5:11
    6 Casper Deij            10 Generaal Michaelis       5:31
    7 Jayson Pot             09 Kaatsheuvel              5:54
    8 Armin Ehrismann        10 Spiridon                 6:01
    9 Xavie Pot              11 Kaatsheuvel              6:21
                                                             
      M8-9, 1170 M JEUGDRUN                                  
    1 Lizzy Meijer           09 ACW '66                  5:51
    2 Evi van Drongelen      10 ACW '66                  5:59
                                                             
      J1011, 1170 M JEUGDRUN                                 
    1 Marco van Gelder       07 Prins Hendrik            4:14
    2 Pelle Verschure        07 Kaatsheuvel              4:25
    3 Dario Ehrismann        07 Spiridon                 4:54
    4 Merijn van der Veek    07 ACW '66                  4:59
    5 Koen van Gestel        09 DAK                      5:02
    6 Finn Sonneveld         08 Zaltbommel               5:34
                                                             
      M1011, 1170 M JEUGDRUN                                 
    1 Yara Prinsen           08 Etten-Leur               4:57
    2 Romy Sonneveld         07 Prins Hendrik            5:13
    3 Esther Cornelissen     08 DAK                      5:15
    4 Aaliyah Yap            09 ACW '66                  5:17
                                                             
      J1213, 1170 M JEUGDRUN                                 
    1 Ruben van Geenen       07 DAK                      4:21
    2 Michiel Gulickx        06 Gloria                   4:31
    3 Stan van Gestel        07 DAK                      4:36
    4 Sil van der Veek       05 Kaatsheuvel              4:52
                                                             
      M1213, 1170 M JEUGDRUN                                 
    1 Elien Smits            07 DAK                      4:03
    2 Meike van Ravenstein   06 ACW '66                  4:16
    3 Jade Pullens           06 ACW '66                  4:27
                                                             
      JS-15, 1170 M SPECIALS                                 
    1 Brydon Dammers         06 Sprint                   4:33
                                                             
      JS16+, 1170 M SPECIALS                                 
    1 Lars van Raavsrein     94 ACW '66                  3:59
    2 Thimo van der Mast     02 Breda                    4:09
    3 Rick Standaert         97 ACW '66                  4:18
    4 Lodewijk Raijmakers    90 Sprint                   4:23
    5 Sven van den Hout      90 Sprint                   4:29
    6 Hans van den Broek     71 ACW '66                  5:52
                                                             
      M1415, 2.5 EM DAMES JU                                 
    1 Soo Yin van Noorloos   03 Wijk en Aalburg         18:03
                                                             
      VSEN, 5.0 EM DAMES                                     
    1 Maartje Kusters           Attila                  29:38
    2 Daphne van Zandvoort   97 Drunen                  33:42
    3 Susan Meeuwis          88 Tilburg Road Runners    37:47
    4 Nina Muskens           84 Drunen                  37:57
    5 Debora Bertens         87 Goirle                  44:11
                                                             
      V35, 5.0 EM DAMES                                      
    1 Emmy Vink              81 Altena Road Runners     34:19
    2 Chantal van Oudheusden 75 Sprint                  35:51
    3 Anouk Bakker           77 Tilburg Road Runners    36:27
    4 Jacqueline Nieuwenhuiz 77 DAK                     37:55
                                                             
      V45, 5.0 EM DAMES                                      
    1 Ciska Hensen           71 DAK                     31:33
    2 Loes Verstappen        71 Tilburg Road Runners    32:46
    3 Petra Bruijs           68 Spado                   34:00
    4 Monique van Beurden    68 Spiridon                34:45
    5 Lianne Ivens           73 DAK                     35:58
    6 Ria Weerts             60 Loopgroep GoRun         38:07
    7 Petra Rutters          63 Raamsdonk               39:41
    8 Hanny Roksnoer         61 ACW '66                 41:30
    9 Hennie van Boxmeer     65 Waalwijk                43:10
   10 Karen Eldred           66 ACW '66                 44:10
   11 Nelleke Oort           65 Raamsdonksveer          48:06
                                                             
      VRECR, 2.5 EM DAMESREC                                 
    1 Gina de Graaf          88 ACW '66                 20:10
    2 Romy van Dongen        98 Sprang-Capelle          21:39
    3 Chantal Goewie         60 Tilburg Road Runners    23:11
    4 Nannie Hessels         69 Tilburg                 23:48
    5 Bianca Damen-Smulders  70 ACW '66                 24:15
    6 Katja Hoogteijling     66 Tilburg Road Runners    25:50
    7 Corry Verschure        59 ACW '66                 26:12
    8 Sorraya Popal          92 ACW '66                 26:57
    9 Annika Korporaal       81 ACW '66                 27:36
   10 Quinty van den Heuvel  00 ACW '66                 27:42
   11 Gerrie Verschuren      82 ACW '66                 27:51
   12 Carla van Erp          52 Waalwijk                27:57
   13 Nikki Wilhart          94 ACW '66                 28:34
   14 Janine van Kempen      79 ACW '66                 28:46
                                                             
      J1415, 2.5 EM HEREN JU                                 
    1 Rick Smits             05 DAK                     15:51
    2 Milan Watzeels         04 Attila                  15:57
    3 Colin Bressers         03 Atledo                  19:24
    4 Tristan van der Loop   04 ACW '66                 19:33
                                                             
      MSEN, 5.0 EM HEREN                                     
    1 Rick Hartogs           89 DAK                     25:23
    2 Wesley van der Gouw    85 Prins Hendrik           25:32
    3 Bram Maas              01 Attila                  26:52
    4 Ahmed Abubakar         97 DAK                     27:04
    5 Pieter Cappon          93 Nederlandse Triathlo    28:01
    6 Alexander Picard       88 Parcival                28:05
    7 Roy Werner             84 Fortius                 28:08
    8 Nick Jansen            95 DJA                     29:05
    9 Sander Demmers         88 ACW '66                 29:08
   10 Erik van der Heijden   91 De Langstraat           29:34
   11 Jeffrey Hazendonk      95 DAK                     29:46
   12 Teun van Woerkom       95 Tilburg                 31:49
   13 Stefano Provenzano     88 Attila                  32:18
   14 Tom Wevers             89 Phoenix                 32:34
   15 Adam Stam              84 ACW '66                 32:52
   16 Maxwell Bayer          04 Zuidwal                 32:57
   17 Antoine van der Sanden 98 DAK                     33:56
   18 Jason Smits            01 ACW '66                 37:35
   19 Harold van der Zanden  86 ACW '66                 37:44
   20 Hugo van Egeraat       89 PAC                     39:23
   21 Hieu Nguyen            85 Waspik                  42:52
   22 Jip de Groot           96 Waalwijk                43:31
                                                             
      M35, 5.0 EM HEREN                                      
    1 Martijn Vos            80 Tilburg Road Runners    28:34
    2 Joël Geurts            75 Sprint                  30:04
    3 Marcel Scherrenburg    77 Attila                  31:02
    4 Erwin van Arendonk     79 DAK                     31:13
    5 Bas van Gestel         78 Attila                  31:25
    6 Thijs van Berlo        74 Loopgroep GoRun         33:33
    7 Wilco Pulles           80 ACW '66                 33:36
    8 Kees Prins             82 Sliedrecht              34:31
    9 Erik den Hartog        80 Waalwijk                36:49
   10 Joris van Dijk         80 Waalwijk                37:11
   11 Rocky Holland          76 Oldenzaal               38:30
   12 Ronald Tukker          74 Typhoon                 38:36
                                                             
      M45, 5.0 EM HEREN                                      
    1 Huub Maas              70 De Langstraat           27:34
    2 Christ Donders            Tilburg Road Runners    28:45
    3 John van Heeswijk      73 DAK                     29:28
    4 Ron de Vaan            68 DAK                     30:31
    5 Mar-Hein van de Wiel   69 DAK                     30:51
    6 Gerard Lensvelt        67 Spiridon                30:56
    7 Christ Hendriks        67 Tilburg Road Runners    31:01
    8 Bart van Loon          67 Attila                  32:03
    9 Johan van Herpen       71 Altena Road Runners     32:42
   10 Dion Leemans           69 De Langstraat           33:26
   11 Koen van Nieuwburg     71 DAK                     33:31
   12 Michael de Wolf        71 Loopgroep Aart Stigt    34:50
   13 Reinier van Dijken     69 Loopgroep PK            35:08
   14 Corné Fijneman         66 Oosterhout Nb           37:02
   15 Toon Coolbergen        70 Raamsdonksveer          37:25
   16 Erwin Gulickx          73 Gloria                  37:33
   17 Eric van Ree           64 Goirle                  37:46
   18 David Endred           66 ACW '66                 38:00
   19 Jan de Groot           64 Waalwijk                39:09
                                                             
      M55, 5.0 EM HEREN                                      
    1 Peter van Zundert      62 Scorpio                 30:09
    2 Mark van de Ven        63 Attila                  31:32
    3 Ad van Beek            64 Road Runners Etten-L    31:45
    4 Gerard van Eijnatten   62 Scorpio                 33:04
    5 John Marijnissen       64 Sprint                  33:12
    6 Sjaak Hofmans          54 Altena Road Runners     34:06
    7 Arie Verhoeven         59 Tilburg Road Runners    34:33
    8 Kees van Dongen        63 Sprint                  34:39
    9 Hans Brouwers          61 Gilze                   34:48
   10 Cees van Gageldonk     57 Spiridon                36:09
   11 Jan Haverhals          63 DAK                     37:39
   12 Chris Sprengers        56 De Langstraat           37:56
   13 Hans de Jong           58 avVN                    38:34
   14 Wim vd Oord            59 ACW '66                 41:15
                                                             
      M65, 5.0 EM HEREN                                      
    1 Gerard Wouters         51 Spiridon                34:52
    2 Kees Verhoeven         50 Tilburg Road Runners    35:46
    3 Jan Vermeer            54 Spiridon                37:28
    4 Leonhard van Egeraat   54 Spado                   38:32
    5 Hans Brok              49 DAK                     40:22
    6 Jan Joosten            48 De Langstraat           42:49
    7 André Aarts            46 Scorpio                 48:07
                                                             
      MRECR, 2.5 EM HERENREC                                 
    1 Peter Marcelis         58 Taxandria Atletiek      17:35
    2 Willem Sikkers         77 DAK                     17:44
    3 Joost Verschure        80 Kaatsheuvel             21:34
    4 Jurgen Bressers        67 Atledo                  24:21
    5 Bert Danen             57 ACW '66                 24:25
    6 Maikel Damen           74 ACW '66                 26:08
    7 Raymond van Drongelen  71 ACW '66                 27:30
    8 André van Nispen       00 Kaatsheuvel             27:56
    9 Jan Wintraecken        56 ACW '66                 28:22
   10 Derk-Jan Elshout       73 ACW '66                 34:30
   11 Nick Zaal              91 ACW '66                 37:14
   12 Luuk Stovers           64 ACW '66                 41:12
   13 Johan Pulles           82 Waalwijk                42:10
   14 Herman van Geijlswijk  67 EUR Roadrunners         42:47
   15 Dick Schiere           63 ACW '66                 44:44
Verenigingnieuws

 

 

Afbeeldingsresultaat voor rogelli