Thuis pagina Verder

 

 

Op deze pagina vind u de eerste voorinschrijvingen 2019 Update datum: 11-10-2019



                              DEELNEMERSLIJST

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------
      MPUPB, M/J PUP C/B 1.2                             
  300 Jasmijn van den Oetelaar  2011 Taxandria Atletiek  
                                                         
      JPUPA, J PUP A 1.2 KM                              
  370 Gijs Versteden            2010 Attila              
  504 Jort Griep                2010 Scorpio             
  508 Lucas van den Oetelaar    2009 Oisterwijk          
                                                         
      MJUND, M/J JUN D 2.3 K                             
  450 ZoŽ van gils              2008 PAC                 
                                                         
      JJUND, M/J JUN D 2.3 K                             
  502 Boris Griep               2008 Scorpio             
  510 Stan Winter               2008 PAC                 
                                                         
      MJUNC, M/J JUN C 2.3 K                             
  501 Lotte Griep               2006 Scorpio             
  505 Bente Maartens            2005 ACW '66             
  509 Meike van Ravenstein      2006 ACW '66             
                                                         
      JJUNC, M/J JUN C 2.3 K                             
  503 Sven van den Meerendonk   2005 Prins Hendrik       
  506 Lans Timmermans           2005 Prins Hendrik       
                                                         
      MJUNB, M/J JUN B 3.3 K                             
  500 Marit Griep               2004 Scorpio             
                                                         
      JJUNA, M/J JUN A 3.3KM                             
  507 Bezuayehu` Petersen      2001 AV '56              
                                                         
      M55, HEREN (55/65+)                                
  266 Hens Koreman              1956 Atledo              
                                                         
      M65, HEREN (55/65+)                                
  265 Fokke Ypma                1952 Sprint              
                                                         
      VTR6, TRIMMERS 6.8 KM                              
  275 Madzy de Vries            1970 Generaal Michaelis  
                                                         
      MSEN, HEREN (20/35/45                              
    4 Wilfred de Rooij          1992 Tilburg             



                             
Verenigingnieuws

 De nieuwe Triade is uit.Sept 2019 !! Zie info pagina

TEAM competitie nieuws http://www.teamdelangstraat.nl

 

Afbeeldingsresultaat voor rogelli