Thuis pagina Verder

 

 
Hieronder de eerste voorinschrijvingen up-date 18-11-2018
                          12E STRATENLOOP WASPIK
                              DEELNEMERSLIJST

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------
      JG1-4, SCHOLIERENLOOP                              
  451 Siem Timmermans           2014 's Gravenmoer       
  453 Bruce Rombouts            2011 Waalwijk            
                                                         
      MG1-4, SCHOLIERENLOOP                              
  450 Julia Rombouts            2014 Dongen              
                                                         
      MG5-8, SCHOLIERENLOOP                              
  470 Mirthe van Zon            2007 Drunen              
  471 Nynke Lankhaar            2007 Genderen            
                                                         
      START, START RUNNING L                             
  400 Thymen van Zon            2004 Drunen              
                                                         
      H 5KM, STRATENLOOP 5.0                             
  302 Edwin Hendrickx           1972 Breda               
  306 Lars de Jong              1997 's Gravenmoer       
  307 René de Jong              1966 's Gravenmoer       
  308 Jord Driessen             1991 Utrecht             
  309 Pim van den Hoven         1986 Oosterhout Nb       
  310 Tony de Groot             1973 Boxtel              
  311 Dick Dijkshoorn           1967 Sprang-Capelle      
  312 Hugo den Haan             2005 Waspik              
  316 Dennis Ardonne            1973 Tilburg             
                                                         
      V 5KM, STRATENLOOP 5.0                             
  300 Malgorzata Kolodziej      1985 Tilburg             
  301 Meike de Hond             1983 Waspik              
  303 Nicole Bergmans           1969 Waspik              
  304 Joyce Luijbregts          1987 Dongen              
  305 Anouk Bakker              1977 Tilburg             
  313 Ilse van Kaam             1999 Made                
  314 Ellen Verdaasdonk         1988 Breda               
  315 Edith Bakker              1975 Waspik              
  317 Karin Pijnenburg          1975 Waspik              
                                                         
      HSEN, STRATENLOOP 10.                              
    6 Bas van Mierlo            1994 Breda               
    9 Rob van Iersel            1984 Dongen              
   12 Roy Smits                 1992 Delft               
   28 Wesley van der Gouw       1985 Waalwijk            
   29 Dennis Timmermans         1984 's Gravenmoer       
   33 Timoo Lemmens             1995 Herten              
   34 Daniel Peppelenbos        1986 Geertruidenberg     
   41 Mark van Stokrom          1989 Waspik              
   48 Junior van Remortele      1986 Waspik              
   54 Dirk Schoenmakers         1984 Raamsdonksveer      
   55 Jos Pols                  1987 Sprang-Capelle      
   58 Kai van Sluisveld         1986 Eindhoven           
   61 Mark van de Westelaken    1986 Vlijmen             
   64 Antoine van der Sanden    1998 Drunen              
   67 Maikel Rombouts           1983 Waalwijk            
   68 Ruud Leijtens             1994 Waalwijk            
   71 Hieu Nguyen               1985 Waspik              
   73 Jeffrey Hazendonk         1995 Nieuwkuijk          
                                                         
      H35, STRATENLOOP 10.                               
    2 Vincent Sweep             1982 Waalwijk            
   19 Robin Snaphaan            1983 Raamsdonksveer      
   24 Bart Smits                1978 Sprang-Capelle      
   26 Dirk-Jan Rombouts         1982 Dongen              
   31 Thomas van der Kolk       1980 Sprang-Capelle      
   38 Van den Enden             1977 Oosterhout Nb       
   39 Bas van den Enden         1977 Oosterhout Nb       
   51 Conor Garvey              1980 Dongen              
                                                         
      H45, STRATENLOOP 10.                               
    3 André Smits               1969 Waspik              
    4 Gerard Lensvelt           1967 Dussen              
    5 Ruud Klever               1966 Waspik              
    7 Jan Nieuwkoop             1969 Waspik              
   10 Paul van de Reijt         1969 Klundert            
   11 Marcel de groot           1973 Made                
   20 Corné Fijneman            1966 Oosterhout Nb       
   40 Martien van Kaam          1965 Made                
   50 Paul Vos                  1973 Vlijmen             
   56 Francois van Zon          1971 Drunen              
   60 Kees Groenenberg          1968 Woudrichem          
   63 Jan Michielsen            1973 Utrecht             
   75 Toine van Gils            1966 Dongen              
   79 Mark Lankhaar             1970 Genderen            
                                                         
      H55, STRATENLOOP 10.                               
    8 Jaap Stijlaart            1957 Woudenberg          
   14 Chris Sprengers           1956 Kaatsheuvel         
   17 Frank van Laere           1958 Berkel-Enschot      
   22 Ton van Baest             1957 Waspik              
   32 Bert Lemmens              1957 Herten              
   35 Sjaak Hofmans             1954 Dussen              
   46 Pieter Mijnster           1960 Breda               
   53 Jan de Beer               1959 Dongen              
   59 Toon Burghout             1960 Raamsdonk           
   69 Johan van den Biggelaar   1958 Dongen              
   72 Joop Smout                1954 Oosterhout Nb       
                                                         
      H65+, STRATENLOOP 10.                              
    1 Frank de Glas             1952 Voorburg            
   23 Walter van Gurp           1951 Drunen              
   27 Cor Schoenmakers          1951 Waspik              
   65 Bart Bovenberg            1953 Dongen              
   66 Kees van den Brand        1949 Waalwijk            
                                                         
      VSEN, STRATENLOOP 10.                              
   13 Chantal den Dekker        1989 Babylonienbroek     
   36 Yentl Kahle               1987 Kaatsheuvel         
   42 Margriet de Bont          1987 's-Hertogenbosch    
   45 Marlouke Mijnster         1992 Goirle              
   47 Hedy Kamp                 1995 Raamsdonk           
   57 Ewa Koguc                 1990 Eindhoven           
   70 Renza Langerwerf          1989 Tilburg             
                                                         
      V35, STRATENLOOP 10.                               
   15 Sjenine Pulles            1977 Sprang-Capelle      
   18 Josina van der Schans     1978 Sprang-Capelle      
   25 Rinette Kamp              1974 Sprang-Capelle      
   30 Carina van der Kolk       1980 Sprang-Capelle      
   43 Simone Langermans         1983 Waspik              
   49 Jacqueline Nieuwenhuizen  1977 Sprang-Capelle      
   74 Magda Kujawa              1982 Woudrichem          
                                                         
      V45, STRATENLOOP 10.                               
   16 Monique Haans             1964 Berkel-Enschot      
   21 Marjo Leijten             1963 's Gravenmoer       
   37 Ciska Hensen              1971 Kaatsheuvel         
   44 Jacqueline le Sage        1971 Breda               
   52 Erica Westerhoven         1971 Dongen              
   62 Margareth Huisman         1968 Made                
   76 Jacqueline Stouten        1963 Dongen              
   77 Yolanda van Geloof        1972 Made                
   78 Angelique Vissers         1972 Den Dungen          

Nieuws items
  • Laatste editie Triade  !!! De Triade Vakantie periode Juli/augustus staat weer on-line.
  • NTB Licenties 2018 voor leden zijn  te downloaden van NTBinschrijven.nl/Mijn NTB/...(zie instructie bij pagina Algemene Info !!!!)
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  • Foto's Maresia evenementen 2014/2015/2016/2017/2018
  •  https://picasaweb.google.com/117401374483378513862  en www.flickr.com/tlvdelangstraat 
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  Trainings items

  •  Fietsen:
  •  Zondagochtend start bij Clubhuis om 9:00 uur.
  • Donderdagavond  zaaltraining vanaf 22 november  start 19:00 uur, Gymzaal Woeringenlaan .
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Lopen: 
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Zwemmen:
  •  Dinsdagavonds in Olympiabad 21:30 uur (30 oktober eenmalig 20:30 uur)
  •  Zaterdagmiddag in Olympiabad 12:30 uur
  •  Zondagmorgen in Olympiabad vanaf per 18 november 7:45 uur
  • Verdere  bijzonderheden, zie trainingen.

Sponsoren

MARESIA                 Parts

MARESIA Autorecycling