Thuis pagina Verder

 

 

Hieronder de eerste voorinschrijvingen voor Tanis Triathlon De Langstraat op 2 juni 2019


                              DEELNEMERSLIJST
21-05-2019 22:54                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------
      H10, 1/16 TRIATHLON                                
  401 Willem Noort              2008 Kerkwijk            
  405 Mick van Tetering         2009 De Langstraat       
  410 Jayson Pot                2009 De Langstraat       
                                                         
      D12, 1/16 TRIATHLON                                
  406 Inte van Kralingen        2007 CDTG                
  411 Elien Smits               2007 De Langstraat       
                                                         
      H12, 1/16 TRIATHLON                                
    1 Mathé van Noorloos        2006 De Langstraat       
                                                         
      H14+, 1/16 TRIATHLON                               
  400 Robin Schols              2004 Krimpenerwaard      
  402 Pieter Noort              2005 Kerkwijk            
  403 Koen Magnee               2004 Son en Breugel      
  404 Wouter van den Elshout    2004 Ironmanagers Nederla
  407 Sander van Kralingen      2004 Hilversum           
  408 Justin Steenkamp          2004 NTB                 
                                                         
      D14, 1/8 TRIATHLON                                 
  222 Chimene Huisman           2004 CDTG                
                                                         
      H14, 1/8 TRIATHLON                                 
  284 Hidde van Dam             2004 Montfoort           
                                                         
      D16, 1/8 TRIATHLON                                 
  293 Soo Yin van Noorloos      2003 De Langstraat       
  324 Willemijn Fuite           2002 De Langstraat       
                                                         
      DREC, 1/8 TRIATHLON                                
  201 Yvonne Kerkhof            1978 De Langstraat       
  205 Erlinde Scheps            1981 TVA                 
  207 Anne Junggeburth          1993 Waalwijk            
  210 Carin van den Bosch       1967 TZC / Vahalis       
  214 Charlotte Verhoeven       1979 Tanis               
  215 Evelien Westra            1976 Tanis               
  224 Joyce Mulder              1976 TV Dordrecht        
  225 Diantha van der Meer      1968 TV Dordrecht        
  229 Marjolein Rombouts        1968 CDTG                
  230 Jose Boeije               1985 De Langstraat       
  243 José van Meel             1977 Breda               
  251 Brigitte van Gerwen       1971 adsv Dynamica       
  252 Joyce Molewijk            1982 Oosterhout Nb       
  258 Marieke de Leede          1984 NTB                 
  260 Simone Rademakers         1976 Weert               
  262 Bianca van den Belt       1995 NTB                 
  263 Marloes van Nistelrooij   1982 Nuland              
  269 Agnes van Suijlekom       1996 Hellas              
  277 Ingeborg van Liempt       1984 Dongen              
  278 Eline Hermens             1997 M.S.T.V. Ferro Mosae
  279 Maud Straathof            1976 CDTG                
  280 Pien Rommens              1969 Utrecht             
  281 Maike van Eijndthoven     1980 Utrecht             
  283 Jolanda Muilenburg        1980 Maarssen            
  285 Trix Hoppenbrouwer        1962 CDTG                
  286 Kim Lahaije               1997 De Langstraat       
  290 Nicole Ebbeling           1983 Maarssen            
  296 Maud van Gastel           1975 Loon op Zand        
  298 Pleunie Treffers          1975 Waalwijk            
  300 Connie van Marrewijk      1967 De Langstraat St2Tri
  301 Ans Harthoorn             1988 De Langstraat St2Tri
  304 Ellen Hermes              1985 De Langstraat St2Tri
  305 Marion Nabuurs            1969 De Langstraat St2Tri
  306 Simone de Geus            1974 De Langstraat St2Tri
  307 Manon Drost               1995 De Langstraat St2Tri
  309 Marjolein Maas            1987 De Langstraat St2Tri
  311 Anne Junggeburth          1993 De Langstraat St2Tri
  312 Karin Franken             1967 De Langstraat St2Tri
  314 Angela Prijt              1971 De Langstraat St2Tri
  316 Wendy van Kuijk           1979 De Langstraat St2Tri
  318 Claire Mols               1968 De Langstraat       
  319 Lieke Ouwerkerk           1999 Triathliem          
  330 Chantal Timmermans        1989 De Langstraat       
  340 Lisa Barcelo              1992 Hellas              
  341 Clémentine Dejax          1994 Hellas              
                                                         
      HREC, 1/8 TRIATHLON                                
  200 Harry Biemans             1977 Tilburg             
  202 Dave Wijdemans            1972 Tilburg             
  203 Norbert Lepsenyi          1986 NTB                 
  204 Christian le Sage         1984 CDTG                
  206 Gosse Bakker              1973 Breda               
  208 Hein Merkx                1974 Loon op Zand        
  209 Mark Wouters              1974 Loon op Zand        
  211 TRIO Tanis Toppers een    1990 Tanis               
  212 TRIO Tanis Team           1991 Tanis               
  213 Bas Kemp                  1969 Tanis               
  216 Thomas Schenkels          1986 Tanis               
  217 Dennis Kusters            1989 Tanis               
  218 Rik van Gasteren          1964 NTB                 
  219 Robert IJzermans          1973 De Langstraat       
  220 Arie Blokland             1964 NTB                 
  221 Martin Doolaar            1975 Utrecht             
  223 Erik Huisman              1974 CDTG                
  226 Jochem Manders            1977 Vlijmen             
  227 Frank Baars               1982 Hellas              
  228 Robin Iking               1992 CDTG                
  231 Holger Totzke             1971 Rotterdam           
  232 Marco Hoogerbrugge        1971 Rotterdam           
  233 Bart Klein                1988 Utrecht             
  234 Dave van Emmerik          1980 Goirle              
  235 Fokkejan Meijer           1988 Tilburg             
  236 Koen Vercammen            1994 Goirle              
  237 Rob Maas                  1992 CDTG                
  238 Frank Henselmans          1988 Valkenswaard        
  239 Kevin Krielaart           1989 Aalst Gld           
  240 Koen Spijkers             1975 Loon op Zand        
  241 Roland van Putten         1965 Rotterdam           
  242 Kees Akershoek            1969 NTB                 
  244 Hessel Schoonderwoerd     1966 Goirle              
  245 Martijn Groeneveld        1991 Rijswijk Zh         
  246 John van Heijningen       1990 Aalst Gld           
  247 Tom van Heijningen        1984 Aalst Gld           
  248 Chris Blommendaal         1989 RDG                 
  249 Johan van den Berg        1963 Maasdam             
  250 Jonous Hatjimuezin        1990 Breda               
  253 Arie Eikelenboom          1978 Oosterhout Nb       
  254 Pascal Middelburg         1977 Rotterdam           
  255 Martijn van Gastel        1974 Loon op Zand        
  256 Constant Gielen           1982 Teteringen          
  257 Guido Sala                1967 NTB                 
  259 Edwin Achterberg          1973 NTB                 
  261 Barry Oomen               1981 Zaltbommel          
  264 Thymen van Voorst         1989 Ravenstein          
  265 Jadran Braber             1985 Oosterhout Nb       
  266 Michael Blom              1986 Oosterhout Nb       
  267 Mark Kraaijeveld          1988 NTB                 
  268 Rob Vos                   1993 CDTG                
  270 Bjorn van den Einden      1987 Den Dungen          
  271 Nick van Engelen          1986 Schijndel           
  272 Jos Wilborts              1949 Road Runners        
  273 Dirk van der Lee          1981 Amsterdam           
  274 Dennis Hofman             1975 Hendrik-Ido-Ambacht 
  275 Johan Plomp               1975 Numansdorp          
  276 Joep Timmermans           1981 Tilburg             
  282 Jorn Schulting            1995 NTB                 
  287 Rini Gootjes              1949 De Langstraat       
  288 Johan Traa                1969 De Langstraat       
  289 Martijn schoormans        1983 CDTG                
  291 Gerrit Heijkoop           1980 Heuvelrug Triathlon 
  292 Berry Maas                1983 Made                
  294 Wichard van Noorloos      1973 De Langstraat       
  295 Robin van Hamburg         1973 Toga                
  297 Jesse Van Hust            1996 NSTV Trion          
  299 Dirk Timmermans           1967 NTB                 
  302 Jasper Harthoorn          1982 De Langstraat St2Tri
  303 Henri Klijn               1971 De Langstraat St2Tri
  308 Lennart Glabbeek          1992 De Langstraat St2Tri
  310 Ralf Oudheusden           1987 De Langstraat St2Tri
  313 Stefan Janssen            1966 Cerberus            
  315 John Kroeze               1965 De Langstraat St2Tri
  317 Paul Kuijpers             1976 De Langstraat St2Tri
  320 Vincent van den Elsen     1969 Oisterwijk          
  321 Jeroen Klijn              1978 Loon op Zand        
  322 Arno Winkelmolen          1971 De Langstraat       
  323 Evert-Jan van den Akker   1968 Rotterdam           
  325 Leon van Schie            1987 Honselersdijk       
  326 Guy Frissen               1993 CDTG                
  331 Remco Beems               1979 Oss                 
  333 Jan Willem Vaneker        1996 CDTG                
  334 Walter Marien             1959 Hulshout (BEL)      
                                                         
      D20, 1/4 TRIATHLON                                 
   10 Rylana Soepenberg         1984 Unltd               
   25 Bertine Schniedewind      1987 Bollenstreek        
   28 Michelle Velthuizen       1994 Bollenstreek        
   52 Ank van Dongen            1992 Prinsenbeek         
   54 Anouk Biemans             1992 Breda               
   66 Wanda Sloos               1980 NTB                 
   75 Lizzy Bastiaansen         1996 NTB                 
   82 Suzan Rutten              1991 Tilburg             
   86 Tanja Donkers             1986 Ironmanagers Nederla
   97 Tessa Vos                 1985 CDTG                
  125 Emilie Stevens            1989 De Langstraat       
  128 Mariska de Winter         1993 Utrecht             
  129 Ka Lai Leung              1990 Utrecht             
  130 Marleen Mastenbroek       1993 Utrecht             
  131 Kaylee van Gent           1994 Breda               
  134 Farida Batenburg          1997 Piershil            
  135 Krissy Basstein           1990 Prinsenbeek         
  149 Ilona boer                1982 Heeswijk-Dinther    
                                                         
      H20, 1/4 TRIATHLON                                 
    3 Jardy van den Heuvel      1995 Tri Team Kijani     
    4 Stijn Kuipers             1989 NSTV Trion          
   15 Stefan de Gier            1996 Tanis               
   23 Tom Rickli                1992 Utrecht             
   27 Marcel Lagerwerf          1985 NTB                 
   33 Ruud Mesu                 1980 Middelburg          
   37 Tom Michielsen            1987 CDTG                
   42 Jelle Bekke               1988 's-Hertogenbosch    
   43 Tim van der Pol           1990 's-Hertogenbosch    
   44 Tom den Ouden             1981 Utrecht             
   46 Dirk Dodebier             1990 Tilburg             
   47 Martijn Baan              1981 NTB                 
   49 Peter Hoex                1983 NTB                 
   50 Bart van Dongen           1989 Prinsenbeek         
   51 Kevin Kleijn              1990 Prinsenbeek         
   53 Robbert Braaksma          1992 Breda               
   55 Ivo Molkenboer            1984 Breda               
   59 Jan-Willem van Schaik     1983 Prinsenbeek         
   69 Bram Treffers             1999 De Langstraat       
   74 Johnno van Boesschoten    1996 Ironmanagers Nederla
   78 Rik Huijbregts            1991 Riel                
   80 Cordy Pittens             1983 Trioss              
   81 Dennis van Beek           1985 RDG                 
   84 Menno de Boer             1992 Utrecht             
   85 Wiebe Jan de Boer         1991 Utrecht             
   87 Joffrey Groenendaal       1986 Trioss              
   93 Remi Boon                 1982 TV Dordrecht        
   95 Nard Hoefnagels           1981 Breda               
   96 Roel Suijkerbuijk         1983 Teteringen          
   98 Antoine Gori              1995 Rijswijk Zh         
  103 Ruud Leijtens             1994 De Langstraat       
  106 Jonathan Visser           1997 Etten-Leur          
  107 Arjan Jonkman             1987 Breda               
  108 Lukas Jonkman             1985 Koudekerke          
  109 Herriaan Franssen         1993 Breda               
  111 Pieter Verkleij           1982 Nijmegen            
  115 Julian van den Berg       1994 Breda               
  116 Giovanni Visser           1999 Sliedrecht          
  119 Dennis de Wit             1987 Venlo               
  120 Ruben Osnabrugge          1986 Rotterdam           
  121 Stefan Barbiers           1989 Rotterdam           
  123 Crum van der Linden       1985 adsv Dynamica       
  124 Rikus van Groesen         1991 Hellas              
  127 Dylan Alleijn             1986 Breda               
  132 Rob van Hoef              1989 NTB                 
  133 Mark Beukeboom            1991 Amsterdam           
  140 Tim Greve                 1989 Naaldwijk           
  150 Marcel Muskens            1983 De Langstraat       
                                                         
      D40, 1/4 TRIATHLON                                 
   16 Jolanda Pijnenburg        1974 De Langstraat       
   70 Miranda Treffers          1973 De Langstraat       
   92 Ester Romijn              1973 Tilburg             
   94 Martine Rozenbrand        1977 Kaatsheuvel         
  105 Darinka Oslak             1976 NTB                 
  126 Wendy Kroesen             1973 De Langstraat       
                                                         
      H40, 1/4 TRIATHLON                                 
    7 Sjon Oremans              1973 Vlijmen             
   12 Mark van den Bergh        1978 Toga                
   17 Aart Krijtenburg          1975 Amersfoort          
   18 Ad Vervoort               1970 Tanis               
   26 Elmar van Deijck          1970 De Langstraat       
   39 Kees Claasen              1972 NTB                 
   40 Jeroen van Hees           1973 NTB                 
   48 Sjoerd Wierda             1975 TZC / Vahalis       
   57 Lorenzo Guiljam           1974 De Langstraat       
   58 Arnold Koetsier           1974 NTB                 
   60 Francois Nooten           1973 CDTG                
   61 Bram van Rijt             1979 Oisterwijk          
   65 Martijn van Boxtel        1979 Berkel-Enschot      
   68 Paul Bijkerk              1974 NTB                 
   72 Carlo van Loon            1975 Zaltbommel          
   79 Twan van Grinsven         1978 Trioss              
   91 Joey Stam                 1977 Dordrecht           
  100 Eelco Noort               1972 NTB                 
  101 Matteo Bettoni            1978 Schiedam            
  112 Falco Heezen              1978 Rotterdam           
  114 Rene Mol                  1971 Rotterdam           
  117 Guido Tap                 1974 TVB                 
  138 PJ Kolijn                 1975 Strijensas          
  139 Mark v/d Westelaken       1976 De Langstraat St2Tri
  141 Sander van Dam            1977 Rossum Gld          
                                                         
      D50, 1/4 TRIATHLON                                 
    8 Christa Meurs             1960 De Langstraat St2Tri
   11 Laura van der Waal        1967 TV Dordrecht        
   41 Astrid Verbruggen         1968 TZC / Vahalis       
   64 Tiny Hol                  1965 TZC / Vahalis       
  110 Jacqueline Stouten        1963 Dongen              
  113 Ellen Wilms               1963 TZC / Vahalis       
                                                         
      H50, 1/4 TRIATHLON                                 
    5 Robbert-Jan van Lemmen    1966 Uden                
    6 Fred Box                  1965 NTB                 
    9 Richard Nusteling         1967 TV Dordrecht        
   13 Ruud Klever               1966 De Langstraat       
   19 Anthony de Winter         1961 Tanis               
   20 Charles Kuurstra          1965 TZC / Vahalis       
   21 Jan van Loenen            1960 TZC / Vahalis       
   22 Paul Hertroys             1967 Waalwijk            
   24 Werner Rickli             1963 Driebergen-Rijsenbur
   29 Maarten Krijnen           1968 NTB                 
   30 Willem van der Meulen     1961 TZC / Vahalis       
   32 Dick Scholtus             1961 TZC / Vahalis       
   36 Gijsbert van de Water     1961 TZC / Vahalis       
   38 Pim Udo                   1967 TZC / Vahalis       
   45 Rien van Harten           1966 Capelle aan den IJss
   56 Rob Braaksma              1962 Prinsenbeek         
   62 Bas Bluyssen              1962 Cerberus            
   63 Peter Mulders             1968 Tilburg             
   67 Theo Janssen              1960 NTB                 
   71 Huub Weijs                1966 Rijen               
   73 Jan Nieuwkoop             1969 De Langstraat       
   76 Marcel Bierings           1966 De Langstraat       
   77 Gert-Jan Van der Heijden  1969 Riel                
   83 Leo van der Harg          1965 TG Voorne           
   88 Leo van Gent              1963 NTB                 
   89 Stan Voogd                1968 Waalwijk            
   90 Ad Van Iersel             1966 Made                
   99 Edward Jacobs             1962 Wageningen          
  102 Toine van Gils            1966 Dongen              
  104 Arjon de Bok              1969 CDTG                
  118 Gerard Timmermans         1964 De Langstraat       
  122 Ramon Mannie              1966 CDTG                
  136 Marc van Hassel           1969 RDG                 
  137 Ron van Lamoen            1965 Houten              
                                                         
      D60, 1/4 TRIATHLON                                 
   34 Marian de Jong            1959 TV Dordrecht        
   35 Joke Heijmans             1954 TV Dordrecht        
                                                         
      H60, 1/4 TRIATHLON                                 
   14 Ton Rosenberg             1956 Tilburg             
   31 Jan van Liempt            1953 Ironmanagers Nederla
                                                         
      TRIO, 1/4 TRIATHLON                                
  180 TRIO/DUO Margriet Schoute 1996 Genderen            
  181 TRIO/DUO Wessel Vos       1992 Tanis               
  182 TRIO/DUO Pieter Cappon    1993 TVB                 
  183 TRIO/DUO Frank Bauhaus    1959 Moers (GER)         
  184 TRIO/DUO Leo Tanis                 1959 Oosterhout Nb       


Verenigingnieuws

* De nieuwe Triade is weer on-line.

 

Afbeeldingsresultaat voor rogelli