Thuis pagina Verder

 

 

Op deze pagina vind u de eerste voorinschrijvingen voor de Cross Duathlon 2020 

Update datum: 17-1-2020

29E MARESIA CROSS DUATHLON                          ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
                              DEELNEMERSLIJST
17-01-2020 11:39                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------
      H08, RBR D/H00 D/H08                               
  320 Brent Carlier             2012 CDTG                
  321 Tijn van der Krabben      2011 TLV De Langstraat   
  322 Mark Brok                 2011 Elshout             
                                                         
      H10, RBR D/H10 D/H12                               
  340 Nils Beijk                2010 Odijk               
  341 Jayson Pot                2009 TLV De Langstraat   
                                                         
      H12, RBR D/H10 D/H12                               
  360 Maurits Berckmans         2008 Odijk               
  361 Lars Beijk                2008 CDTG                
  362 Willem Noort              2008 Kerkwijk            
                                                         
      H14, RBR D/H14                                     
  380 Lars Paeshuyse            2006 Arendonk (BEL)      
  381 Pieter Noort              2005 Kerkwijk            
                                                         
      D16, RBR D/H16 D/H18                               
  400 Soo Yin van Noorloos      2003 TLV De Langstraat   
                                                         
      H16, RBR D/H16 D/H18                               
  401 Jelle De Rouck            2004 Steenokkerzeel (BEL)
                                                         
      RECR, RBR KORT REC.                                
  200 Laura van der Waal        1967 Dordrecht           
  201 Vincent Beijk             1974 Utrechtse H Triatlon
  202 Linda Beijk               1978 Utrechtse H Triatlon
  203 Hester Lingsma            1982 CDTG                
  204 Koen Berendsen            1984 Nuland              
                                                         
      D20, RBR WEDSTRIJD                                 
  101 Hanneke van Breugel       1981 Siosport            
  102 Paulien Verhoef           1984 Renkum              
  103 Judith Visser             1985 Siosport            
  105 Sandra van Gaalen         1983 Fusion Team         
  107 Marloes Voorhout          1989 av Clytoneus        
                                                         
      H20, RBR WEDSTRIJD                                 
    1 Sven Van Herck            1990 Kasterlee (BEL)     
    2 Barrie Harrevelt          1987 Pijnacker           
    3 Jos Meijer                1984 Utrecht             
    4 Twan Klijn                1988 Utrecht             
    5 Olivier Symoens           1994 Zele (BEL)          
    6 Rob Maas                  1992 CDTG                
    7 Ruud Van den Borne        1984 CDTG                
    8 Bryan van Rutten          1993 Ironmanagers Nederla
    9 Martijn van Gemerden      1986 Rijnmond            
   10 Nivard Kagie              1984 KNWU                
   11 Martien Spierings         1985 NTB                 
   12 Jan Peeters               1983 Lille (BEL)         
   13 Marco Akershoek           1993 Fusion Team         
   15 Paul Wolters              1982 Berkel-Enschot      
   16 Philip van Zanten         1986 TZC / Vahalis       
                                                         
      D40, RBR WEDSTRIJD                                 
  100 Leonie Rijk               1972 Unltd               
  104 Meriam Janssen            1974 Dongen              
                                                         
      H40, RBR WEDSTRIJD                                 
   40 Marco Jansen              1972 Trioss              
   41 Bas van der Hijden        1973 Triotters           
   42 Davy Paeshuyse            1977 Arendonk (BEL)      
   43 Sebastiaan Holleman       1980 Fusion Team         
   44 Peter Cornelissen         1975 Veenendaal          
   45 Richard de Laat           1976 CDTG                
   46 Kees Boxma                1978 CDTG                
   47 Tom Bijns                 1976 Geel (BEL)          
   48 Jimmy Verhoeven           1972 Herentals (BEL)     
   49 Gerard Weterman           1976 Huis ter Heide Ut   
   60 Joost Heijn               1979 Utrechtse H Triatlon
   64 Marc Haex                 1972 Stabroek (BEL)      
   65 Eelco Noort               1972 NTB                 
   66 Geoffrey van der Maat     1978 NTB                 
   67 Dave De Rouck             1977 Steenokkerzeel (BEL)
   68 Ronny Tuinstra            1977 Berendrecht (BEL)   
   69 Arie de Jong              1972 NTB                 
                                                         
      H50, RBR WEDSTRIJD                                 
   50 Irvin van der Waal        1965 Dordrecht           
   51 Rob Brekelmans            1969 NTB                 
   52 Marcel Makaloey           1968 Unltd               
   53 Dirk Baert                1969 Wingene (BEL)       
   54 Peter van den Bent        1963 Rijnmond            
   55 Leon Aleman               1970 NTB                 
   56 Alex van Krevelen         1968 CDTG                
   57 Martie Reuvers            1969 Kaatsheuvel         
   58 Rob van der Helm          1965 Esch                
   59 Ronald van Steeg          1966 Rijnmond            
   62 Cees Den Dunnen           1968 Rijnmond            
   63 Jasper van den Brink      1970 NTB                 
   70 Tjerk Copier              1970 NTB                 
                                                         
      H60+, RBR WEDSTRIJD                                
   61 Hens Koreman              1956 Dongen              
                                                         
      DUO, RBR WEDST. DUO                                
  150 DUO Dorien Kramer & Toine 1976 Dongen              
  151 DUO Dennis van den Bosch  1983 Vught               
  152 DUO Martijn Spijkers & Ru 1979 Tilburg             

Verenigingnieuws

16 Februari: MARESIA Cross Duathlon.

Leuk om mee te helpen, vrijwilligers ff melden bij m.sprangers@home.nl

 

 

TEAM competitie nieuws http://www.teamdelangstraat.nl

 

Afbeeldingsresultaat voor rogelli