Thuis pagina Verder

 

 27E MARESIA CROSS DUATHLON & ATB-EVENEMENT        ZONDAG 25 FEBRUARI 2018
                              DEELNEMERSLIJST
24-02-2018 23:03                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------
      ATB25, ATB 25 KM HEREN                             
  401 Cor van Tuyl              1963 Nieuwaal            
  402 Fausto van Tuyl           1998 Nieuwaal            
  403 Huibert van Helden        1989 Wijk en Aalburg     
  406 Marinus Dijkman           1961 Lopik               
  409 Goos van Pelt             1969 Wijk en Aalburg     
  410 Henri van Helden          1987 Drunen              
  413 Guido van Tuyl            1994 Nieuwaal            
  415 Pjotr Groenenberg         1986 Eethen              
  450 Tim Van Houtum            1991 Boxtel              
  451 Henk van de Langenberg    1962 Boxtel              
  452 Felix de Koning           1956 Waalwijk            
  453 Marcel Hulsenboom         1976 Waalwijk            
  454 Luc Koning                1965 Vught               
  455 Stijn van der Heijden     1997 Kaatsheuvel         
                                                         
      ATB20, ATB 20 KM DAMES                             
  460 Melanie Viveen            2000 Woudrichem          
  461 Jacobien Viveen           2002 Woudrichem          
  462 Bonnie van Wilgenburg     1987 Naarden             
                                                         
      ATB6J, ATB JEUGD                                   
  360 Freek Leijtens            2005 Waalwijk            
  361 Jordi van Noort           2006 Drunen              
                                                         
      ATB6M, ATB JEUGD                                   
  363 Elien Smits               2007 Drunen              
                                                         
      ATB8J, ATB JEUGD                                   
  382 Kai van den Brink         2003 Elst Gld            
                                                         
      H08, RBR D/H00 D/H08                               
  215 Dylan Hooymans            2009 Vinkel              
                                                         
      D10, RBR D/H10 D/H12                               
  220 Sterre van den Aarssen    2008 Nijmegen            
                                                         
      H10, RBR D/H10 D/H12                               
  225 Lars Beijk                2008 Odijk               
  227 Stijn van der Vleuten     2007 MARESIA Triathlontea
                                                         
      D12, RBR D/H10 D/H12                               
  230 Hendrickx Sterre          2005 Laakdal (BEL)       
  231 Puck Oudeman              2006 TriCan              
                                                         
      H12, RBR D/H10 D/H12                               
  235 Klaas Michiels            2005 Aarschot (BEL)      
  236 Rick Smits                2005 Drunen              
  237 Jip van den Aarssen       2005 Nijmegen            
                                                         
      D14, RBR D/H14                                     
  240 Soo Yin van Noorloos      2003 MARESIA Triathlontea
  241 Maud Oudeman              2003 TriCan              
  242 Manon Sterk               2003 Barsingerhorn       
  243 Lotte Pijnenburg          2004 MARESIA Triathlontea
                                                         
      H14, RBR D/H14                                     
  245 Wout Van Nuffelen         2004 Scherpenheuvel (BEL)
  246 Niels van Lanen           2003 TriCan              
  247 NoŽl Sterk                2004 DTC                 
  248 Kai van den Brink         2003 TVA                 
  249 Thomas Ippel              2004 Wieringerwerf       
                                                         
      D16, RBR D/H16 D/H18                               
  112 Willemijn Fuite           2002 MARESIA Triathlontea
                                                         
      H16, RBR D/H16 D/H18                               
  110 Kevin Caro                2001 TVA                 
  111 Tobias Martinot           2002 MARESIA Triathlontea
  113 Marc de Buck              2002 MARESIA Triathlontea
  114 Mika Sardina              2002 CDTG                
  115 Joost Friderichs          2002 TVA                 
                                                         
      D18, RBR D/H16 D/H18                               
  120 Joyce Caro                1999 TVA                 
                                                         
      H18, RBR D/H16 D/H18                               
  121 Alex Kling                1999 VZC                 
  124 Max van Helmond           2000 MARESIA Triathlontea
  125 Cas Lasaroms              1999 Budel               
                                                         
      REC, RBR KORT REC.                                 
  131 Roel Dolkemade            1978 Haarsteeg           
  132 Thomas van der Weiden     1980 Rotterdam           
  133 Olmo de Fouw              1993 NTB                 
  134 Jeroen de Graaf           1978 Rosmalen            
  135 Lonneke Hooymans          1978 Vinkel              
  137 Gila Kruijsen             1987 Elst Gld            
  138 Marcel Caro               1969 TVA                 
  139 Aad Geluk                 1966 Rijnmond            
  140 Martine Versluis          1978 Udenhout            
  141 Dennis Stekelenburg       1978 Vught               
  142 Arno Treffers             1990 Eethen              
  143 Jose Sardina              1970 Helmond             
  144 Fred van Zanten           1975 CDTG                
  145 Kitty Verheijen           1970 Ulicoten            
  146 Ties van Sorge            1995 Leidschendam        
  147 Eric Wandel               1961 TVB                 
  148 Wim van Haperen           1955 TVB                 
  149 Frank van de Weerd        1975 VZC                 
  151 Frank Hengeveld           1960 Trip                
  152 Josť van Meel             1977 Breda               
  153 Martien Spierings         1985 Heeswijk-Dinther    
  154 Dagmar Krijnen            1976 DTC                 
  155 Mervyn Alvares            1984 Berkel-Enschot      
  156 Mark van Tilborg          1968 Wijk en Aalburg     
  157 Sander Rullens            1988 TVB                 
  159 Maartje den Besten        1980 's-Hertogenbosch    
  160 Sharon van der Vliet      1987 Heemskerk           
  161 Keesjan Otto              1962 VZC                 
  162 Eric van Dijck            1964 Waalwijk            
                                                         
      REC.D, RBR KORT RECDUO                             
  190 Bert Lemmens              1957 MARESIA Triathlontea
                                                         
      D20, RBR WEDSTRIJD                                 
  300 Margriet de Beus          1981 Siosport            
  301 Marloes Menting           1988 Eersel              
  302 Bonnie van Wilgenburg     1987 NTB                 
  303 Claudia Striekwold        1987 Ultra Outdoor Sport 
                                                         
      H20, RBR WEDSTRIJD                                 
    4 Niels Hoogveld            1980 Nijmegen            
    5 Joep Smits                1992 Triotters           
    6 Mark Siekmans             1980 's-Hertogenbosch    
    7 Stan Rutten               1979 CDTG                
    8 Tijn Seuntjens            1979 NTB                 
    9 Paul Wolters              1982 CDTG                
   10 Martijn van Gemerden      1986 Rijnmond            
   11 Jim Otter                 1990 VZC                 
   12 Marcel Bergwerff          1979 Rijnmond            
   13 Martijn Grotens           1980 Etten-Leur          
   14 Eddy van Tulden           1979 De Punderman        
   15 Joep Staps                1990 EDO Sport           
   17 Boy van West              1998 TVA                 
   18 Wouter in 't Groen        1979 MARESIA Triathlontea
   19 Ando Overbeek             1989 Schoonhoven         
   20 Erik - Jan Spijkerman     1983 DTC                 
                                                         
      D40, RBR WEDSTRIJD                                 
  340 Annelies van der Zwart    1976 Ultra Outdoor Sport 
                                                         
      H40, RBR WEDSTRIJD                                 
   40 Leon van der Stel         1973 Puttershoek         
   43 Jan Peter Stam            1969 NTB                 
   44 Jef Bogers                1974 NTB                 
   46 Rob Snoeren               1969 Waalwijk            
   47 Vincent Beijk             1974 Hellas              
   48 Rob Kruiswijk             1969 Mijdrecht           
   49 Leon Aleman               1970 NTB                 
   59 Arie de Jong              1972 NTB                 
   61 Michael Krijnen           1970 DTC                 
   62 Rens Sterk                1970 DTC                 
   63 Addy Raaijmakers          1970 De Punderman        
   65 Bart van der Heijden      1978 RDG                 
   66 Mario Jansens             1971 Vlimmeren (BEL)     
   68 Mike Vugts                1976 Drunen              
   73 Marein Verkerk            1978 NTB                 
   75 Auke Geurts               1973 NTB                 
   76 Arjan Boelema             1978 Sint-Michielsgestel 
   82 Axel van Sleeuwen         1969 Regio Venray        
   83 Lorenzo Guiljam           1974 MARESIA Triathlontea
                                                         
      D50, RBR WEDSTRIJD                                 
  350 Reza Ravenstijn           1967 Wijchen             
                                                         
      H50, RBR WEDSTRIJD                                 
   50 Emiel Dingemans           1963 MARESIA Triathlontea
   51 Dick Scholtus             1961 TZC / Vahalis       
   53 Adwin Hoogeveen           1961 CDTG                
   54 Edward Jacobs             1962 Wageningen          
   55 Sjaak Kruiswijk           1965 Wageningen          
   56 Maarten Hienekamp         1964 av Triathlon        
   57 Hans van Delft            1965 NTB                 
   58 Arjan de Rijk             1968 Cerberus            
   60 Rob Barel                 1957 VZC                 
   67 Frank Harperink           1967 Triotters           
   70 Arjan Sennef              1967 Vlijmen             
   71 Hans Scheij               1966 Vlijmen             
   78 Peter van den Bent        1963 Rijnmond            
   80 Ton van Empel             1968 De Punderman        
                                                         
      DUO, RBR WEDSTR. DUO                               
  907 DUO Arie Kievit           1957 Eindhoven           
  908 DUO Huibert van Helden    1989 Wijk en Aalburg     
  909 DUO Goos van Pelt         1969 Wijk en Aalburg     
  910 DUO Job van der Zwart     1978 Eersel              
  911 DUO Twan van Gestel       1970 Moergestel          
  912 DUO Erik van der Lee & To 1974 Drunen              
  913 DUO Yuri Ran              1985 MARESIA Triathlontea
  914 DUO Yolanda Deen          1965 Drunen              
  915 DUO Laurens den Ouden     1987 Utrecht             
  916 DUO Catharina Peekstok    1989 Waalwijk            
  917 DUO Erik & Maarten vd Hei 1991 MARESIA Triathlontea
  918 DUO Hans & Marielle       1960 MARESIA Triathlontea
  919 DUO Nienke Jansen         1994 Hulsel              
  920 DUO Antoine van der Sande 1998 CDTG                

Nieuws items
  • NTB Licenties 2018 voor leden zijn  te downloaden van NTBinschrijven.nl/Mijn NTB/...(zie instructie bij pagina Algemene Info !!!!)
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  • Foto's Maresia evenementen 2014/2015/2016/2017/2018
  •  https://picasaweb.google.com/117401374483378513862  en www.flickr.com/tlvdelangstraat 
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  Trainings items

  •  Fietsen:
  • Wegfietsen zondagochtend start bij clubhuis weer om 9:00 uur.
  • Donderdagavond zaal training start medio december.
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Lopen: 
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Zwemmen:
  • Verdere  bijzonderheden, zie trainingen.

Sponsoren

MARESIA                 Parts

MARESIA Autorecycling