Thuis pagina Verder

 

 
Hierbij de voorinschrijvingen per 2 juni.

                              DEELNEMERSLIJST
02-06-2018 19:22                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------
      D08, 1/32 TRI                                      
   25 Anne Pijnenburg           2009 Tilburg             
                                                         
      H10, 1/16 TRI                                      
   21 Stijn vd Vleuten          2007 Rijen               
   23 Huib Stooop               2007 Waalwijk            
  118 Wieger Bruil              2007                     
                                                         
      D10, 1/16 TRI                                      
   22 Elske vd Ven              2008 Tilburg             
   26 Noor van Hal              2008 Waalwijk            
                                                         
      H12, 1/16 TRI                                      
   11 Mathe Noorloos            2006 Wijk en Aalburg     
                                                         
      REC, 1/16 TRI                                      
   43 Jeannette Martens         1987                     
                                                         
      DUO, 1/16 TRI                                      
  151 DUO Weisa & Suzan         2008                     
  152 DUO Stan en Thijs         2006 Gast                
                                                         
      D14, 1/8 TRI                                       
  108 Soo Yin van Noorloos      2003 Wijk en Aalburg     
                                                         
      H16, 1/8 TRI                                       
   20 Marc de Buck              2002 Waspik              
                                                         
      H20, 1/8 TRI                                       
    1 Thomas van der Kolk       1980                     
    9 Willem-Jan van Klinken    1979 Woudrichem          
   12 Bengt Sweep               1990 Geertruidenberg     
   28 Mario van Hintum          1979 Vlijmen             
   48 Nico de Cloe              1981 Waspik              
   49 Tim Hollander                                      
   53 Paul Ebbinge              1991                     
   54 Johnny van Heel           1989 Rossum              
   55 Marcel Klootwijk          1980 Zaltbommel          
   56 Jimmy Wesel               1981                     
   66 Gijs de Kort              1987                     
   73 Bart van Gurp                                      
   76 Martijn Schoormans        1983                     
   89 Maikel Rombouts           1983 Waalwijk            
   95 Melvin Willems            1985 Den Bosch           
   97 Mark vd Westerlaken       1986 Vlijmen             
   98 Reza Tavakoli Niya        1986 Den Bosch           
  109 Yuri Ran                  1985 Eethen              
  113 Jasper Simons             1987                     
  121 Dick van Delft            1983 Elshout             
                                                         
      D20, 1/8 TRI                                       
    4 Kim van der Meijs         1987 Tilburg             
    5 Inge Verhoeven            1986 Waalwijk            
    6 Jose Boeije               1985 Rijen               
    7 Roos Schoonderbeek        1988 Waalwijk            
   37 Dyanne Verpaalen          1985                     
   38 Agnes van Suijlekom       1996 Dongen              
   46 Veroniek van der Biezen                            
   47 Mylene Dartel             1988 Den Bosch           
   58 Ingeborg van Liempt       1984 Dongen              
   62 Luka Peters               1993                     
   78 Jeannette Smelt           1984                     
   80 Debbie de Cloe            1986 Waspik              
   83 Jeannette Bergmans        1984 Drunen              
   91 Carla Vissers             1983 Berkel Enschot      
   96 Geertje Naalden           1982 Waspik              
  116 Joyce Molenwijk           1982 Raamsdonk           
                                                         
      H40, 1/8 TRI                                       
    3 Jan Nieuwkoop             1969 Waspik              
   15 Karel Brouwers            1978 Kaatsheuvel         
   16 Martin van de Brink       1972 Hilvarenbeek        
   18 Eswin van Hal             1977 Waalwijk            
   19 Lorenzo Guiljam           1974 Goirle              
   51 Johon Traa                1969 Haarsteeg           
   59 Rob Pellicaan             1977                     
   68 Gerry van Helmond         1970                     
   70 Corne van Gestel          1973                     
   72 Corne de Roij             1969                     
   90 Henri Klijn               1971 Drunen              
   93 Andree Mensink            1972 Veen                
   99 Leo Verbeek               1970 Tilburg             
  102 Robert IJzermans          1973 Den Bosch           
  107 Antoine van Wanrooij      1969 Drunen              
  111 Arno Winkelmolen          1971 Waalwijk            
  114 Corne van Gestel          1973 Hilvarenbeek        
  115 Bas Kemp                  1969 Drunen              
                                                         
      D40, 1/8 TRI                                       
   31 Petra van Gorcum          1970                     
   32 Wendy Kroesen             1973 Tilburg             
   39 Anneke Vromans            1977 Tilburg             
   44 Jacueline Sprangers       1970                     
   65 Jolanda Pijnenburg        1974                     
   84 Yvonne Kerkhof            1978                     
   87 Sigrid Verheijen          1969                     
   88 Edith de Bakker           1975 Waspik              
   92 Esther de Kok             1975 Waspik              
   94 Ester Romijn              1973 Tilburg             
  112 Lobke de Regt             1978 Hilvarenbeek        
  117 Susan Bruil               1974 Raamsdonk           
                                                         
      H50, 1/8 TRI                                       
    2 Peter Verheijen           1965                     
    8 Ruud Klever               1966 Waspik              
   10 Armans vd Smissen         1968 Tilburg             
   17 Cees Frikkee              1966 Drunen              
   29 Rini Gootjes              1949                     
   63 Toine van Gils            1966                     
   67 James Ernst               1965                     
   75 Jan de Groot              1964 Waalwijk            
  104 Ton Naaijen               1962                     
  106 Roland Hermens            1965                     
                                                         
      D50, 1/8 TRI                                       
   27 Monique Haans             1964 Berkel-Enschot      
   36 Trix Hoppenbrouwer        1962                     
   60 Marjolein Rombouts        1968                     
   61 Lianne Kwantes            1962                     
   71 Anita de Roij             1968                     
   81 Sabine de Meester         1961 Tilburg             
   82 Anita de Ruijter          1964                     
  101 Jacqueline Stouten        1963 Dongen              
  105 Annick Hacking            1967                     
  110 Ester Zaat                1962 Tilburg             
                                                         
      TRIO, 1/8 TRI                                      
  154 TRIO Hotze & Rob & Bram   2001                     
  157 Patrick & Eric TRIO Yvon                           
                                                         
      DUO, 1/8 TRI                                       
  155 DUO Luka & Lianne         1962 Gast                
  156 DUO Chantal en Renske     1990 MARESIA Triathlontea
                                                         
      H60, 1/8 TRI                                       
   13 Frank van Laere           1958 MARESIA Triathlontea
   14 Bert Lemmens              1957 MARESIA Triathlontea
  120 Jan van Liempt            1953 Gast                

Nieuws items
  • Zomer trainings lokaties per 4 juli. Zie "Trainingen"

  • Triathlonweek van 3 t/m 7 juli. Heb je je nog niet aangemeld? Doe dat dan nog even. Natuurlijk kan dat ook nog op de dag zelf (zwemmen 3 juli, fietsen 5 juli en lopen 7 juli)

  • NTB Licenties 2018 voor leden zijn  te downloaden van NTBinschrijven.nl/Mijn NTB/...(zie instructie bij pagina Algemene Info !!!!)
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  • Foto's Maresia evenementen 2014/2015/2016/2017/2018
  •  https://picasaweb.google.com/117401374483378513862  en www.flickr.com/tlvdelangstraat 
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  Trainings items

  •  Fietsen:
  • Donderdag 5 juli  Triathlonweek Tijdrit in polder.(15 of 30 km)
  •  Zondagochtend start bij Clubhuis om 9:00 uur.
  • Donderdagavond fietstraining vakantie periode 19:00 uur, cCubhuis Waalwijk.
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Lopen: 
  • Zaterdag 7 juli Triathlonweek Lopen bij Clubhuis (5 of 10 km.)
  • Vakantie periode alle training vanaf Clubhuis (ook woensdag avond
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Zwemmen:
  •  Dinsdag 3 juli Start triathlon week: Zwemmen 1km of 2 km in Lido op uitgezet  parcours.
  • Laatste zwemtraining binnen dinsdag 26 juni en zaterdag 27 juni.
  • Gedurende vakantie periode:
  •  Dinsdag avond in Lido 19:30 uur Vrtrek vanaf Clubhuis.
  •  Zaterdag morgen in Lido 11:30 Vertrek vanaf Clubhuis.
  •  Vrijdagavond 19:00 uur zidewinde.
  • Verdere  bijzonderheden, zie trainingen.

Sponsoren

MARESIA                 Parts

MARESIA Autorecycling