Thuis pagina Verder

 

 
Voorinschrijvingen update 17-11-2019

                              DEELNEMERSLIJST
20-11-2019 14:31                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------
      FAMGO, FAMGORUN 1250M                              
  500 Ad Fijneman               2008 Waspik              
  501 Jacky Vink                2010 Waspik              
  503 Simone Langermans         1983 Waspik              
  504 Milo Hartemink            2013 Waspik              
  505 Tristan Maartens          2009 Waspik              
                                                         
      FAMGO, FAMGORUN 1250M                              
  502 Floor Boons               2011 Waspik              
  506 Niels Tuhumury            1982 Waalwijk            
                                                         
      FAMGO, FAMGORUN 2500M                              
  550 Tiebe Boons               2010 Waspik              
                                                         
      START, GO RUNNING 2,5K                             
  400 Willem Noort              2008 Kerkwijk            
  401 Anne Smits                2006 Drunen              
                                                         
      MAN, STRATENLOOP 5 K                               
  200 Rick Santbergen           1991 Waspik              
  202 Pieter Noort              2005 Kerkwijk            
  206 Jaap van Etten            1979 Eindhoven           
  207 Yannick Broeders          2005 Waspik              
  210 Pim van den Hoven         1986 Oosterhout Nb       
  211 Louis de Koning           1948 Rijsbergen          
  212 Ruben Keers               2009 Gouda               
  213 Corne Luijkx              1966 Etten-Leur          
  214 Arie Eikelenboom          1978 Oosterhout Nb       
  216 Dick Dijkshoorn           1967 Sprang-Capelle      
                                                         
      VROUW, STRATENLOOP 5 K                             
  201 Melanie Santbergen        1991 Waspik              
  203 Karin van de Water        1965 Oosterhout Nb       
  204 Renate van Gils           1982 Waspik              
  205 Katja van Doorn           1967 Dongen              
  208 Franka de Haas            1965 Oosterhout Nb       
  209 Marga Piederiet           1963 Raamsdonk           
  215 Joyce Molewijk            1982 Oosterhout Nb       
                                                         
      MSEN, STRATENLOOP 10K                              
    1 Wesley van der Gouw       1985 Waalwijk            
    2 Hieu Nguyen               1985 Waspik              
    3 Antoine van der Sanden    1998 Drunen              
                                                         
      M35, STRATENLOOP 10K                               
   30 Dirk-Jan Rombouts         1982 Dongen              
   31 Dennis van den Bemt       1978 Etten-Leur          
   35 Mark Akkermans            1980 Waspik              
   36 Dirk Schoenmakers         1984 Raamsdonksveer      
   37 Peter Blomsteel           1981 Made                
   38 William van Geloof        1975 Made                
   39 Jarno Van Keulen          1982 Raamsdonksveer      
   40 Dennis Timmermans         1984 's Gravenmoer       
   41 Robert Cruijssen          1978 Tilburg             
   42 Harry Biemans             1977 Geertruidenberg     
   43 Martijn Kegler            1978 Breda               
   44 Sander Peek               1980 Geertruidenberg     
                                                         
      M45, STRATENLOOP 10K                               
   45 Eelco Noort               1972 Kerkwijk            
   46 Martijn van Lunteren      1974 Bavel               
   47 Michel Linschoten         1967 Sleeuwijk           
   48 Robert Jongh              1971 Rijen               
   49 Roeland Marijnissen       1972 Breda               
   50 Robert Merkies            1964 Breda               
   51 Eddy Mureau               1973 Oosterhout Nb       
   52 André Smits               1969 Waspik              
   53 Corné Fijneman            1966 Oosterhout Nb       
   54 André Kleene              1973 Breda               
   59 Gerard Lensvelt           1967 Dussen              
   60 Corné Fijneman            1968 Tilburg             
   61 Martie Reuvers            1969 Kaatsheuvel         
   62 Martien van Kaam          1965 Made                
   63 Walter Colijn             1967 Nieuwendijk Nb      
   64 Helwig Spoor              1967 Waalwijk            
   71 David Keers               1972 Gouda               
   73 Pieter Meijberg           1965 Kampen              
                                                         
      M55, STRATENLOOP 10K                               
   55 Frank van Laere           1958 Berkel-Enschot      
   56 Peter de Haas             1962 Oosterhout Nb       
   57 Nico Scheffers            1955 Oosterhout Nb       
   58 Johan Biggelaar van Den   1958 Dongen              
   74 Peter van Burken          1961 Eindhoven           
                                                         
      M65+, STRATENLOOP 10K                              
   65 Cor Schoenmakers          1951 Waspik              
   66 Peter Akkermans           1953 Waspik              
   67 Jan van Liempt            1953 Dongen              
   68 Gerard Jansen             1954 Made                
   69 Rinus Luijkx              1946 Sprang-Capelle      
                                                         
      VSEN, STRATENLOOP 10K                              
  100 Sanne Huizer              1989 Oosterhout Nb       
                                                         
      V35, STRATENLOOP 10K                               
  134 Simone Langermans         1983 Waspik              
  135 Laura Oomkes              1979 's Gravenmoer       
  136 Iwona Jagi                1982 Waspik              
                                                         
      V45+, STRATENLOOP 10K                              
  145 Christina van Haaften     1974 Kerkwijk            
  146 Monique Haans             1964 Berkel-Enschot      
  147 Rinette Kamp              1974 Sprang-Capelle      
  148 Anita Beekers             1964 Oosterhout Nb       
  149 Yolanda van Geloof        1972 Made                
  150 Ella Akkermans            1954 Waspik              
  151 Jacqueline le Sage        1971 Breda               
  152 Marjo Leijten             1963 's Gravenmoer       
  153 Josien Greenwood          1957 Dongen              
  154 Erica Westerhoven         1971 Dongen              
  155 Willian Smits             1974 Drunen              
  156 Jolanda in 't Groen       1969 Waspik              

Verenigingnieuws

 23 November: MARESIA Quiz Night.

4 januarie: Nieuwjaarsduik en Nieuwjaarsreceptie

TEAM competitie nieuws http://www.teamdelangstraat.nl

 

Afbeeldingsresultaat voor rogelli