Thuis pagina Verder

 



                              DEELNEMERSLIJST
19-02-2020 22:06                                                     Pag: 1

StNr  Naam                      GbJr Vereniging/Woonplts 
----- ------------------------- ---- --------------------
      H12, 1/16 TRIATHLON                                
  430 Stijn Koole               2006 CDTG                
  431 Willem Noort              2008 Kerkwijk            
                                                         
      H14+, 1/16 TRIATHLON                               
  450 Marco Gouka               1963 Breda               
                                                         
      H14, 1/8 TRIATHLON                                 
  248 Pieter Noort              2005 Kerkwijk            
                                                         
      H16, 1/8 TRIATHLON                                 
  216 Hidde van Dam             2004 NTB                 
                                                         
      DREC, 1/8 TRIATHLON                                
  203 Lana Selhorst             1993 ESWTV Squadra Veloce
  205 Jessie Harms              1995 NTB                 
  207 Joyce molewijk            1982 Oosterhout Nb       
  210 José van Meel             1977 Breda               
  224 Sophie Aertsen            1963 Aalst (BEL)         
  225 Hester Lingsma            1982 CDTG                
  226 Margje Bielars            1976 's-Hertogenbosch    
  228 Marjolein Maas            1987 Tilburg             
  231 Miranda Treffers          1973 De Langstraat       
  235 Marijke Mensies           1982 Ulvenhout           
  237 Karolien van den Broek    1972 Waalwijk            
  251 Marjolein Rombouts        1968 CDTG                
  252 Helga van Hamersveld      1972 Heuvelrug Triathlon 
                                                         
      HREC, 1/8 TRIATHLON                                
  200 Robin van hamburg         1973 Toga                
  201 Geert van der Pas         1976 Made                
  202 Rob kleijberg             1963 Oosterhout Nb       
  204 Aart Jan Post             1978 Tri-Experience      
  206 Jorn Schulting            1995 NTB                 
  208 Arie Eikelenboom          1978 Oosterhout Nb       
  209 Eric Rovers               1973 Bergen op Zoom      
  211 Mark van de Ven           1963 CDTG                
  212 Guido Sala                1967 NTB                 
  213 Ton van de Ven            1958 Goirle              
  214 Edwin Achterberg          1973 NTB                 
  215 Wim van der Zee           1954 's-Hertogenbosch    
  217 Dirk de Wit               1967 NTB                 
  218 Coen Spierings            1987 RDG                 
  219 Marcel Lagerwerf          1985 NTB                 
  220 Roel Rijkers              1975 's-Hertogenbosch    
  221 Peter van Turenhout       1987 Werkendam           
  222 Robert IJzermans          1973 De Langstraat       
  227 Eelco Schuurmans          1970 's-Hertogenbosch    
  229 John Putmans              1974 's-Hertogenbosch    
  230 Paul Hertroys             1967 De Langstraat       
  232 Lionel Wille              1982 TZC / Vahalis       
  233 Marco Hoogerbrugge        1971 CDTG                
  234 Ronald Hogewoning         1978 NTB                 
  236 Rob Maas                  1992 CDTG                
  238 Dave van Emmerik          1980 Goirle              
  239 Frank Henselmans          1988 Tilburg             
  240 Jorg Verweij              1973 TVHW                
  241 Roland van Putten         1965 Rotterdam           
  242 Koen Vercammen            1994 Goirle              
  243 Marcel Muskens            1983 De Langstraat       
  244 Joep Debeij               1967 Tilburg             
  245 Fred Box                  1965 Triotters           
  246 Robin Iking               1992 CDTG                
  247 Wouter van Roosmalen      1988 TZC / Vahalis       
  249 Jules Kramer              1979 Rosmalen            
  250 Thijs Mennen              1980 's-Hertogenbosch    
                                                         
      TRIO, 1/8 TRIATHLON                                
  375 Van der Heijden           1971 's-Hertogenbosch    
  376 Wessel Schilders          1995 's-Hertogenbosch    
                                                         
      H18, 1/4 TRIATHLON                                 
   29 Jelle van Buul            2001 Nieuwkuijk          
                                                         
      D20, 1/4 TRIATHLON                                 
  108 Puk van Buul              1998 Nieuwkuijk          
  111 Andrea van Rumpt          1989 NTB                 
                                                         
      H20, 1/4 TRIATHLON                                 
    5 Wesley Lassooij           1995 Rotterdam           
    6 Dylan Spenkelink          1996 Triathlon Team Holte
   12 Tom Michielsen            1987 CDTG                
   13 Han wijn                  1984 's-Hertogenbosch    
   16 Pepijn van den Hoek       1986 Werkendam           
   23 Lars van de Wiel          1981 's-Hertogenbosch    
   24 Erik van Buul             1989 Amsterdam           
   26 Stijn Jansen              1986 Rotterdam           
   33 Tim Schravemade           1988 NTB                 
   39 Luc Van de wiel           1988 Elshout             
   40 Pieter Verkleij           1982 Nijmegen            
   44 Giel van Dijk             1991 Werkendam           
   45 Waldo van Hemert          1985 NTB                 
   48 Thomas Schreuders         1998 Brakel              
   51 Jacco Langerak            1986 Hellas              
   52 Cordy Pittens             1983 Trioss              
   55 Remi Boon                 1982 TV Dordrecht        
   62 Joost van de Pas          1994 Breda               
   67 Thijs Engelen             1988 Oosterhout Nb       
   73 Dennis van Beek           1985 RDG                 
   74 PHILIP van Zanten         1986 TZC / Vahalis       
   75 Peter Vernhout            1981 Ulvenhout           
   78 Stefan Huizinga           1984 Breda               
   79 Jelle Oosterhof           1993 NTB                 
                                                         
      D40, 1/4 TRIATHLON                                 
  104 Meta van der Meijden      1974 Zaltbommel          
  105 Natasja van der Lee       1973 Dongen              
  106 Chantal Koole             1977 adsv Dynamica       
  107 Barbara van Overhagen     1977 NTB                 
  109 Christina van Haaften     1974 Kerkwijk            
                                                         
      H40, 1/4 TRIATHLON                                 
    7 Bas van der Hijden        1973 Triotters           
    8 Carlo van Loon            1975 Zaltbommel          
   10 Kees Claasen              1972 NTB                 
   15 Frank van der Lee         1973 Dongen              
   20 Ralf Geelen               1975 Haarsteeg           
   21 Marcel de Folter          1975 Drunen              
   25 Niels Koole               1971 adsv Dynamica       
   27 Maarten van de Weerd      1980 Bleiswijk           
   28 Jan-Willem Kuijpers       1977 Vught               
   30 Bas De Swart              1977 NTB                 
   31 Koen van Raak             1977 Gilze               
   32 Ronny stabel              1971 Weelde (BEL)        
   37 André Stappers            1972 TV Dordrecht        
   41 Joost de Wolff            1979 Vught               
   43 Bram van Rijt             1979 Taxandria Atletiek  
   47 Twan van Grinsven         1978 Trioss              
   49 Frank van Gaal            1972 NTB                 
   56 Arthur Maaskant           1979 Lekkerkerk          
   57 Eelco Noort               1972 NTB                 
   60 Matthijs Hulsbosch        1976 CDTG                
   61 Serge Fransen             1971 Breda               
   63 Arnold Koetsier           1974 NTB                 
   64 Rob van Gorkum            1974 Loon op Zand        
   65 Joey Stam                 1977 Dordrecht           
   68 Marcel Calkhoven          1974 Hendrik-Ido-Ambacht 
   70 Rogier Lieshout           1979 De Dolfijn          
   71 Willem-paul Hofmans       1975 NTB                 
   72 Hessel Reinsma            1974 Breda               
   77 Alan van Dam              1980 TZC / Vahalis       
   80 David Regtien             1974 TVB                 
   82 Cas van der Avoort        1977 Waalre              
  112 Ferry van Helvoort        1978 Raamsdonksveer      
                                                         
      D50, 1/4 TRIATHLON                                 
  110 Carin van den Bosch       1967 TZC / Vahalis       
                                                         
      H50, 1/4 TRIATHLON                                 
    4 Pascal Ringens            1968 Dongen              
   11 Rob Brekelmans            1969 NTB                 
   17 Ruud klever               1966 De Langstraat       
   18 Aschwin IJzendoorn        1969 NTB                 
   19 Jan Arie van Arendonk     1964 Herwijnen           
   22 Marc Zinnemers            1969 Berkel-Enschot      
   34 Vincent van den Elsen     1969 Taxandria Atletiek  
   35 Stan Verberk              1967 TVB                 
   36 Ron Schop                 1962 TV Dordrecht        
   38 Wim van de Staaij         1961 Veghel              
   42 Maarten Krijnen           1968 NTB                 
   50 Leo van der Harg          1965 TG Voorne           
   53 Fred van Aalst            1967 Tilburg             
   54 Hans Mohringer            1964 Tilburg             
   58 John Kroeze               1965 De Langstraat       
   69 Kees de Bruijn            1964 Toga                
   76 Kees Bastiaansen          1963 Toga                
                                                         
      H60, 1/4 TRIATHLON                                 
    9 Jan van Liempt            1953 Ironmanagers Nederla
   14 Carlo Lapre               1960 Ultra Outdoor Sport 
   46 Jan de Beer               1959 NTB                 
   59 Albert Corveleijn         1960 TVS '90             
   66 Donald Janssen            1960 Trioss              
   81 Ton Jacquot               1958 Triotters           
                                                         
      TRIO, 1/4 TRIATHLON                                
  175 Harry Biemans             1977 Raamsdonk           
  176 Maurice Konings           1974 Tilburg             
  177 Klaus Klein               1971 CDTG                
  178 Frans Heuijerjans         1960 Tilburg             
  179 Jop van Buul              1998 Nieuwkuijk          
  180 Rick Ultee                1981 Vught               
  181 Pieter Cappon             1993 TVB                 
  182 Sander van den Berg       1983 Vlijmen             
  183 Maartje Vermeer           1994 Breda               
  184 Freek van Dorsten         1972 Vught               
  185 Thijs goorts              1983 's-Hertogenbosch    

Verenigingnieuws

Let op !! Op donderdag 19 maart is onze Algemen Leden Vergadering (ALV) in ons clubhuis.

TEAM competitie nieuws http://www.teamdelangstraat.nl

 

Afbeeldingsresultaat voor rogelli