Thuis pagina Verder

 

Hieronder de uitslagen zoals deze ook te vinden zijn op www.uitslagen.nl



                      30E MARESIA CROSS - KAATSHEUVEL
                              UITSLAGENLIJST
12-11-2018 21:33                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      MPUPC, M/J PUP C/B 1.2                                 
    1 Lynn van Hest          12 Tilburg Road Runners     6:18
    2 Isa Stroucken          12 Taxandria Atletiek       6:44
    3 Eline Pelkmans         12 Sprint                   6:46
    4 Lenthe Lieveld         11 Taxandria Atletiek       7:03
    5 Jasmijn van den Oetela 11 Taxandria Atletiek       7:12
    6 Fleur Claessen         11 ACW '66                  7:22
    7 Evy van den Beemt      12 Sprint                   7:37
    8 Marit Brok             13 Elshout                  9:16
                                                             
      JPUPC, M/J PUP C/B 1.2                                 
    1 Teun Schoenmakers      11 Taxandria Atletiek       5:31
    2 Bram Groot             11 Tilburg Road Runners     5:34
    3 Olav Jansen            11 Waalwijk                 5:44
    4 Ilian Strooper         11 Attila                   5:46
    5 Lander Jansens         11 Gloria                   6:09
    6 Mike van der Galien    11 Atledo                   6:11
    7 Hugo de Jong           11 Attila                   6:15
    8 Toon Zebregs           11 Attila                   6:16
    9 Raf JŲrissen           11 Gloria                   6:25
   10 Willem de Jong         11 Atledo                   6:29
   11 Jelle Jansen           11 Atledo                   6:33
   12 Sam van Falier         12 Haarsteeg                6:40
   13 Patryk Baczkowski      11 Zevenbergen              6:42
   14 Sjoerd Patuit          11 Energie                  6:53
   15 Brim Devue             11 Gloria                   6:55
   16 Mark Brok              11 Elshout                  7:23
   17 Mats Nijeholt          12 Galder                   7:30
   18 Daan Verschoor         11 Drunen                   7:32
   19 Bram van Aert          12 Sprint                   7:50
   20 Giel van den Mosselaar 11 Atledo                   7:51
   21 Thijs Vos              13 Tilburg                  8:22
   22 Bruce Rombouts         11 Waalwijk                 8:52
                                                             
      MPUPB, M/J PUP C/B 1.2                                 
    1 Femke de Weerdt        10 Sprint                   5:48
    2 Elin de Koeijer        10 Attila                   6:00
    3 Zarah Versluis         10 Taxandria Atletiek       6:13
    4 Tessa van Drunen       10 Attila                   6:21
    5 Louise Pinxteren       10 Gloria                   6:23
    6 Stien Huijbrechts      10 Gloria                   6:38
    7 Floor Eelkema          10 Scorpio                  6:48
    8 Mirthe van den Broek   10 Gloria                   6:51
    9 Evy Vos                10 Tilburg Road Runners     6:54
   10 Stine van den Berg     10 Rotterdam Atletiek       6:58
   11 Tula Hermus            10 Fortius                  6:59
   12 Ise Roozen             10 Taxandria Atletiek       7:02
   13 DaniŽlle Vrijmoed      10 Scorpio                  7:08
   14 Jill Hess              10 Taxandria Atletiek       7:14
   15 Isa Laro               10 Attila                   7:16
   16 Lieke Verschoor        10 DAK                      7:20
   17 Jet Rodenburg          10 Attila                   7:34
   18 Keisha Jansen          10 Scorpio                  7:44
   19 Saar van Holland       10 Attila                   7:47
   20 Bregje ten Wolde       10 Sprint                   7:56
                                                             
      JPUPB, M/J PUP C/B 1.2                                 
    1 Thom Pelkmans          10 Sprint                   5:03
    2 Daimy van Beek         10 Fortuna                  5:12
    3 Tycho Damen            10 Breda                    5:18
    4 Stan Struyfs           10 Gloria                   5:22
    5 Gijs Winnubst          10 Spiridon                 5:24
    6 Max Crutzen            10 Sprint                   5:27
    7 Gijs Versteden         10 Attila                   5:37
    8 Siebe van der Lee      10 Atledo                   5:40
    9 Sam Stroucken          10 Taxandria Atletiek       5:50
   10 Mick Soijer            10 Attila                   5:58
   11 Milan Bavius           10 Atledo                   6:02
   12 Rens Gulickx           10 Gloria                   6:05
   13 Ramon Derks            10 Atledo                   6:07
   14 Jop Nijeholt           10 Sprint                   6:27
   15 Timme Weterings        10 Attila                   6:36
   16 Ferre Florijn          10 Scorpio                  7:10
   17 Jort Griep             10 Scorpio                  7:18
   18 Lucas Kam              10 Atledo                   7:25
   19 Jasper Broeders        10 Atledo                   7:28
   20 Luca Kiladze           10 Sprint                   7:41
   21 Goof Schoormans        10 Atledo                   7:45
   22 Jelle van den Beemt    10 Meerle (BEL)             7:53
   23 Jens de Bie            10 Atledo                   8:25

      MPUPA, M PUP A 1.2 K                                   
    1 ZoŽ van Gils           08 Rotterdam Atletiek       4:54
    2 Freke van Eil          08 Gloria                   5:20
    3 Juul Hoekstra          08 Sprint                   5:29
    4 Amber Jansens          09 Gloria                   5:32
    5 Nieke Westerveen       08 Atledo                   5:35
    6 Welmoed van Schaik     08 Prins Hendrik            5:37
    7 Iselle Versluis        08 Taxandria Atletiek       5:41
    8 Roos Marijnissen       09 Sprint                   5:43
    9 Sil van Opstal         09 Sprint                   5:48
   10 Noor Faas              08 Sprint                   5:50
   11 Mila Weerstra          09 Tilburg Road Runners     5:51
   12 Puck van Gils          08 Sprint                   5:54
   13 Demi de Vaan           08 Taxandria Atletiek       5:57
   14 Mila Pullens           08 ACW '66                  5:58
   15 Ellen Smits            08 Drunen                   6:02
   16 Nienke Mol             08 Sprint                   6:04
   17 Katja Houtepen         09 Sprint                   6:06
   18 Anne Bos               09 Scorpio                  6:08
   19 Florien Pinxteren      08 Gloria                   6:09
   20 Anouk Rutjes           09 Atledo                   6:12
   21 Amy van Gestel         09 Attila                   6:13
   22 Elise Schoenmakers     08 Haaren                   6:14
   23 Tessa van Tilburg      09 Sprint                   6:16
   24 Inge Winnubst          08 Spiridon                 6:18
   25 Jitte Stabel           09 Gloria                   6:27
   26 Janna Kappen           09 Sprint                   6:28
   27 Veerle de Jong         08 Attila                   6:30
   28 Milou van Nigtevegt    09 Attila                   6:31
   29 Laura Schuurmans       09 Tilburg                  6:34
   30 Jip de Wijs            09 Sprint                   6:35
   31 Babette Dumoulin       09 ACW '66                  6:38
   32 Sanna Becx             09 Tilburg Road Runners     6:40
   33 Emma van Kan           08 Sprint                   6:43
   34 Fiene Schout           08 Sprint                   6:45
   35 Benthe Leermakers      08 Taxandria Atletiek       6:47
   36 Lotte Damen            08 Sprint                   6:50
   37 LoÔs Martens           09 Sprint                   6:54
   38 Lotte Simon            09 ACW '66                  6:58
   39 Milou van den Broek    09 Attila                   7:20
   40 Roos Mutsaers          09 Tilburg                  7:23
                                                          
      JPUPA, J PUP A 1.2 K                                   
    1 Thijmen van Wijchen    09 GAC Hilversum            4:32
    2 Len Horvers            09 Tilburg Road Runners     4:35
    3 Florian van Wijchen    09 GAC Hilversum            4:37
    4 Lucas Rutjes           08 Atledo                   4:47
    5 Boris Bastiaans        08 Sprint                   4:59
    6 Tijn Loderus           09 Sprint                   5:02
    7 Boris Griep            08 Scorpio                  5:04
    8 Loek Graafmans         08 Spiridon                 5:07
    9 Harrie Wijtmans        09 Astylos                  5:12
   10 Tom Verhoeven          09 Sprint                   5:16
   11 Rogier Gitz            09 Attila                   5:18
   12 Juul van Eil           08 Gloria                   5:19
   13 Yuri Derks             08 Atledo                   5:22
   14 Axel Jansen            08 Waalwijk                 5:24
   15 Finn Hoek              09 Scorpio                  5:26
   16 Sam Boelen             08 Fortuna                  5:28
   17 Iker Kuijs             09 DAK                      5:29
   18 Jur van der Heijden    08 Sprint                   5:32
   19 Jiri van Bokhoven      09 DAK                      5:34
   20 Julian Smulders        09 Attila                   5:37
   21 Jelle Kreeft           08 Spiridon                 5:38
   22 Niels Kunnen           08 Attila                   5:39
   23 Bram van Wagtendonk    09 Sprint                   5:41
   24 Wilbert van den Burg   08 Spiridon                 5:45
   25 Joep van Og            09 Sprint                   5:46
   26 Luuk Bosveld           08 Fortius                  5:49
   27 Mads Schellekens       08 Attila                   5:52
   28 Lucas van den Oetelaar 09 Oisterwijk               5:57
   29 Max Verschoor          08 DAK                      5:59
   30 Bob ten Wolde          09 Sprint                   6:02
   31 Barney van den Broek   08 Gloria                   6:10
   32 Jurre Sjaardema        08 Sprint                   6:14
   33 Mark Franken           08 Sprint                   6:15
   34 Stijn Koek             08 ACW '66                  6:17
   35 Fynn Bermingham        09 Sprint                   6:20
   36 Maarten van Schaik     08 Prins Hendrik            6:21
   37 Stanley van den Broek  08 Gloria                   6:24
   38 Kenyi Irokromo         09 Tilburg Road Runners     6:26
   39 Thijs van Aert         09 Sprint                   6:28
   40 Wald Verkroost         09 Sprint                   6:29
   41 Tijmen Rotte           08 Sprint                   6:31
   42 Gijs van den Hurk      09 Sprint                   6:33
   43 Lukas Kegler           09 Sprint                   6:35
   44 Mick van Tetering      09 Waalwijk                 7:04
   45 Jens van den Aker      09 Taxandria Atletiek       7:06
   46 Fenn Oerlemans         09 Atledo                   7:10
   47 Teun Jansen            09 Sprint                   7:24
   48 Stefan van Tilborg     08 Gloria                   8:41
                                                             
      MJUND, M/J JUN D 2.3 K                                 
    1 Lila van Nieuwkoop     06 Energie                  9:09
    2 Layana Chrafih         06 Rotterdam                9:17
    3 Lieve Peters           06 Tilburg Road Runners     9:21
    4 Gwen van Hest          06 Tilburg Road Runners     9:29
    5 Lotte Griep            06 Scorpio                  9:48
    6 Roza Willemen          07 Sprint                   9:53
    7 Djayla Hoek            07 Sprint                  10:12
    8 Fenna Winkel           07 Sprint                  10:15
    9 Elin van den Berg      07 Rotterdam Atletiek      10:19
   10 Angel-lynn van Vugt    06 Sprint                  10:23
   11 Meike van Ravenstein   06 ACW '66                 10:28
   12 Meike van den Broek    07 Gloria                  10:30
   13 Noelle Schalk          06 Spiridon                10:43
   14 Valerie Bruurmijn      06 Gloria                  10:52
   15 Anne Smits             06 DAK                     10:57
   16 Jade Pullens           06 ACW '66                 11:01
   17 Novi Hermus            07 Fortius                 11:13
   18 Juul Lammers           06 Sprint                  11:23
   19 Yara van der Heijden   06 Sprint                  11:27
   20 Ghislaine Schalk       07 Spiridon                11:33
   21 Lotte van Dessel       07 DJA                     11:39
   22 Mirre Stabel           06 Gloria                  11:41
   23 Imke Geenen            07 Gloria                  11:42
   24 Heleen de Bie          07 Atledo                  11:44
   25 Ziva Devue             07 Gloria                  12:19
   26 Renťe Kramer           07 Atledo                  13:27
                                                             
      JJUND, M/J JUN D 2.3 K                                 
    1 Daan van Dessel        06 DJA                      8:33
    2 Vigo Maljaars          06 Scorpio                  8:47
    3 Lennart de Vries       06 Scorpio                  8:49
    4 Daan van Gils          07 Puttershoek              8:51
    5 Luuk Pelkmans          06 Sprint                   9:00
    6 Sjoerd Bastiaans       07 Sprint                   9:03
    7 Gijs Schoenmakers      06 Taxandria Atletiek       9:19
    8 Dirk Lorkeers          07 Sprint                   9:27
    9 Stijn Maarschalk       06 Scorpio                  9:36
   10 Ryan Heeren            06 Spiridon                 9:41
   11 Kilan Goddijn          07 Sprint                   9:46
   12 Thijmen Kegler         07 Sprint                   9:56
   13 Ruben van Geenen       07 Waalwijk                10:06
   14 David van Laerhoven    06 Taxandria Atletiek      10:09
   15 Ryan Vos               07 Tilburg Road Runners    10:13
   16 Michel Gulickx         06 Gloria                  10:24
   17 Jules van Kan          06 Sprint                  10:33
   18 Stan van Gestel        07 DAK                     10:36
   19 Mik Strooper           07 Tilburg Road Runners    10:37
   20 Joran Kant             06 Scorpio                 10:40
   21 Quinten Bressers       06 Atledo                  10:45
   22 Koen van Weerden       06 DAK                     10:48
   23 Pelle Verschure        07 ACW '66                 10:55
   24 Jesse Boomaars         06 Sprint                  10:56
   25 Matthijs Koek          06 ACW '66                 10:59
   26 Tom van Es             06 Sprint                  11:04
   27 Mats Alferink          07 Atledo                  11:07
   28 Huub Kuyvenhoven       07 Sprint                  11:08
   29 Bas Guikink            07 Sprint                  11:09
   30 Merlijn Pellis         07 Sprint                  11:20
   31 Luca Uitenbroek        06 Scorpio                 11:21
   32 Jesse van Gestel       07 Attila                  11:22
   33 Simon van Falier       06 Haarsteeg               11:29
   34 Joep van Falier        07 Haarsteeg               11:30
   35 Sander ten Have        06 Tilburg Road Runners    11:31
   36 Ties Mutsaers          07 Atledo                  11:36
   37 Daan van der Made      06 Scorpio                 11:37
   38 Joris Baalmans         06 Atledo                  12:56
   39 Noah Baars             07 Sprint                  13:07
   40 Matz Hoven             06 Attila                  13:36
                                                             
      MJUNC, M/J JUN C 2.3 K                                 
    1 Marit Griep            04 Scorpio                  8:28
    2 Anne de Jong           04 Atledo                   8:47
    3 Amber Bosman           04 Energie                  9:01
    4 Roos de Jong           05 Atledo                   9:15
    5 Anouk Boomaerts        05 DJA                      9:36
    6 Silkie Graafmans       05 Spiridon                 9:50
    7 Anlia van den Bos      05 THOR                     9:55
    8 Nienke Blom            05 Sprint                  10:00
    9 Iris Verheij           04 Prins Hendrik           10:05
   10 Anouk Andeweg          05 Spiridon                10:17
   11 Vera van den Burg      05 Spiridon                10:28
   12 Luna Faas              05 Sprint                  10:49
   13 Femke Gijzen           05 Sprint                  10:54
   14 Hasse Horvers          04 Tilburg Road Runners    13:45
   15 Hiske Koudenburg       05 Oisterwijk              13:57
                                                             
      JJUNC, M/J JUN C 2.3 K                                 
    1 Milan Watzeels            Attila                   8:25
    2 Jelle van Geel         05 THOR                     8:30
    3 Mees Schneider         05 Fortius                  8:30
    4 Steyn Potuit           04 Energie                  8:39
    5 Pepijn Roels           04 Sprint                   8:41
    6 Cas van Gorp           04 Taxandria Atletiek       8:53
    7 Rick Smits             05 DAK                      8:55
    8 Joost Winkel           04 Sprint                   8:59
    9 Mathijs Goris          04 Gloria                   9:04
   10 Remko van den Hout     04 Attila                   9:10
   11 Vic Struyfs            05 Gloria                   9:13
   12 Thomas van Orsouw      05 Oss '78                  9:20
   13 Kamiel Watzeels        05 Attila                   9:23
   14 Freek Bosveld          05 Fortius                  9:33
   15 Timo Timmermans        04 Gloria                   9:38
   16 Tristan van de Loop    04 ACW '66                  9:43
   17 Pepijn Wijnen          05 Atledo                   9:48
   18 Arne Dierckx           04 Gloria                   9:58
   19 Luuk Strooper          04 Tilburg Road Runners    10:24
   20 Michon Goddijn         04 Sprint                  10:37
   21 Jules Karremans        04 Attila                  10:45
   22 Kwinten Rotte          05 Sprint                  10:52
   23 Jip Suijkerbuijk       05 Tilburg Road Runners    10:58
   24 Kasper Baalmans        05 Atledo                  13:21
                                                             
      MJUNB, M/J JUN B 3.3KM                                 
    1 Yara Schoenmakers      03 Running Team Eindhov    13:00
    2 Willemijn Fuite        02 Attila                  13:34
    3 Elke Wijkmans          03 Astylos                 14:02
    4 Lotte van Orsouw       03 Oss '78                 14:33
    5 Lotte van Lieshout     03 Energie                 14:46
    6 Parel van Nieuwkoop    03 Energie                 15:18
    7 Nikki van Gool         02 Gloria                  16:39
    8 Gitte Wilmsen          02 Gloria                  17:17
    9 Jeske van de Laar      02 Attila                  19:15
                                                             
      JJUNB, M/J JUN B 3.3KM                                 
    1 Lars Laros             02 Scorpio                 10:59
    2 Ernson van den Bos     03 Scorpio                 11:14
    3 Brik van Dusseldorp    02 Gorinchem               11:19
    4 Jasper van Laarhoven   02 Atledo                  11:50
    5 Syb de Jong            02 Nederlandse Triathlo    12:01
    6 Jeroen Van der Zee     02 Nederlandse Triathlo    12:14
    7 Rick Verhagen          02 Energie                 13:12
    8 Casper Suijkerbuijk    03 Tilburg Road Runners    13:17
    9 Tijn Blom              02 Sprint                  13:20
   10 Jim van Esch           03 Taxandria Atletiek      13:24
   11 Danick Imholz          03 Energie                 13:55
   12 Reijer Koudenburg      03 Taxandria Atletiek      14:01
   13 Stan van Tilburg       03 Sprint                  15:39
                                                             
      MJUNA, M/J JUN A 3.3KM                                 
    1 Frouke Benz            01 Energie                 16:54
                                                             
      JJUNA, M/J JUN A 3.3KM                                 
    1 Lars Schellekens       01 Attila                  11:28
    2 Stan de Deugd          01 Spado                   11:58
    3 Sander Verweij         00 Taxandria Atletiek      12:21
    4 Ian de Juncker         01 Attila                  12:56
    5 Jason Smits            01 ACW '66                 13:22
    6 Julian Buckmann        01 ACW '66                 14:43
    7 Geert van Krevelen     01 Atledo                  19:34
    8 Jock van Bragt *       99 Nederlandse Triathlo         
                                                             
      M-VB, M/J VB SERIE 1.                                  
    1 Femke Bongers          97 Sprint                   6:33
    2 Lieke Sweep            95 Sprint                   6:36
    3 Minke Geraerts         79 Sprint                   9:06
                                                             
      J-VB, M/J VB SERIE 1.                                  
    1 Colin Bressers         03 Atledo                   4:21
    2 Tjalle Vink            03 ACW '66                  5:02
    3 Lars van Ravenstein    94 Waalwijk                 5:34
    4 Jesse Vink             04 ACW '66                  6:10
    5 Brydon Dammers         06 Sprint                   6:28
    6 Tom Schoeters          88 Gloria                   8:26
                                                             
      VSEN, DAMES (20/35/45                                  
    1 Sara van Grunsven      97 Tilburg Road Runners    30:12
    2 Jeannette Smelt        84 De Langstraat           30:47
    3 Lindsey Faken          92 Energie                 30:56
    4 Eva Cornelisse         97 Nederlandse Triathlo    31:12
    5 Bente Smagge           99 Attila                  33:24
    6 Lotte Veldhoen         01 Energie                 34:36
    7 Emy Theunissen         91 Nederlandse Triathlo    35:39
    8 Samantha Voogt         88 Tilburg Road Runners    36:50
    9 Indy Nebbeling         94 Spiridon                36:57
   10 Marieke Couwenberg     86 Gloria                  37:41
   11 Esmay van de Laar      97 Attila                  38:33
   12 Judi Becx              94 Attila                  38:52
   13 Rosanne van Kerkhoven  88 Tilburg Road Runners    39:45
   14 Bregje Schellens       89 Valkenswaard            40:18
   15 Patricia Hendriks      84 Gloria                  41:52
   16 Carlijn van Gompel     91 Valkenswaard            44:29
   17 Debora Bertens         87 Goirle                  44:32
   18 Iris van Laarhoven     85 Gloria                  48:26
                                                             
      V35, DAMES (20/35/45                                   
    1 Chantel de Lange       80 Tilburg Road Runners    32:58
    2 Jacqueline Nieuwenhuiz 77 DAK                     35:51
    3 Yvette van Dulmen      74 Atledo                  35:55
    4 Hester Lingsma         82 Taxandria Atletiek      36:01
    5 Linda Hazenberg        80 Atledo                  37:21
    6 Carina van der Kolk    80 Sprang-Capelle          42:59
    7 Peggy Biemans          78 Raamsdonk               44:01
    8 Marleen van Dooren     74 Attila                  46:04
                                                             
      V45, DAMES (20/35/45                                   
    1 Ciska Hensen           71 DAK                     31:19
    2 Loes Verstappen        71 Tilburg Road Runners    33:38
    3 Marionne Kat           68 Spiridon                33:59
    4 Ingrid Spapens         70 Achil '87               34:27
    5 Lianne Ivens           73 DAK                     35:29
    6 Ingrid van Asselt      68 Achil '87               36:14
    7 Marie-Louise Smagge    67 Attila                  37:09
    8 Petra van Gorcum       70 De Langstraat           39:11
    9 Suzanne Kok            72 Heusden gem Heusden     40:49
   10 Hanneke Bakkum         63 Sprint                  41:10
   11 Marianne van der Velde 57 Atledo                  46:52
   12 Margriet ter Horst     64 Atledo                  47:56
   13 Marjolein Rombouts     68 Tilburg Road Runners    48:29
                                                             
      M55, HEREN (55/65+)                                    
    1 Peter van Zundert      62 Scorpio                 29:16
    2 Johan Flipsen          61 Atledo                  32:08
    3 Kees van Dongen        63 Sprint                  32:40
    4 Hans Brouwers          61 Gilze                   32:52
    5 Henk van den Heuvel    62 Altena Road Runners     32:54
    6 Cees van Gageldonk     57 Spiridon                33:13
    7 Marcel Cools           57 Sprint                  33:29
    8 Johan Jacobs           61 Atledo                  34:29
    9 Ad Kieboom             54 Scorpio                 34:48
   10 Fred van Tilborg       60 DAK                     35:13
   11 Peter Pelsma           56 THOR                    36:05
   12 Frank Faes             62 Tilburg Road Runners    37:25
   13 Kees Pijnenburg        59 Atledo                  37:50
   14 Johan van Wanrooij     63 Atledo                  38:18
   15 Bert Lemmens           57 De Langstraat           38:48
   16 Chris Sprengers        56 De Langstraat           38:54
   17 Jos den Hollander      54 's-Hertogenbosch        40:42
   18 Frits van der Velden   57 Atledo                  43:47
                                                             
      M65, HEREN (55/65+)                                    
    1 Gerard Wouters         51 Spiridon                32:02
    2 Ad van Rooij           50 De Langstraat           34:15
    3 Marlie Snijders        52 DAK                     35:16
    4 Walter van Gurp        51 DAK                     37:35
    5 Kees van den Brand     49 ACW '66                 39:36
    6 Louis Biemans          49 Raamsdonk               43:25
    7 Fokke Ypma             52 Sprint                  44:41
                                                             
      MTR6, TRIMMERS 6.8 KM                                  
    1 Michel Jehae           64 Attila                  26:25
    2 Bram Sperber           02 Waalwijk                26:27
    3 Cees den Boer          70 Raamsdonksveer          29:46
    4 Bart van Loon          76 Eindhoven               32:16
    5 Jan van Sligt          72 Giessen                 32:18
    6 Martijn de Koek        78 Breda                   32:49
    7 Berry Bouwers          75 Raamsdonk               33:07
    8 Johan van Herpen       71 Altena Road Runners     34:04
    9 Koen Stroucken         79 Udenhout                34:20
   10 Dave Wijdemans         72 Tilburg                 35:11
   11 Ronald Sperber         67 Waalwijk                36:11
   12 Huberto van der Schuit 71 De Langstraat           36:30
   13 Jan Nieuwkoop          69 Waspik                  37:14
   14 Tonny Baalmans         68 's Gravenmoer           38:00
   15 Ruud Leijtens          94 De Langstraat           38:38
   16 Paul de Ruijg          70 Breda                   39:29
   17 Eric Jongmans          54 Drunen                  39:40
   18 Michel van de Ven      76 Kaatsheuvel             39:42
   19 Raf Bisschop           04 Tilburg                 40:07
   20 Dilan van Son          90 Vlijmen                 40:45
   21 Robert Kuijs           74 Vlijmen                 41:01
   22 Kees van Dongen        50 Waspik                  41:02
   23 Ingmar Bisschop        70 Attila                  41:24
   24 Johan Traa             69 Haarsteeg               41:44
   25 Ton Roland             81 Herten                  42:48
   26 Robin de Roode         44 Krimpen aan de Lek      44:11
   27 Patrick Damen          68 Dussen                  46:48
                                                             
      VTR6, TRIMMERS 6.8 KM                                  
    1 Patricia Peter         76 Tilburg Road Runners    37:11
    2 Rinette Kamp           74 Sprang-Capelle          39:59
    3 Evelyne de Bruin       69 's-Hertogenbosch        40:11
    4 Angelique Ligtvoet     66 Moergestel              40:56
    5 Femke van de Pas       78 Tilburg                 41:54
    6 Elke Berger            75 Rotterdam Atletiek      41:57
    7 Cindy Beinaert         94 Baarle-Nassau           44:09
    8 Bianca Smulders        72 Tilburg                 45:35
    9 Wendy Klerx            73 Tilburg                 46:32
   10 Kirsten Don            76 Raamsdonk               46:46
                                                             
      MVTR4, TRIMMERS 4.5 KM                                 
    1 Benno Snepvangers      96 Atledo                  20:07
    2 Robert van Orsouw      69 Schaijk                 22:48
    3 Gys Nijeholt           74 Galder                  26:19
    4 Frank van den Burg     70 Dorst                   27:20
    5 Theo van Baardwijk     47 DAK                     27:40
    6 Marijke Dijkstra       95 Amersfoort              28:50
    7 Michelle Klein         04 Teteringen              30:17
    8 Wijnand Klein          75 Teteringen              31:05
    9 Mendy den Boer- van Se 95 Raamsdonksveer          33:26
   10 Saskia Klein           73 Teteringen              35:19
                                                             
      MSEN, HEREN (20/35/45                                  
    1 Rick Hartogs           89 DAK                     32:55
    2 Lauran Beijens         92 Tilburg Road Runners    33:15
    3 Wesley van der Gouw    85 Prins Hendrik           33:33
    4 Rick Lambregts         97 Achilles                34:29
    5 Mark Buits             85 DJA                     35:17
    6 Boris le Feber         87 Prins Hendrik           35:47
    7 Jaimy Voogt            00 Energie                 35:52
    8 Dennis de Freytas      90 Tilburg Road Runners    36:13
    9 Niels Damen            85 DJA                     36:15
   10 Joey van 't Verlaat    99 Nederlandse Triathlo    37:06
   11 Erik van der Heijden   91 De Langstraat           37:12
   12 Marc Janssen           83 Scorpio                 37:29
   13 Jeroen Verhees         93 Spiridon                37:44
   14 Nick Jansen            95 DJA                     37:55
   15 Jelle Kemper           88 Prins Hendrik           38:20
   16 Thijs Staps            97 Road Runners Etten-L    38:27
   17 Mike Rasenberg         88 Attila                  39:23
   18 Jorg Schellekens       99 Attila                  39:40
   19 Antoine van der Sanden 98 DAK                     40:09
   20 Thomas Crul            98 Breda                   40:11
   21 Martijn Nooren         84 DJA                     42:38
   22 Niels Buijs            84 Parcival                43:17
   23 Christian le Sage      84 Atledo                  44:34
   24 Jesse Buckmann         99 ACW '66                 45:34
   25 Sjoerd Diepstraten     88 Spiridon                45:42
   26 Joris Sauvť            90 Tilburg Road Runners    51:09
                                                             
      M35, HEREN (20/35/45                                   
    1 Colin Bekers           79 Scorpio                 32:32
    2 Henk van der Stelt     77 Scorpio                 36:00
    3 Martijn Vos            80 Tilburg Road Runners    37:43
    4 Patrick Cromsigt       75 Marvel                  38:06
    5 Bram van Hoek          75 Spiridon                38:11
    6 JoŽl Geurts            75 Sprint                  38:17
    7 Bjorn Becx             79 Tilburg Road Runners    38:22
    8 Patrick Verbunt        76 Tilburg Road Runners    39:27
    9 Paul Visser            83 Tilburg Road Runners    39:37
   10 Ruerd Naula            78 Sprint                  39:47
   11 Dennis Van den Bemt    78 Road Runners Etten-L    39:48
   12 Steven van Bunningen   81 Sprint                  40:43
   13 Marcel Schenenburg     77 Attila                  41:39
   14 Stefan Jorissen        77 Road Runners Etten-L    42:36
   15 Jurgen Lootens         76 DAK                     43:50
   16 Thijs van Houten       77 DAK                     44:15
   17 Thijs van Berlo        74 Loopgroep GoRun         44:29
   18 Patriek Bruurs         81 Spiridon                45:13
   19 Frank Sjaardema        74 Sprint                  45:26
   20 Rob Heeren             76 Spiridon                47:19
   21 Erwin Gulickx          73 Gloria                  47:26
   22 Erik van de Lee        74 DAK                     47:45
   23 Gijs Paaimans          78 Atledo                  48:11
   24 Jorg van der Geer      79 Drunen                  48:21
   25 Albert-Jan Krijthe     77 Vught                   53:27
                                                             
      M45, HEREN (20/35/45                                   
    1 Marcel Laros           71 Scorpio                 33:46
    2 Huub Maas              70 De Langstraat           35:02
    3 Christ Donders         71 Tilburg Road Runners    35:11
    4 Armand van der Smissen 68 Tilburg Road Runners    38:35
    5 Crist Hendriks         67 Tilburg Road Runners    40:38
    6 Erik van der Helm      70 Rotterdam Atletiek      41:07
    7 Cocky de Brouwer       67 Achil '87               41:21
    8 Jos Botermans          67 Spiridon                41:31
    9 Anton Bogers           72 Atledo                  41:55
   10 Harry Beekmans         70 DAK                     42:57
   11 Johan Verweij          70 Achil '87               43:07
   12 Johan de Jong          63 Tilburg Road Runners    43:36
   13 Henk Gallť             65 Attila                  44:19
   14 Ed van der Jagt        65 Scorpio                 45:58
   15 Peter Kramer           64 Atledo                  46:00
   16 Joep van Gorp          70 Taxandria Atletiek      46:15
   17 Tonnie Scheuijens      66 Loopgroep GoRun         46:34
   18 Michel Boon            73 Spiridon                46:43
   19 Eddy van de Heyninc    67 Gloria                  46:57
   20 Erik van Roovert       69 Attila                  47:12
   21 Thomas Bernard         66 Atledo                  48:07
   22 Gerwin Witlox          73 ACW '66                 48:17
   23 Ron Breij              64 Achil '87               49:04
   24 J. Lodewijks           67 Atledo                  50:13
   25 Richard de Jong        65 Atledo                  50:55
   26 Ben Barendse           66 Atledo                  52:01
   27 Menno Alberts          71 Almkerk                 52:18
   28 Kees van meer          68 Gloria                  55:07
                                                             
      MTR9, TRIMMERS 9.1 KM                                  
    1 Maarten de Vugt        88 Berkel-Enschot          40:16
    2 Jos Pols               87 De Langstraat           41:02
    3 Patrick van Falier     73 Haarsteeg               43:10
    4 Paul van de Wouw       76 Oosterhout Nb           43:30
    5 Joop Mathon            62 Oosterhout Nb           43:43
    6 Martien van Kaam       65 Made                    44:08
    7 Simon Koolwijk         85 Tilburg                 44:27
    8 Niels den Dekker       91 Veen                    45:18
    9 Rik Veenboer           90 's-Hertogenbosch        45:45
   10 Kees de Kort           62 ACW '66                 45:47
   11 Maikel Rombouts        83 Waalwijk                45:53
   12 Jonas Freund           86 Tilburg Road Runners    45:55
   13 Stephan Timmermans     62 Waalwijk                46:08
   14 Heinz Zanders          65 Moergestel              46:10
   15 Willem Sikkers         77 DAK                     46:22
   16 Mark van Aert          83 Sprint                  47:06
   17 Francois van Zon       71 Drunen                  47:23
   18 Pie Bauer              68 Made                    47:25
   19 Gerard Timmermans      64 De Langstraat           47:31
   20 Gilbert Schalk         72 Rijen                   47:55
   21 Marcel van Andel       73 Tilburg                 48:25
   22 Corne Beekers          60 Breda                   48:27
   23 Peter Marcelis         58 Taxandria Atletiek      48:30
   24 Joep Liebregts         56 Loopschool Wim Akker    49:27
   25 Mike Vugts             76 Drunen                  49:55
   26 Hans van den Bersselaa 65 Oisterwijk              50:18
   27 Jan de Groot           64 Waalwijk                50:45
   28 Stephan Van Berkel     75 Tilburg                 51:39
   29 Jan van der Laak       62 Goirle                  52:27
   30 Mervijn Alvares        84 Berkel-Enschot          52:29
   31 Jip de Groot           96 Waalwijk                52:46
   32 Jan de Jong            63 Taxandria Atletiek      52:57
   33 Karel de Hooge         86 Dordrecht               55:37
   34 Ton van der Borg       49 Tilburg                 55:58
                                                             
   
 
Nieuws items
  •  De inschrijving voor de MARESIA Cross Duathlon of Run-ATB-Run op 17 februari 2018 is geopend. www.inschrijven.nl
  • De inschrijving voor De Langstraat Triathlon  op 2 juni 2019 is geopend. www.inschrijven.nl
  • NTB Licenties voor leden zijn  te downloaden van NTBinschrijven.nl/Mijn NTB/...(zie instructie bij pagina Algemene Info !!!!)
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  • Foto's Maresia evenementen 2014/2015/2016/2017/2018
  •  https://picasaweb.google.com/117401374483378513862  en www.flickr.com/tlvdelangstraat 
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  Trainings items

  •  Fietsen:
  •  Zondagochtend start bij Clubhuis om 9:30 uur.
  • Donderdagavond  zaaltraining  start 19:00 uur, Gymzaal Woeringenlaan .
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Lopen: 
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Zwemmen:
  •  Dinsdagavonds in Olympiabad 21:30 uur
  •  Zaterdagmiddag in Olympiabad 12:30 uur
  •  Zondagmorgen in Olympiabad  7:45 uur
  • Verdere  bijzonderheden, zie trainingen.

Sponsoren

MARESIA                 Parts

MARESIA Autorecycling