Thuis pagina Verder

 

 

Op deze pagina vind u de voorinschrijvingen van de MARESIA Cross 2019.

Onthoud uw startnummer dit is makelijker bij het ophalen van uw nummer.


                              DEELNEMERSLIJST
09-11-2019 22:07                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------
      MPUPC, M/J PUP C/B 1.2                             
  309 Marta Leussink            2012 Sprint              
  312 Eline Pelkmans            2012 Sprint              
  313 Lynn van Hest             2012 Tilburg Road Runners
  327 Isa Stroucken             2012 Taxandria Atletiek  
  334 Olivia Van den Berg       2012 Sprint              
  335 Pepa Hermus               2014 Fortius             
  337 Iris Claessen             2013 ACW '66             
                                                         
      JPUPC, M/J PUP C/B 1.2                             
  304 Bram van Aert             2012 Sprint              
  305 Lars Crutzen              2012 Prinsenbeek         
  310 Edwin de Rooij            2012 Attila              
  311 Loek van Gils             2012 Sprint              
  317 Job Dekkers               2012 Sprint              
  330 Dion van Beek             2012 Fortuna             
  332 Jim Akkerman              2013 Waspik              
                                                         
      MPUPB, M/J PUP C/B 1.2                             
  243 Nikki van Nispen          2011 Taxandria Atletiek  
  300 Jasmijn van den Oetelaar  2011 Taxandria Atletiek  
  302 Linde van den Bos         2011 Tilburg Road Runners
  307 Tess Rennen               2011 Sprint              
  315 Linde Heeren              2011 Sprint              
  316 Evi Heeren                2011 Sprint              
  319 Fleur de Jong             2011 Atledo              
  326 Kaat Proost               2011 Gloria              
  328 Lieze Span                2011 DAK                 
  329 Isabelle Vrijmoed         2011 Scorpio             
  338 Fleur Claessen            2011 ACW '66             
                                                         
      JPUPB, M/J PUP C/B 1.2                             
  301 Bram Groot                2011 Tilburg Road Runners
  303 Teun Schoenmakers         2011 Taxandria Atletiek  
  306 Stijn Dielemans           2011 Sprint              
  308 Jelle Jansen              2011 Atledo              
  314 Willem de Jong            2011 Atledo              
  318 Jip van den Aker          2011 Taxandria Atletiek  
  320 Jelle Brooijmans          2011 DAK                 
  321 Jelmer Blonk              2011 DAK                 
  322 Sjoerd Potuit             2011 Energie             
  323 Raf Jorissen              2011 Gloria              
  324 Lander Jansens            2011 Gloria              
  325 Brim Devue                2011 Gloria              
  331 Siem van Tetering         2011 Scorpio             
  333 Pepijn Baars              2011 Sprint              
  342 Nick hendriks             2011 Taxandria Atletiek  
  379 Hugo de Jong              2011 Attila              
  380 Ilian Strooper            2011 Attila              
  382 Julian Bom                2011 Attila    
          
     MPUPA, M PUP A 1.2 KM                              
  336 Tula Hermus               2010 Fortius             
  354 Mila Weerstra             2009 Tilburg Road Runners
  359 Floor Eelkema             2010 Scorpio             
  361 Tessa van Tilburg         2009 Sprint              
  366 Katja Houtepen            2009 Sprint              
  367 Zarah Versluis            2010 Taxandria Atletiek  
  369 Bregje ten Wolde          2010 Sprint              
  373 Anouk Rutjes              2009 Atledo              
  374 Jip de Wijs               2009 Sprint              
  375 Amy van Gestel            2009 Attila              
  376 Anne van Berkel           2009 Attila              
  377 Elin de Koeijer           2010 Attila              
  381 Jet Rodenburg             2010 Attila              
  384 Luna Muskens              2010 Attila              
  388 Saar van Holland          2010 Attila              
  389 Tessa van Drunen          2010 Attila              
  394 Sanna Becx                2009 Tilburg Road Runners
  398 Janna Kappen              2009 Sprint              
  402 Jill Hess                 2010 Taxandria Atletiek  
  405 Aaliyah Yap               2009 ACW '66             
  409 Jitte Stabel              2009 Gloria              
  410 Amber Jansens             2009 Gloria              
  414 DaniŽlle Vrijmoed         2010 Scorpio             
  415 Babette Dumoulin          2009 ACW '66             
  416 Ise Roozen                2010 Taxandria Atletiek  
  418 Roos Marijnissen          2009 Sprint              
  421 Ise Becx                  2010 Tilburg Road Runners
  423 Minke van der Heijden     2010 Sprint              
  426 Myrthe van den Broek      2010 Gloria   
                                                        
      JPUPA, J PUP A 1.2 KM                              
  339 Milan Smelt               2010 DAK                 
  340 Scott Romijn              2009 Prins Hendrik       
  341 Tycho Damen               2010 Breda               
  343 Mylo Brethouwer           2009 Scorpio             
  344 Jens Sterke               2009 Taxandria Atletiek  
  350 Gijs Versteden            2010 Attila              
  351 Jort Griep                2010 Scorpio             
  352 Lucas van den Oetelaar    2009 Oisterwijk          
  353 Len Horvers               2009 Tilburg Road Runners
  355 Timme Weterings           2010 Attila              
  356 Lukas Kegler              2009 Sprint              
  357 Goof Schoormans           2010 Atledo              
  358 Thijs van Aert            2009 Sprint              
  360 Mick Soijer               2010 Attila              
  362 Max Crutzen               2010 Prinsenbeek         
  363 Floris Smit               2009 Prins Hendrik       
  364 Noah Jacobs               2009 Scorpio             
  365 Martijn van Wagtendonk    2009 Sprint              
  368 Bob ten Wolde             2009 Sprint              
  370 Fenn Oerlemans            2009 Atledo              
  371 Gijs Winnubst             2010 Spiridon            
  372 Eef Wijkmans              2009 Astylos             
  378 Siebe van der Lee         2010 Atledo              
  383 Julian Smulders           2009 Attila              
  385 Paul van Gorp             2009 Attila              
  386 Pieter Kuijsters          2010 Attila              
  387 Rogier Gitz               2009 Attila              
  390 Jiri van Bokhoven         2009 DAK                 
  391 Thom Pelkmans             2010 Sprint              
  392 Thijmen van Wijchen       2009 GAC Hilversum       
  393 Florian van Wijchen       2009 GAC Hilversum       
  395 Ramon Derks               2010 Atledo              
  396 Jesper Pellis             2009 Sprint              
  397 Teun Jansen               2009 Sprint              
  399 Wald Verkroost            2009 Sprint              
  400 Jens van den Aker         2009 Taxandria Atletiek  
  401 Tristan Maartens          2009 ACW '66             
  408 Rens Gulickx              2010 Gloria              
  411 Tim van Sas               2009 Gloria              
  412 Sam Stroucken             2010 Taxandria Atletiek  
  417 Daimy van Beek            2010 Fortuna             
  419 Jens Van Tetering         2009 Scorpio             
  422 Jasper Heijblom           2009 Sprint              
  424 Ties Versluis             2010 Atledo              
  425 Finn Hoek                 2009 Scorpio             
  427 Stan Struyfs              2010 Gloria              
  428 Gijs Hurk                 2009 Sprint              
                                                         
      MJUND, M/J JUN D 2.3 K                             
  213 Ghislaine Schalk          2007 Spiridon            
  450 ZoŽ van Gils              2008 PAC                 
  451 Elise Schoenmakers        2008 Haaren              
  452 Emma van Kan              2008 Sprint              
  453 Juul Hoekstra             2008 Sprint              
  454 Mila Pullens              2008 ACW '66             
  455 Djayla Hoek               2007 Sprint              
  456 Heleen van Tilburg        2007 Sprint              
  457 Meike Koeman              2008 Scorpio             
  458 Iselle Versluis           2008 Taxandria Atletiek  
  459 Inge Winnubst             2008 Spiridon            
  460 Nieke Westerveen          2008 Atledo              
  474 Maud van Groeninge        2008 Attila              
  476 Veerle de Jong            2008 Attila              
  477 Josje van Straalen        2007 Attila              
  480 Elin Becx                 2008 Tilburg Road Runners
  483 Fenna Winkel              2007 Sprint              
  492 Meike van den Broek       2007 Gloria              
  493 Ziva Devue                2007 Gloria              
  495 Imke Geenen               2007 Gloria              
  497 Renťe Kramer              2007 Atledo              
  499 Elien Smits               2007 DAK                 
  549 Freke van Eil             2008 Gloria              
  558 Novi Hermus               2007 Fortius             
  561 Lotte Damen               2008 Sprint              
  563 Lien de Boer              2008 ACW '66             
  581 Nienke Mol                2008 Sprint              
                                                         
      JJUND, M/J JUN D 2.3 K                             
  461 Jesse van Gestel          2007 Attila              
  462 Stan Winter               2008 PAC                 
  463 Thijmen Kegler            2007 Sprint              
  464 Loek Graafmans            2008 Spiridon            
  465 Dirk Lorkeers             2007 Sprint              
  466 Sjoerd Bastiaans          2007 Sprint              
  467 Boris Bastiaans           2008 Sprint              
  468 Mark Franken              2008 Sprint              
  469 Marco van Gelder          2007 Prins Hendrik       
  470 Lucas Rutjes              2008 Atledo              
  471 Lars Bloemers             2007 Sprint              
  472 Boris Griep               2008 Scorpio             
  473 Noah Baars                2007 Sprint              
  475 Niels Kunnen              2008 Attila              
  478 Wilbert van den Burg      2008 Spiridon            
  479 Jasper van Tilborg        2007 Tilburg Road Runners
  481 Tijmen Rotte              2008 Sprint              
  482 Merlijn Pellis            2007 Sprint              
  484 Niels Hermans             2008 Sprint              
  485 Pelle Verschure           2007 ACW '66             
  486 Daan van Gils             2007 Puttershoek         
  487 Tim van Breemen           2008 Atledo              
  488 Jur van der Heijden       2008 Sprint              
  489 Kilan Goddijn             2007 Sprint              
  490 Dario Ehrismann           2007 Spiridon            
  491 Juul van Eil              2008 Gloria              
  494 Rik Tuijtelaars           2007 Gloria              
  496 Nils Vink                 2008 Scorpio             
  498 Noah Paunussa             2008 Scorpio             
  553 Jelle Kreeft              2008 Spiridon            
  554 Nathan Baars              2008 Sprint              
  562 Melle van der Zanden      2008 Prins Hendrik       
  564 Finn Mertens              2007 Scorpio             
                                                         
      MJUNC, M/J JUN C 2.3 K                             
  501 Lotte Griep               2006 Scorpio             
  504 Bente Maartens            2005 ACW '66             
  506 Meike van Ravenstein      2006 ACW '66             
  509 Tinke Grotenhuis          2005 Prins Hendrik       
  511 Eline Smit                2006 Prins Hendrik       
  513 Jade Pullens              2006 ACW '66             
  514 Silkie Graafmans          2005 Spiridon            
  515 Roos de Jong              2005 Atledo              
  516 Danica Willemen           2005 Atledo              
  517 Anouk Andeweg             2005 Spiridon            
  520 Vera van den Burg         2005 Spiridon            
  521 Anouk Boomaerts           2005 DJA                 
  526 Nienke Blom               2005 Sprint              
  531 Madelief Ruijters         2006 Attila              
  538 Anne Smits                2006 DAK                 
  539 Yara van der Heijden      2006 Sprint              
  540 Juul Lammers              2006 Sprint              
  546 Valerie Bruurmijn         2006 Gloria              
  550 Fenna Rutten              2006 ACW '66             
                                                         
      JJUNC, M/J JUN C 2.3 K                             
  503 Sven van den Meerendonk   2005 Prins Hendrik       
  505 Lans Timmermans           2005 Prins Hendrik       
  508 Gijs Schoenmakers         2006 Taxandria Atletiek  
  510 Jules van Kan             2006 Sprint              
  523 Kwinten Rotte             2005 Sprint              
  528 Jelle van Geel            2005 Scorpio             
  530 Kamiel Watzeels           2005 Attila              
  532 Mathys Vermeulen          2005 Attila              
  535 Koen Diepen               2005 Prins Hendrik       
  536 Vigo Maljaars             2006 Scorpio             
  541 Luuk Pelkmans             2006 Sprint              
  543 Lennart de Vries          2006 Scorpio             
  545 Vic Struyfs               2005 Gloria              
  552 Rick Smits                2005 DAK                 
  555 Matthijs Koek             2006 ACW '66             
  556 Samuel Dobbelstein        2006 Prins Hendrik       
  557 Max De Kruijf             2005 Prins Hendrik       
  568 Bram Schumacher           2005 Energie             
                                                         
      MJUNB, M/J JUN B 3.3 K                             
  500 Marit Griep               2004 Scorpio             
  512 Anne de Jong              2004 Atledo              
  525 Elke Wijkmans             2003 Astylos             
  582 Soo Yin van Noorloos      2003 De Langstraat       
                                                         
      JJUNB, M/J JUN B 3.3 K                             
  522 Tristan van der Loop      2004 ACW '66             
  534 Joost Winkel              2004 Sprint              
  542 Michon Goddijn            2004 Sprint              
  544 Colin Bressers            2003 Atledo              
  548 Mathijs Goris             2004 Gloria              
  551 Steyn Potuit              2004 Scorpio             
  560 Remko van den Hout        2004 Attila              
  565 Fabio Dudink              2003 Spado               
                                                         
      MJUNA, M/J JUN A 3.3KM                             
  518 Willemijn Fuite           2002 Attila              
  524 Robin van Leijsen         2001 Attila              
  529 Anniek Bloemers           2002 Sprint              
  537 Jeske van de Laar         2002 Attila              
  547 Nikki van Gool            2002 Gloria              
  559 Laura Hanning             2001 Spiridon            
                                                         
      JJUNA, M/J JUN A 3.3KM                             
  502 Bezuayehu Petersen        2001 AV '56              
  507 Lucas van der Linden      2001 Spiridon            
  519 Jason Smits               2001 ACW '66             
  527 Tijn Blom                 2002 Sprint              
  533 Ian de Juncker            2001 Attila              
  566 Marlon van Zijl           2001 Scorpio             
                                                         
      M-VB, M/J VB SERIE 1.                              
  203 Minke Geraerts            1979 Sprint              
  204 Lieke Sweep               1995 Sprint              
  206 Ymke van Helfteren        1999 Attila              
  207 Denise Verheijen          2000 Gloria              
  208 Melissa Verheijen         1997 Gloria              
                                                         
      J-VB, M/J VB SERIE 1.                              
  200 Rick Standaert            1997 ACW '66             
  201 Lars van Ravenstein       1994 ACW '66             
  202 Thimo van der Mast        2002 Sprint              
  205 Jesse Vink                2004 ACW '66             
  209 Tom Schoeters             1988 Gloria              
  210 Jos Rolsma                1997 Attila              
                                                         
      VSEN, DAMES (20/35/45                              
  215 Sanne Louer               1997 Attila              
  220 Maartje Kusters           1997 Attila              
  221 Jeanet van Loon           1986 ACW '66             
  222 Dyanne Verpaalen          1985 Spiridon            
  223 Stephanie Crooymans       1989 Prins Hendrik       
  224 Lucie Van Oers            1986 Roosendaal          
  225 Esmay van de Laar         1997 Attila              
  226 Veronique van der Hijden  1987 Spiridon            
  227 Larissa op 't Hoog        1995 Tilburg Road Runners
  228 Lindsey Faken             1992 Energie             
  236 Myrthe Keustermans        1995 Baarle-Nassau       
  237 Susan Meeuwis             1988 Tilburg Road Runners
  238 Marije Hijman             2000 PAC                 
  239 Sara van Grunsven         1997 Attila              
                                                         
      V35, DAMES (20/35/45                               
  230 Terry van Driel           1976 Tilburg Road Runners
  231 Gillian Becx              1978 Tilburg Road Runners
  232 Chantal van Oudheusden    1975 Sprint              
  233 Hester Lingsma            1982 Taxandria Atletiek  
  234 Samantha van Aert         1984 Sprint              
  235 Amy van den Broek         1982 De Langstraat       
  240 Jeannette Smelt           1984 DAK                 
                                                         
      V45, DAMES (20/35/45                               
  211 Fieke Hoppenbrouwers      1957 Tilburg             
  212 Meriam Janssen            1974 Atledo              
  217 MariŽlle Sprangers        1962 De Langstraat       
  244 Anja Jongmans             1958 De Langstraat       
  245 Claudia Kuijsters         1972 Waspik              
  246 Jolanda in 't Groen       1969 Waspik              
  247 Petra van Gorcum          1970 De Langstraat       
  248 Lianne Ivens              1973 DAK                 
  249 Marionne Kat              1968 Spiridon            
  250 Ciska Hensen              1971 DAK                 
  251 Hellen Denisse            1969 Tilburg Road Runners
  252 Marianne van der Velden   1957 Atledo              
  253 Marjolein Rombouts        1968 Tilburg Road Runners
                                                         
      M55, HEREN (55/65+)                                
  216 Ruud Verstralen           1955 Sprint              
  218 Jacques de Groot          1962 Spado               
  241 Peter van zundert         1962 Scorpio             
  242 Hans Brouwers             1961 Loopgroep Aart Stigt
  255 Hens Koreman              1956 Atledo              
  256 Marcel van der Wolf       1959 Tilburg Road Runners
  257 Ron Breij                 1964 Achil '87           
  258 Johan de Jong             1963 Tilburg Road Runners
  259 Henk van den Heuvel       1962 Altena Road Runners 
  260 John Marijnissen          1964 Sprint              
  261 Bert Lemmens              1957 De Langstraat       
  262 Frits van der Velden      1957 Atledo              
                                                         
      M65, HEREN (55/65+)                                
  265 Fokke Ypma                1952 Sprint              
  266 Jan Vermeer               1954 Spiridon            
  267 Marlie Snijders           1952 DAK                 
  268 Ton van der Borg          1949 Tilburg Road Runners
  269 Rini Gootjes              1949 Tilburg Road Runners
  270 Ad Kieboom                1954 Scorpio             
                                                         
      MTR6, TRIMMERS 6.8 KM                              
  214 Gilbert Schalk            1972 Rijen               
  569 Aad van der Lans          1948 Lisse               
  573 Servi Suijkerbuijk        1971 Tilburg Road Runners
  574 Maikel Rombouts           1983 Waalwijk            
  577 Cornť Fijneman            1968 Tilburg             
  580 Henne Waaijerink          1959 Sprang-Capelle      
  583 Bert Lemmens              1957 Rijen               
                                                         
      VTR6, TRIMMERS 6.8 KM                              
  219 Monica van der lans       1973 Breda               
  275 Madzy de Vries            1970 Generaal Michaelis  
  276 Karolien Megens           1972 Tilburg Road Runners
  277 Emma Van Beurden          1991 Dongen              
  278 Marlies Van den Broek     1994 Dongen              
  279 Lianne Kwantes            1962 Tilburg             
                                                         
      MVTR4, TRIMMERS 4.5 KM                             
  567 Suzanne van Zundert       1995 's-Hertogenbosch    
  570 Casper Suijkerbuijk       2003 Tilburg Road Runners
  572 Frank van den Burg        1970 Dorst               
  575 Rini Op 't Hoog           1955 Tilburg Road Runners
  576 Mohammed el Amrani        1988 Roosendaal          
  578 Annemarie Niesink         1972 Tilburg             
  579 Jolanda Pijnenburg        1974 Waspik              
                                                         
      MSEN, HEREN (20/35/45                              
    3 Ewan Short                1990 Cardiff (GBR)       
    4 Timo de Geus              1990 Fortius             
    5 Lauran Beijens            1992 Attila              
    6 Pieter Cappon             1993 Nederlandse Triathlo
    7 Thijs Staps               1997 Road Runners Etten-L
    8 Dennis Naber              1993 Sprint              
    9 Sander Verweij            2000 Attila              
   10 Thomas Crul               1998 Road Runners Etten-L
   11 Rick Hartogs              1989 DAK                 
   12 Jelle de Roon             2000 Prins Hendrik       
   13 Wilfred de Rooij          1992 Tilburg             
   15 Luc Velzeboer             1998 Almere '81          
   16 Tobias van Roon           1999 DAK                 
   17 Ahmed Abubakar            1997 DAK                 
   18 Antoine van der Sanden    1998 DAK                 
   22 Dirk Evers                1993 Spiridon            
   27 Sander Demmers            1988 ACW '66             
                                                         
      M35, HEREN (20/35/45                               
   19 Oskar Baijens             1979 Gloria              
   23 Michiel van Nispen        1982 Sprint              
   35 Mark van Aert             1983 Sprint              
   36 Thijs van Berlo           1974 Loopgroep GoRun     
   37 Bjorn Becx                1979 Tilburg Road Runners
   38 Jurgen Lootens            1976 DAK                 
   39 JoŽl Geurts               1975 Sprint              
   40 Patriek Bruurs            1981 Spiridon            
   41 Rob Musters               1981 Triathlon           
   42 Ricardo Damen             1975 AVV                 
   43 Ruerd Nauta               1978 Sprint              
                                                         
      M45, HEREN (20/35/45                               
   20 John Kroeze               1965 Tilburg Road Runners
   26 Erik van Roovert          1969 Attila              
   45 Armand van der Smissen    1968 Attila              
   46 Robert Jongh              1971 Spiridon            
   47 Paul Diepen               1969 Prins Hendrik       
   48 Hans Lodewijks            1967 Atledo              
   49 Jan van Stigt             1972 Altena Road Runners 
   50 Dion Leemans              1969 De Langstraat       
   51 Tonny Baalmans            1968 Atledo              
   52 Johan Verweij             1970 Achil '87           
   53 Erwin Gulickx             1973 Gloria              
   54 Jos Botermans             1967 Spiridon            
   55 Peter Kramer              1964 Atledo              
   56 Cock de Brouwer           1967 Achil '87           
                                                         
      MTR9, TRIMMERS 9.1 KM                              
   21 Martijn Smits             2001 De Langstraat       
   24 Marcel van Andel          1973 Tilburg             
   25 Ronald Sperber            1967 Waalwijk            
   28 Emiel Dingemans           1963 De Langstraat       
   89 Melvin Voets              1987 Tilburg             
   90 Herman Struiwigh          1955 Heusden gem Heusden 
   91 Eric van de Wiel          1963 Tilburg Road Runners
   92 Dennis van den Bosch      1983 Vught               
   93 Karel de Hooge            1986 Dordrecht           
   94 Ton Brooijmans            1979 Drunen              
   95 Beekers Corne             1960 Loopvereniging TOF  
   96 Lťon Mahieu               1959 Sprint              
   97 Stefan de Gier            1996 Vught               
   98 Niels den Dekker          1991 Veen                
   99 Ad Vervoort               1970 Zevenbergen         
                                                         
      VTR9, TRIMMERS 9.1 KM                              
  571 Marinelle van der Kuil    1967 Heusden gem Heusden 
                                                         
             

Verenigingnieuws

 De nieuwe Triade is uit.Sept 2019 !! Zie info pagina

TEAM competitie nieuws http://www.teamdelangstraat.nl

 

Afbeeldingsresultaat voor rogelli