Thuis pagina Verder

 

Hieronder de voorinschrijvingen tot 10 oktober 2018:

U hebt nog t/m 10 oktober 19:00 uur om goedkoper voor in te schrijven!! www.inschrijven.nl

Op de dag zelf kunt u natuurlijk ook inschrijven. Dit is 0,50 euro duurder.

Onthoud uw startnummer dat is makelijker bij het afhalen.



                              DEELNEMERSLIJST

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------
      MPUPC, M/J PUP C/B 1.2                             
  305 Marit Brok                2013 Elshout             
  306 Fleur Claessen            2011 ACW '66             
  307 Lynn van Hest             2012 Tilburg Road Runners
  311 Lenthe Lieveld            2011 Taxandria Atletiek  
  312 Jasmijn van den Oetelaar  2011 Taxandria Atletiek  
  313 Eline Pelkmans            2012 Sprint              
  322 Isa Stroucken             2012 Taxandria Atletiek  
  326 Evy van den Beemt         2012 Sprint              
                                                         
      JPUPC, M/J PUP C/B 1.2                             
  300 Patryk Baczkowski         2011 Zevenbergen         
  301 Hugo de Jong              2011 Attila              
  302 Troy Vriesendorp          2011 Typhoon             
  303 Jari Broeders             2012 Geertruidenberg     
  304 Mark Brok                 2011 Elshout             
  308 Teun Schoenmakers         2011 Taxandria Atletiek  
  309 Bram van Aert             2012 Sprint              
  310 Jelle Jansen              2011 Atledo              
  314 Mike van der Galien       2011 Atledo              
  315 Willem de Jong            2011 Atledo              
  316 Brim Devue                2011 Gloria              
  317 Lander Jansens            2011 Gloria              
  318 Raf JŲrissen              2011 Gloria              
  319 Daan Verschoor            2011 Drunen              
  320 Ilian Strooper            2011 Attila              
  321 Toon Zebregs              2011 Attila              
  323 Bruce Rombouts            2011 Waalwijk            
  324 Giel van den mosselaar    2011 Atledo              
  325 Mats Nijeholt             2012 Galder              
                                                         
      MPUPB, M/J PUP C/B 1.2                             
  341 Jet Rodenburg             2010 Attila              
  342 Jill Hess                 2010 Taxandria Atletiek  
  350 Zarah Versluis            2010 Taxandria Atletiek  
  351 Floor Eelkema             2010 Scorpio             
  352 Ise Roozen                2010 Taxandria Atletiek  
  354 DaniŽlle Vrijmoed         2010 Scorpio             
  355 Elin de Koeijer           2010 Attila              
  356 Tessa van Drunen          2010 Attila              
  357 Evy Vos                   2010 Tilburg Road Runners
  358 Saar van Holland          2010 Attila              
  360 Isa Laro                  2010 Attila              
  364 Bregje ten Wolde          2010 Sprint              
  365 Minke van der Heijden     2010 Sprint              
  367 Lieke Verschoor           2010 DAK                 
  371 Keisha Jansen             2010 Scorpio             
  372 Femke de Weerdt           2010 Sprint              
  376 Louise Pinxteren          2010 Gloria              
  377 Mirthe van den Broek      2010 Gloria              
  380 Stien Huijbrechts         2010 Gloria              
  382 Tula Hermus               2010 Fortius             
                                                         
      JPUPB, M/J PUP C/B 1.2                             
  327 Jelle van den Beemt       2010 Meerle (BEL)        
  340 Tycho Damen               2010 Breda               
  343 Jop Nijeholt              2010 Sprint              
  344 Milan Bavius              2010 Atledo              
  353 Timme Weterings           2010 Attila              
  359 Gijs Versteden            2010 Attila              
  361 Jasper Broeders           2010 Atledo              
  362 Ferre Florijn             2010 Scorpio             
  363 Bram de Groot             2010 Tilburg Road Runners
  366 Luca Kiladze              2010 Sprint              
  368 Thom Pelkmans             2010 Sprint              
  369 Goof Schoormans           2010 Atledo              
  370 Daimy van Beek            2010 Fortuna             
  373 Jens de Bie               2010 Atledo              
  374 Lucas Kam                 2010 Atledo              
  375 Gijs Winnubst             2010 Spiridon            
  378 Stan Struyfs              2010 Gloria              
  379 Rens Gulickx              2010 Gloria              
  381 Siebe van der Lee         2010 Atledo              
  383 Max Crutzen               2010 Sprint              
  384 Ramon Derks               2010 Atledo              
  385 Sam Stroucken             2010 Taxandria Atletiek  
                                                         
      MPUPA, M/J PUP A 1.2 K                             
  400 Veerle de Jong            2008 Attila              
  401 Iselle Versluis           2008 Taxandria Atletiek  
  402 Babette Dumoulin          2009 ACW '66             
  403 ZoŽ van Gils              2008 Rotterdam Atletiek  
  404 Madelief Suijkerbuijk     2009 Tilburg Road Runners
  405 Milou van den Broek       2009 Attila              
  406 Amy van Gestel            2009 Attila              
  407 Emma van Kan              2008 Sprint              
  408 Nieke Westerveen          2008 Atledo              
  409 Juul Hoekstra             2008 Sprint              
  410 Fiene Schout              2008 Sprint              
  411 Elise Schoenmakers        2008 Haaren              
  412 Anouk Rutjes              2009 Atledo              
  413 Lotte Simon               2009 ACW '66             
  414 Sanna Becx                2009 Tilburg Road Runners
  415 Janna Kappen              2009 Sprint              
  416 Ellen Smits               2008 Drunen              
  417 Sil van Opstal            2009 Sprint              
  418 Nienke Mol                2008 Sprint              
  419 Roos Marijnissen          2009 Sprint              
  420 Katja Houtepen            2009 Sprint              
  421 Mila Weerstra             2009 Tilburg Road Runners
  422 Milou van Nigtevegt       2009 Attila              
  423 Florien Pinxteren         2008 Gloria              
  424 Amber Jansens             2009 Gloria              
  425 Jitte Stabel              2009 Gloria              
  426 Freke van Eil             2008 Gloria              
  427 Inge Winnubst             2008 Spiridon            
  428 LoÔs Martens              2009 Sprint              
  429 Anne Bos                  2009 Scorpio             
  430 Puck van Gils             2008 Sprint              
  431 Lotte Damen               2008 Sprint              
  432 Jip de Wijs               2009 Sprint              
  433 Mila Pullens              2008 ACW '66             
  434 Demi de Vaan              2008 Taxandria Atletiek  
  435 Tessa van Tilburg         2009 Sprint              
  436 Noor Faas                 2008 Sprint              
                                                         
      JPUPA, M/J PUP A 1.2 K                             
  450 Niels Kunnen              2008 Attila              
  451 Finn Hoek                 2009 Scorpio             
  452 Sam Boelen                2008 Fortuna             
  453 Stijn Koek                2008 ACW '66             
  454 Len Horvers               2009 Tilburg Road Runners
  455 Kenyi Irokromo            2009 Tilburg Road Runners
  456 Darko Kuijs               2008 Attila              
  457 Fynn Bermingham           2009 Sprint              
  458 Julian Smulders           2009 Attila              
  459 Mark Franken              2008 Sprint              
  460 Bob ten Wolde             2009 Sprint              
  461 Jens van den Aker         2009 Taxandria Atletiek  
  462 Lucas Rutjes              2008 Atledo              
  463 Boris Bastiaans           2008 Sprint              
  464 Thijs van Aert            2009 Sprint              
  465 Jur van der Heijden       2008 Sprint              
  466 Lukas Kegler              2009 Sprint              
  467 Bram van Wagtendonk       2009 Sprint              
  468 Tom Verhoeven             2009 Sprint              
  469 Max Verschoor             2008 DAK                 
  470 Lucas van den Oetelaar    2009 Oisterwijk          
  471 Wald Verkroost            2009 Sprint              
  472 Wilbert van den Burg      2008 Spiridon            
  473 Florian van Wijchen       2009 GAC Hilversum       
  474 Thijmen van Wijchen       2009 GAC Hilversum       
  475 Jurre Sjaardema           2008 Sprint              
  476 Boris Griep               2008 Scorpio             
  477 Barney van den Broek      2008 Gloria              
  478 Stanley van den Broek     2008 Gloria              
  479 Juul van Eil              2008 Gloria              
  480 Stefan van Tilborg        2008 Gloria              
  481 Tijmen Rotte              2008 Sprint              
  482 Jiri van Bokhoven         2009 DAK                 
  483 Yuri Derks                2008 Atledo              
  484 Rogier Gitz               2009 Attila              
  485 Mick van Tetering         2009 Waalwijk            
  486 Teun Jansen               2009 Sprint              
  487 Loek Graafmans            2008 Spiridon            
  488 Joep van Og               2009 Sprint              
  489 Gijs van den Hurk         2009 Sprint              
  490 Mads Schellekens          2008 Attila              
  491 Tijn Loderus              2009 Sprint              
  492 Fenn Oerlemans            2009 Atledo              
  493 Jelle Kreeft              2008 Spiridon            
                                                         
      MJUND, M/J JUN D 2.3 K                             
  860 Djayla Hoek               2007 Sprint              
  865 Layana Chrafih            2006 Rotterdam           
  868 Meike van Ravenstein      2006 ACW '66             
  881 Gwen van Hest             2006 Tilburg Road Runners
  886 Fenna Winkel              2007 Sprint              
  892 Yara van der Heijden      2006 Sprint              
  899 Anne Smits                2006 DAK                 
  927 Angel-lynn van Vugt       2006 Sprint              
  928 Heleen de Bie             2007 Atledo              
  931 Lotte Griep               2006 Scorpio             
  934 Meike van den Broek       2007 Gloria              
  935 Valerie Bruurmijn         2006 Gloria              
  936 Ziva Devue                2007 Gloria              
  937 Imke Geenen               2007 Gloria              
  939 Mirre Stabel              2006 Gloria              
  945 Novi Hermus               2007 Fortius             
  946 Roza Willemen             2007 Sprint              
  947 Lila van Nieuwkoop        2006 Energie             
  965 Jade Pullens              2006 ACW '66             
  975 Noelle Schalk             2006 Spiridon            
  976 Ghislaine Schalk          2007 Spiridon            
  982 Lotte van Dessel          2007 DJA                 
  985 Juul Lammers              2006 Sprint              
  990 Renťe Kramer              2007 Atledo              
                                                         
      JJUND, M/J JUN D 2.3 K                             
  693 Merlijn Pellis            2007 Sprint              
  694 Ties Mutsaers             2007 Atledo              
  862 Merijn van der Veek       2007 ACW '66             
  863 Kilan Goddijn             2007 Sprint              
  864 Koen van Weerden          2006 DAK                 
  866 Ruben van Geenen          2007 Waalwijk            
  870 Daan van Gils             2007 Puttershoek         
  871 Matthijs Koek             2006 ACW '66             
  872 Ryan Vos                  2007 Tilburg Road Runners
  877 Jesse van Gestel          2007 Attila              
  878 Jules van Kan             2006 Sprint              
  880 Sander ten Have           2006 Tilburg Road Runners
  887 Ryan Heeren               2006 Spiridon            
  888 Gijs Schoenmakers         2006 Taxandria Atletiek  
  890 Sjoerd Bastiaans          2007 Sprint              
  891 Pelle Verschure           2007 ACW '66             
  893 Dirk Lorkeers             2007 Sprint              
  896 Marco van Gelder          2007 Prins Hendrik       
  897 Thijmen Kegler            2007 Sprint              
  898 David van Laerhoven       2006 Taxandria Atletiek  
  926 Joran Kant                2006 Scorpio             
  929 Stijn Maarschalk          2006 Scorpio             
  952 Noah Baars                2007 Sprint              
  955 Tom van Es                2006 Sprint              
  956 Lennart de Vries          2006 Scorpio             
  958 Joris Baalmans            2006 Atledo              
  961 Huub Kuyvenhoven          2007 Sprint              
  971 Mats Alferink             2007 Atledo              
  978 Daan van der Made         2006 Scorpio             
  981 Daan van Dessel           2006 DJA                 
  987 Stan van Gestel           2007 DAK                 
  989 Bas Guikink               2007 Sprint              
  993 Luuk Pelkmans             2006 Sprint              
  994 Mik Strooper              2007 Tilburg Road Runners
 1000 Vigo Maljaars             2006 Scorpio             
                                                         
      MJUNC, M/J JUN C 2.3 K                             
  861 Anouk Andeweg             2005 Spiridon            
  867 Anouk Boomaerts           2005 DJA                 
  876 Hasse Horvers             2004 Tilburg Road Runners
  884 Amber Bosman              2004 Energie             
  930 Marit Griep               2004 Scorpio             
  950 Femke Gijzen              2005 Sprint              
  957 Iris Verheij              2004 Prins Hendrik       
  962 Silkie Graafmans          2005 Spiridon            
  968 Hiske Koudenburg          2005 Oisterwijk          
  972 Luna Faas                 2005 Sprint              
  986 Vera van den Burg         2005 Spiridon            
  991 Nienke Blom               2005 Sprint              
  997 Roos de Jong              2005 Atledo              
  998 Anne de Jong              2004 Atledo              
                                                         
      JJUNC, M/J JUN C 2.3 K                             
  691 Remko van den Hout        2004 Attila              
  695 Tristan van de Loop       2004 ACW '66             
  874 Jip Suijkerbuijk          2005 Tilburg Road Runners
  885 Joost Winkel              2004 Sprint              
  894 Jelle van Geel            2005 THOR                
  895 Michon Goddijn            2004 Sprint              
  933 Pepijn Roels              2004 Sprint              
  941 Timo Timmermans           2004 Gloria              
  942 Arne Dierckx              2004 Gloria              
  943 Vic Struyfs               2005 Gloria              
  944 Mathijs Goris             2004 Gloria              
  949 Thomas van Orsouw         2005 Oss '78             
  951 Kwinten Rotte             2005 Sprint              
  953 Rick Smits                2005 DAK                 
  960 Kasper Baalmans           2005 Atledo              
  966 Pepijn Wijnen             2005 Atledo              
  977 Cas van Gorp              2004 Taxandria Atletiek  
  979 Jules Karremans           2004 Attila              
  980 Mees Schneider            2005 Fortius             
  983 Niels Laros               2005 Scorpio             
  988 Guus Guikink              2004 Sprint              
  995 Luuk Strooper             2004 Tilburg Road Runners
                                                         
      MJUNB, M/J JUN B 3.3KM                             
  879 Willemijn Fuite           2002 Attila              
  932 Lotte van Lieshout        2003 Energie             
  938 Nikki van Gool            2002 Gloria              
  940 Gitte Wilmsen             2002 Gloria              
  948 Parel van Nieuwkoop       2003 Energie             
  954 Lotte van Orsouw          2003 Oss '78             
  970 Jeske van de Laar         2002 Attila              
  974 Yara Schoenmakers         2003 Running Team Eindhov
                                                         
      JJUNB, M/J JUN B 3.3KM                             
  873 Casper Suijkerbuijk       2003 Tilburg Road Runners
  875 Max Suijkerbuijk          2002 Tilburg Road Runners
  889 Jasper van Laarhoven      2002 Atledo              
  964 Danick Imholz             2003 Energie             
  967 Reijer Koudenburg         2003 Taxandria Atletiek  
  969 Stan van Tilburg          2003 Sprint              
  973 Jeroen Van der Zee        2002 Nederlandse Triathlo
  984 Lars Laros                2002 Scorpio             
  992 Tijn Blom                 2002 Sprint              
                                                         
      MJUNA, M/J JUN A 3.3KM                             
  996 Frouke Benz               2001 Energie             
                                                         
      JJUNA, M/J JUN A 3.3KM                             
  692 Ian de Juncker            2001 Attila              
  869 Stan de Deugd             2001 Spado               
  882 Sander Verweij            2000 Taxandria Atletiek  
  883 Jason Smits               2001 ACW '66             
  959 Julian Buckmann           2001 ACW '66             
  963 Lars Schellekens          2001 Attila              
  999 Jorrit Ivens              2001 ACW '66             
                                                         
      M-VB, M/J VB SERIE 1.                              
  621 Lieke Sweep               1995 Sprint              
  622 Minke Geraerts            1979 Sprint              
  623 Femke Bongers             1997 Sprint              
                                                         
      J-VB, M/J VB SERIE 1.                              
  620 Lars van Ravenstein       1994 Waalwijk            
  624 Brydon Dammers            2006 Sprint              
  625 Jesse Vink                2004 ACW '66             
  626 Tjalle Vink               2003 ACW '66             
  627 Tom Schoeters             1988 Gloria              
                                                         
      VSEN, DAMES (20/35/45                              
  200 Debora Bertens            1987 Goirle              
  201 Dyanne Verpaalen          1985 Spiridon            
  202 Carlijn van Gompel        1991 Valkenswaard        
  203 Bregje Schellens          1989 Valkenswaard        
  204 Lindsey Faken             1992 Energie             
  205 Emy Theunissen            1991 Nederlandse Triathlo
  206 Jeannette Smelt           1984 De Langstraat       
  207 Sara van Grunsven         1997 Tilburg Road Runners
  208 Judi Becx                 1994 Attila              
  209 Esmay van de laar         1997 Attila              
  210 Eva Cornelisse            1997 Nederlandse Triathlo
                                                         
      V35, DAMES (20/35/45                               
  235 Hester Lingsma            1982 Taxandria Atletiek  
  236 Chantal van Oudheusden    1975 Sprint              
  237 Carina van der Kolk       1980 Sprang-Capelle      
  238 Jessica Joosten           1977 ACW '66             
  239 Yvette van Dulmen         1974 Atledo              
  240 Marleen van Dooren        1974 Attila              
  241 Peggy Biemans             1978 Raamsdonk           
  242 Linda Hazenberg           1980 Atledo              
  243 Chantel de Lange          1980 Tilburg Road Runners
                                                         
      V45, DAMES (20/35/45                               
  245 Ciska Hensen              1971 DAK                 
  246 Petra van Gorcum          1970 De Langstraat       
  247 Lianne Ivens              1973 DAK                 
  248 Suzanne Kok               1972 Heusden gem Heusden 
  249 Hanneke Bakkum            1963 Sprint              
  250 Marionne Kat              1968 Spiridon            
  251 Marianne van der Velden   1957 Atledo              
                                                         
      M55, HEREN (55/65+)                                
   55 Frank Faes                1962 Tilburg Road Runners
   56 Cees van Gageldonk        1957 Spiridon            
   57 Bert Lemmens              1957 De Langstraat       
   58 Kees Pijnenburg           1959 Atledo              
   60 Johan Flipsen             1961 Atledo              
   62 Ad Kieboom                1954 Scorpio             
   69 Henk van den Heuvel       1962 Altena Road Runners 
   70 Marcel Cools              1957 Sprint              
   71 Frits van der Velden      1957 Atledo              
   72 Peter van Zundert         1962 Scorpio             
   73 Fred van Tilborg          1960 DAK                 
                                                         
      M65, HEREN (55/65+)                                
   65 Fokke Ypma                1952 Sprint              
   66 Marlie Snijders           1952 DAK                 
   67 Kees van den Brand        1949 ACW '66             
   68 Louis Biemans             1949 Raamsdonk           
                                                         
      MTR6, TRIMMERS 6.8 KM                              
  571 Dilan van Son             1990 Vlijmen             
  572 Ruud Leijtens             1994 De Langstraat       
  574 Raf Bisschop              2004 Tilburg             
  575 Ingmar Bisschop           1970 Attila              
  576 Dave Wijdemans            1972 Tilburg             
  578 Koen Stroucken            1979 Udenhout            
  580 Tonny Baalmans            1968 's Gravenmoer       
  581 Armand van der Smissen    1968 Tilburg Road Runners
  582 Jan Nieuwkoop             1969 Waspik              
                                                         
      VTR6, TRIMMERS 6.8 KM                              
  260 Rinette Kamp              1974 Sprang-Capelle      
  261 Femke van de Pas          1978 Tilburg             
                                                         
      MVTR4, TRIMMERS 4.5 KM                             
  570 Emile van der Klaauw      1983 Tilburg             
  573 Frank van den Burg        1970 Dorst               
  577 Robert van Orsouw         1969 Schaijk             
  579 Wijnand Klein             1975 Teteringen          
  583 Saskia Klein              1973 Teteringen          
  584 Michelle Klein            2004 Teteringen          
  585 Gys Nijeholt              1974 Galder              
  586 Maayke Holwerda           1974 Meerle (BEL)        
                                                         
      MSEN, HEREN (20/35/45                              
    1 Robbert van de Wouw       1987 Parcival            
    2 Boris le Feber            1987 Prins Hendrik       
    3 Sander van Heteren        1990 Passaat             
    4 Antoine van der Sanden    1998 DAK                 
    5 Sjoerd Diepstraten        1988 Spiridon            
    6 Niels Damen               1985 DJA                 
    7 Jeroen Verhees            1993 Spiridon            
    8 Thijs Staps               1997 Road Runners Etten-L
    9 Wesley van der Gouw       1985 Prins Hendrik       
   10 Jesse Buckmann            1999 ACW '66             
   11 Jorg Schellekens          1999 Attila              
   12 Rick hartogs              1989 DAK                 
   13 Joris Sauvť               1990 Tilburg Road Runners
   17 Niels Buijs               1984 Parcival            
   19 Thomas Crul               1998 Breda               
   24 Jelle Kemper              1988 Prins Hendrik       
                                                         
      M35, HEREN (20/35/45                               
   15 Jurgen Lootens            1976 DAK                 
   16 Paul Visser               1983 Tilburg Road Runners
   22 Dennis Van den Bemt       1978 Road Runners Etten-L
   23 Stefan Jorissen           1977 Road Runners Etten-L
   35 Thijs van Berlo           1974 Loopgroep GoRun     
   36 JoŽl Geurts               1975 Sprint              
   37 Rob Heeren                1976 Spiridon            
   38 Albert-Jan Krijthe        1977 Vught               
   39 Erwin Gulickx             1973 Gloria              
   40 Patriek Bruurs            1981 Spiridon            
   41 Frank Sjaardema           1974 Sprint              
   42 Bjorn Becx                1979 Tilburg Road Runners
   43 Henk van der Stelt        1977 Scorpio             
                                                         
      M45, HEREN (20/35/45                               
   18 Joep van Gorp             1970 Taxandria Atletiek  
   45 Johan Verweij             1970 Achil '87           
   46 Erik van der Helm         1970 Rotterdam Atletiek  
   47 Cocky de Brouwer          1967 Achil '87           
   48 Huub Maas                 1970 De Langstraat       
   49 Erik van Roovert          1969 Attila              
   50 Marcel Laros              1971 Scorpio             
   51 Peter Kramer              1964 Atledo              
   52 Richard de Jong           1965 Atledo              
   53 Crist Hendriks            1967 Tilburg Road Runners
   54 Johan de Jong             1963 Tilburg Road Runners
   59 Sjef Aertse               1970 Tilburg Road Runners
   61 Anton Bogers              1972 Atledo              
   63 Jos botermans             1967 Spiridon            
   64 Harry Beekmans            1970 DAK                 
                                                         
      MTR9, TRIMMERS 9.1 KM                              
   14 Gilbert Schalk            1972 Rijen               
   20 Ton Crul                  1962 Breda               
   21 Joep Liebregts            1956 Loopschool Wim Akker
  100 Karel de Hooge            1986 Dordrecht           
  101 Corne Beekers             1960 Breda               
  102 Niels den Dekker          1991 Veen                
  103 Abir Erkens               1977 's-Hertogenbosch    
  104 Thomas van der Kolk       1980 De Langstraat       
  105 Peter Marcelis            1958 Taxandria Atletiek  
  106 Mark van Aert             1983 Sprint              
  107 Heinz Zanders             1965 Moergestel          
  108 Jos Pols                  1987 Sprang-Capelle      
  109 Stephan Van Berkel        1975 Tilburg             
  110 Martien van Kaam          1965 Made                
  111 Maikel Rombouts           1983 Waalwijk            
  112 Maarten de Vugt           1988 Berkel-Enschot      
  113 Stephan Timmermans        1962 Waalwijk            

Nieuws items
  • Laatste editie Triade  !!! De Triade Vakantie periode Juli/augustus staat weer on-line.
  • NTB Licenties 2018 voor leden zijn  te downloaden van NTBinschrijven.nl/Mijn NTB/...(zie instructie bij pagina Algemene Info !!!!)
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  • Foto's Maresia evenementen 2014/2015/2016/2017/2018
  •  https://picasaweb.google.com/117401374483378513862  en www.flickr.com/tlvdelangstraat 
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  Trainings items

  •  Fietsen:
  •  Zondagochtend start bij Clubhuis om 9:00 uur.
  • Donderdagavond  zaaltraining vanaf 22 november  start 19:00 uur, Gymzaal Woeringenlaan .
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Lopen: 
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Zwemmen:
  •  Dinsdagavonds in Olympiabad 21:30 uur (30 oktober eenmalig 20:30 uur)
  •  Zaterdagmiddag in Olympiabad 12:30 uur
  •  Zondagmorgen in Olympiabad vanaf per 18 november 7:45 uur
  • Verdere  bijzonderheden, zie trainingen.

Sponsoren

MARESIA                 Parts

MARESIA Autorecycling