Thuis pagina Verder

 

Voor-inschrijvingen Up-date 22-4-2018
Na-inschrijven mogelijk tot  twintig minuten voor de wedstrijd in sporthal Parkzicht.
KONINGSLOOP                  26 APRIL 2017                   RAAMSDONKSVEER
                              DEELNEMERSLIJST
22-04-2018 22:46                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------
      M 1-8, JEUGD 1 T/M 8                               
  402 Mette Wisselaar           2012 Raamsdonksveer      
  404 Eline Pelkmans            2012 Breda               
  406 Sofie Poreber             2013 Zwijndrecht         
                                                         
      J 1-8, JEUGD 1 T/M 8                               
  400 Ian Baatjes               2009 Raamsdonksveer      
  401 Raf Wisselaar             2009 Raamsdonksveer      
  403 Thom Pelkmans             2010 Breda               
  405 Luuk Hendriks             2012 Raamsdonksveer      
  407 Sven van den Kieboom      2009 Raamsdonksveer      
  408 Tim van den Kieboom       2011 Raamsdonksveer      
  409 Jelle Jansen              2011 Raamsdonksveer      
                                                         
      M9-12, JEUGD 9 T/M 12                              
  450 Veerle Wisselaar          2007 Raamsdonksveer      
  453 Maud van Erk              2009 Raamsdonksveer      
                                                         
      J9-12, JEUGD 9 T/M 12                              
  451 Tim Pelkmans              2004 Bavel               
  452 Luuk Pelkmans             2006 Bavel               
  454 Jurre Reitsma             2008 Raamsdonksveer      
  455 Rafael Smeets             2009 Raamsdonksveer      
  456 Ruben van Geenen          2007 Waalwijk            
  457 Niels Laros               2005 Oosterhout Nb       
                                                         
      D 5KM, 5 KM                                        
  300 Bianca Volder             1978 Raamsdonksveer      
  301 Regine Broeders           1971 Geertruidenberg     
  302 Ingrid van Wanrooij       1972 Raamsdonksveer      
  303 Heleen van der Most       1974 Raamsdonksveer      
  304 Karin Venema              1984 Geertruidenberg     
  305 Julien Rutters            1993 Raamsdonksveer      
  306 Sophie van Strien         1992 Raamsdonk           
  307 Trudy Okkers              1991 Raamsdonksveer      
  308 Tamara Lankhamer          1991 Breda               
  309 Marjolein Exalto-Boers    1982 Gorinchem           
  310 Bibienne                  2005 Roosendaal          
  311 Jennie Horrevoets         1986 Raamsdonksveer      
  312 Mieke van Ham             1989 Oosterhout Nb       
  313 Jeannette de Ronde        1981 Raamsdonksveer      
  314 Anne van den Kieboom      1992 Waalwijk            
  315 Amy Leemans               1994 Kaatsheuvel         
  316 Saskia Akkermans          1970 Raamsdonksveer      
  317 Dieuwertje van gils       1994 Wagenberg           
  318 Sara van Grunsven         1997 Tilburg             
  319 Amy Pluijmert             1984 Rotterdam           
  320 Michelle Kavelaars        1990 Made                
  321 Aimée Hooijmaijers        1992 Breda               
  322 Loes Ernst                1988 Oosterhout Nb       
  323 Hanny Breel               1967 Rijen               
  324 Agnetha van Gils          1988 Breda               
                                                         
      H 5KM, 5 KM                                        
  200 Mike Broeders             1999 Geertruidenberg     
  201 Paul Severijns            1999 Raamsdonksveer      
  202 Kees Prins                1982 Sliedrecht          
  203 Philip Ottevanger         1990 Breda               
  204 Nihad Al Sheikh Hamo      2004 Hank                
  205 Ronald Tukker             1974 Gorinchem           
  206 Jarreau Suijkerbuijk      2001 Roosendaal          
  207 Ditchano Suijkerbuijk     2003 Roosendaal          
  208 Tim de Hoog               1987 Raamsdonk           
  209 Roald Zom                 1986 Made                
  210 Peter van Erk             1975 Raamsdonksveer      
  211 Adam Stam                 1984 Waalwijk            
  212 Roel van Dortmont         1987 Raamsdonk           
  213 Wil van Oosterhout        1994 Geertruidenberg     
  214 Paul de Kort              1957 Alphen Nb           
  215 Gijs de Kort              1987 Breda               
  216 Rufano Siberie            1991 Raamsdonksveer      
  217 David Koetsveld           1984 Breda               
  218 Tobias van Roon           1999 Nieuwkuijk          
  219 Remko Martens             1998 Made                
  220 Johan Thijssen            1946 Noordhoek           
  221 Bas van Bavel             1974 Raamsdonksveer      
  222 Jordy Ferouge             1984 Oosterhout Nb       
  223 Wim Kuijpers              1959 Andel               
  224 Tom Jansen                1979 Raamsdonksveer      
                                                         
      D10KM, 10 KM                                       
  100 Maaike Gevers             1976 Geertruidenberg     
  101 Monica Dekker             1983 Breda               
  102 Regina Caron-Moerenhout   1981 Den Hout Nb         
  103 Marjolein Hermeler        1986 Breda               
  104 Virgenie vd bank          1966 Raamsdonksveer      
  105 Deborah Koreman           1988 Geertruidenberg     
  106 Cowi Verheij              1965 Werkendam           
  107 Yolanda van Geloof        1972 Made                
  108 Nikki Bagchus             1987 Loon op Zand        
  109 Esther Metz               1980 Woudrichem          
                                                         
      H10KM, 10 KM                                       
    1 Patrick Venus             1984 Geertruidenberg     
    2 Bart de Schepper          1973 Geertruidenberg     
    3 Jan van Meer              1954 Oosterhout Nb       
    4 Berry Snoeren             1976 Breda               
    5 Diederic van Keulen       1966 Raamsdonksveer      
    6 SJaak Hofmans             1954 Dussen              
    7 Alex Rullens              1972 Rijen               
    8 Paul Visser               1983 Tilburg             
    9 Martie Reuvers            1969 Kaatsheuvel         
   10 John Verhoeven            1971 Woudrichem          
   11 Cor van Bommel            1964 Brakel              
   12 Cor Schoenmakers          1951 Waspik              
   13 Dirk Schoenmakers         1984 Raamsdonksveer      
   14 Michael Leo               1985 Eindhoven           
   15 Koos Verweij              1972 Drunen              
   16 Marcel van Andel          1973 Berkel Enschot      
   17 Daniel Peppelenbos        1986 Geertruidenberg     
   18 Sebastiaan Thomasz        1988 Raamsdonksveer      
   19 Lauran Beijens            1992 Tilburg             
   20 Thom Koreman              1963 Raamsdonksveer      
   21 Peter Vermonden           1953 Raamsdonksveer      
   22 Peter Tijl                1979 Breda               
   23 Gert Hofkens              1962 Raamsdonksveer      
   24 Peter Schaft              1973 Bavel               
   25 Rudo van den Brink        1980 's-Hertogenbosch    
   26 Michiel Reitsma           1972 Raamsdonksveer      
   27 Sjaak Bus                 1955 Raamsdonksveer      
   28 Ferdinand Bus             1979 Raamsdonksveer      
   29 Christ Donders            1971 Tilburg             
   30 Johan Jaspers             1956 Made                
   31 Johan van Loon            1956 Geertruidenberg     
   32 Menno Mulders             1991 Geertruidenberg     
   33 Robin Biemans             1991 Raamsdonksveer      
   34 Richard Belt              1988 Raamsdonksveer      
   35 John Snijders             1955 Terheijden          
   36 Wim Burgers               1953 Terheijden          
   37 Goof Hobo                 1969 Eethen              
   38 Colin Bekers              1979 Teteringen          
   39 Jeffrey Hazendonk         1995 Nieuwkuijk          
   40 Pascal van Zon            1988 Achtmaal            
   41 William van Geloof        1975 Made                
   42 Marc Janssen              1983 Oosterhout Nb       
   43 Thony Raaijmakers         1977 Breda               
   44 Marlie Snijders           1952 Haarsteeg           
   45 Gerard van Eijnatten      1962 Oosterhout Nb       
   46 Ruud Verstralen           1955 Bavel               
   47 John Marijnissen          1964 Breda               
   48 Niels rutte               1972 Oosterhout Nb       
   49 Kees Groenenberg          1968 Woudrichem          
   50 Robert Luttikholt         1968 Oosterhout Nb       
   51 Ron de Vaan               1968 Drunen              
   52 Arie van Esch             1959 Nieuwendijk Nb      

Aantal deelnemers: 130
Nieuws items
  • De Triade april 2018 staat on-line.

  • 3 juni MARESIA Fun Triathlon

     

  • NTB Licenties 2018 voor leden zijn  te downloaden van NTBinschrijven.nl/Mijn NTB/...(zie instructie bij pagina Algemene Info !!!!)
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  • Foto's Maresia evenementen 2014/2015/2016/2017/2018
  •  https://picasaweb.google.com/117401374483378513862  en www.flickr.com/tlvdelangstraat 
  • ---------------------------------------------------------------------------------

  Trainings items

  •  Fietsen:
  • Wegfietsen zondagochtend start bij Clubhuis weer om 9:00 uur.
  • Donderdagavond fiets training start 19 april 19:00 Haven 7, Waalwijk.
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Lopen: 
  • Geen bijzonderheden, zie trainingen.
  • Zwemmen:
  • Vrijdagavond 19:00 uur zidewinde.
  • Verdere  bijzonderheden, zie trainingen.

Sponsoren

MARESIA                 Parts

MARESIA Autorecycling