Thuis pagina Verder

 

28E MARESIA CROSS DUATHLON                          ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
                              DEELNEMERSLIJST
16-02-2019 18:06                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------
      D08, RBR D/H00 D/H08                               
  210 Saar Alting               2011 Oisterwijk          
  211 Romee van t Hof           2010 Willemstad Nb       
                                                         
      H08, RBR D/H00 D/H08                               
  215 Nils Beijk                2010 Odijk               
                                                         
      D10, RBR D/H10 D/H12                               
  220 Anne Freij                2008 TVS '90             
                                                         
      H10, RBR D/H10 D/H12                               
  225 Lars Beijk                2008 CDTG                
  226 Mick van Tetering         2009 TLV De Langstraat   
                                                         
      D12, RBR D/H10 D/H12                               
  230 Evi Freij                 2006 TVS '90             
  231 Britt van t Hof           2007 Willemstad Nb       
  232 Elien Smits               2007 Drunen              
  233 Rebekka Kool              2007 VZC                 
                                                         
      H12, RBR D/H10 D/H12                               
  234 Robbe Bogaerts            2007 Brecht (BEL)        
  235 Baert Liam                2006 Wingene (BEL)       
  236 Mees Alting               2007 Oisterwijk          
  237 Ruben van Geenen          2007 TLV De Langstraat   
                                                         
      H14, RBR D/H14                                     
  240 Julian Broodman           2005 Hellas              
  241 Rick Smits                2005 Drunen              
                                                         
      D16, RBR D/H16 D/H18                               
  111 Willemijn Fuite           2002 TLV De Langstraat   
  112 Soo Yin van Noorloos      2003 TLV De Langstraat   
                                                         
      H16, RBR D/H16 D/H18                               
  110 Kai van den Brink         2003 TriCan              
  113 Niels van Lanen           2003 TriCan              
  114 Timo Feenstra             2002 TriCan              
  115 Alex van buttingha Wicher 2003 TVA                 
  116 Rowan de Greef            2002 Regio Venray        
  117 Jamie Hanselaar           2003 Gorinchem           
  118 Jeroen van der Zee        2002 TVS '90             
  119 Thijs Koops               2003 TVS '90             
  124 Tom Schellekens           2003 CDTG                
  126 Tobias Martinot           2002 TLV De Langstraat   
                                                         
      H18, RBR D/H16 D/H18                               
  120 Kevin Caro                2001 TVA                 
  121 Max van Helmond           2000 TLV De Langstraat   
  122 Lucas Goené               2001 VZC                 
  123 Stein Schoonvliet         2001 Oud-Turnhout (BEL)  
  125 Martijn Smits             2001 TLV De Langstraat   
                                                         
      REC, RBR KORT REC.                                 
  130 Frank van den Bosch       1985 Liempde             
  131 Hans Vugts                1960 Breda               
  132 Tom den Ouden             1981 Utrecht             
  133 Arno Treffers             1990 Eethen              
  134 De Bruijn                 1976 Loon op Zand        
  135 Marcel Muskens            1983 TLV De Langstraat   
  136 Leonie Rijk               1972 Unltd               
  137 Marcel Makaloey           1968 Unltd               
  138 Joris Vugts               1978 Eindhoven           
  139 Daan Fessl                1984 Loon op Zand        
  140 Linda Beijk               1978 Odijk               
  141 Kees Akershoek            1969 NTB                 
  142 Maikel Rombouts           1983 TLV De Langstraat   
  143 Frank Hengeveld           1960 Trip                
  144 Jeffry Onnou              1990 Margraten           
  145 Michael Schellekens       1969 Schijndel           
  146 Mark van Tilborg          1968 NTB                 
  147 Henri den Burger          1978 Hoogblokland        
  148 Harld Damen               1983 TVB                 
  149 Ingrid van ‘t Hof         1973 Willemstad Nb       
  150 Hester Lingsma            1982 Oisterwijk          
  151 Eran Schüller             1972 Veenendaal          
  152 Frank Boogers             1957 Veenendaal          
  153 Hans Koenen               1963 Veenendaal          
  154 Sander Rullens            1988 TVB                 
  155 Ingrid van den Wijngaard  1990 CDTG                
  156 Gert Beyers               1974 Kapellen (BEL)      
  157 Martijn Grotens           1980 Etten-Leur          
  158 Niels de Jong             1980 Etten-Leur          
  159 Wim van Haperen           1955 TVB                 
  160 Bart Alberts              1989 Cerberus            
  161 Cees van Opstal           1954 Wernhout            
  162 Bram Treffers             1999 TLV De Langstraat   
  163 Martin Jansen             1984 NTB                 
  164 Arjen Schaap              1968 Zeist               
  165 Francisco Cepaz           1976 Etten-Leur          
                                                         
      REC.D, RBR KORT RECDUO                             
  911 DUO Lizet Wolters         1983 NTB                 
  912 DUO 'de Caviarace'        1987 Hilvarenbeek        
  913 DUO Jules Somers          1982 's-Hertogenbosch    
  915 DUO Inge & Felix          1986 TLV De Langstraat   
  921 DUO Martin van Brouwersha 1977 Hoogblokland        
  922 DUO Sophie Bink           2003 Waalwijk            
  923 DUO Jolanda Splint        1977 NTB                 
                                                         
      D20, RBR WEDSTRIJD                                 
  300 Margriet de Beus          1981 Siosport            
  301 Sofie Driesen             1989 Oevel (BEL)         
  302 Laura Gorter              1986 Hellas              
  303 Brenda Schuurkamp         1984 Tri2one             
  304 Claudia Striekwold        1987 Ultra Outdoor Sport 
  305 Marloes Menting           1988 Eersel              
  306 Maud Golsteyn             1980 Hellas-Glana        
                                                         
      H20, RBR WEDSTRIJD                                 
    1                                                    
    2 Alex Kling                1999 VZC                 
    3 Koen Stevens              1983 Wuustwezel (BEL)    
    4 Tom van den Berkhof       1983 Ultra Outdoor Sport 
    5 René Vosters              1982 NTB                 
    6 Ronald Dietvorst          1981 Dorst               
    7 Martien Spierings         1985 NTB                 
    8 Juul van de Kruijs        1992 Weert               
    9 Kobe Kuyps                1990 Essen (BEL)         
   10 Kristof Janssens          1983 Hoogstraten (BEL)   
   11 Jim Otter                 1990 VZC                 
   12 Jeroen Wolters            1980 Nijmegen            
   13 Paul Wolters              1982 CDTG                
   14 Geert van Kuijk           1989 CDTG                
   15 Cas Lasaroms              1999 Weert               
   16 Christiaan Solleveld      1984 Unltd               
   17 Olivier Symoens           1994 Zele (BEL)          
   18 Alexander van Balen       1984 Eindhoven           
   19 Tjardo Visser             1989 TVA                 
   20 Patrick Dekkers           1986 EDO Sport           
   21 Ismael Van der Velden     1981 Breda               
   22 Thijs Peeters             1982 RDG                 
   23 Matthias Heyvaert         1992 Affligem (BEL)      
   24 Sylvain la Fontaine       1987 NTB                 
   25 Joep Staps                1990 EDO Sport           
   26 Stef Anthonissen          1991 St-Lenaarts (BEL)   
   27 Robin Dekkers             1997 Sint-Lenaarts (BEL) 
   28 Bryan van Rutten          1993 Ironmanagers Nederla
   29 Joost Christiaans         1980 RZC                 
   30 Rody Kroon                1997 NTB                 
   31 Thomas Peeters            1981 Turnhout (BEL)      
   32 Koen Berendsen            1984 's-Hertogenbosch    
   33 Bert Nietvelt             1982 Geel (BEL)          
   34 Bart van der Laan         1986 Heerhugowaard       
   36 Marc Franken              1991 Breda               
   37 Joren Leysen              1992 Lichtaart (BEL)     
   38 Mervyn Alvares            1984 Berkel-Enschot      
   39 Jos-Willem van de Laar    1990 CDTG                
   84 Ruud Meeren               1983 TLV De Langstraat   
   95 Wouter Wuilmus            1985 Rijkevorsel (BEL)   
   98 Antoine Gori              1995 Rijswijk Zh         
                                                         
      D40, RBR WEDSTRIJD                                 
  340 Sekkout Naima             1979 Rabat (ESP)         
  341 Annelies van der Zwart    1976 Ultra Outdoor Sport 
  342 Laura Seinstra            1973 Gameren             
  343 Lonneke Hooymans          1978 Vinkel              
  344 Wendy Kroesen             1973 TLV De Langstraat   
                                                         
      H40, RBR WEDSTRIJD                                 
   40 Richard de Vroome         1970 Ironmanagers Nederla
   41 Koen van Dijk             1978 TLV De Langstraat   
   42 Jef Bogers                1974 NTB                 
   43 Leon Aleman               1970 NTB                 
   44 Davy Paeshuyse            1977 Arendonk (BEL)      
   45 Jan Verbakel              1973 De Zijl - LGB       
   46 Kenneth Alting            1976 Oisterwijk          
   47 Jimmy Verhoeven           1972 Herentals (BEL)     
   48 Iwan Breton               1974 CDTG                
   49 Andree Mensink            1972 TLV De Langstraat   
   57 Vincent Beijk             1974 Utrechtse H Triatlon
   58 Peter alexander van t Hof 1973 TVHW                
   59 Francois Nooten           1973 Oosterhout Nb       
   60 Mathieu Steen             1970 Amstelveen          
   65 Bert IJszenga             1973 Trip                
   66 Ruben van Duren           1975 TVH                 
   67 Ton van Tunen             1975 Ironmanagers Nederla
   68 Arie de Jong              1972 NTB                 
   69 John van Heeswijk         1973 Drunen              
   71 Mike Vugts                1976 Drunen              
   72 Corné Kool                1975 VZC                 
   74 Martijn Alberts           1975 CDTG                
   77 Stan Rutten               1979 CDTG                
   78 André Stappers            1972 Dordrecht           
   79 Kratz Arthur              1973 VZC                 
   80 Ronald Hogewoning         1978 NTB                 
   81 Lars van der Eerden       1977 Hellas-Glana        
   82 Jeroen Brands             1978 CDTG                
   83 Kris Driessens            1974 Loenhout (BEL)      
   85 Bjorn van de Langenberg   1979 Boxtel              
   86 Steven Bogaerts           1976 Brecht (BEL)        
   87 Joost van Gorp            1977 Berlicum Nb         
   88 Sven Wagemakers           1976 Wuustwezel (BEL)    
   90 Niels Boon                1979 CDTG                
   91 Jorn van der Zanden       1977 Etten-Leur          
   92 Caspar Houben             1971 Ironmanagers Nederla
   94 Kees Boxma                1978 CDTG                
                                                         
      D50, RBR WEDSTRIJD                                 
  350 Annelore van der Lint     1969 Amsterdam           
                                                         
      H50, RBR WEDSTRIJD                                 
   50 Baert Dirk                1969 Wingene (BEL)       
   51 Kobus Botman              1951 adsv Dynamica       
   52 Hans van Delft            1965 NTB                 
   53 Peter van den Bent        1963 Rijnmond            
   54 Dick Scholtus             1961 TZC / Vahalis       
   55 Frank Harperink           1967 Triotters           
   56 Vincent van den Elsen     1969 Oisterwijk          
   61 Bart Jannes               1967 Helmond             
   62 Rob Snoeren               1969 Waalwijk            
   63 Arjan de Rijk             1968 Cerberus            
   64 Jürgen Wies               1964 Dorsten (GER)       
   70 Michiel Bokkers           1968 Goch (GER)          
   73 Keesjan Otto              1962 VZC                 
   75 Guy Vermeulen             1967 Wuustwezel (BEL)    
   76 Rini Gootjes              1949 TLV De Langstraat   
   89 Ron Goos                  1964 Rotterdam           
   93 Gerard van de Grift       1965 VZC                 
   96 Thomas Cordier            1965 NTB                 
   97 Pieter Moelker            1965 CDTG                
   99 Robert van Boxtel         1967 's-Hertogenbosch    
                                                         
      DUO, RBR WEDSTR. DUO                               
  382 DUO Henri van Helden      1987 Drunen              
  383 DUO Huibert van Helden    1989 Genderen            
  384 DUO Fit in Lith           1990 's-Gravenhage       
  385 DUO Thomas van der Kolk   1980 TLV De Langstraat   
  386 DUO Hans en Marielle      1960 TLV De Langstraat   
  387 DUO Joyce Caro            1999 Tri Team Kijani     
  388 DUO Jelle Doeswijk        1982 Bocholt (BEL)       
  389 DUO Annet Nimeijer & Pim  1989 Tri2one             
  390 DUO Joost de Kroon        1964 TLV De Langstraat   
  391 DUO Ralf & Iris           1984 Almkerk             
  394 DUO Yolanda Deen          1965 Drunen              
  395 DUO Erik van der Lee      1974 Drunen              
  397 DUO Goos van Pelt         1969 Genderen            
  398 DUO Daeip de Steenkoning  1989 Oisterwijk          
  399 DUO Arjan Sennef & Bert L 1967 Vlijmen             

Verenigingnieuws

* ALV maandag 18 maart 2019 om 20:00 uur in Clubhuis. Ben jij er ook?

*Verbeeten Challenge, 2 april 2019. Al ingeschreven Team TLV De Langstraat?

 

Afbeeldingsresultaat voor rogelli