Thuis pagina Verder

 


Hieronder de voor-inschrijvers: 
Onthoud uw nummer deze kunt u ophalen bij het inschrijf bureau op 5 mei 2019
Succes met de voorbereidingen.



                              DEELNEMERSLIJST
05-05-2019 07:57                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------
      J-7, 700M KIDSRUN                                  
  405 Joris Vos                 2014 Escharen            
  406 Vince van Tuijl           2012 ACW '66             
                                                         
      M-7, 700M KIDSRUN                                  
  400 Lisa Deij                 2012 Best                
  401 Vera Deij                 2014 Best                
  402 Evi Vreugdenhil           2011 Zoetermeer          
  403 Eline Pelkmans            2012 Breda               
  404 Carlijn IJpelaar          2012 ACW '66             
                                                         
      J8-9, 1170 M JEUGDRUN                              
  430 Casper Deij               2010 Generaal Michaelis  
  432 Xavie Pot                 2011 Kaatsheuvel         
  433 Jayson Pot                2009 Kaatsheuvel         
  434 Thom Pelkmans             2010 Sprint              
  440 Luuk van Gestel           2010 DAK                 
                                                         
      M8-9, 1170 M JEUGDRUN                              
  436 Lizzy Meijer              2009 ACW '66             
  446 Evi van Drongelen         2010 ACW '66             
                                                         
      J1011, 1170 M JEUGDRUN                             
  431 Sam Vreugdenhil           2008 Zoetermeer          
  435 Marco van Gelder          2007 Prins Hendrik       
  439 Koen van Gestel           2009 DAK                 
  441 Merijn van der Veek       2007 ACW '66             
  448 Finn Sonneveld            2008 Zaltbommel          
                                                         
      M1011, 1170 M JEUGDRUN                             
  437 Yara Prinsen              2008 Etten-Leur          
  445 Mila Pullens              2008 ACW '66             
  447 Romy Sonneveld            2007 Prins Hendrik       
  449 Aaliyah Yap               2009 ACW '66             
  450 Esther Cornelissen        2008 DAK                 
                                                         
      J1213, 1170 M JEUGDRUN                             
  438 Stan van Gestel           2007 DAK                 
  442 Sil van der Veek          2005 Kaatsheuvel         
  451 Ruben van Geenen          2007 DAK                 
                                                         
      M1213, 1170 M JEUGDRUN                             
  443 Elien Smits               2007 DAK                 
  444 Jade Pullens              2006 ACW '66             
                                                         
      JS-15, 1170 M SPECIALS                             
  480 Brydon Dammers            2006 Sprint              
                                                         
      JS16+, 1170 M SPECIALS                             
  490 Lars van Raavsrein        1994 ACW '66             
  491 Rick Standaert            1997 ACW '66             
  492 Hans van den Broek        1971 ACW '66             
  493 Sven van den Hout         1990 Sprint              
  494 Lodewijk Raijmakers       1990 Sprint              
  495 Thimo van der Mast        2002 Breda               
                                                         
      M1415, 2.5 EM DAMES JU                             
  250 Soo Yin van Noorloos      2003 Wijk en Aalburg     
                                                         
      VSEN, 5.0 EM DAMES                                 
  200 Debora Bertens            1987 Goirle              
  201 Susan Meeuwis             1988 Tilburg Road Runners
  202 Samantha Voogt                 Tilburg Road Runners
  203 Maartje Kusters                Attila              
                                                         
      V35, 5.0 EM DAMES                                  
  235 Chantal van Oudheusden    1975 Sprint              
  236 Anouk Bakker              1977 Tilburg Road Runners
  237 Emmy Vink                 1981 Altena Road Runners 
                                                         
      V45, 5.0 EM DAMES                                  
  245 Ciska Hensen              1971 DAK                 
  246 Monique van Beurden       1968 Spiridon            
  247 Lianne Ivens              1973 DAK                 
  248 Marionne Kat              1968 Spiridon            
  249 Karen Eldred              1966 ACW '66             
                                                         
      VRECR, 2.5 EM DAMESREC                             
  301 Kimberley Schaapsmeerders 1994 Tilburg             
  307 Romy van Dongen           1998 Sprang-Capelle      
  309 Gina de Graaf             1988 ACW '66             
  310 Carla van Erp             1952 Waalwijk            
  311 Chantal Goewie            1960 Tilburg Road Runners
  312 Katja Hoogteijling        1966 Tilburg Road Runners
  316 Janine van Kempen         1979 ACW '66             
  320 Nikki Wilhart             1994 ACW '66             
  321 Sorraya Popal             1992 ACW '66             
  326 Bianca Damen-Smulders     1970 ACW '66             
  329 Annika Korporaal          1981 ACW '66             
                                                         
      J1415, 2.5 EM HEREN JU                             
  150 Tristan van der Loop      2004 ACW '66             
  151 Maxwell Bayer             2004 Zuidwal             
  152 Rick Smits                2005 DAK                 
  153 Colin Bressers            2003 Atledo              
                                                         
      J1617, 2.5 EM HEREN JU                             
  160 Jason Smits               2001 ACW '66             
                                                         
      J1819, 2.5 EM HEREN JU                             
  180 Bram Maas                 2001 Attila              
                                                         
      MSEN, 5.0 EM HEREN                                 
    1 Wesley van der Gouw       1985 Prins Hendrik       
    2 Roy Werner                1984 Fortius             
    3 Jeffrey Hazendonk         1995 DAK                 
    4 Hieu Nguyen               1985 Waspik              
    5 Pieter Cappon             1993 Nederlandse Triathlo
    6 Alexander Picard          1988 Parcival            
    7 Koen Voermans             1987 Scorpio             
    8 Harold van der Zanden     1986 ACW '66             
    9 Adam Stam                 1984 ACW '66             
   10 Niels Damen               1985 Achilles            
   11 Sander Demmers            1988 ACW '66             
                                                         
      M35, 5.0 EM HEREN                                  
   35 Willem Sikkers            1977 DAK                 
   36 Ronald Tukker             1974 Typhoon             
   37 Thijs van Berlo           1974 Loopgroep GoRun     
   38 JoŽl Geurts               1975 Sprint              
   39 Wilco Pulles              1980 ACW '66             
   40 Kees Prins                1982 Sliedrecht          
   41 Martijn Vos               1980 Tilburg Road Runners
   42 Erwin van Arendonk        1979 DAK                 
                                                         
      M45, 5.0 EM HEREN                                  
   45 Cornť Fijneman            1966 Oosterhout Nb       
   46 Huub Maas                 1970 De Langstraat       
   47 Rene Leijtens             1968 Rotterdam           
   48 Johan van Herpen          1971 Altena Road Runners 
   49 Gerard Lensvelt           1967 Spiridon            
   50 Eric van Ree              1964 Goirle              
   51 Mar-Hein van de Wiel      1969 DAK                 
   52 Christ Donders                 Tilburg Road Runners
                                                         
      M55, 5.0 EM HEREN                                  
   55 Arie Verhoeven            1959 Tilburg Road Runners
   56 Chris Sprengers           1956 De Langstraat       
   57 John Marijnissen          1964 Sprint              
   58 Kees van Dongen           1963 Sprint              
   59 Sjaak Hofmans             1954 Altena Road Runners 
   60 Peter van Zundert         1962 Scorpio             
                                                         
      M65, 5.0 EM HEREN                                  
   65 Kees Loose                1952 Tilburg Road Runners
   66 Kees Verhoeven            1950 Tilburg Road Runners
   67 Jan Vermeer               1954 Spiridon            
                                                         
      MRECR, 2.5 EM HERENREC                             
  300 Johan Pulles              1982 Waalwijk            
  302 Tijs de Gouw              1993 Tilburg             
  303 Dick Schiere              1963 ACW '66             
  304 Peter Marcelis            1958 Taxandria Atletiek  
  305 Derk-Jan Elshout          1973 ACW '66             
  306 Nick Zaal                 1991 ACW '66             
  308 Luuk Stovers              1964 ACW '66             
  315 Jurgen Bressers           1967 Atledo              
  322 Jan Wintraecken           1956 ACW '66             
  323 Raymond van Drongelen     1971 ACW '66             
  324 Gerrie Verschuren         1982 ACW '66             
  325 Maikel Damen              1974 ACW '66             
  327 Quinty van den Heuvel     2000 ACW '66             
  328 Bert Danen                1957 ACW '66             

Aantal deelnemers: 116


Verenigingnieuws

* De nieuwe Triade is weer on-line.

 

Afbeeldingsresultaat voor rogelli